TracesOfWar heeft uw hulp nodig! Elke euro die u bijdraagt steunt enorm in het voortbestaan van deze website. Ga naar stiwot.nl en doneer!

Eisernes Kreuz 1. Klasse

Grid Lijst
NaamGeboortedatumOverlijdensdatumOnderscheidingen
Abbas, Horst (Artillerie-Regiment 114)07-09-1910 meer 
Abbel, Heinrich (Infanterie-Regiment 124)   
Abbinghoff, Hugo (KG 4 'General Wever')   
Abel, Edmund (Radfahr-Sicherungs-Regiment 2)   
Abel, Eugen (Fallschirm-Lehr-Abteilung)20-12-1917  
Abel, Friedrich (Panzer-Abteilung 21)   
Abel, Hans (Panzer-Aufklärungs-Abteilung 23)06-01-1921  
Abel, Herbert (Fern-Aufkl.Gr. 10)06-06-1918  
Abel, Karl (Flak)   
Abel, Walter (Grenadier-Regiment 410)   
Abel, Walter (Kampfgeschwader 55 'Greif')   
Abel, Wilhelm (Grenadier-Regiment 412)   
Abendroth, Heinz (Grenadier-Regiment 94)   
Ablinger, Alois   
Abraham, Willi   
Abraham, Wolfgang   
Abs, Gerhard  meer 
Ackermann, Heinz (Kampfgeschwader 6)   
Ackermann, Karl (KG 4 'General Wever')   
Adam, Hans-Hermann (Artillerie-Regiment 333)10-08-1911 meer 
Adam, Walter (Aufklärungs-Abteilung 44)   
Adam, Walter (Divisions-Bataillon 258)   
Adam, Walter (Jäger-Regiment 40)   
Adolph, Günther14-11-1914 meer 
Adolph, x   
Adrian, Paul   
Afheldt, Werner18-11-1908 meer 
Ager, Franz14-02-1915  
Ahlburg, Richard   
Ahlers, Bruno03-11-1915 meer 
Ahnert, Heinz17-07-1917  
Ahrens, Friedrich06-05-1916 meer 
Ahrens, Helmut  meer 
Aichwalder, Josef   
Aigner, Hellmuth18-12-1905 meer 
Aigner, Sebastian   
Aingst, Gottfried   
Albers, Hans (Lw-Aufklärungsgruppe)03-05-1914  
Albert, d', Benvenuto24-10-1919  
Albiez, Wilhelm   
Albowitz, Herbert   
Albrand, Walter ('M-4621')31-01-1914  
Albrecht, Erich   
Albrecht, Gerhard30-11-1911  
Albrecht, Heinz  meer 
Albrecht, Reinhold   
Albrecht, Walter (Panzer-Regiment 7)   
Aldrian, Franz20-09-1895 meer 
Alexander, Heinz   
Alexy, Mathias   
Alles, Konrad   
Allexi, Josef11-06-1914  
Allritz, Hermann (Grenadier-Regiment 53)   
Alm, Werner04-05-1917 meer 
Almstedt, Heinrich   
Aloè, Herbert13-07-1914  
Alten, von, Ernst17-04-1913  
Althoff, Karl-Heinz   
Altmann, Josef (Grenadier-Regiment 431)   
Altstädt, Erich   
Alves, Erich   
Aly, Günther   
Amann, Josef (Kampfgeschwader 100 'Wiking')   
Ambos, Helmuth25-07-1912  
Ambos, Johann "Hans"05-12-1920 meer 
Ambros, Walter (LW Flak-Waffen-Schule)   
Ambrosy, Gerhard   
Amling, Hans  meer 
Amling, Willi   
Ammon, Friedrich   
Ammon, Lothar (Sturmgeschütz-Abteilung 190)   
Amsel, Georg   
Amtmann, Hans Leonard (Waffen SS)20-05-1919  
Anacker, Friedrich (Sturmgeschütz-Abteilung 191)   
Anders, Georg   
Anders, Heinz   
Anders, Max   
Anders, Walter ("U-365")30-01-1920  
Anders, Walter (Lw-Kampfgeschwader 3)   
Anders, Walter (Lw-Kampfgeschwader x)   
