TracesOfWar heeft jouw hulp nodig! Wij missen foto's van belangrijke bezienswaardigheden in Nederland, België, Frankrijk en Duitsland. Stuur uw foto's in naar input@tracesofwar.com en wordt gepubliceerd!

Ritterkreuz des Eisernen Kreuzes

De OBdW heeft de uitreiking van het Ridderkruis bij het IJzeren Kruis wegens "speciale diensten tijdens leiding van troepen" uitgesteld, en derhalve tijdelijk geblokkeerd, van 3 augustus 1940 tot 16 maart 1941.

Grid Lijst
NaamGeboortedatumOverlijdensdatumOnderscheidingen
Kachel, Georg18-12-191218-10-1944
Kaden, Wolfgang05-12-189909-07-1942
Kadenbach, Herbert13-02-191727-12-1944
Kaeber, Helmut18-01-192016-02-1991
Kaehne,Edgar-Karl13-03-189910-07-1969
Kaeppel, Rudolf16-11-191825-01-1945
Kaessler, Werner11-12-191923-08-1944
Kaestner, Robert27-10-191318-11-1990meer
Kaether, Ernst25-09-190311-08-1999
Kageneck, Graf von, Arbogast "Erbo"02-04-191812-01-1942
Kageneck, Graf von, Clemens-Heinrich17-10-191318-03-2005
Kahl, Bruno23-11-191427-02-1999meer
Kahl, Konrad13-03-191231-07-1968
Kahle, Hellmut31-10-191524-11-1978
Kahle, Rudolf27-02-191413-03-1969
Kahler, Hans-Joachim21-03-190814-01-2000
Kahsnitz, Erich17-02-189829-07-1943meer
Kainz, Karl27-09-191610-10-2013
Kaiser, Albert Oskar (Geb.Pz.Jäg.-Abt.44)01-03-191006-08-1941
Kaiser, Erich (Panzer-Regiment 39)10-07-191026-08-1942meer
Kaiser, Herbert (Höhne, Herbert)16-03-191605-12-2003meer
Kaiser, Vinzenz 'Zenz' (Waffen SS)28-02-190420-04-1945meer
Kaiser, Wilhelm (Stuka Geschwader 2 'Immelmann')30-11-191424-09-1993meer
Kalb, Hans17-04-191318-08-1989
Kalbitz, Helmut03-01-191230-08-1944meer
Kalden, Peter17-08-192311-06-1996meer
Kaldrack, Rolf Otto Detlev25-06-191303-02-1942
Kaletsch, Georg16-10-191406-03-1944
Kalinowsky, von, Herbert19-03-189529-05-1979
Kalkgruber, David21-12-191202-03-1966
Kalkhoff, Walter19-02-191309-02-1960
Kalm, von, Hennig-Thile09-09-191024-03-1945
Kalow, Siegfried20-06-192512-08-1944
Kals, Ernst02-08-190502-11-1979
Kalss, Alois18-02-192002-05-1945meer
Kam, Søren02-11-192123-03-2015
Kamecke, Hans18-08-189016-10-1943meer
Kaminski, August09-08-191515-08-2012
Kaminski, Herbert24-05-190916-07-1971
Kaminski, Werner16-09-191419-03-2000
Kaminsky, Emil09-10-191705-07-1944
Kamischke, Werner16-06-191410-03-1999
Kammhuber, Josef19-08-189625-01-1986meer
Kamptz, von, Gerhard27-12-190216-05-1998meer
Kamski, Jan Roman "Johann"23-10-192225-06-2008
Kannenberg, Kurt08-04-191217-11-1944
Kapp, Wolfgang01-04-191402-11-2003
Kappis, Hans-Joachim09-12-190831-12-1970meer
Kapsreiter, Franz09-01-191625-12-1944
Karau, August05-11-191413-12-1957
Karbe, Adalbert28-12-191331-07-1942
