TracesOfWar heeft jouw hulp nodig! Wij missen foto's van belangrijke bezienswaardigheden in Nederland, België, Frankrijk en Duitsland. Stuur uw foto's in naar input@tracesofwar.com en wordt gepubliceerd!

Eisernes Kreuz 1. Klasse

Grid Lijst
NaamGeboortedatumOverlijdensdatumOnderscheidingen
Arendt, Velten-Reinhardt28-03-191923-03-1945 
Ameiser, Anton01-08-190720-02-1976 
Achilles, Albrecht Adolf Konrad15-01-191427-09-1943 
Amsberg, von, Joachim28-12-190327-05-1981 
Apfelbaum, Erwin (Panzerjäger-Abteilung 158)   
Arnold, Herbert Friedrich (Panzer-Regiment 3)01-01-191403-01-1945meer 
Algermissen, Walter Wilhelm (Pz.Abt. 116)10-06-191528-12-1944 
Adomeit, Reinhard Erich14-07-191428-02-1945 
Aingst, Gottfried   
Alpers, Friedrich Ludwig Herbert25-03-190103-09-1944meer 
Arpke, Helmut20-03-191716-01-1942 
Abel, Adolf Wilhelm (161. Infanterie-Division)18-10-191426-08-1944meer 
Angerbauer, Alfred (Gebirgsjäger-Regiment 100)   
Ablinger, Alois09-04-192213-06-1944 
Arnold, Alfred (SS Sturmbannführer)02-01-191510-10-1944meer 
Aßmann, Erich (schwere Artillerie-Abteilung 526)   
Axtmann, Walter (Grenadier-Regiment 287)   
Axtmann, Fritz (Infanterie-Regiment 20)07-12-191413-09-1943meer 
Axmann, Artur "Arthur" (Reichsjugendführer)15-02-191324-10-1996meer 
Austermann, Johannes (Grenadier-Regiment 1146)24-06-190612-08-1973meer 
Aulepp, Hermann (Flak-Regiment 411)17-08-190300-05-1945 
Augustin, Hermann (Transportgeschwader 4)   
Auffermann, Hans Jürgen ('U-514')01-10-191408-07-1943 
Auffermann, Albrecht (Pionier-Bataillon 101)05-08-191825-03-1966 
Aubrecht, Hermann (Jagdgeschwader 51 'Mölders')  meer 
Atzl, Hermann (Gebirgsjäger-Regiment 136)   
Assmann, Heinz (Kriegsmarine)15-08-190415-10-1954meer 
Assmann, Adolf (Panzer-Regiment 5)   
Asinger, Hermann (Reichsgrenadier-Regiment)   
Aselmann, Helmut (Grenadier-Regiment 974)   
Aschmann, Otto (Luftwaffe)01-03-1908  
Aschermann, Hartmut (Panzer-Regiment 6)12-11-192113-05-2009 
Arius, Manfred (Panzer-Regiment 29)   
Appelmann, Friedrich (Aufklärungsgruppe 32)12-11-1915  
Anzenhofer, Hermann (Pz-Aufklär.-Abt.17)05-06-192425-04-1945 
Angermann, Wilhelm (Artillerie-Regiment 225)23-04-1897  
Angerer, Hermann Ignaz (Artillerie-Regiment 96)02-12-189312-02-1942 
Amtmann, Hans Leonard (Waffen SS)20-05-1919  
Amtmann, Baptist (Kampfgeschwader 54 'Totenkopf ')22-02-192001-01-1945 
Ammermann, Rolf (Kriegsmarine)13-07-190923-03-1945 
Ammer, Hermann (Grenadier-Regiment 62)08-03-191409-12-2000meer 
Ammann, Paul (KG 4 "General Wever")05-08-192009-08-1991meer 
Ammann, Lothar Harry Arthur (Pz-Gren.Reg.101)12-08-190205-02-1943 