Andersen, Ernst-August (Pio.Btl.196)20-07-1914  
Andersen, Klaus19-10-1918  
Andexer, Günther   
André, Heinrich   
Andrei, Tudor25-03-1915  
Andresen, Julius   
Andrews, Walter (Panzergrenadier-Regiment 361)   
Androw, Otto   
Andrä, Heinrich08-07-1915 meer 
Andrä, Heinz03-09-1921  
Angerbauer, Alfred (Gebirgsjäger-Regiment 100)   
Angermann, Wilhelm (Artillerie-Regiment 225)23-04-1897  
Angerstein, Otto   
Aniol, Georg   
Aniszewski, Bruno26-03-1919  
Antes, Paul   
Apel, Heinrich12-06-1913  
Apel, Heinrich   
Apel, Heinrich12-06-1913  
Apel, Heinrich   
Apel, Heinrich12-06-1913  
Apel, Heinrich   
Apel, Heinrich12-06-1913  
Apfelbaum, Erwin (Panzerjäger-Abteilung 158)   
Apollot, François   
Appel, Heinrich01-10-1920 meer 
Appel, Ludwig   
Appelmann, Friedrich (Aufklärungsgruppe 32)12-11-1915  
Appelt, Horst19-12-1915 meer 
Appen, von, Karl   
Apsel, Friedrich   
Arhens, Karl (Panzerjäger-Abteilung 8)   
Arius, Manfred (Panzer-Regiment 29)   
Arndt, Bruno   
Arndt, Georg   
Arndt, Karl   
Arnhold, Rudolf   
Arnim, von, Georg   
Arnold, Franz   
Arnold, Heinz12-02-1919  
Arnold, Karl-Horst10-03-1918 meer 
Arnold, Walter ("U-530")12-07-1920  
Arntz, Helmut   
Artopoeus, Bernhard   
Artus, Hans   
Aschenbrenner, Eugen   
Aschmann, Otto (Luftwaffe)01-03-1908  
Aselmann, Helmut (Grenadier-Regiment 974)   
Asendorf, Wilhelm27-11-1920 meer 
Asinger, Hermann (Reichsgrenadier-Regiment)   
Asshoff, Bruno15-02-1914  
Assmann, Adolf (Panzer-Regiment 5)   
Astegher, Hans15-07-1916  
Aster, Hans-Heinrich28-10-1921 meer 
Attenberger, Georg (Infanterie-Regiment 19)   
Atzl, Hermann (Gebirgsjäger-Regiment 136)   
Au, von der, Friedrich   
Aubrecht, Hermann (Jagdgeschwader 51 'Mölders')  meer 
Auer, Erwin   
Auer, Otto   
Auer, Rupert   
Auerhammer, Otto   
August, Karl   
Augustin, Hermann (Transportgeschwader 4)   
Augustin, Lothar   
Aulock, von, Johannes   
Auras, Wolfgang   
Aust, Friedrich   
Aust, Willi   
Axtmann, Walter (Grenadier-Regiment 287)   
Ayerle, Ludwig   
Aßmann, Erich (schwere Artillerie-Abteilung 526)   
Adolph, Walter11-06-191318-09-1941meer 
Adrian, Ulrich19-03-191505-10-1941 
Aberle, Heinrich Ferdinand (Inf.Reg. 282)21-11-188928-12-1941 
Altmann, Gerhard (Kampfgeschwader 77) 00-01-1942 
Arpke, Helmut20-03-191716-01-1942 
Angerer, Hermann Ignaz (Artillerie-Regiment 96)02-12-189312-02-1942 
Armbruster, Walter (Jäger-Regiment 56)09-12-191405-04-1942 
Alvermann, Gustav (Infanterie-Regiment 47)09-10-189707-06-1942meer 
Ahnert, Heinrich-Wilhelm29-04-191523-08-1942 
Altmann, Karl (Panzerjäger-Abteilung 160)01-11-191220-09-1942 
Altmann, Klaus (Kampfgeschwader 100 'Wiking')15-07-191812-10-1942 
Adam, Helmut (Sturmgeschütz-Abteilung 192)01-10-191601-12-1942 
Arent, Peter Nikolaus26-06-191703-12-1942 