Karch, Fritz17-01-192030-12-2001
Karcher, Karl-Ehrhart03-01-191812-03-1973meer
Karck, Georg11-06-191103-07-1944meer
Karczewski, Bruno18-03-191301-07-1971meer
Kardel, Hennecke15-06-192224-06-2007
Karg, Ullrich04-07-191820-09-1943
Karl, Franz01-01-188818-03-1964meer
Karl, Friedrich-Wilhelm15-09-191121-08-1970
Karl, Josef26-12-191031-03-1962
Karl, Otto30-09-191016-06-1973
Karow, Gustav25-09-189711-03-1948
Karrenberg, Albert22-04-191821-10-1949
Karst, Friedrich  meer
Kassner, Helmut17-03-189728-01-1960
Kastl, Andreas12-12-191603-07-1973
Kastner, Gustav27-01-191418-06-1966
Kastner, Josef09-06-191009-12-1944
Katzenmeier, Hans16-02-191229-08-1974
Kaubisch, Horst03-12-191512-02-1945meer
Kauermann, Helmut11-03-191724-04-1945
Kauffmann, Gerhard29-06-188716-06-1969
Kaup, Heinrich25-07-191222-04-1999
Kausch, Paul-Albert 'Peter' (SS-Pz.Reg.11 'HvS')03-03-191127-10-2001meer
Kautz, Oskar13-11-191122-07-1943
Kayß, Alfred06-04-191405-01-1944
Kazmaier, Paul24-10-190916-07-1944
Kecht, Franz Joseph "Frank"25-04-191425-10-1943meer
Keck, Karl20-01-191411-07-1944
Keck, Johannes06-05-192327-07-1996
Kedzia, Ernst-Georg15-11-191416-06-1994meer
Keese, Heinrich28-04-191827-05-2006
Kegel, Karl-Ludwig10-05-191801-01-1943
Keichel, Otto21-04-191614-04-1945
Keil, Anton21-10-191029-08-1941
Keil, Günther18-05-189817-07-1958
Keil, Max08-04-192008-04-1943
Keiling, Siegfried28-10-191112-04-1995meer
Keiner, Walter30-12-189023-01-1978meer
Keipp, Willy13-10-191711-04-1996
Keiser, Paul Karl Gustav (Gren.Rgt. 326)08-02-189426-06-1981meer
Keitel, Wilhelm Bodewin Johann Gustav22-09-188216-10-1946meer
Kelbch, Albert22-11-191408-11-1943
Kelbling, Otto Friedrich Gerd12-06-191509-06-2005
Keller, Alfred (LW-General)19-09-188211-02-1974meer
Keller, Lothar (JG3)07-04-191426-06-1941
Kellermann, Ortwin10-12-192229-05-2010
Kellner, Wolfgang00-00-192204-03-1985
Kemethmüller, Heinz26-06-191420-02-1984meer
Kemler, Heinrich08-12-191211-08-2000
Kemnade, Friedrich12-12-191129-01-2008meer
Kempas, Traugott27-08-191913-03-1945meer
Kempe, Walter01-12-191410-09-1963
Kempf, Karl-Heinz02-02-192003-09-1944
Kempf, Werner09-03-188606-01-1964meer
Kempin, Günther02-12-192012-08-1998meer
Kempke, Wilhelm15-11-192019-12-1944
Kempken, Heinrich18-06-192015-11-2006meer
Kendler, Rudolf15-04-191413-02-2011meer
Kennel, Karl (Schlachtgeschwader 2 "Immelmann")17-01-191401-07-1999meer
Kentrat, Eitel-Friedrich11-09-190609-01-1974meer
Keppel, Wilhelm20-09-192130-07-2011
Keppler, Georg07-05-189416-06-1966meer
Keppler, Hans11-02-191203-09-1942
Kepplinger, Ludwig31-12-191107-08-1944meer