Ammann, Franz (Grenadier-Regiment 256)03-11-191918-08-1943meer 
Amann, Thomas (Pionier-Bataillon 157)31-08-190102-02-1944 
Amann, Josef (Kampfgeschwader 100 'Wiking')   
Amann, Herbert (Sturmgeschütz-Abteilung 905)11-10-191912-01-1944meer 
Aman, Hans (Infanterie-Regiment 19)28-01-191627-09-1943 
Alvermann, Gustav (Infanterie-Regiment 47)09-10-189707-06-1942meer 
Altmann, Klaus (Kampfgeschwader 100 'Wiking')15-07-191812-10-1942 
Altmann, Karl (Panzerjäger-Abteilung 160)01-11-191220-09-1942 
Altmann, Josef (Grenadier-Regiment 431)   
Altmann, Hans (Füsilier-Bataillon 57)24-04-191520-12-1943 
Altmann, Gustav (Fallschirmjäger)13-04-191220-02-1981meer 
Altmann, Gerhard (Kampfgeschwader 77) 00-01-1942 
Altermann, Karl-Heinz (Pz-Gren.Reg. 25)04-06-192226-11-2013meer 
Allritz, Hermann (Grenadier-Regiment 53)   
Aldinger, Hermann (Flak-Regiment)22-07-190701-11-1993 
Alberts, Hermann ('Z-31')06-03-190523-04-1988 
Alber, Hermann Karl (SS-Pz.Gren.Reg.20)12-11-192502-08-1944 
Ahrens, Hermann Gustav Paul (Pio.Bat.183)02-12-191929-09-1944 
Adam, Hans-Hermann (Artillerie-Regiment 333)10-08-1911 meer 
Ackermann, Karl (KG 4 'General Wever')   
Ackermann, Georg (KG 53 'Legion Condor')12-03-191816-12-2007meer 
Ackermann, Herbert ('U-185')29-12-191625-08-1943 
Ackermann, Heinz (Kampfgeschwader 6)   
Ackermann, Alwin (KG 77) 12-07-1943 
Ackermann, Albert (s.He.Pz.Jäg.Abt.663)05-07-191500-03-1945 
Achtermann, Wilhelm (Pz.Art.Reg.19)28-03-192410-04-1945 
Auberger, Josef (Infanterie-Regiment 61)19-03-191908-04-2010meer 
Aberle, Heinrich Ferdinand (Inf.Reg. 282)21-11-188928-12-1941 
Abele, Emil (Panzer-Regiment 35)14-05-191431-07-1993 
Abele, Arnulf (Gren.Reg. 'Hoch u. Deutschmeister')08-11-191402-07-2000 
Abel, Werner Ernst Hermann (Schützen-Regiment 33)22-05-191404-10-1943 
Abel, Walter (Grenadier-Regiment 410)   
Abel, Walter (Kampfgeschwader 55 'Greif')   
Abel, Karl (Flak)   
Abel, Josef (Infanterie-Regiment 217)03-01-191401-12-1984meer 
Abel, Herbert (Fern-Aufkl.Gr. 10)06-06-1918  
Abel, Fritz-Wilhelm (Kampfgeschwader 3 "Blitz")28-11-191902-03-1945meer 
Abel, Alfred (KG 53)31-12-192002-01-1943meer 
Abel, Ulrich, Dr. ('U-193')03-03-191223-04-1944 
Abel, Eugen (Fallschirm-Lehr-Abteilung)20-12-1917  
Altenburger, Günther ("U 515")19-09-191423-03-2009 
Andersen, Ernst-August (Pio.Btl.196)20-07-1914  
Augsberger, Franz Xaver Josef Maria "Franz"10-10-190519-03-1945meer 
Aperats, Karlis04-03-189216-07-1944meer 
Armberger, Josef (SS-Panzer-Regiment 1)26-06-192021-08-1944meer 
Ancans, Robert11-11-191901-01-1982meer 
