TracesOfWar heeft jouw hulp nodig! Wij missen foto's van belangrijke bezienswaardigheden in Nederland, België, Frankrijk en Duitsland. Stuur uw foto's in naar input@tracesofwar.com en wordt gepubliceerd!

Ritterkreuz des Eisernen Kreuzes

De OBdW heeft de uitreiking van het Ridderkruis bij het IJzeren Kruis wegens "speciale diensten tijdens leiding van troepen" uitgesteld, en derhalve tijdelijk geblokkeerd, van 3 augustus 1940 tot 16 maart 1941.

Grid Lijst
NaamGeboortedatumOverlijdensdatumOnderscheidingen
Kachel, Georg18-12-191218-10-1944 
Kaden, Wolfgang05-12-189909-07-1942 
Kadenbach, Herbert13-02-191727-12-1944 
Kaeber, Hellmut18-01-192016-02-1991 
Kaehne,Edgar-Karl13-03-189910-07-1969 
Kaeppel, Rudolf16-11-191825-01-1945 
Kaessler, Werner11-12-191923-08-1944 
Kaestner, Robert27-10-191318-11-1990meer 
Kaether, Ernst25-09-190311-08-1999 
Kageneck, Graf von, Arbogast "Erbo"02-04-191812-01-1942 
Kageneck, Graf von, Clemens-Heinrich17-10-191318-03-2005 
Kahl, Bruno23-11-191427-02-1999meer 
Kahl, Konrad13-03-191231-07-1968 
Kahle, Hellmut31-10-191524-11-1978 
Kahle, Rudolf27-02-191413-03-1969 
Kahler, Hans-Joachim21-03-190814-01-2000 
Kahsnitz, Erich17-02-189829-07-1943meer 
Kainz, Karl27-09-191610-10-2013 
Kaiser, Albert Oskar (Geb.Pz.Jäg.-Abt.44)01-03-191006-08-1941 
Kaiser, Erich (Panzer-Regiment 39)10-07-191026-08-1942 
Kaiser, Herbert (JG 77 'Herz As' - JV 44)16-03-191605-12-2003meer 
Kaiser, Vinzenz 'Zenz' (Waffen SS)28-02-190420-04-1945meer 
Kaiser, Wilhelm (Stuka Geschwader 2 'Immelmann')30-11-191424-09-1993meer 
Kalb, Hans17-04-191318-08-1989 
Kalbitz, Helmut03-01-191230-08-1944meer 
Kalden, Peter17-08-192311-06-1996 
Kaldrack, Rolf Otto Detlev25-06-191303-02-1942 
Kaletsch, Georg16-10-191406-03-1944 
Kalinowsky, von, Herbert19-03-189529-05-1979 
Kalkgruber, David21-12-1912  
Kalkhoff, Walter19-02-191309-02-1960 
Kalm, von, Hennig-Thile09-09-191024-03-1945 
Kalow, Siegfried20-06-192512-08-1944 
Kals, Ernst02-08-190502-11-1979 
Kalss, Alois18-02-192002-05-1945meer 
Kam, Søren02-11-192123-03-2015 
Kamecke, Hans18-08-189016-10-1943meer 
Kaminski, August09-08-191515-08-2012 
Kaminski, Herbert24-05-190916-07-1971 
Kaminski, Werner16-09-191419-03-2000 
Kaminsky, Emil09-10-191705-07-1944 
Kamischke, Werner16-06-191410-03-1999 
Kammhuber, Josef19-08-189625-01-1986meer 
Kamptz, von, Gerhard27-12-190216-05-1998meer 
Kamski, Jan Roman "Johann"23-10-192225-06-2008 
Kannenberg, Kurt08-04-191217-11-1944 
Kapp, Wolfgang01-04-191402-11-2003 
Kappis, Hans-Joachim09-12-190831-12-1970meer 
Kapsreiter, Franz09-01-191625-12-1944 
Karau, August05-11-191413-12-1957 