Kercher, Fritz (Panzerjäger-Abteilung 5)11-09-191912-11-2007
Kerfin, Horst21-03-191322-01-1943
Kern, Friedrich21-08-191202-04-1945
Kern, Karl31-07-191302-01-1972
Kern, Wilhelm21-03-191912-06-1971
Kerscher, Albert29-03-191612-06-2011
Kertz, Wolfram29-07-191605-05-2009meer
Kerutt, Hellmut19-08-191602-09-2000meer
Kessel, Karl01-06-191224-08-1997
Kessel, von, Mortimer25-05-189308-01-1981meer
Kessel, Wilhelm (Pz-Aufklär.Abt. "GD")06-03-191503-11-2002meer
Kesselring, Albert30-11-188516-07-1960meer
Kessler, Arnold14-04-190613-11-1967
Kessler, Ulrich03-11-189427-03-1983meer
Kessler, Wolfgang25-05-191501-12-1990
Kesten, Dieter09-06-191403-04-1945
Ketelhodt, Freiherr von, Gerd17-03-191504-08-1976
Ketscher, Hans09-11-191225-09-1989
Ketterer, Karl08-10-191213-04-1945
Ketterl, Franz21-03-189827-07-1979
Kettgen, Hans20-11-191721-02-1979
Kettmann, Rudolf (Panzer-Jäger-Kompanie 1122)08-09-191903-09-1983
Keup, Dr.med., Walter03-01-191617-03-1947
Keußler, von, Friedrich25-01-190709-07-1944
Keßler, Hermann16-08-189911-01-1967
Kiefer, Hermann09-09-191222-01-2006
Kiefer, Martin05-10-1915 
Kieffer, Dr.phil., Emil Otto Hellmuth09-04-189913-03-1985meer
Kiehl, Rudolf10-11-191404-09-1942
Kiel, Johannes14-04-191229-01-1944
Kiel, Rudolf  
Kienast, Fritz08-09-191503-02-1945
Kiene, August20-10-192105-08-1944
Kienitz, Werner03-06-188531-12-1959meer
Kientsch, Willy12-05-192129-01-1944
Kiermeier, Heinrich20-10-190911-01-1988
Kieser, Wilhelm12-03-190514-03-1976
Kieseritzky, Gustav22-09-189319-11-1943meer
Kiesgen, Peter22-11-191522-03-1946meer
Kieslich, Franz (Sturzkampfgeschwader 77)17-03-191331-08-2012meer
Kiesling, Heinrich31-05-190918-06-1944meer
Kiesling, Helmut27-09-191112-04-1944
Kiess, Walter09-10-191424-06-1995
Kilian, Friedrich Wilhelm26-05-191224-03-1997meer
Kilian, Gunter02-04-192125-09-2010
Kilian, Gustav29-01-189725-06-1960
Kimmich, Hans-Jörg08-03-192006-02-2004
Kimmich, Friedrich (Grenadier-Regiment 554)13-07-189020-10-1962meer
Kinder, Georg20-11-191405-11-1961
Kindler, Alfred04-09-191530-08-2000
Kinz, Helmut01-12-191519-10-1985
Kinzel, Eberhard18-10-189723-05-1945meer
Kinzinger, Rudi04-03-191516-02-1945
Kipfmüller, Walter (Kampfgeschwader 77)03-03-192013-01-1991meer
Kirchheim, Heinrich06-04-188314-12-1973meer
Kirchlehner, Ernst17-10-192314-07-1944
Kirchner, Friedrich26-03-188506-04-1960meer
Kirchner, Heinz23-04-191627-11-1942
Kirchner, Kurt19-03-191131-07-1944meer
Kirchner, Otto05-09-192103-05-1945
Kirn, Hans08-08-192029-11-2007
Kirn, Julius26-06-191316-07-1941
Kirn, Dietrich22-02-191716-01-2015
Kirsch, Walter24-04-191516-09-1944
Kirsche, Heinz07-04-191114-02-1944