Agtha, Egon August29-01-191802-05-1945 
Albert, Wilhelm (Panzerjäger-Abteilung 35)24-04-191715-12-2004meer 
Angelmaier, Heinz (Sturmgeschütz-Brigade 279)22-07-191812-01-2014meer 
Anacker, Friedrich (Sturmgeschütz-Abteilung 191)   
Ammon, Lothar (Sturmgeschütz-Abteilung 190)   
Alsleben, Dietrich (Sturmgeschütz-Brigade 912)06-04-192022-02-1945 
Adamowitsch, Felix (Sturmgeschütz-Brigade 904)20-11-191910-02-2013 
Adam, Helmut (Sturmgeschütz-Abteilung 192)01-10-191601-12-1942 
Abrahamczik, Rudolf17-04-192004-12-1996 
Adamsons, Miervaldis29-06-191023-08-1948meer 
Adolph, Walter11-06-191318-09-1941 
Adrario, Friedrich29-11-191825-06-2011meer 
Ahnert, Heinrich-Wilhelm29-04-191523-08-1942 
Amelung, Heinz-Günther09-04-191726-12-1964 
Amelung, Günther08-04-191429-03-1944 
Anhalt, Günther (SS-Polizei-Rgt. 2)23-01-190627-04-1945meer 
Ansons, Zanis04-12-191124-11-1968meer 
Antrup, Wilhelm "Willy"01-02-191014-11-1984meer 
Auer, Karl20-10-191631-03-1997meer 
Augenstein, Hans-Heinz11-07-192106-12-1944 
Axthammer, Erich Michael03-12-192021-12-2015 
Attenberger, Franz-Xaver (Artillerie-Regiment 114)19-07-191509-08-1991meer 
Attenberger, Georg (Infanterie-Regiment 19)   
Assmann, Alois (Panzerjäger-Abteilung 61)05-06-191326-10-1987meer 
Arndt, Fritz (Panzer-Pionier-Bataillon 32)01-06-191012-03-2003meer 
Ambrosius, Dr., Lothar11-05-190309-01-1971meer 
Apollot, François   
Asendorf, Wilhelm27-11-1920 meer 
Arndt, Johannes07-10-190606-07-1944meer 
Ambos, Johann "Hans"05-12-1920 meer 
Alten, von, Ernst17-04-1913  
Aloè, Herbert13-07-1914  
Albrecht, Gerhard30-11-1911  
Albers, Walter17-01-192322-08-1943 
Albers, Hans (Lw-Aufklärungsgruppe)03-05-1914  
Andres, Josef 31-01-1945 
Adolph, Günther14-11-1914 meer 
Aigner, Hellmuth18-12-1905 meer 
Aigner, Anton30-11-191416-11-1999 
Audorff, Paul06-02-190417-01-1981meer 
Amling, Hans  meer 
Albrecht, Hans-Joachim18-03-192000-02-1945meer 
Abs, Gerhard  meer 
Ableiter, Walter   
Andrä, Heinrich08-07-1915 meer 
Antonescu, Ion Victor02-06-188201-06-1946meer 
Apel, Heinrich   
Arhens, Karl (Panzerjäger-Abteilung 8)   
Afheldt, Werner18-11-1908 meer 
Ambos, Helmuth25-07-1912  
Aldrian, Eduard26-04-188801-10-1955 
Adolph-Auffenberg-Komarow, Gustav11-07-188708-02-1967meer 
Alm, Werner04-05-1917 meer 
Aulerich, Werner14-01-191609-04-1945 
Altendorf, Rudolf16-07-191901-01-1945 
Audry 29-04-1945 
Albert-Brunet, Roger 02-05-1945 
Abbas, Horst07-09-1910  
Abendroth, von, Ferdinand Max Karl04-01-191616-07-1944 
Ablinger, Alois   
Abraham, Erich Max Robert16-11-192108-12-1943 
Abraham, Willi   