Karbe, Adalbert28-12-191331-07-1942 
Karch, Fritz17-01-192030-12-2001 
Karcher, Karl-Ehrhart03-01-191812-03-1973meer 
Karck, Georg11-06-191103-07-1944meer 
Karczewski, Bruno18-03-191301-07-1971meer 
Kardel, Hennecke15-06-192224-06-2007 
Karg, Ullrich04-07-191820-09-1943 
Karl, Franz01-01-188818-03-1964meer 
Karl, Friedrich-Wilhelm15-09-191121-08-1970 
Karl, Josef26-12-191031-03-1962 
Karl, Otto30-09-191016-06-1973 
Karow, Gustav25-09-189711-03-1948 
Karrenberg, Albert22-04-191821-10-1949 
Karst, Friedrich  meer 
Kassner, Helmut17-03-189728-01-1960 
Kastl, Andreas12-12-191603-07-1973 
Kastner, Gustav27-01-191418-06-1966 
Kastner, Josef09-06-191009-12-1944 
Katzenmeier, Hans16-02-191229-08-1974 
Kaubisch, Horst03-12-191512-02-1945meer 
Kauermann, Helmut11-10-1915  
Kauffmann, Gerhard29-06-188716-06-1969 
Kaup, Heinrich25-07-191222-04-1999 
Kausch, Paul-Albert 'Peter' (SS-Pz.Reg.11 'HvS')03-03-191127-10-2001meer 
Kautz, Oskar13-11-191122-07-1943 
Kayß, Alfred06-04-191405-01-1944 
Kazmaier, Paul24-10-190916-07-1944 
Kecht, Franz Joseph "Frank"25-04-191425-10-1943meer 
Keck, Karl20-01-191411-07-1944 
Keck, Johannes06-05-192327-07-1996 
Kedzia, Ernst-Georg15-11-191416-06-1994meer 
Keese, Heinrich28-04-191827-05-2006 
Kegel, Karl-Ludwig10-05-191801-01-1943 
Keichel, Otto21-04-191614-04-1945 
Keil, Anton21-10-191029-08-1941 
Keil, Günther18-05-189817-07-1958 
Keil, Max08-04-192008-04-1943 
Keiling, Siegfried28-10-191112-04-1995meer 
Keiner, Walter30-12-189023-01-1978meer 
Keipp, Willy13-10-191711-04-1996 
Keiser, Paul (Gren.Rgt. 326)08-02-189426-06-1981meer 
Keitel, Wilhelm22-09-188216-10-1946meer 
Kelbch, Albert22-11-191408-11-1943 
Kelbling, Otto Friedrich Gerd12-06-191509-06-2005 
Keller, Alfred (LW-General)19-09-188211-02-1974meer 
Keller, Lothar07-04-191426-06-1941 
Kellermann, Ortwin10-12-192229-05-2010 
Kellner, Wolfgang   
Kemethmüller, Heinz (JG 3 'Udet')26-06-191420-02-1984meer 
Kemler, Heinrich08-12-191211-08-2000 
Kemnade, Friedrich12-12-191129-01-2008meer 
Kempas, Traugott27-08-191913-03-1945meer 
Kempe, Walter01-12-191410-09-1963 
Kempf, Karl-Heinz02-02-192003-09-1944 
Kempf, Werner09-03-188606-01-1964meer 
Kempin, Günther02-12-192012-08-1998meer 
Kempke, Wilhelm15-11-192019-12-1944 
Kempken, Heinrich18-06-192015-11-2006meer 
Kendler, Rudolf15-04-191413-02-2011meer 
Kennel, Karl (Schlachtgeschwader 2 "Immelmann")17-01-191401-07-1999meer 
Kentrat, Eitel-Friedrich11-09-190609-01-1974meer 
Keppel, Wilhelm20-09-192130-07-2011 
Keppler, Georg07-05-189416-06-1966meer 
Keppler, Hans11-02-191203-09-1942 
Kepplinger, Ludwig31-12-191107-08-1944meer 