Kirschenmann, Wilhelm04-02-1915 
Kirschner, Joachim07-06-192017-12-1943
Kirschner, Ludwig12-06-190411-02-1945meer
Kirsten, Ernst11-10-191019-04-1944
Kirsten, Rudi20-02-191430-01-1990
Kissel, Hans19-02-189730-11-1975meer
Kitta, Paul14-09-191011-05-1947
Kittel, Dipl.Ing., Friedrich19-12-189624-03-1973meer
Kittel, Heinrich31-10-189205-03-1969meer
Kittel, Kurt08-12-192229-12-1980
Kittel, Otto21-02-191716-02-1945meer
Kiver, Eduard-Heinrich (Kiefer, Eduard)07-06-191530-11-1995
Klaiber, Hans23-10-191909-05-1945
Klammeck, Hans04-12-191306-05-1981
Klappich, Günter02-10-191722-01-1943meer
Klar, Eduard30-12-191512-07-2001
Klasing, Fritz23-12-189129-04-1969meer
Klassmann, Helmut15-05-191425-01-1984meer
Klatt, Paul06-12-189603-07-1973meer
Klaucke, Werner (Panzerjäger-Abteilung 200)07-01-191514-09-1944
Klaus, Johann-Alfred "Johannes"04-09-191807-07-2018
Klaus, Ludwig05-04-191026-01-1945
Klaus, Otto05-11-191112-11-1986
Klausgraber, Franz (Infanterie-Regiment 227)26-10-190611-06-1944meer
Klawe, Erich24-03-190630-05-1983meer
Kleber, Ludwig19-04-191409-02-1945
Klee, Friedrich16-06-1913 
Kleeberger, Karl (Grenadier-Regiment 554)31-03-192115-07-1976
Kleemann, Ulrich23-03-189201-01-1963meer
Kleemann, Willy24-12-192207-09-1995
Kleffel, Paul-Georg07-09-192019-02-2020meer
Kleffel, Philipp (1.Infanterie-Division)09-12-188710-10-1964meer
Kleffner, Franz02-06-190716-03-1945
Kleim, Fritz24-09-191117-02-1982
Kleimann, Johann Wilhelm "Hans"29-11-191518-12-1975
Klein, Alfons (Jagdgeschwader 11)06-02-192125-11-1992
Klein, Armin15-06-192223-01-2009
Klein, Dr., Herbert05-08-190512-05-1954
Klein, Georg (Jäger-Regiment 204)23-04-191213-10-1988
Klein, Gerhard02-01-190320-12-1988
Klein, Heinrich (Kampfgeschwader 27)03-04-191315-07-1982
Klein, Herbert Dr. (KG 100 'Wiking')05-08-190512-05-1954meer
Klein, Hermann19-07-191318-08-1944
Klein, Kurt26-03-191316-09-1944meer
Klein, Walter (Infanterie-Regiment 193)31-03-189122-03-1941
Klein, Max04-05-191512-11-1944
Kleindienst, Erhard05-10-192111-10-1944
Kleinheisterkamp, Matthias22-06-189329-04-1945
Kleinmann, Alfons10-12-191612-03-1982
Kleinmann, Hans29-11-191518-12-1975
Kleinschmidt, Ernst (Panzergrenadier-Regiment 111)13-08-191726-04-1945
Kleinschmit, Werner02-02-190815-03-1945
Kleist, von, Paul Ludwig Ewald08-08-188116-10-1954meer
Kleist-Retzow, von, Jarislaff20-12-191125-03-1945
Klemann, Helmut16-05-192217-11-2012meer
Klemm, Hans27-09-191609-12-1996
Klemm, Rudolf10-02-191805-07-1989
Klemt, Heinrich25-03-191924-07-1980
Klemz, Bernhard21-03-191813-07-2004
Kless, Friedrich07-10-190606-04-1994meer
Klett, Albert24-02-191614-02-1945