Abraham, Wolfgang   
Abratis, Herbert Karl21-03-191829-03-1945meer 
Adam, Walter   
Ademeit, Horst08-02-191207-08-1944meer 
Adolff, Heinz-Paul29-06-191417-07-1943 
Adolph, x   
Adrian, Josef-Hubert25-09-191100-03-1945 
Adrian, Paul   
Adrian, Ulrich19-03-191505-10-1941 
Aechtner, Fritz04-03-191601-05-2007 
Afheldt, Eckard15-08-192103-12-1999 
Agarici, Horia06-04-191113-07-1982 
Ager, Franz14-02-1915  
Ahlburg, Richard   
Ahlers, Bruno03-11-1915 meer 
Ahnert, Heinz17-07-1917  
Aho, Johannes Martti19-11-189621-06-1968 
Ahrens, Albert25-07-191710-03-1980 
Ahrens, Friedrich06-05-1916 meer 
Ahrens, Gerd01-08-191603-09-2007meer 
Ahrens, Helmut  meer 
Ahrens, Hinrich15-03-192131-12-2009meer 
Ahrens, Wilhelm "Willi"01-10-191226-08-1998 
Aichwalder, Josef   
Aigen, Reinhard20-05-191319-09-1943meer 
Aigner, Ludwig15-07-1916  
Aigner, Sebastian   
Albat, Ernst18-05-191700-00-1992 
Alber, Robert13-10-190607-06-1988 
Albers, Hans-Peter20-11-191410-03-1956meer 
Albers, Hans-Wilhelm12-06-191404-06-1944meer 
Albert, d', Benvenuto24-10-1919  
Albiez, Wilhelm   
Albohm, Wilhelm19-03-192207-08-2001 
Albowitz, Herbert   
Albrand, Karl Wolf15-05-189911-11-1962 
Albrecht, Egon19-05-191825-08-1944meer 
Albrecht, Erich   
Albrecht, Fritz Wilhelm Karl23-12-190529-04-1977meer 
Albrecht, Heino09-03-192126-10-1995 
Albrecht, Heinz  meer 
Albrecht, Oskar24-09-191413-11-1992meer 
Albrecht, Reinhold   
Albrecht, Willy07-07-190709-09-1996 
Albust, Rudolf28-06-191309-04-1945 
Aldrian, Franz20-09-1895 meer 
Alex, Ernst01-03-191525-10-1965meer 
Alexander, Heinz   
Alexy, Hans24-02-191907-06-2007 
Alexy, Mathias   
Allersmeier, Heinz24-03-191723-03-2001meer 
Alles, Konrad   
Allexi, Josef11-06-1914  
Allmacher, Friedrich "Fritz"03-12-191426-12-1944meer 
Alm, Karl04-01-191923-11-1944meer 
Almstedt, Heinrich   
Altacher, Eduard24-01-191927-05-1945 
Altenaichinger, Robert03-01-192000-02-1994 
Altendorf, Heinz26-02-191714-09-2008 
Alteneder, Dr., Friedrich07-04-190912-01-1987 
Alter, Max17-01-191015-03-2001 
Althoff, Karl-Heinz   
Altstadt, Rudolf16-01-191427-05-1974meer 
Altstädt, Erich   
Alves, Erich   
Aly, Günther   
Amado Lóriga, Santiago12-04-189031-01-1974 
Ambrosius, Wilhelm14-06-190319-09-1955meer 
Ambrosy, Gerhard   
Amerkamp, Siegfried25-03-192003-09-1995meer 
Amlacher, Kurt01-05-192102-05-1945meer 
Amling, Fritz17-01-191606-03-1994 
Amling, Willi   
Ammeling, Bernhard22-01-191708-07-1943meer 
Ammon, Friedrich   
Amsel, Georg   
Anders, Friedrich04-11-191707-03-1988 
Anders, Georg   
Anders, Heinz   
Anders, Max   