Kercher, Fritz (Panzerjäger-Abteilung 5)11-09-191912-11-2007 
Kerfin, Horst21-03-191322-01-1943 
Kern, Friedrich21-08-191202-04-1945 
Kern, Karl31-07-191302-01-1972 
Kern, Wilhelm21-03-191912-06-1971 
Kerscher, Albert29-03-191612-06-2011 
Kertz, Wolfram29-07-191605-05-2009meer 
Kerutt, Hellmut19-08-191602-09-2000meer 
Kessel, Karl01-06-191224-08-1997 
Kessel, von, Mortimer25-05-189308-01-1981meer 
Kessel, Wilhelm (Pz-Aufklär.Abt. "GD")06-03-191503-11-2002meer 
Kesselring, Albert30-11-188516-07-1960meer 
Kessler, Arnold14-04-190613-11-1967 
Kessler, Ulrich03-11-189427-03-1983meer 
Kessler, Wolfgang25-05-191501-12-1990 
Kesten, Dieter09-06-191403-04-1945 
Ketelhodt, Freiherr von, Gerd17-03-191504-08-1976 
Ketscher, Hans09-11-191225-09-1989 
Ketterer, Karl08-10-191213-04-1945 
Ketterl, Franz21-03-189827-07-1979 
Kettgen, Hans20-11-191721-02-1979 
Kettmann, Rudolf08-09-191903-09-1983 
Keup, Dr.med., Walter03-01-191617-03-1947 
Keußler, von, Friedrich25-01-190709-07-1944 
Keßler, Hermann16-08-189911-01-1967 
Kiefer, Hermann09-09-191222-01-2006 
Kiefer, Martin05-10-1915  
Kieffer, Dr.phil., Emil Otto Hellmuth09-04-189913-03-1985meer 
Kiehl, Rudolf10-11-191404-09-1942 
Kiel, Johannes14-04-191229-01-1944 
Kiel, Rudolf   
Kienast, Fritz08-09-191503-02-1945 
Kiene, August20-10-192105-08-1944 
Kienitz, Werner03-06-188531-12-1959meer 
Kientsch, Willy12-05-192129-01-1944 
Kiermeier, Heinrich   
Kieser, Wilhelm   
Kieseritzky, Gustav22-09-189319-11-1943meer 
Kiesgen, Peter22-11-191522-03-1946meer 
Kieslich, Franz (Sturzkampfgeschwader 77)17-03-191331-08-2012meer 
Kiesling, Heinrich31-05-190918-06-1944meer 
Kiesling, Helmut27-09-191112-04-1944 
Kiess, Walter09-10-191424-06-1995 
Kilian, Gunter02-04-192125-09-2010 
Kilian, Wilhelm26-05-191224-03-1997meer 
Kilian, Gustav29-01-189725-06-1960 
Kimmich, Hans-Jörg08-03-192006-02-2004 
Kimmich, Friedrich (Grenadier-Regiment 554)13-07-189020-10-1962meer 
Kinder, Georg20-11-191405-11-1961 
Kindler, Alfred04-09-191530-08-2000 
Kinz, Helmut01-12-191519-10-1985 
Kinzel, Eberhard18-10-189723-05-1945meer 
Kinzinger, Rudi04-03-191516-02-1945 
Kipfmüller, Walter (Kampfgeschwader 77)03-03-192013-01-1991meer 
Kirchheim, Heinrich06-04-188314-12-1973meer 
Kirchlehner, Ernst17-10-192314-07-1944 
Kirchner, Friedrich26-03-188506-04-1960meer 
Kirchner, Heinz23-04-191627-11-1942 
Kirchner, Kurt19-03-191131-07-1944meer 
Kirchner, Otto05-09-192103-05-1945 
Kirn, Hans08-08-192029-11-2007 
Kirn, Julius26-06-191316-07-1941 
Kirn, Dietrich22-02-191716-01-2015 
Kirsch, Walter24-04-191516-09-1944 
Kirsche, Heinz07-04-191114-02-1944 
Kirschenmann, Wilhelm04-02-1915  