Klette, Hans-Dietrich07-09-191023-02-1987
Kliemann, Nikodemus27-11-189814-10-1964meer
Klien, Heinz05-11-191401-05-1998
Klier, Erich13-09-191815-06-1995
Klima, Robert05-11-191508-04-1983
Klimek, Helmut01-04-192009-12-1944
Kling, Heinrich10-09-191330-09-1951
Klingenberg, Fritz17-12-191222-03-1945
Klinger, Kurt18-12-191103-01-1944
Klinke, Walter26-04-191018-10-1944
Klischat, Friedrich29-06-191702-07-1944
Klitsch, Franz01-01-191304-01-1943
Klocke, Walter11-12-190518-01-1945
Kloos, Hermann21-09-191010-12-1943
Klos, Otto14-11-191203-11-1988
Klose, Erwin28-04-191422-06-2003meer
Klose, Friedrich07-12-191613-08-1944
Klose, Helmut24-06-191519-06-2002
Klose, Paul (Festungs-Grenadier-Regiment "Hanf")19-11-189619-09-1966
Klosinski, Werner12-07-191231-08-1997
Kloskowski, Karl09-02-191723-04-1945meer
Klossek, Ernst23-08-191002-03-1942
Klosterkemper, Bernhard17-04-189719-07-1962
Klotz, Ludwig27-09-189514-02-1944
Klotzsche, Hans22-11-191400-01-1945
Kloß, Max14-03-191702-12-1944
Klug, Bernd-Georg12-12-191415-06-1975meer
Kluge, von, Günther Adolf Ferdinand (Hans)30-10-188216-08-1944meer
Kluge, von, Wolfgang05-05-189230-10-1976meer
Kluge, Ernst03-05-191505-01-1945
Kluge, Gerhard15-09-190804-03-1945meer
Kluge, Waldemar30-01-190419-12-1978
Kluth, Bernhard17-01-191401-12-1993
Klußmann, Hans-Jürgen11-04-192325-08-2009
Klüber, Wilhelm28-01-191419-07-1944
Klümper, Werner19-04-191121-10-1989meer
Klünder, Erich25-11-190929-11-1992meer
Klüser, Ewald06-05-190709-11-2000
Klüver, Max22-04-190931-12-1998meer
Klärmann, Hans24-05-191006-09-1944
Klöpper, Heinz09-01-191829-11-1943
Klöpping, Wilhelm04-09-191909-05-1990
Kmitta, Lothar19-01-192113-05-2009meer
Knaack, Kurt-Hermann12-12-191506-04-1944
Knaak, Hans-Wolfram04-07-191426-06-1941
Knabe, Gustav Georg08-07-189713-12-1972meer
Knabe, Konrad (Aufklärungsgruppe 124)18-09-191527-03-1996meer
Knacke, Reinhold01-01-191903-02-1943meer
Knaf, Walter09-11-191908-12-1943
Knapp, Franz02-04-191513-05-1945
Knapp, Wilhelm25-08-191210-06-1944
Knappe, Herbert12-02-191415-09-2004
Knappe, Kurt02-06-191803-09-1943
Knaul, Ernst09-06-191506-04-1945
Knaup, Ludwig16-01-192018-03-1945
Knaust, Hans-Peter07-08-190622-10-1983
Knauth, Karl-Wilhelm29-01-191625-04-1945meer
Knebel, Ernst Wilhelm Albert02-06-189213-03-1945meer
Knebel-Döberitz, von, Rudolf19-12-191305-07-1994
Knemeyer, Siegfried05-04-190911-04-1979
Knesebeck, von dem, Wasmod05-09-191006-03-1945
Knetsch, Wilhelm26-02-190627-03-1982
Kniep, Walter13-12-190902-04-1944
Knirsch, Walter17-07-191914-06-1946
Knittel, Gustav27-11-191430-06-1976meer
Knobelsdorff, von, Otto31-03-188621-10-1966meer
