De website is nu nog groter en beter geworden! WW2Awards.com is vanaf nu volledig samengevoegd met TracesOfWar.nl. Vanaf nu zijn de secties Personen en Onderscheidingen ook beschikbaar. Veel meer informatie in een groter jasje!

Eisernes Kreuz 1. Klasse

Grid Lijst
NaamGeboortedatumOverlijdensdatumOnderscheidingen
Abbas, Horst   
Abel, Adolf Wilhelm18-10-191426-08-1944meer 
Abel, Dr., Ulrich03-03-191223-04-1944 
Abel, Fritz-Wilhelm28-11-191902-03-1945meer 
Abel, Josef03-01-191401-12-1984meer 
Abel, Karl   
Abel, Werner   
Abele, Arnulf08-11-191402-07-2000 
Abendroth, von, Ferdinand Max Karl04-01-191616-07-1944 
Aberle, Heinrich   
Abraham, Erich Max Robert16-11-192108-12-1943 
Abrahamczik, Rudolf17-04-192004-12-1996 
Abratis, Herbert Karl21-03-191829-03-1945meer 
Abs, Gerhard   
Achilles, Albrecht Adolf Konrad15-01-191427-09-1943 
Achtermann, Wilhelm   
Ackermann, Georg02-03-191816-12-2007meer 
Ackermann, Herbert29-12-191625-08-1943 
Adam, Hans-Hermann10-08-1911 meer 
Adam, Helmut01-10-191601-12-1942 
Adamowitsch, Felix20-11-1919  
Adamsons, Miervaldis29-06-191023-08-1948meer 
Ademeit, Horst08-02-191207-08-1944meer 
Adolff, Heinz-Paul29-06-191417-07-1943 
Adolph, Günther   
Adolph, Walter11-06-191318-09-1941 
Adrario, Friedrich29-11-191825-06-2011meer 
Adrian, Josef-Hubert25-09-1911  
Adrian, Ulrich19-03-191505-10-1941 
Aechtner, Fritz04-03-191601-05-2007 
Afheldt, Eckard15-08-192103-12-1999 
Agarici, Horia06-04-191113-07-1982 
Ager, Franz14-02-1915  
Aghta, Egon August29-01-191802-05-1945 
Ahlers, Bruno03-11-1915 meer 
Ahnert, Heinrich-Wilhelm29-04-191523-08-1942 
Ahnert, Heinz17-07-1917  
Aho, Johannes Martti19-11-189621-06-1968 
Ahrens, Albert25-07-191710-03-1980 
Ahrens, Friedrich06-05-1916 meer 
Ahrens, Gerd01-08-191603-09-2007meer 
Ahrens, Helmut  meer 
Ahrens, Hinrich15-03-192131-12-2009meer 
Ahrens, Wilhelm "Willi"01-10-191226-08-1998 
Aichwalder, Josef   
Aigen, Reinhard20-05-191319-09-1943meer 
Aigner, Anton30-11-191416-11-1999 
Aigner, Hellmuth18-12-1905  
Aigner, Ludwig15-07-1916  
Albat, Ernst18-05-191700-00-1992 
Alber, Hermann12-11-191502-08-1944 
Alber, Robert13-10-190607-06-1988 
Albers, Hans-Peter20-11-191410-03-1956meer 
Albers, Hans-Wilhelm12-06-191404-06-1944meer 
Albert, d', Benvenuto24-10-1919  
Albert, Wilhelm24-04-191715-12-2004 
Albohm, Wilhelm19-03-192207-08-2001 
Albowitz, Herbert   
Albrand, Karl Wolf15-05-189911-11-1962 
Albrecht, Egon19-05-191825-08-1944meer 
Albrecht, Fritz Wilhelm Karl23-12-190529-04-1977meer 
Albrecht, Hans-Joachim18-03-192000-02-1945 
Albrecht, Heino09-03-192126-10-1995 
Albrecht, Heinz  meer 
Albrecht, Oskar24-09-191413-11-1992meer 
Albrecht, Willy07-07-190709-09-1996 
Albust, Rudolf28-06-191309-04-1945 
Aldinger, Hermann22-07-190701-11-1993 
Aldrian, Franz20-09-1895 meer 
Alex, Ernst01-03-191525-10-1965meer 
Alexander, Heinz   
Alexy, Hans24-02-191907-06-2007 
Alexy, Mathias   
Allersmeier, Heinz24-03-191723-03-2001meer 
Allexi, Josef11-06-1914  
Allmacher, Friedrich "Fritz"03-12-191426-12-1944meer 
Alm, Karl04-01-191923-11-1944meer 
Alpers, Friedrich Ludwig Herbert25-03-190103-09-1944meer 
Alsleben, Dietrich06-04-192022-02-1945 
Altacher, Eduard24-01-191927-05-1945 
Altenaichinger, Robert03-01-192000-02-1994 
Altenburger, Günther19-09-191423-03-2009 
Altendorf, Heinz26-02-191714-09-2008 
Altendorf, Rudolf16-07-1919  
Alteneder, Dr., Friedrich07-04-190912-01-1987 
Alter, Max17-01-191015-03-2001 
Altermann, Karl-Heinz04-06-192226-11-2013meer 
Altmann, Gustav13-04-191220-02-1981meer 
Altstadt, Rudolf16-01-191427-05-1974meer 
Alvermann, Gustav09-10-189707-06-1942meer 
Alves, Erich   
Aman, x   
Amann, Herbert11-10-191912-01-1944meer 
Amann, Thomas31-08-190102-02-1944 
Ambos, Johann "Hans"  meer 
Ambrosius, Wilhelm14-06-190319-09-1955meer 
Ambrosy, Gerhard   
