TracesOfWar heeft jouw hulp nodig! Wij missen foto's van belangrijke bezienswaardigheden in Nederland, België, Frankrijk en Duitsland. Stuur uw foto's in naar input@tracesofwar.com en wordt gepubliceerd!

Ritterkreuz des Eisernen Kreuzes

De OBdW heeft de uitreiking van het Ridderkruis bij het IJzeren Kruis wegens "speciale diensten tijdens leiding van troepen" uitgesteld, en derhalve tijdelijk geblokkeerd, van 3 augustus 1940 tot 16 maart 1941.

Grid Lijst
NaamGeboortedatumOverlijdensdatumOnderscheidingen
Raab, Alexander12-07-192113-08-2014 
Raab, Josef03-02-192115-05-1963 
Raabe, Günter06-03-191620-07-1977 
Raaf, Friedrich25-03-192014-03-2002meer 
Rab, Johann18-04-191230-03-1943 
Rabben, Herbert26-08-191825-03-1995 
Rabe von Pappenheim, Friedrich-Carl05-10-189409-06-1977meer 
Racovita, Mihail07-03-188928-06-1954 
Radeck, Kurt11-01-191030-03-1944 
Radel, Hans19-04-191513-03-1993 
Rademacher, Rudolf "Rudi"19-06-191313-06-1953 
Rademann, Emil25-09-192501-04-1982 
Radener, Waldemar24-01-192108-01-1957meer 
Radermacher, Karl12-12-192209-10-2016meer 
Radesinsky, Albert07-10-191307-11-1943 
Radochla, Helmut03-01-191310-11-1990 
Radowitz, von, Joseph "Josef"29-07-189901-06-1956meer 
Radowski, Eduard17-11-190006-09-1993 
Radtke, Werner30-03-191915-01-1998 
Radulescu, Eduard14-12-189030-12-1976 
Radusch, Günther11-11-191229-07-1988meer 
Radwan, Oskar31-07-189418-06-1942 
Radziej, Georg07-01-189513-05-1972meer 
Raeder, Dr.phil.h.c., Erich Johann Albert24-04-187606-11-1960meer 
Raeder, Kurt07-01-191309-04-1985 
Raegener, Adolf17-02-189517-08-1983meer 
Rafoth, Heinz06-01-1923  
Rahlenbeck, Robert12-04-192302-12-2008 
Raithel, Dipl.-Ing., Johann11-03-189729-01-1961meer 
Raithel, Heribert14-06-191014-07-1976 
Rakowitz, von, Andreas11-01-192022-11-1981 
Rall, Carl02-12-191325-11-1995 
Rall, Dr.-Ing., Victor24-11-189621-04-1984 
Rall, Günther10-03-191804-10-2009meer 
Rambow, Günther11-02-191914-06-1995 
Rambow, Otto (Artillerie-Regiment 12)02-08-1917  
Rambow, Richard30-12-191726-10-1943 
Ramcke, Hermann Bernhard24-01-188905-07-1968meer 
Ramin, von, Hans-Georg11-07-191605-12-1949 
Rammelt, Karl10-06-191413-05-2009 
Rammelt, Siegfried18-12-191421-03-1944meer 
Rampel, Josef05-04-191517-11-1943 
Rampf, Alois16-06-191619-05-1994 
Ramser, Günther27-03-190620-08-1983 
Ranck, Werner25-10-190407-12-1989meer 
Rannersmann, Rolf07-12-191524-02-1978 
Rantzau, Graf zu, Hans-Friedrich10-11-191828-09-1944 
Rantzau, von, Heino08-03-189402-11-1946meer 
Rappard, von, Fritz-Georg Hugo Karl15-08-189231-01-1946meer 
Rappel, August31-07-191122-11-1984 
Rappholz, Walter04-06-191230-09-1991meer 
Rapräger, Ernst-Wilhelm15-09-191816-02-2008 
Rascanescu, Gheorghe30-01-190000-00-1967 
Rasch, Hermann26-08-191410-06-1974 
Rasp, Siegfried10-01-189802-09-1968meer 
Rass, Friedrich27-06-191614-02-1994 
Rast, Johann21-04-191431-08-1944 