Anders, Richard03-01-191509-09-1993meer 
Andersen, Klaus19-10-1918  
Andersen, Kurt02-10-189809-01-2003 
Andexer, Günther   
Anding, Friedrich26-06-191507-02-1996meer 
Andorfer, Anton23-12-191911-04-1945meer 
André, Harro19-06-191702-03-1943 
André, Heinrich   
Andree, Harry02-10-191315-08-1944meer 
Andrei, Tudor25-03-1915  
Andres, Ernst19-09-192111-02-1945meer 
Andres, Hans11-04-192225-03-1944 
Andresen, Julius   
Androw, Otto   
Andrä, Heinz03-09-1921  
Angel, Otto20-02-191314-10-2002 
Angerstein, Otto   
Anhalt, Wilhelm28-03-191713-06-1979meer 
Aniol, Georg   
Aniszewski, Bruno26-03-1919  
Anlauft, Karl-Heinz15-05-191600-00-1977 
Anneken, Udo11-10-191711-10-1997meer 
Annuss, Gottfried Julius Karl09-03-191227-10-1985 
Antes, Paul   
Anzinger, Max02-09-192012-01-1944 
Anzinger, Max15-09-191114-06-1944 
Anzinger, Max02-09-192012-01-1944 
Anzinger, Max15-09-191114-06-1944 
Anzinger, Max02-09-192012-01-1944 
Anzinger, Max15-09-191114-06-1944 
Anzinger, Max02-09-192012-01-1944 
Anzinger, Max15-09-191114-06-1944 
Anzinger, Max02-09-192012-01-1944 
Anzinger, Max15-09-191114-06-1944 
Anzinger, Max02-09-192012-01-1944 
Anzinger, Max15-09-191114-06-1944 
Apel, Heinrich12-06-1913  
Apelt, Fedor14-10-190415-04-1988meer 
Apitz, Willy27-01-191628-02-2004 
Apitzsch, Karl-Arthur25-10-192001-01-1943 
Appel, Heinrich01-10-1920 meer 
Appel, Ludwig   
Appelt, Horst19-12-1915 meer 
Appen, von, Karl   
Apsel, Friedrich   
Arendt, Kurt Dietrich Paul08-10-191709-01-1945 
Arent, Peter Nikolaus26-06-191703-12-1942 
Arentschildt, von, Alexander27-04-191122-06-1999 
Arndt, Bruno   
Arndt, Georg   
Arndt, Karl   
Arnhold, Rudolf   
Arnim, von, Georg   
Arnold, Franz   
Arnold, Friedrich (WH-Sturmgeschütz)10-05-191901-09-2006 
Arnold, Heinz12-02-1919  
Arnold, Karl-Horst10-03-1918 meer 
Arntz, Helmut   
Artopoeus, Bernhard   
Artus, Hans   
Asbahr, Erhardt14-03-191417-07-1943 
Aschenbrenner, Eugen   
Ascher, Dietrich23-04-192308-10-2010 
Ascherfeld, Willy21-03-191013-04-1945 
Asshoff, Bruno15-02-1914  
Astegher, Hans15-07-1916  
Aster, Hans-Heinrich28-10-1921 meer 
Au, von der, Friedrich   
Audenrieth, Georg20-07-191715-01-1999 
Auer, Erwin   
Auer, Otto   
Auer, Rupert   
Auerhammer, Otto   
Auert, Heinz11-06-192118-02-2002 
Auffhammer, Fritz28-11-191414-06-2002 
Auge, Wilhelm 22-01-1989 
August, Karl   
Augustin, Hans05-08-1905 meer 
Augustin, Lothar   
Aulock, von, Johannes   
Auras, Wolfgang   
Aust, Friedrich   
Aust, Willi   
Austen, Hans27-07-191824-01-1994 
Autenrieth, Hans 08-06-1996 
Ax, Adolf23-06-190606-02-1983 
Ayerle, Ludwig   

Bronnen