Kirschner, Joachim07-06-192017-12-1943 
Kirschner, Ludwig12-06-190411-02-1945meer 
Kirsten, Ernst11-10-191019-04-1944 
Kirsten, Rudi20-02-191430-01-1990 
Kissel, Hans19-02-189730-11-1975meer 
Kitta, Paul14-09-191011-05-1947 
Kittel, Dipl.Ing., Friedrich19-12-189624-03-1973meer 
Kittel, Heinrich31-10-189205-03-1969meer 
Kittel, Kurt08-12-192229-12-1980 
Kittel, Otto21-02-191716-02-1945meer 
Kiver, Eduard-Heinrich (Kiefer, Eduard)07-06-191530-11-1995 
Klaiber, Hans23-10-191909-05-1945 
Klammeck, Hans04-12-191306-05-1981 
Klappich, Günter02-10-191722-01-1943meer 
Klar, Eduard30-12-191512-07-2001 
Klasing, Fritz23-12-189129-04-1969meer 
Klassmann, Helmut15-05-191425-01-1984meer 
Klatt, Paul06-12-189603-07-1973meer 
Klaucke, Werner (Panzerjäger-Abteilung 200)07-01-191514-09-1944 
Klaus, Johann-Alfred "Johannes"04-09-191807-07-2018 
Klaus, Ludwig05-04-191026-01-1945 
Klaus, Otto05-11-191112-11-1986 
Klausgraber, Franz (Infanterie-Regiment 227)26-10-190611-06-1944meer 
Klawe, Erich24-03-190630-05-1983meer 
Kleber, Ludwig19-04-191409-02-1945 
Klee, Friedrich16-06-1913  
Kleeberger, Karl (Grenadier-Regiment 554)31-03-192115-07-1976 
Kleemann, Ulrich23-03-189201-01-1963meer 
Kleemann, Willy24-12-192207-09-1995 
Kleffel, Paul-Georg07-09-192019-02-2020meer 
Kleffel, Philipp (1.Infanterie-Division)09-12-188710-10-1964meer 
Kleffner, Franz02-06-190716-03-1945 
Kleim, Fritz24-09-191117-02-1982 
Kleimann, Johann Wilhelm "Hans"29-11-191518-12-1975 
Klein, Alfons (Jagdgeschwader 11)06-02-192125-11-1992 
Klein, Armin15-06-192223-01-2009 
Klein, Dr., Herbert05-08-190512-05-1954 
Klein, Georg (Jäger-Regiment 204)23-04-191213-10-1988 
Klein, Gerhard02-01-190320-12-1988 
Klein, Heinrich (Kampfgeschwader 27)03-04-191315-07-1982 
Klein, Hermann19-07-191318-08-1944 
Klein, Kurt26-03-191316-09-1944meer 
Klein, Walter (Infanterie-Regiment 193)31-03-189122-03-1941 
Klein, Max04-05-191512-11-1944 
Kleindienst, Erhard05-10-192111-10-1944 
Kleinheisterkamp, Matthias22-06-189329-04-1945 
Kleinmann, Alfons10-12-191612-03-1982 
Kleinschmidt, Ernst (Panzergrenadier-Regiment 111)13-08-191726-04-1945 
Kleinschmit, Werner02-02-190815-03-1945 
Kleist, von, Paul Ludwig Ewald08-08-188116-10-1954meer 
Kleist-Retzow, von, Jarislaff20-12-191125-03-1945 
Klemann, Helmut16-05-192217-11-2012meer 
Klemm, Hans27-09-191609-12-1996 
Klemm, Rudolf10-02-191805-07-1989 
Klemt, Heinrich25-03-191924-07-1980 
Klemz, Bernhard21-03-191813-07-2004 
Kless, Friedrich07-10-190606-04-1994meer 
Klett, Albert24-02-191614-02-1945 
Klette, Hans-Dietrich07-09-191023-02-1987 
Kliemann, Nikodemus27-11-189814-10-1964meer 
Klien, Heinz05-11-191401-05-1998 