Knobloch, Leo29-09-191200-00-1948
Knoche, Heinz18-09-191315-08-2004meer
Knoespel, Walter29-04-191305-05-1945
Knoke, Heinz24-03-192118-05-1993
Knollmann, Karl-Heinz28-05-191802-02-2010meer
Knoop, Dr.med.dent., Rolf03-03-191225-07-1988
Knoop, von, Waldemar04-05-189602-06-1956
Knop, Albert07-01-191802-06-1995
Knorr, Karl-Heinz (Flak-Sturm-Abteilung 7)29-10-191309-02-1945
Knorr, Walter Max05-08-191530-01-1945
Knostmann, Georg07-11-191121-05-1980
Knotzer, Josef09-03-191009-04-1997
Knust, Friedrich-Karl09-03-190205-03-1967
Knuth, Friedrich-Wilhelm31-12-190810-03-1944
Knuth, Hermann23-01-190422-06-1986
Knüppel, Heinrich15-01-190618-01-1991
Knüppel, Karl-Günther06-10-191816-12-2006
Knüttel, Karl06-10-191425-11-1944
Knöchlein, Fritz17-05-191128-01-1949meer
Knörrchen, Egon22-12-190106-05-1984
Koall, Gerhard07-06-191227-04-1945
Koberling, Horst01-06-191919-12-1981
Kobersky, Herbert26-11-191705-01-1945
Koch, Alfred (Lw-leichte Flak-Abteilung)22-06-192020-06-1945meer
Koch, Alfred (SS-Panzergrenadier-Regiment 3)16-09-191203-05-1945
Koch, August14-05-191406-01-2003
Koch, Dr.rer.pol., Dietrich (WH-Panzerjäger)08-04-191622-11-2002
Koch, Erwin (WH-Grenadier-Regiment 447)14-02-191620-04-1987
Koch, Friedrich (WH-General der Infanterie)14-01-187903-11-1961meer
Koch, Karl19-03-192026-07-1944
Koch, Max16-01-189515-04-1944
Koch, Theodor13-11-191401-03-1989
Koch, Walter10-09-191023-10-1943meer
Koch, Willi28-01-191728-04-1945
Koch, Willi01-12-191625-02-1996
Koch-Erpach, Rudolf09-04-188627-11-1971
Kochanowski, Johannes "Hans"09-05-191004-04-1993meer
Kochendörfer, Karl20-09-191705-02-2003
Kociok, Josef (Zerstörergeschwader 1)26-04-191826-09-1943meer
Kodré, Heinrich08-08-189922-05-1977
Koeckritz, von, Hans-Joachim04-03-190604-02-1944
Koeditz, Alfred05-01-191418-06-2003
Koehler, Carl-Erik03-12-189508-12-1958meer
Koehler, Dr. jur., Helmut (WH-Panzer)11-03-191204-06-1994
Koenen, van, Friedrich28-06-191620-08-1944
Koenig, Franz-Heinz01-12-191924-02-1991
Koenig, Hans-Heinrich23-07-192024-05-1944
Koeppel, Walter25-07-191919-08-1945
Koepsell, Herbert21-09-192429-09-2007
Koester, Alfred25-02-189431-08-1957
Koetz, Karl08-02-190811-07-1977meer
Kofler, Florian04-05-191931-10-1944
Koga, Mineichi "Yneichi"28-09-188531-03-1944meer
Kohl, Christoph04-06-192320-08-1944
Kohla, Helmut16-01-191725-06-1944
Kohlauf, Franz03-12-191026-04-1944
Kohler, Wilhelm (WH-Infanterie/WH-Panzer)26-01-191730-09-2002
Kohlermann, Otto17-02-189627-02-1984
Kohlhaas, Karl13-07-192214-10-2005
Kohlhaas, Ludwig13-01-190530-11-1942meer
Kohlhagen, Kurt23-09-192225-03-1945
Kohmann, Hanns02-11-190921-04-1945