Apitzsch, Karl-Arthur25-10-192001-01-1943 
Abel, Alfred (KG 53)31-12-192002-01-1943meer 
Ammann, Lothar Harry Arthur (Pz-Gren.Reg.101)12-08-190205-02-1943 
André, Harro19-06-191702-03-1943 
Abbaß, Heinz-Dietrich (Schützen-Regiment 11)16-10-191719-03-1943 
Ammeling, Bernhard22-01-191708-07-1943meer 
Auffermann, Hans Jürgen ('U-514')01-10-191408-07-1943 
Ackermann, Alwin (KG 77) 12-07-1943 
Adolff, Heinz-Paul29-06-191417-07-1943 
Asbahr, Erhardt14-03-191417-07-1943 
Ammann, Franz (Grenadier-Regiment 256)03-11-191918-08-1943meer 
Albers, Walter Wilhelm Fritz (SG.2 'Immelmann')17-01-192322-08-1943meer 
Ackermann, Herbert ('U-185')29-12-191625-08-1943 
Axtmann, Fritz (Infanterie-Regiment 20)07-12-191413-09-1943meer 
Aigen, Reinhard20-05-191319-09-1943meer 
Achilles, Albrecht Adolf Konrad15-01-191427-09-1943 
Aman, Hans (Infanterie-Regiment 19)28-01-191627-09-1943 
Abel, Werner Ernst Hermann (Schützen-Regiment 33)22-05-191404-10-1943 
Abraham, Erich Max Robert16-11-192108-12-1943 
Altmann, Hans (Füsilier-Bataillon 57)24-04-191520-12-1943 
Amann, Herbert (Sturmgeschütz-Abteilung 905)11-10-191912-01-1944meer 
Anzinger, Max02-09-192012-01-1944 
Amann, Thomas (Pionier-Bataillon 157)31-08-190102-02-1944 
Andres, Hans11-04-192225-03-1944 
Amelung, Günther08-04-191429-03-1944 
Abel, Ulrich, Dr. ('U-193')03-03-191223-04-1944 
Albers, Hans-Wilhelm12-06-191404-06-1944meer 
Ablinger, Alois09-04-192213-06-1944 
Anzinger, Max15-09-191114-06-1944meer 
Arndt, Johannes07-10-190606-07-1944meer 
Abendroth, von, Ferdinand Max Karl (Pz.Abt.301)04-01-191616-07-1944 
Aperats, Karlis04-03-189216-07-1944meer 
Alber, Hermann Karl (SS-Pz.Gren.Reg.20)12-11-192502-08-1944 
Ademeit, Horst08-02-191207-08-1944meer 
Andree, Harry02-10-191315-08-1944meer 
Armberger, Josef (SS-Panzer-Regiment 1)26-06-192021-08-1944meer 
Albrecht, Egon19-05-191825-08-1944meer 
Abel, Adolf Wilhelm (161. Infanterie-Division)18-10-191426-08-1944meer 
Abele, Anton (Nahaufklärungsgruppe 16)06-01-191527-08-1944 
Alpers, Friedrich Ludwig Herbert25-03-190103-09-1944meer 
Ahrens, Hermann Gustav Paul (Pio.Bat.183)02-12-191929-09-1944 
Arnold, Alfred (SS Sturmbannführer)02-01-191510-10-1944meer 
Alm, Karl04-01-191923-11-1944meer 
Augenstein, Hans-Heinz11-07-192106-12-1944 
Allmacher, Friedrich "Fritz"03-12-191426-12-1944meer 
Algermissen, Walter Wilhelm (Pz.Abt. 116)10-06-191528-12-1944 
Altendorf, Rudolf16-07-191901-01-1945 
Amtmann, Baptist (Kampfgeschwader 54 'Totenkopf ')22-02-192001-01-1945 
Arnold, Herbert Friedrich (Panzer-Regiment 3)01-01-191403-01-1945meer 
Arendt, Kurt Dietrich Paul08-10-191709-01-1945 
Andres, Josef 31-01-1945 
Ahrens, Walter (Füsilier-Bataillon 83)24-06-191800-02-1945 
Albrecht, Hans-Joachim18-03-192000-02-1945meer 
Andres, Ernst19-09-192111-02-1945meer 