Klier, Erich13-09-191815-06-1995 
Klima, Robert05-11-191508-04-1983 
Klimek, Helmut01-04-192009-12-1944 
Kling, Heinrich10-09-191330-09-1951 
Klingenberg, Fritz17-12-191222-03-1945 
Klinger, Kurt18-12-191103-01-1944 
Klinke, Walter26-04-191018-10-1944 
Klischat, Friedrich29-06-191702-07-1944 
Klitsch, Franz01-01-191304-01-1943 
Klocke, Walter11-12-190518-01-1945 
Kloos, Hermann21-09-191010-12-1943 
Klos, Otto14-11-191203-11-1988 
Klose, Erwin28-04-191422-06-2003meer 
Klose, Friedrich07-12-191613-08-1944 
Klose, Helmut24-06-191519-06-2002 
Klose, Paul (Festungs-Grenadier-Regiment "Hanf")19-11-189619-09-1966 
Klosinski, Werner12-07-191231-08-1997 
Kloskowski, Karl09-02-191723-04-1945meer 
Klossek, Ernst23-08-191002-03-1942 
Klosterkemper, Bernhard17-04-189719-07-1962 
Klotz, Ludwig27-09-189514-02-1944 
Klotzsche, Hans22-11-191400-01-1945 
Kloß, Max14-03-191702-12-1944 
Klug, Bernd-Georg12-12-191415-06-1975meer 
Kluge, von, Günther Hans30-10-188216-08-1944meer 
Kluge, von, Wolfgang05-05-189230-10-1976meer 
Kluge, Ernst03-05-191505-01-1945 
Kluge, Gerhard15-09-190804-03-1945meer 
Kluge, Waldemar30-01-190419-12-1978 
Kluth, Bernhard17-01-191401-12-1993 
Klußmann, Hans-Jürgen11-04-192325-08-2009 
Klüber, Wilhelm28-01-191419-07-1944 
Klümper, Werner19-04-191121-10-1989meer 
Klünder, Erich25-11-190929-11-1992meer 
Klüser, Ewald06-05-190709-11-2000 
Klüver, Max22-04-190931-12-1998meer 
Klärmann, Hans24-05-191006-09-1944 
Klöpper, Heinz09-01-191829-11-1943 
Klöpping, Wilhelm04-09-191909-05-1990 
Kmitta, Lothar19-01-192113-05-2009meer 
Knaack, Kurt-Hermann12-12-191506-04-1944 
Knaak, Hans-Wolfram04-07-191426-06-1941 
Knabe, Gustav Georg08-07-189713-12-1972meer 
Knabe, Konrad (Aufklärungsgruppe 124)18-09-191527-03-1996meer 
Knacke, Reinhold01-01-191903-02-1943meer 
Knaf, Walter09-11-191908-12-1943 
Knapp, Franz02-04-191513-05-1945 
Knapp, Wilhelm25-08-191210-06-1944 
Knappe, Herbert   
Knappe, Kurt02-06-191803-09-1943 
Knaul, Ernst09-06-191506-04-1945 
Knaup, Ludwig16-01-192018-03-1945 
Knaust, Hans-Peter07-08-190622-10-1983 
Knauth, Karl-Wilhelm29-01-191625-04-1945meer 
Knebel, Ernst Wilhelm Albert02-06-189213-03-1945meer 
Knebel-Döberitz, von, Rudolf19-12-191305-07-1994 
Knemeyer, Siegfried05-04-190911-04-1979 
Knesebeck, von dem, Wasmod05-09-191006-03-1945 
Knetsch, Wilhelm26-02-190627-03-1982 
Kniep, Walter13-12-190902-04-1944 
Knirsch, Walter17-07-191914-06-1946 
Knittel, Gustav27-11-191430-06-1976meer 
Knobelsdorff, von, Otto31-03-188621-10-1966meer 
Knobloch, Leo29-09-191200-00-1948 
Knoche, Heinz18-09-191315-08-2004meer 
Knoespel, Walter29-04-191305-05-1945 