Kohnz, Bruno06-10-191404-04-1945meer
Kohout, Franz-Josef16-08-190821-11-1980meer
Koitschka, Siegfried06-08-191717-05-2002
Koj, Ewald20-01-192111-03-1945meer
Kokott, Heinz14-11-190029-05-1976
Kolb, Fritz26-05-191306-09-1981
Kolb, Richard Franz Xaver Ferdinand (Flak-Abt.91)29-06-189116-09-1945meer
Kolb, Werner27-07-189518-02-1975
Kolbeck, Rudolf24-03-188912-09-1965meer
Kolbeck, Hans20-02-191818-02-1945
Kolbow, Hans08-01-191416-07-1941
Kolbus, Friedemann03-02-192121-01-1945
Kolczyk, Heinz20-11-191210-11-2008meer
Koll, Johannes30-01-192307-08-2007meer
Koll, Richard07-04-189713-05-1963
Kollak, Reinhard28-03-191506-02-1980
Kollberg, Botho11-07-189824-01-1944meer
Kollehn, Gerhard08-09-191430-12-1966meer
Koller, Albert18-06-191703-08-2004
Koller, Gustav16-04-192010-11-1944
Koller, Karl (LW-Generalstab)22-02-189822-12-1951
Kollewe, Gerhard03-03-191217-10-1942meer
Kollhofer, Josef05-06-191024-11-1944
Kollmann, Friedrich Karl10-09-192217-06-2004
Kolodziejczyk, Georg11-03-191403-05-1998
Koltermann, Wolfgang28-03-191721-12-1994
Kompch, Herbert12-08-191225-03-1944
Konopacki, Günther10-10-192123-06-1987meer
Konopka, Gerhard27-03-191129-01-1997meer
Konrad, Alfred10-04-191510-01-1944
Konrad, Rudolf07-03-189110-06-1964meer
Konschegg von Pramburg, Dr.jur., Lambert01-06-191209-10-1977
Koolwijk, van, Wilhelm15-08-189204-03-1969
Koopmann, Erwin01-01-190010-11-1943meer
Kopatzki, Lothar10-04-1920 
Kopp, Karl18-12-191416-07-1997
Kopp, Walter04-12-191114-04-1990
Kopp, Walter (WH-Gren.Rgt. 1077)21-03-191329-10-1974meer
Kopp, Helmut23-06-192018-01-1943
Koppe, Rudolf07-04-190825-05-1995meer
Koppenwallner, Karl19-11-190506-10-1988meer
Kordemann, Martin05-08-191423-08-1981
Korfes, Dr. rer. pol., Otto23-11-188924-08-1964
Korn, Heinz19-02-192013-10-2000meer
Kornblum, Dietrich06-03-192227-11-1944
Korne, Radu M.23-12-189528-04-1949
Kornmeyer, Hans06-08-190719-12-1993
Kornprobst, Franz08-10-189231-05-1979meer
Kornprobst, Otto22-05-192402-05-1945
Korol, Anton08-10-191621-12-1981
Korte, Hans16-12-189908-04-1990
Korten, Günther26-07-189822-07-1944
Korth, Claus ("U 93")07-11-191125-01-1988meer
Korth, Siegfried05-02-192206-10-1996
Korthals, Gerhard "Gerd"22-06-191403-11-1942
Korts, Berthold21-05-191229-08-1943
Kortzfleisch, von, Joachim03-01-189020-04-1945meer
Korupkat, Günther23-07-192311-02-1945
Kosar, Karl09-06-192000-01-1945
Kosch, Benno12-03-190016-06-1975
Koser, Christian16-07-191400-04-1945
Koske, Dr., Karl27-06-188908-04-1945
Koslinko, Otto (Kislenko, Otto)20-12-190928-03-1944
Kossack, Siegfried20-04-190105-07-1963meer
Kostka, Franz07-10-191900-01-1945
Kottlowski, Franz27-09-191905-06-1991