Ameiser, Anton01-08-190720-02-1976 
Amelung, Günther08-04-191429-03-1944 
Amelung, Heinz-Günther09-04-191726-12-1964 
Amerkamp, Siegfried25-03-192003-09-1995meer 
Amlacher, Kurt01-05-192102-05-1945meer 
Amling, Fritz17-01-191606-03-1994 
Ammann, Paul05-08-192009-08-1991 
Ammeling, Bernhard22-01-191708-07-1943meer 
Ammer, Hermann08-03-1914 meer 
Ammermann, Rolf13-07-190923-03-1945 
Ammon, Lothar   
Amsberg, von, Joachim28-12-190327-05-1981 
Amsel, Georg   
Anacker, Friedrich   
Ancans, Robert11-11-191901-01-1982meer 
Anders, Friedrich04-11-191707-03-1988 
Anders, Georg   
Anders, Richard03-01-191509-09-1993meer 
Andersen, Klaus19-10-1918  
Andersen, Kurt02-10-189809-01-2003 
Andexer, Günther   
Anding, Friedrich26-06-191507-02-1996meer 
Andorfer, Anton23-12-191911-04-1945meer 
André, Harro19-06-191702-03-1943 
André, Heinrich   
Andree, Harry02-10-191315-08-1944meer 
Andrei, Tudor25-03-1915  
Andres, Ernst19-09-192111-02-1945meer 
Andres, Hans11-04-192225-03-1944 
Andres, Josef   
Andrä, Heinrich08-07-1915 meer 
Andrä, Heinz03-09-1921  
Angel, Otto20-02-191314-10-2002 
Angelmaier, Heinz22-07-191812-01-2014meer 
Angerbauer, Alfred   
Angerer, Hermann   
Anhalt, Günther23-01-190627-04-1945meer 
Anhalt, Wilhelm28-03-191713-06-1979meer 
Aniszewski, Bruno26-03-1919  
Anlauft, Karl-Heinz15-05-191600-00-1977 
Anneken, Udo11-10-191711-10-1997meer 
Annuss, Gottfried Julius Karl09-03-191227-10-1985 
Ansons, Zanis04-12-191124-11-1968meer 
Antes, Paul   
Antonescu, Ion Victor02-06-188201-06-1946meer 
Antrup, Wilhelm "Willy"01-02-191014-11-1984meer 
Anzenhofer, Hermann05-06-192425-04-1945 
Anzinger, Max02-09-192012-01-1944 
Anzinger, Max15-09-191114-06-1944 
Anzinger, Max02-09-192012-01-1944 
Anzinger, Max15-09-191114-06-1944 
Anzinger, Max02-09-192012-01-1944 
Anzinger, Max15-09-191114-06-1944 
Anzinger, Max02-09-192012-01-1944 
Anzinger, Max15-09-191114-06-1944 
Anzinger, Max02-09-192012-01-1944 
Anzinger, Max15-09-191114-06-1944 
Anzinger, Max02-09-192012-01-1944 
Anzinger, Max15-09-191114-06-1944 
Apel, Heinrich12-06-1913  
Apelt, Fedor14-10-190415-04-1988meer 
Aperats, Karlis04-03-189216-07-1944meer 
Apitz, Willy27-01-191628-02-2004 
Apitzsch, Karl-Arthur25-10-192001-01-1943 
Apollot, Francois   
Appel, Heinrich01-10-1920 meer 
Appelt, Horst19-12-1915 meer 
Apsel, Friedrich   
Arendt, Kurt Dietrich Paul08-10-191709-01-1945 
Arendt, Velten-Reinhardt28-03-191923-03-1945 
Arent, Peter Nikolaus26-06-191703-12-1942 
Arentschildt, von, Alexander27-04-191122-06-1999 
Armberger, Josef26-06-192021-08-1944meer 
Arndt, Bruno   
Arndt, Fritz01-06-1910  
Arndt, Johannes07-10-190606-07-1944meer 
Arnold, Friedrich (WH-Sturmgeschütz)   
Arnold, Heinz12-02-1919  
Arnold, Karl-Horst10-03-1918 meer 
Arpke, Helmut03-03-191716-01-1942 
Asbahr, Erhardt14-03-191417-07-1943 
Ascher, Dietrich23-04-192308-10-2010 
Asendorf, Wilhelm27-11-1920  
Asshoff, Bruno15-02-1914  
Astegher, Hans15-07-1916  
Aster, Hans-Heinrich28-10-1921 meer 
Attenberger, Georg   
Au, von der, Friedrich   
Auberger, Josef19-03-1919 meer 
Audenrieth, Georg20-07-191715-01-1999 
Audorff, Paul06-02-190417-01-1981meer 
Auer, Karl20-10-191631-03-1997 
Auer, Rupert   
Auerhammer, Otto   
Auert, Heinz11-06-192118-02-2002 
Auffhammer, Fritz28-11-191414-06-2002 
Auge, Wilhelm 22-01-1989 
Augenstein, Hans-Heinz11-07-192106-12-1944 
Augsberger, Franz Xaver Josef Maria "Franz"10-10-190519-03-1945meer 
Augustin, Hans   
Augustin, Lothar   
Aulerich, Werner   
Auras, Wolfgang   
Aust, Friedrich   
Austen, Hans27-07-191824-01-1994 
Austermann, Johannes24-06-190612-08-1973meer 
Autenrieth, Hans 08-06-1996 
Ax, Adolf23-06-190606-02-1983 
Axmann, Artur "Arthur"15-02-191324-10-1996meer 
Axthammer, Erich Michael03-12-192021-12-2015 
Axtmann, Fritz07-12-191413-09-1943 
Ayerle, Ludwig