Knoke, Heinz24-03-192118-05-1993 
Knollmann, Karl-Heinz28-05-191802-02-2010meer 
Knoop, Dr.med.dent., Rolf03-03-191225-07-1988 
Knoop, von, Waldemar04-05-189602-06-1956 
Knop, Albert07-01-191802-06-1995 
Knorr, Karl-Heinz (Flak-Sturm-Abteilung 7)29-10-191309-02-1945 
Knorr, Walter Max05-08-191530-01-1945 
Knostmann, Georg07-11-191121-05-1980 
Knotzer, Josef09-03-191009-04-1997 
Knust, Friedrich-Karl09-03-190205-03-1967 
Knuth, Friedrich-Wilhelm31-12-190810-03-1944 
Knuth, Hermann23-01-190422-06-1986 
Knüppel, Heinrich15-01-190618-01-1991 
Knüppel, Karl-Günther06-10-191816-12-2006 
Knüttel, Karl06-10-191425-11-1944 
Knöchlein, Fritz17-05-191128-01-1949meer 
Knörrchen, Egon22-12-190106-05-1984 
Koall, Gerhard07-06-191227-04-1945 
Koberling, Horst01-06-191919-12-1981 
Kobersky, Herbert26-11-191705-01-1945 
Koch, Alfred (Lw-leichte Flak-Abteilung)22-06-192020-06-1945 
Koch, Alfred (SS-Panzergrenadier-Regiment 3)16-09-191203-05-1945 
Koch, August14-05-191406-01-2003 
Koch, Dr.rer.pol., Dietrich (WH-Panzerjäger)08-04-191622-11-2002 
Koch, Erwin (WH-Grenadier-Regiment 447)14-02-191620-04-1987 
Koch, Friedrich (WH-General der Infanterie)14-01-187903-11-1961meer 
Koch, Karl19-03-192026-07-1944 
Koch, Max16-01-189515-04-1944 
Koch, Theodor13-11-191401-03-1989 
Koch, Walter10-09-191023-10-1943meer 
Koch, Willi28-01-191728-04-1945 
Koch, Willi01-12-191625-02-1996 
Koch-Erpach, Rudolf09-04-188627-11-1971 
Kochanowski, Johannes "Hans"09-05-191004-04-1993meer 
Kochendörfer, Karl00-00-1917  
Kociok, Josef26-04-191826-09-1943 
Kodré, Heinrich08-08-189922-05-1977 
Koeckritz, von, Hans-Joachim04-03-190604-02-1944 
Koeditz, Alfred05-01-191418-06-2003 
Koehler, Carl-Erik03-12-189508-12-1958meer 
Koehler, Dr. jur., Helmut (WH-Panzer)11-03-191204-06-1994 
Koenen, van, Friedrich28-06-191620-08-1944 
Koenig, Franz-Heinz01-12-191924-02-1991 
Koenig, Hans-Heinrich23-07-192024-05-1944 
Koeppel, Walter25-07-191919-08-1945 
Koepsell, Herbert21-09-192429-09-2007 
Koester, Alfred25-02-189431-08-1957 
Koetz, Karl08-02-190811-07-1977meer 
Kofler, Florian04-05-191931-10-1944 
Koga, Mineichi "Yneichi"28-09-188531-03-1944meer 
Kohl, Christoph04-06-192320-08-1944 
Kohla, Helmut16-01-191725-06-1944 
Kohlauf, Franz03-12-191026-04-1944 
Kohler, Wilhelm (WH-Infanterie/WH-Panzer)26-01-191730-09-2002 
Kohlermann, Otto17-02-189627-02-1984 
Kohlhaas, Karl13-07-192214-10-2005 
Kohlhaas, Ludwig13-01-190530-11-1942meer 
Kohlhagen, Kurt23-09-192225-03-1945 
Kohmann, Hanns02-11-190921-04-1945 
Kohnz, Bruno06-10-191404-04-1945meer 
Kohout, Franz-Josef16-08-190821-11-1980meer 
Koitschka, Siegfried06-08-191717-05-2002 