Alsleben, Dietrich (Sturmgeschütz-Brigade 912)06-04-192022-02-1945 
Adomeit, Reinhard Erich14-07-191428-02-1945 
Ackermann, Albert (s.He.Pz.Jäg.Abt.663)05-07-191500-03-1945 
Adrian, Josef-Hubert25-09-191100-03-1945 
Abel, Fritz-Wilhelm (Kampfgeschwader 3 "Blitz")28-11-191902-03-1945meer 
Augsberger, Franz Xaver Josef Maria "Franz"10-10-190519-03-1945meer 
Ammermann, Rolf (Kriegsmarine)13-07-190923-03-1945 
Arendt, Velten-Reinhardt28-03-191923-03-1945 
Abratis, Herbert Karl21-03-191829-03-1945meer 
Albust, Rudolf28-06-191309-04-1945 
Aulerich, Werner14-01-191609-04-1945 
Achtermann, Wilhelm (Pz.Art.Reg.19)28-03-192410-04-1945 
Andorfer, Anton23-12-191911-04-1945meer 
Ascherfeld, Willy21-03-191013-04-1945 
Anzenhofer, Hermann (Pz-Aufklär.-Abt.17)05-06-192425-04-1945 
Anhalt, Günther (SS-Polizei-Rgt. 2)23-01-190627-04-1945meer 
Audry (LVF, Waffen SS)00-00-190729-04-1945 
Aulepp, Hermann (Flak-Regiment 411)17-08-190300-05-1945 
Agtha, Egon August29-01-191802-05-1945 
Albert-Brunet, Roger (Waffen SS) 02-05-1945 
Amlacher, Kurt01-05-192102-05-1945meer 
Altacher, Eduard24-01-191927-05-1945 
Antonescu, Ion Victor02-06-188201-06-1946meer 
Adamsons, Miervaldis29-06-191023-08-1948meer 
Assmann, Heinz (Kriegsmarine)15-08-190415-10-1954meer 
Ambrosius, Wilhelm14-06-190319-09-1955meer 
Aldrian, Eduard26-04-188801-10-1955 
Albers, Hans-Peter20-11-191410-03-1956meer 
Albrand, Karl Wolf15-05-189911-11-1962 
Amelung, Heinz-Günther09-04-191726-12-1964 
Alex, Ernst01-03-191525-10-1965meer 
Auffermann, Albrecht (Pionier-Bataillon 101)05-08-191825-03-1966 
Adolph-Auffenberg-Komarow, Gustav11-07-188708-02-1967meer 
Aho, Johannes Martti19-11-189621-06-1968 
Ansons, Zanis04-12-191124-11-1968meer 
Ambrosius, Dr., Lothar11-05-190309-01-1971meer 
Austermann, Johannes (Grenadier-Regiment 1146)24-06-190612-08-1973meer 
Amado Lóriga, Santiago12-04-189031-01-1974 
Altstadt, Rudolf16-01-191427-05-1974meer 
Ameiser, Anton01-08-190720-02-1976 
Anlauft, Karl-Heinz15-05-191600-00-1977 
Albrecht, Fritz Wilhelm Karl23-12-190529-04-1977meer 
Anhalt, Wilhelm28-03-191713-06-1979meer 
Ahrens, Albert25-07-191710-03-1980 
Audorff, Paul06-02-190417-01-1981meer 
Altmann, Gustav (Fallschirmjäger)13-04-191220-02-1981meer 
Amsberg, von, Joachim (Grenadier-Regiment 502)28-12-190327-05-1981meer 
Ancans, Robert11-11-191901-01-1982meer 
Agarici, Horia06-04-191113-07-1982 
Ax, Adolf23-06-190606-02-1983 
Antrup, Wilhelm "Willy"01-02-191014-11-1984meer 
Abel, Josef (Infanterie-Regiment 217)03-01-191401-12-1984meer 
Annuss, Gottfried Julius Karl09-03-191227-10-1985 
Alteneder, Dr., Friedrich07-04-190912-01-1987 
Assmann, Alois (Panzerjäger-Abteilung 61)05-06-191326-10-1987meer 
Anders, Friedrich04-11-191707-03-1988 
Apelt, Fedor14-10-190415-04-1988meer 