Ratajczak, Edmund (s.Pz.Abt. 507)13-02-191629-10-1998meer 
Ratcliffe, Alexander17-08-189030-04-1979 
Rath, Ernst03-08-191009-03-1990 
Rath, Gerhard Ferdinand Otto06-06-192011-01-1977 
Rath, Hans-Joachim11-12-189410-05-1968 
Ratzke, Wilhelm06-05-191027-12-1977 
Rauch, Alfred29-12-191725-03-1991 
Rauch, Erwin19-10-188926-02-1969meer 
Rauch, Hans01-03-189922-08-1958meer 
Rauch, Josef Alois27-02-190214-08-1984meer 
Rauch, Karl-Heinz11-03-192026-06-1944 
Raucheisen, Franz-Xaver17-10-188911-01-1941 
Rauer, Karl07-08-191307-05-1946 
Rauh, Paul-Hubert15-11-191330-08-2005meer 
Raus, Erhard08-01-188903-04-1956meer 
Rausch, Werner   
Rauschenbusch, Hermann31-08-190822-12-1981 
Ravenstein, von, Johann01-01-188926-03-1962meer 
Rebane, Alfons Vilhelm Robert24-06-190808-03-1976 
Reber, Gustav-Peter05-06-191926-03-2000meer 
Reber, Willy08-07-192105-07-1944 
Rebholz, Robert30-03-191504-03-1999 
Rech, Erich15-12-192104-10-1944 
Reche, Reinhart13-12-191503-03-1993 
Rechel, Curt01-12-190210-08-1973meer 
Recke, Heinrich25-08-189018-08-1943meer 
Recknagel, Hermann18-06-189223-01-1945meer 
Recktenwald, Wolf12-08-191715-03-2005 
Reden, Dr.phil., von, Edzard19-03-190516-10-1987 
Reder, Engelhard26-01-192029-11-1968 
Reder, Walter04-02-191526-04-1991 
Redlich, Ernst17-06-189700-03-1945 
Redlich, Karl-Wolfgang13-12-191429-05-1944meer 
Reeb, Adolf22-08-192025-12-1944 
Reeder, Deert Jacob29-11-189507-07-1944 
Regeniter, Alfred13-01-192220-07-2016 
Rehbein, Max H.09-12-191813-11-2015meer 
Rehle, Siegfried04-08-191530-12-1942 
Rehm, Erich04-01-191406-08-1992meer 
Rehm, Ernst27-01-191504-05-1970 
Rehm, Hans22-12-190307-10-1986meer 
Rehmer, Richard16-09-190925-02-1945 
Rehnitz, Konrad23-05-191427-12-1994 
Reich, Dr., Johann (9. Panzer-Division)29-07-189801-03-1945meer 
Reich, Johann (Grenadier-Regiment 411)11-08-192309-08-2010 
Reich, Werner (Pionier-Bataillon 5)02-07-191711-06-1995 
Reich, Werner (Wh-Infanterie)17-09-190725-01-1944 
Reichardt, Hans-Ludwig18-04-190402-02-1944 
Reiche, Werner02-11-191204-07-1973 
Reichel, Erwin11-03-191128-02-1943meer 
Reichel, Helmuth11-09-191204-04-2004 
Reichelt, Martin18-04-190522-09-1984meer 
Reichelt, Paul29-03-189815-07-1981meer 
Reichenau, von, Walter Karl Ernst August08-10-188417-01-1942meer 
Reichert, Josef12-12-189115-03-1970meer 
Reichert, Karl04-02-191326-11-1976 
Reichert, Rudolf24-11-189310-03-1967meer 
Reichhold, Otto15-02-191611-11-1999 
Reichmann, Heinz30-07-191924-06-1944 
Reichwald, Gerhard05-06-191908-10-1984 
Reifner, Egon05-03-191628-06-1980 
Reimann, Hans (Grenadier-Regiment 358)17-05-191731-01-1945 
Reimann, Herbert (Grenadier-Regiment 44)24-02-191818-04-2002 
Reimann, Richard02-11-189228-10-1970meer 
Reimann, Wilhelm24-03-191430-12-1990 
Reimar, Gustav24-04-191023-03-1945meer 
Reimling, Hans17-01-191807-03-1943 