Koj, Ewald20-01-192111-03-1945 
Kokott, Heinz14-11-190029-05-1976 
Kolb, Fritz26-05-191306-09-1981 
Kolb, Richard Franz Xaver Ferdinand (Flak-Abt.91)29-06-189116-09-1945meer 
Kolb, Werner27-07-189518-02-1975 
Kolbeck, Dr.med.dent., Rudolf24-03-188912-09-1965meer 
Kolbeck, Hans20-02-191818-02-1945 
Kolbow, Hans08-01-191416-07-1941 
Kolbus, Friedemann03-02-192121-01-1945 
Kolczyk, Heinz20-11-191210-11-2008meer 
Koll, Johannes30-01-192307-08-2007meer 
Koll, Richard07-04-189713-05-1963 
Kollak, Reinhard28-03-191506-02-1980 
Kollberg, Botho11-07-189824-01-1944meer 
Kollehn, Gerhard08-09-191430-12-1966meer 
Koller, Albert18-06-191703-08-2004 
Koller, Gustav16-04-192010-11-1944 
Koller, Karl (LW-Generalstab)22-02-189822-12-1951 
Kollewe, Gerhard03-03-191217-10-1942meer 
Kollhofer, Josef05-06-191024-11-1944 
Kollmann, Friedrich Karl10-09-192217-06-2004 
Kolodziejczyk, Georg11-03-191403-05-1998 
Koltermann, Wolfgang28-03-191721-12-1994 
Kompch, Herbert12-08-191225-03-1944 
Konopacki, Günther10-10-192123-06-1987meer 
Konopka, Gerhard27-03-191129-01-1997meer 
Konrad, Alfred10-04-191510-01-1944 
Konrad, Rudolf07-03-189110-06-1964meer 
Konschegg von Pramburg, Dr.jur., Lambert01-06-191209-10-1977 
Koolwijk, van, Wilhelm15-08-189204-03-1969 
Koopmann, Erwin01-01-190010-11-1943meer 
Kopatzki, Lothar10-04-1920  
Kopp, Karl18-12-191416-07-1997 
Kopp, Walter04-12-191114-04-1990 
Kopp, Walter (WH-Gren.Rgt. 1077)21-03-191329-10-1974meer 
Kopp, Helmut23-06-192018-01-1043 
Koppe, Rudolf07-04-190825-05-1995meer 
Koppenwallner, Karl19-11-190506-10-1988meer 
Kordemann, Martin05-08-191423-08-1981 
Korfes, Dr. rer. pol., Otto23-11-188924-08-1964 
Korn, Heinz19-02-192013-10-2000meer 
Kornblum, Dietrich06-03-192227-11-1944 
Korne, Radu M.23-12-189528-04-1949 
Kornmeyer, Hans06-08-190719-12-1993 
Kornprobst, Franz08-10-189231-05-1979meer 
Kornprobst, Otto22-05-192402-05-1945 
Korol, Anton08-10-191621-12-1981 
Korte, Hans16-12-189908-04-1990 
Korten, Günther26-07-189822-07-1944 
Korth, Claus ("U 93")07-11-191125-01-1988meer 
Korth, Siegfried05-02-192206-10-1996 
Korthals, Gerhard "Gerd"22-06-191403-11-1942 
Korts, Berthold21-05-191229-08-1943 
Kortzfleisch, von, Joachim03-01-189020-04-1945meer 
Korupkat, Günther23-07-192311-02-1945 
Kosar, Karl09-06-192000-01-1945 
Kosch, Benno12-03-190016-06-1975 
Koser, Christian16-07-191400-04-1945 
Koske, Dr., Karl27-06-188908-04-1945 
Koslinko, Otto (Kislenko, Otto)20-12-190928-03-1944 
Kossack, Siegfried20-04-190105-07-1963meer 
Kostka, Franz07-10-191900-01-1945 
Kottlowski, Franz27-09-191905-06-1991 
Kotz, Richard12-09-188608-06-1960meer 