Kotz, Richard12-09-188608-06-1960meer
Kowalewski, Robert15-03-191405-07-1996
Kox, Peter12-06-192112-08-2011
Koßmala, Georg22-10-189618-03-1945meer
Koßmann, Karl-Richard28-03-189910-06-1969meer
Kraas, Boris23-07-191513-02-1945meer
Kraas, Hugo-Gottfried25-01-191120-02-1980meer
Kracht, Hermann24-06-191502-06-1944
Kraemer, Fritz12-12-190023-06-1959
Krafft, Heinrich "Heinz" ( JG 51 'Mölders')13-08-191414-12-1942meer
Krafft, Horst06-11-191128-07-2002
Kraft, Gerhard26-09-191705-06-1976
Kraft, Josef08-02-192116-10-1994
Kraft, Karl07-01-189728-01-1942
Kraft, Alfred06-03-191720-06-1943
Krag, Ernst-August20-02-191524-05-1994meer
Krah, Hans22-05-191021-07-1944
Krahl, Karl-Heinz24-09-191413-04-1942
Krainz, Walter15-03-192414-03-2005meer
Kraiß, Dietrich16-11-188902-08-1944meer
Krakau, August12-09-189407-01-1975meer
Kral, Ruprecht18-12-191909-09-1983
Kralemann, Friedrich25-12-191410-12-1943
Kramer, Heinz06-02-192101-01-1945
Kramer, Rudolf (Kampfgeschwader 26)04-05-191612-02-1999
Krancke, Theodor30-03-189318-06-1973meer
Kranenbrock, van, Wolfgang Bernard Horst11-08-190922-03-1986meer
Kranz, Bernhard26-12-191326-02-2005meer
Kranz, Rudolf27-12-191122-10-1979
Krappe, Günther13-04-189331-12-1981
Krappmann, Heinrich02-10-192319-09-2002
Kratsch, Dr., Günther13-09-189613-12-1984
Kratzenberg, Hans09-10-189024-01-1976
Kratzert, Rudolf25-04-189816-01-1996
Kraus, Adolf26-12-191630-09-1942
Kraus, Eduard00-00-191400-00-1978
Kraus, Ewald06-03-190220-02-1993meer
Kraus, Hans-Werner01-07-191525-05-1990meer
Kraus, Rupert15-07-191731-05-1993
Krause, Bernhard11-05-191019-02-1945
Krause, Fritz18-12-189725-01-1943
Krause, Johannes "Hans"13-01-192030-12-2006
Krause, Max (Grenadier Regiment 106)12-11-191611-01-2004
Krause, Richard08-02-191414-08-2002
Krause, Walter31-12-189025-10-1960meer
Krause, Max12-11-191611-01-2004
Krauss, Oswald20-10-191409-03-1945
Krauss, Bernhard16-06-1913 
Krauß, Walter (LW-Sturzkampfgeschwader 2)11-03-191717-07-1943meer
Krebs, Erich06-07-191203-05-1993
Krebs, Günter-Wolfgang15-05-192114-12-1944
Krebs, Hans04-03-189801-05-1945
Krech, Günther21-09-191403-06-2000meer
Kreckow, Günther20-09-1918 
Krei, Werner28-09-190917-04-1945
Kreiner, Herbert16-10-191124-01-2000meer
Kreipe, Karl Heinrich Georg Ferdinand05-06-189514-06-1976
Kreitmair, Rudolf03-05-191428-09-1943meer
Kremer, Hermann28-09-191424-12-1988
Krems, Gerhard04-05-192012-02-2017meer
Krenz, Wilhelm10-12-192209-02-1999
Krenzer, Hermann01-03-190723-12-1988meer
Kresse, Ludwig-Hilmar07-01-191418-06-1985meer
Kressel, Wilhelm19-01-191800-01-1945
Kretschmer, Franz05-10-191828-05-1987

Bronnen