Ritterkreuz des Eisernen Kreuzes

De OBdW heeft de uitreiking van het Ridderkruis bij het IJzeren Kruis wegens "speciale diensten tijdens leiding van troepen" uitgesteld, en derhalve tijdelijk geblokkeerd, van 3 augustus 1940 tot 16 maart 1941.

Grid Lijst
NaamGeboortedatumOverlijdensdatumOnderscheidingen
Dahlke, Hermann   
Daske, Karl17-11-1919  
Denke, Horstmar   
Danzer, Hermann25-06-191620-06-1940 
Dalwigk zu Lichtenfels, Freih. von, Friedrich-Karl01-04-190709-07-1940 
Dürbeck, Wilhelm25-01-191219-01-1941 
Dietz, Edwin-Oskar04-07-191417-07-1941 
Dous, Willi16-06-191602-09-1941meer 
Dünker, Edgar22-08-190229-12-1941 
Daumiller, Hans24-08-191011-01-1942 
Doench, Fritz19-05-190414-06-1942 
Durchdenwald, Wilhelm27-06-191417-08-1942 
Dormann, Hermann11-10-191222-01-1943meer 
Dicke, Anton25-08-191126-01-1943 
Denk, Gustav24-01-191513-02-1943 
Dietrich, Johann05-08-191102-04-1943 
Damm, Otto29-05-191416-07-1943 
Dinger, Fritz20-08-191527-07-1943meer 
Deegener, Johannes09-02-190531-07-1943 
Diem, Otto13-10-191708-08-1943 
David, Ernst08-07-192011-08-1943meer 
Domrich, Otto10-03-191811-08-1943 
Dünser, Lothar22-04-191814-08-1943meer 
Druffner, Alfred28-05-190429-09-1943meer 
Dieckmann, August (Waffen-SS)29-05-191210-10-1943meer 
Dittmer, Joachim26-11-191503-11-1943 
Döbele, Anton16-11-191011-11-1943 
Dieling, Horst11-04-192105-01-1944 
Dumke, Günther02-08-191428-01-1944 
Dietrich, Wilhelm17-11-191212-03-1944 
Deneke, Siegfried19-05-190816-03-1944 
Dammers, Hans08-12-191317-03-1944 
Dörffel, Georg27-07-191426-05-1944 
Dietl, Eduard Wohlrat Christian21-07-189023-06-1944meer 
Dowerk, Paul09-02-191023-06-1944 
Donat, Gottfried22-10-191624-06-1944 
Digeon von Monteton, Baron, Constantin28-02-188627-06-1944 
Dürr, Emil11-06-192027-06-1944 
Dollmann, Friedrich02-02-188228-06-1944meer 
Doenicke, Hans-Günther07-08-191801-07-1944 
Doering, von, Bernd16-01-190307-07-1944 
Drescher, Otto05-10-189513-08-1944meer 
Diergarten, Hans05-04-191321-08-1944 
Dassow, Rudolf23-01-192025-08-1944 
de Salangre-Drabbe, Hans21-10-189425-08-1944 
Dressel, Albert15-09-191408-09-1944 
Dettenberg, Werner14-02-191712-09-1944 
Dittfeld, Johannes18-09-190712-09-1944 
Doering, Alfred26-03-191222-09-1944 
Dörflinger, Walter30-05-191925-09-1944 
Debiel, Leo Otto17-11-191409-10-1944 
Danowski, Franz18-02-191710-10-1944 
Drolshage, Hubertus31-00-192312-10-1944 
Dommeratzky, Otto03-05-191613-10-1944 
Dimming, Joseph25-05-192300-00-1945 
Druschel, Alfred04-02-191701-01-1945meer 
Deisenhofer, Eduard27-06-190931-01-1945 
Dallmann, Werner07-04-192400-02-1945meer 
Dörner, Helmut26-06-190911-02-1945meer 
Dittlof, Heinrich14-08-191620-02-1945meer 
Dunkel, Konrad14-10-190820-02-1945meer 
Demand, Waldemar09-03-192421-02-1945 
Drexler, Walter25-09-191623-02-1945 
Dombrowski, Kurt29-07-189500-03-1945 
Dempke, August11-12-191501-03-1945 
Duve, Werner19-11-191103-03-1945 
Dreher, Johann "Hans"30-11-192004-03-1945 
Degen, Günther30-08-191713-03-1945 
Dresel, Bernhard05-04-190920-03-1945 
Dorr, Hans07-04-191221-03-1945meer 
Draxenberger, Sepp27-03-192123-03-1945 
Denninger, Rudolf03-01-191131-03-1945 
Doff, Franz12-07-192001-04-1945 
Diesing, Ulrich12-03-191117-04-1945meer 
Dünkler, Joachim08-07-191519-04-1945 
Decker, Karl30-11-189721-04-1945meer 
