TracesOfWar heeft jouw hulp nodig! Wij missen foto's van belangrijke bezienswaardigheden in Nederland, België, Frankrijk en Duitsland. Stuur uw foto's in naar input@tracesofwar.com en wordt gepubliceerd!

Ritterkreuz des Eisernen Kreuzes

De OBdW heeft de uitreiking van het Ridderkruis bij het IJzeren Kruis wegens "speciale diensten tijdens leiding van troepen" uitgesteld, en derhalve tijdelijk geblokkeerd, van 3 augustus 1940 tot 16 maart 1941.

Grid Lijst
NaamGeboortedatumOverlijdensdatumOnderscheidingen
Tătăranu, Nicolae   
Tiedtke, Werner11-02-1922  
Tilgner, Walter17-10-1903  
Trotz, Herbert   
Trummer, Johann "Hans"23-10-1920 meer 
Tietzen, Horst19-07-191218-08-1940 
Treffer, Franz22-08-190410-08-1941 
Tennhardt, Werner26-11-191511-10-1941 
Tromm, Heinrich02-06-189619-06-1942 
Thiele, Arno08-12-191203-08-1942 
Teige, Waldemar29-03-191303-10-1942 
Tillmann, Johannes03-10-191709-01-1943 
Thurmann, Karl04-09-190920-01-1943 
Trippensee, Kurt10-08-191416-02-1943 
Tenner, Hans07-04-191529-03-1943 
Thiel, Gerhard Karl Wilhelm09-02-190710-04-1943 
Trenn, Rudolf22-11-191716-04-1943meer 
Tonne, Wolfgang28-02-191820-04-1943 
Thiel, Erich14-06-191222-04-1943 
Teichert, Max-Martin31-01-191512-05-1943meer 
Thiede, Armin30-12-191709-07-1943 
Tonne, Günther (Schnellkampfgeschwader 10)21-05-191615-07-1943 
Torley, Karl16-10-191319-07-1943 
Tange, Otto22-09-191530-07-1943 
Thumann, Jakob20-07-191108-09-1943 
Thiem, Ernst11-10-190919-09-1943 
Trojer, Hans-Hartwig22-01-191627-09-1943 
Thieme, Heinz07-06-192117-12-1943 
Thormählen, Viktor19-10-191718-01-1944 
Theilen, Hans30-09-191201-02-1944 
Toschka, Rudolf26-09-191121-02-1944 
Tratt, Eduard24-02-191922-02-1944 
Tischer, Kurt20-01-192516-04-1944 
Thorey, Andreas03-11-191218-04-1944 
Toll, Otto05-09-191710-06-1944 
Thurner, Hans24-10-191811-06-1944meer 
Tschoerner, Philipp-Karl14-10-191411-06-1944 
Tesch, Hermann02-01-191312-06-1944 
Thor, Hans26-01-191826-06-1944 
Tippelskirch, von, Adolf-Hilmar03-10-191428-06-1944 
Treckmann, Wilhelm13-08-190713-07-1944 
Thiel, Edwin19-06-191314-07-1944meer 
Thierfelder, Werner24-12-191518-07-1944 
Tychsen, Christian03-12-191028-07-1944meer 
Trebes, Horst22-10-191629-07-1944meer 
Tichy, Ekkehard26-08-192216-08-1944 
Trenkmann, Friedhelm14-12-191917-09-1944 
Teumer, Alfred11-02-191804-10-1944 
Thom, Walter18-04-192322-10-1944 
Thüngen-Roßbach, Freiherr von, Karl26-03-189324-10-1944 
Thorwest, Friedrich-Wilhelm06-12-189801-11-1944 
Trautwein, Heinz21-12-190701-11-1944 
Temple, de, Carl18-06-189716-11-1944 
Thiel, Franz30-01-190814-01-1945 
Trey, Werner12-03-191515-01-1945 
Teichmann, Friedrich (Grenadier-Regiment 712)27-06-191420-01-1945 
Tschenett, Wilhelm06-06-192107-02-1945meer 