Kowalewski, Robert15-03-191405-07-1996 
Kox, Peter12-06-192112-08-2011 
Koßmala, Georg22-10-189618-03-1945meer 
Koßmann, Karl-Richard28-03-189910-06-1969meer 
Kraas, Boris23-07-191513-02-1945meer 
Kraas, Hugo-Gottfried25-01-191120-02-1980meer 
Kracht, Hermann24-06-191502-06-1944 
Kraemer, Fritz12-12-190023-06-1959 
Krafft, Heinrich "Heinz" ( JG 51 'Mölders')13-08-191414-12-1942meer 
Krafft, Horst06-11-191128-07-2002 
Kraft, Gerhard26-09-191705-06-1976 
Kraft, Josef08-02-192116-10-1994 
Kraft, Karl07-01-189728-01-1942 
Kraft, Alfred06-03-191720-06-1943 
Krag, Ernst-August20-02-191524-05-1994meer 
Krah, Hans22-05-191021-07-1944 
Krahl, Karl-Heinz24-09-191413-04-1942 
Krainz, Walter15-03-192414-03-2005 
Kraiß, Dietrich16-11-188902-08-1944meer 
Krakau, August12-09-189407-01-1975meer 
Kral, Ruprecht18-12-191909-09-1983 
Kralemann, Friedrich25-12-191410-12-1943 
Kramer, Heinz06-02-192101-01-1945 
Kramer, Rudolf04-05-191612-02-1999 
Krancke, Theodor30-03-189318-06-1973meer 
Kranenbrock, van, Wolfgang Bernard Horst11-08-190922-03-1986meer 
Kranz, Bernhard26-12-191326-02-2005meer 
Kranz, Rudolf27-12-191122-10-1979 
Krappe, Günther13-04-189331-12-1981 
Krappmann, Heinrich02-10-192319-09-2002 
Kratsch, Dr., Günther13-09-189613-12-1984 
Kratzenberg, Hans09-10-189024-01-1976 
Kratzert, Rudolf25-04-189816-01-1996 
Kraus, Adolf26-12-191630-09-1942 
Kraus, Eduard00-00-191400-00-1978 
Kraus, Ewald06-03-190220-02-1993meer 
Kraus, Hans-Werner01-07-191525-05-1990meer 
Kraus, Rupert15-07-191731-05-1993 
Krause, Bernhard11-05-191019-02-1945 
Krause, Fritz18-12-189725-01-1943 
Krause, Johannes "Hans"13-01-192030-12-2006 
Krause, Richard08-02-191414-08-2002 
Krause, Walter31-12-189025-10-1960meer 
Krause, Max12-11-191611-01-2004 
Krauss, Oswald20-10-191409-03-1945 
Krauss, Bernhard   
Krauß, Walter (LW-Sturzkampfgeschwader 2)11-03-191717-07-1943meer 
Krebs, Erich06-07-191203-05-1993 
Krebs, Günter-Wolfgang15-05-192114-12-1944 
Krebs, Hans04-03-189801-05-1945 
Krech, Günther21-09-191403-06-2000meer 
Kreckow, Günther   
Krei, Werner28-09-190917-04-1945 
Kreiner, Herbert16-10-191124-01-2000meer 
Kreipe, Karl Heinrich Georg Ferdinand05-06-189514-06-1976 
Kreitmair, Rudolf03-05-191428-09-1943meer 
Kremer, Hermann28-09-191424-12-1988 
Krems, Gerhard04-05-192012-02-2017meer 
Krenz, Wilhelm10-12-192209-02-1999 
Krenzer, Hermann01-03-190723-12-1988 
Kresse, Ludwig-Hilmar07-01-191418-06-1985meer 
Kressel, Wilhelm19-01-191800-01-1945 
Kretschmer, Franz05-10-191828-05-1987 
Kretschmer, Otto01-05-191205-08-1998meer 
Kretschmer, Theodor26-11-190105-12-1986 
Krettek, Heinz01-05-191901-11-2014 

Bronnen