Dähne, Paul-Heinrich "Sarotti 2"07-07-192124-04-1945 
Doemming, von, Diethelm14-02-191229-04-1945 
Dörmann, Karl23-05-191302-05-1945 
Dargies, Walter13-10-189913-05-1945 
Dirlewanger, Oskar26-09-189507-06-1945meer 
Dehmel, Ernst07-04-191507-08-1945 
Dohle, Herbert27-03-190914-04-1946 
Degel, Franz07-08-192010-06-1946 
Dederichs, Bruno09-04-191108-07-1949 
Dragalina, Corneliu05-02-188711-07-1949 
Dumssner, Andreas12-12-192208-10-1949meer 
Dumitrescu, Petre18-02-188215-01-1950meer 
Dreyer, Georg28-07-190304-09-1952 
Deboi, Heinrich Anton06-04-189305-07-1955 
Döring, Wilhelm "Willi"02-10-191803-08-1955 
Dorn, Heinrich11-08-189715-07-1956 
Daniels, Edler von, Alexander17-03-189106-01-1960 
Drekmann, Paul13-11-189309-03-1960meer 
Devers, Hans-Werner25-06-191005-08-1960 
Drexel, Hans22-11-191912-04-1962 
Dixius, Karl22-04-191428-05-1962 
Doering-Manteuffel, Johann-Wilhelm17-07-189821-01-1963 
Drolshagen, Franz10-07-191224-06-1965 
Dietrich, Josef "Sepp"28-05-189221-04-1966meer 
Dauner, Nikolaus "Klaus"03-03-190220-12-1966meer 
Dettke, Oskar01-01-191317-03-1967meer 
Drebber, von, Moritz12-02-189230-05-1968 
Dilley, Bruno29-08-191331-08-1968meer 
Deichen, Charly "Kurt"20-04-191427-02-1969 
Dinort, Oskar23-06-190127-05-1969meer 
Deutschländer, Erich07-01-191004-10-1969 
Doergens, Hans-Joachim26-12-191207-06-1970 
Drange, Günther14-03-189718-06-1970 
Dehner, Ernst05-03-188913-09-1970meer 
Dorfmeister, Hans09-12-191416-09-1970 
Drüke, Wilhelm30-10-190404-01-1971 
Degen, Hans18-02-189918-11-1971meer 
Düskow, Alwin13-01-189726-12-1971 
Dilz, Fritz01-01-191512-01-1972 
Düvert, Walter00-00-189304-02-1972 
Dörr, Franz10-02-191310-10-1972 
Dortenmann, Hans11-12-192101-04-1973 
Diestel, Erich08-11-189203-08-1973 
Domaschk, Erich19-05-190814-02-1974 
Denzinger, Franz (Artillerie-Regiment z.b.V. 553)16-08-189510-03-1974 
Daser, Edmund01-10-190806-09-1974 
Demme, Rudolf03-06-189405-01-1975meer 
Droitsch, Herbert18-05-191216-01-1975 
Dietsche, Bernhard03-02-191228-01-1975 
Danhauser, Paul02-08-189211-12-1975 
Drexel, Josef11-04-189425-02-1976 
Dudeck, Gerhard22-12-191305-06-1976 
Droste, Hans29-03-191513-07-1976 
Detmers, Theodor22-08-190204-11-1976 
Dumitrache, Ioan00-00-188906-03-1977 
Deßloch, Otto11-06-188913-05-1977meer 
Deventer, Hugo10-11-191606-01-1979 
Dierks, Karl-Heinz29-03-191625-01-1979 
Dorsch, Walter09-11-191702-03-1979 
Dörries, Helmut05-09-191107-01-1980 
Dethleffsen, Erich02-08-190404-07-1980 
Dorow, Otto22-09-189902-08-1980 
Deutsch, Ferdinand07-02-191015-09-1980 
Daubert, Dr. jur., Henning31-05-190001-11-1980meer 
Dominik, Hans24-11-190610-11-1980 
Dönitz, Karl16-09-189124-12-1980meer 
Deichmann, Paul27-08-189810-01-1981 
Dobberkau, Hans07-01-191723-02-1981 
Dörnbrack, Werner29-02-191616-03-1981 
Dubigk, Karl08-02-190317-11-1981 
Drexler, Oskar09-03-191128-01-1982meer 
Dietlen, Walter07-02-189715-03-1982 
Dallmeier, Josef29-01-191104-07-1982 
Denkert, Walter23-02-189709-07-1982meer 
Drewes, Wilhelm26-05-190714-07-1982 
Dietrich, Gerhard30-04-191710-08-1982meer 
Donhauser, Georg22-08-190901-10-1982 
Döring, Johann25-12-191002-11-1982 
Dietrich, Karl-Heinz15-06-191522-03-1983 
Drössiger, Kurt03-08-190803-05-1983 
Drossel, Leo02-02-190316-07-1983meer 
Dollwet, Rene22-10-192215-12-1983 
Dünkel, Friedrich07-03-192008-02-1984 