Thiessen, Hans13-11-191618-02-1945 
Tost, Ewald08-03-191500-03-1945meer 
Triebe, Theodor11-02-190428-03-1945 
Theissig, Franz10-06-192000-04-1945 
Titschkus, Alfred19-02-192105-04-1945 
Thaler, Johann "Hans"06-02-192007-04-1945 
Trautmann, Karl12-04-190821-04-1945 
Tyroller, Georg02-02-189727-04-1945 
Trittel, Rudolf18-06-191318-05-1945 
Tribukait, Günther29-05-190926-02-1947 
Thoma, Ritter von, Wilhelm Josef11-11-189130-04-1948meer 
Thoma, Heinrich "Heinz"26-04-189130-10-1948meer 
Telkemeyer, Heinrich20-11-190517-11-1948 
Tronnier, Louis "Luis"21-11-189727-01-1952meer 
Tiemann, Otto12-02-189020-04-1952meer 
Tiesler, Kurt11-06-189113-03-1953 
Töpfer, Hans21-12-191908-12-1955 
Tettau, von, Hans30-11-188830-01-1956meer 
Thofern, Werner12-10-192013-01-1957 
Turancec, Joseph07-03-189209-03-1957meer 
Trenke, Johann03-08-191929-04-1957 
Tippelskirch, von, Kurt Oskar Heinrich Ludwig W.09-10-189110-05-1957meer 
Tresckow, von, Joachim20-06-189403-11-1958meer 
Taubert, Richard29-07-191124-06-1959 
Thiem, Egon05-10-191116-10-1959 
Theilen, Heinrich12-05-191913-01-1960 
Tanzer, Kurt01-11-192025-06-1960 
Thaler, Rudolf24-03-191910-05-1963 
Tesch, Karl-Heinz13-10-191612-05-1963 
Thunert, Eberhard22-11-189904-05-1964meer 
Treeck, Dr., Egon14-12-189416-12-1966 
Traber, Willy (Grenadier-Regiment 309)09-02-191502-01-1967 
Thomaschki, Siegfried Paul Leonhard20-03-189431-05-1967meer 
Tanczos, Hermann30-11-192104-11-1967 
Trabandt, Wilhelm21-07-189119-05-1968meer 
Terharen, Heinrich04-11-191018-06-1968 
Teuwsen, Adolf22-03-191604-07-1968 
Thylmann, Hans13-01-191721-09-1968 
Tappe, Martin10-01-191019-04-1969 
Teubel, Heinz26-06-191725-05-1970 
Tummer, Heinrich11-06-190814-01-1971meer 
Thoma, Otto Kurt04-08-190111-04-1971meer 
Tritsch, Willi13-07-191919-12-1971 
Telschig, Ernst22-02-189911-11-1973 
Trägner, Josef10-02-191520-01-1974 
Timm, Heinrich30-04-191012-04-1974meer 
Traut, Hans Emil Julius Ludwig Karl25-01-189509-12-1974 
Thörner, Johannes04-05-191701-05-1976 
Teodorini, Corneliu18-09-189310-07-1976meer 
Thomas, Wilhelm08-10-189224-08-1976meer 
Thumm, Helmuth25-08-189513-07-1977meer 
Trowitz, Adolf Eduard24-09-189303-01-1978meer 
Trompeter, Friedrich14-05-189626-03-1978 
Tolsdorff, Theodor03-11-190925-05-1978meer 
Thomale, Wolfgang25-02-190020-10-1978meer 
Tellgmann, Eugen27-06-191017-09-1979 
Tannert, Karl Stefan22-12-191018-06-1980 
Tadje, Friedrich Wilhelm Ludwig "Fritz"23-11-191426-01-1981meer 
Thiele, August26-08-189331-03-1981meer 
Tykiel, Alfred (Schützen-Regiment 10)06-07-191131-03-1981meer 
Trierenberg, Wolf-Günther18-06-189125-07-1981meer 
Tröger, Hans29-08-189621-01-1982meer 
Truxa, Rolf06-06-192103-02-1983 
Tröger, Rudolf14-07-191728-07-1983 