Alberts, Hermann ('Z-31')06-03-190523-04-1988 
Alber, Robert13-10-190607-06-1988 
Auge, Wilhelm 22-01-1989 
Ammann, Paul (KG 4 "General Wever")05-08-192009-08-1991meer 
Attenberger, Franz-Xaver (Artillerie-Regiment 114)19-07-191509-08-1991meer 
Albat, Ernst18-05-191700-00-1992 
Albrecht, Oskar24-09-191413-11-1992meer 
Ableiter, Walter (Grenadier-Regiment 396)22-01-192222-06-1993meer 
Abele, Emil (Panzer-Regiment 35)14-05-191431-07-1993 
Anders, Richard03-01-191509-09-1993meer 
Aldinger, Hermann (Flak-Regiment)22-07-190701-11-1993 
Austen, Hans27-07-191824-01-1994 
Altenaichinger, Robert03-01-192000-02-1994 
Amling, Fritz17-01-191606-03-1994 
Amerkamp, Siegfried25-03-192003-09-1995meer 
Albrecht, Heino09-03-192126-10-1995 
Anding, Friedrich26-06-191507-02-1996meer 
Autenrieth, Hans 08-06-1996 
Albrecht, Willy07-07-190709-09-1996 
Axmann, Artur "Arthur" (Reichsjugendführer)15-02-191324-10-1996meer 
Abrahamczik, Rudolf17-04-192004-12-1996 
Auer, Karl20-10-191631-03-1997meer 
Anneken, Udo11-10-191711-10-1997meer 
Ahrens, Wilhelm "Willi"01-10-191226-08-1998 
Audenrieth, Georg20-07-191715-01-1999 
Arentschildt, von, Alexander27-04-191122-06-1999 
Aigner, Anton30-11-191416-11-1999 
Afheldt, Eckard15-08-192103-12-1999 
Abele, Arnulf (Gren.Reg. 'Hoch u. Deutschmeister')08-11-191402-07-2000 
Augustin, Hans05-08-190504-10-2000meer 
Ammer, Hermann (Grenadier-Regiment 62)08-03-191409-12-2000meer 
Alter, Max17-01-191015-03-2001 
Allersmeier, Heinz24-03-191723-03-2001meer 
Aigner, Ludwig (Grenadier-Regiment 62)15-07-191604-04-2001 
Albohm, Wilhelm19-03-192207-08-2001 
Auert, Heinz11-06-192118-02-2002 
Aufhammer, Fritz28-11-191414-06-2002 
Angel, Otto20-02-191314-10-2002 
Andersen, Kurt02-10-189809-01-2003 
Arndt, Fritz (Panzer-Pionier-Bataillon 32)01-06-191012-03-2003meer 
Apitz, Willy27-01-191628-02-2004 
Albert, Wilhelm (Panzerjäger-Abteilung 35)24-04-191715-12-2004meer 
Arnold, Friedrich (WH-Sturmgeschütz)10-05-191901-09-2006 
Aechtner, Fritz04-03-191601-05-2007 
Alexy, Hans24-02-191907-06-2007 
Ahrens, Gerd01-08-191603-09-2007meer 
Ackermann, Georg (KG 53 'Legion Condor')12-03-191816-12-2007meer 
Altendorf, Heinz26-02-191714-09-2008 
Altenburger, Günther ("U 515")19-09-191423-03-2009 
Aschermann, Hartmut (Panzer-Regiment 6)12-11-192113-05-2009 
Ahrens, Hinrich15-03-192131-12-2009meer 
Auberger, Josef (Infanterie-Regiment 61)19-03-191908-04-2010meer 
Ascher, Dietrich23-04-192308-10-2010 
Adrario, Friedrich (Panzerjäger-Abteilung 272)29-11-191825-06-2011meer 
Adamowitsch, Felix (Sturmgeschütz-Brigade 904)20-11-191910-02-2013 
Altermann, Karl-Heinz (Pz-Gren.Reg. 25)04-06-192226-11-2013meer 
Angelmaier, Heinz (Sturmgeschütz-Brigade 279)22-07-191812-01-2014meer 
Axthammer, Erich Michael03-12-192021-12-2015 

Bronnen