Drewes, Heinrich14-12-189424-02-1984 
Döbrich, Hans24-03-191606-04-1984meer 
Düllberg, Ernst28-03-191327-07-1984 
Dorenbeck, Paul15-12-189527-09-1984 
Donnhauser, Anton08-04-191330-10-1984meer 
Dahl, Walther17-03-191625-11-1985meer 
Daniel, Richard24-12-190004-05-1986meer 
Domaschk, Joachim20-05-191421-06-1986 
Deutschmann, Siegfried28-12-191215-09-1986 
Dittrich, Dr. jur., Stefan28-06-191205-02-1988 
Dahms, Paul28-05-191319-03-1988 
Dreike, Franz-Josef27-10-191024-07-1988 
Darjes, Paul-Friedrich20-03-191120-02-1989 
Doering, Ernst11-12-190708-05-1989 
Dietz, Valentin12-11-191206-07-1989 
Dommes, Wilhelm16-04-190723-01-1990 
Dirkmorfeld, Josef04-05-191220-03-1990 
Dienenthal, Erich17-12-191526-07-1990meer 
Dienhold, Johannes23-02-190104-11-1990 
Drechsler, Gerhard23-12-192027-07-1992 
Delius, Paul11-12-191205-08-1992 
Doser, Otto08-05-191730-12-1992 
Dobberstein, Werner04-04-191125-02-1993meer 
Drexler, Hans (WH-Panzer)25-11-191312-08-1993 
Dombacher, Kurt09-02-192008-10-1993 
Diesener, Joachim20-02-191809-03-1994 
Degrelle, Leon Marie Joseph Ignace15-06-190631-03-1994meer 
Dix, Kurt29-08-190830-07-1994 
Damsch, Werner22-07-191807-11-1994meer 
Deutsch, Heinz21-07-192015-10-1995 
Debus, Heinrich30-06-192105-03-1996 
Darnedde, Erich14-12-190611-11-1996 
Dutter, Franz24-10-191721-11-1996meer 
Dobratz, Kurt09-04-190421-12-1996 
Drünkler, Ernst-Georg08-07-192012-03-1997 
Dally, Hans06-05-191602-04-1997 
Diddens, Diddo22-04-191727-09-1997meer 
Düppenbecker, Herbert10-02-191601-10-1997meer 
Dinkelaker, Ulrich01-11-190417-10-1997 
Düwell, Klaus03-03-191715-02-1998 
Dyroff, Adam Franz06-05-191624-03-1998meer 
Duncker, Christoph10-12-191407-06-1998 
Deisenberger, Hermann13-04-191508-07-1998 
Delica, Egon04-01-191526-04-1999meer 
Dörmann, Friedrich29-01-190505-06-1999 
Dawedeit, Herbert20-05-191403-08-1999meer 
Dannebaum, Alfred06-02-191821-10-1999meer 
Drude, Hans14-09-191430-04-2000 
Debus, Otto21-08-191414-10-2000 
Darius, Wolfgang02-04-191118-11-2000 
Düttmann, Peter "Bonifazius"23-05-192309-01-2001meer 
Döring, Arnold29-01-191810-04-2001 
Diefenthal, Josef05-10-191513-04-2001 
Dammeier, Heinrich09-02-191416-05-2001meer 
Donth, Rudolf16-02-192019-06-2001 
Diepold, Max01-02-192118-08-2001 
Drexler, Hans (WH-Infanterie)25-12-191114-11-2001 
Dauser, Hans31-07-190820-11-2001 
Dörnemann, Heinrich "Heinz"19-09-191017-12-2001 
Dörfel, Josef02-03-191503-04-2002 
Dath, Friedrich26-04-191903-12-2002 
Dose, Paul10-02-192113-03-2003 
Denk, Wilhelm26-01-191530-03-2003 
Dürrwanger, Alfred07-04-191523-07-2003 
Dratwa, Johannes22-11-191412-08-2003 
Drexel, Johann20-12-191909-02-2004 
Dropmann, Hermann25-03-190810-02-2004meer 
Düe, Rolf28-01-191514-04-2005 
Dipberger, Wilhelm30-05-191810-09-2005meer 
Dahmer, Hugo07-05-191501-08-2006 
Dörries, Josef07-06-192309-07-2007 
Drees, Karl-Heinz17-09-192314-07-2008 
Dickfeld, Adolf20-02-191017-05-2009meer 
Darges, Fritz08-02-191325-10-2009 
Dubicki, Albert12-07-192125-10-2009 
Deppe, Hans-Werner21-03-192130-12-2009 
Ditter, Hans31-01-191729-01-2011 
Diekwisch, Erwin-Peter12-08-192020-08-2013meer 
Drewes, Martin20-10-191813-10-2013 
Dennhardt, Oskar-Hubert30-06-191519-06-2014 
Drescher, Georg-Wilhelm15-02-192006-05-2016 
Dahlmann, Kurt04-03-191829-08-2017 
Damerius, Dieter17-04-192428-12-2018