Thoma, Helmut02-10-191612-02-1984 
Temming, Hans07-05-191313-04-1985 
Tulodetzki, Herbert21-10-192015-04-1986 
Tilmann, [Dr.] Wido16-09-191715-02-1987 
Tenschert, Günther09-08-191703-04-1988meer 
Thaler, Andreas10-06-191517-05-1988 
Tessenow, Rudolf06-09-191928-06-1988 
Taulien, Arno15-04-191919-09-1989 
Tittel, Rolf (Grenadier-Regiment 31)26-09-192004-10-1989 
Tech, Harry03-01-190713-01-1990 
Teske, Georg02-11-190925-09-1990 
Thomas, Karl-Anton27-05-191406-04-1991 
Tödt, Heinz-Eduard04-05-191825-05-1991 
Trabandt, Paul24-10-191327-07-1991meer 
Türke, Gerhard01-05-191421-11-1991meer 
Tabel, Franz (Pionier-Bataillon 246)02-02-191118-12-1991 
Tornau, Gottfried20-12-191909-02-1992meer 
Telkamp, Eberhard08-05-191420-04-1992 
Thünemann, Heinrich16-09-190725-05-1992 
Tönnies, Hermann19-01-191203-01-1993 
Tetsch, Ernst-Johann28-10-191611-11-1993meer 
Thierfelder, Helmut10-04-191510-02-1994 
Trautloft, Hannes03-03-191212-01-1995meer 
Töniges, Werner07-01-191025-01-1995meer 
Trausnitz, Josef06-04-191628-09-1995 
Tarin, Walter08-01-191005-10-1996 
Tschierschwitz, Gerhard23-04-192017-01-1997meer 
Timm, Erich15-02-191306-10-1997meer 
Thelen, Johann23-11-191428-03-1998 
Tank, Walter03-11-191527-04-1998 
Thulke, Willi22-09-191604-09-1998meer 
Tegtmeier, Fritz30-07-191708-04-1999 
Trost, Ewald-Günther27-04-191126-06-1999 
Thomsen, Ernst-Heinrich18-01-191413-01-2000 
Tiefensee, Arthur22-03-191117-04-2000 
Tanneberger, Wilhelm "Willi" (Gren.Reg. 156)30-12-191422-05-2000 
Tiesenhausen, Freiherr von, Hans-Diedrich22-02-191317-08-2000meer 
Thurnhuber, Josef13-07-192001-10-2000 
Trenkel, Rudolf17-01-191826-04-2001meer 
Tilebein, Bruno09-07-191002-05-2001 
Thoß, Werner11-05-191909-05-2001 
Tischendorf, Herbert28-08-191119-06-2002 
Teriete, Heinrich20-02-191517-11-2002 
Thomae, Dr.rer.pol., Adolf26-04-191602-12-2002 
Thomsen, Rolf-Erich06-05-191526-03-2003meer 
Trinko, Otto23-02-192226-05-2003 
Tilgner, Herbert14-03-191708-07-2003 
Treptau, Max24-01-192512-11-2003 
Thiel, Karl (Artillerie-Regiment 217)23-12-191329-02-2004 
Twillemeyer, Alois29-05-192331-03-2004 
Thieme, Carl Alfred28-05-191406-06-2004 
Traupe, Hans04-05-191323-06-2004meer 
Thumbeck, Georg06-10-192119-09-2004 
Tiburzy, Ernst26-12-191114-11-2004meer 
Tietz, Hermann15-10-191427-02-2005 
Tietjen, Cord10-11-191418-06-2005 
Topp, Erich02-07-191426-12-2005meer 
Thyben, Gerhard24-02-192204-09-2006 
Trettner, Heinrich "Heinz"19-09-190718-09-2006meer 
Tycowicz, von, Rudolf14-09-190719-11-2007 
Teusen, Hans26-07-191711-02-2011meer 
Taeger, Erich05-08-191920-05-2011meer 
Tscherning, Willi15-06-191720-01-2012 
Titel, Georg27-02-191418-05-2013 
Timpe, Heinrich Karl "Heinz"12-10-192315-05-2015 

Bronnen