Reimpell, Gerhard23-04-191010-11-2005 
Rein, Siegfried Leopold Friedrich03-08-189418-01-1945meer 
Rein, Willi14-04-191421-08-1944 
Reinardy, Josef25-07-191925-12-1944 
Reinbacher, Leander26-02-192117-11-1992 
Reineck, Rudi Heinz Kurt29-06-191820-01-1942 
Reinecke, Gerhard02-01-191421-03-1992 
Reinefarth, Heinrich25-12-190307-05-1979meer 
Reineke, Ewald08-12-192124-11-2002 
Reineking, Paul19-04-191426-06-1944 
Reinert, Ernst-Wilhelm02-02-191905-09-2007meer 
Reinhard, Hans Wolfgang11-12-188818-01-1950meer 
Reinhardt, Alfred-Hermann15-11-189714-01-1973meer 
Reinhardt, Arnold10-05-192110-02-1970 
Reinhardt, Georg-Hans01-03-188722-11-1963meer 
Reinhardt, Hans10-07-190504-09-1941 
Reinhardt, Walter (WH-Infanterie-Regiment)11-01-191022-01-1945 
Reinhardt, Wilhelm15-02-1915  
Reinhart, Heinz24-10-191918-10-1944 
Reinhart, Karl12-08-192010-03-1944 
Reinhold, Leo-Hermann22-02-190626-10-1961 
Reinholds, Voldemars23-06-190304-07-1986 
Reinicke, Gerhard11-04-191404-07-1997 
Reinicke, Hansjürgen10-08-190229-01-1978meer 
Reininghaus, Adolf06-12-191512-08-1996 
Reinke, Friedrich-Wilhelm25-12-190810-08-1986 
Reinke, Heinrich30-10-191403-03-1984 
Reinkober, Fritz28-08-189128-04-1979 
Reintjes, Heinz19-06-191515-11-1991 
Reinwald, Max01-09-190308-06-1969meer 
Reinwald, Otto13-01-191003-01-1988 
Reiser, Sebastian14-08-191801-02-1943 
Reisig, Josef19-11-191420-06-1978 
Reissinger, Dr. theol., Walter12-07-190518-09-1986 
Reissmann, Werner06-04-191521-08-1963 
Reiter, Hans20-04-192015-08-1944meer 
Reittinger, Otto12-10-191808-08-1944 
Reitzenstein, Freiherr von, Albin04-03-191130-11-1943 
Reißmann, Paul17-01-192008-11-1944 
Remberg, Josef Friedrich23-06-191829-03-1991 
Remer, Otto-Ernst18-08-191204-10-1997meer 
Remlinger, Heinrich27-09-191300-00-1951 
Remmer, Hans17-08-192002-04-1944 
Remmert, Heinz-Hermann28-03-192229-04-2017 
Rendl, Otto20-03-191623-05-1968 
Rendulic, Dr. jur., Lothar23-10-188717-01-1971meer 
Renisch, Paul-Ernst02-07-191725-01-1998meer 
Rennecke, Rudolf19-06-191503-03-1986meer 
Renner, Wilhelm17-04-191503-06-1982 
Rennhack, Günther21-11-191725-06-1996 
Renoldner, Karl Walter10-05-192017-08-1943 
Renschler, Helmut18-04-192005-11-1999 
Renteln, von, Ewert10-04-189309-01-1947 
Rentrop, Fritz19-11-191702-02-1945meer 
Rentschler, Emil Heinrich29-03-191228-12-1984meer 
Renz, Gerhard22-07-191016-02-1946 
Renz, Gottlieb12-09-191103-01-1945meer 
Renz, Joachim05-10-191923-10-1944 
Resch, Anton26-11-192116-07-1975 
Resch, Rudolf07-04-191411-07-1943meer 
Reschke, Willi03-02-192205-07-2017 
Rettberg, Rudolf25-11-191628-10-1981 
Rettberg, von, Ralph01-03-191125-02-2004 
Rettemeier, Josef-Wilhelm17-09-191419-12-1997meer 
Rettlinger, Karl08-02-191314-06-1990meer 
Retzlaff, Karl29-07-191407-04-2003 
Reusch, Ernst10-09-191626-01-1945 
Reuss, Franz17-04-190405-06-1992 
Reuss, von, Richard-Heinrich23-11-189622-12-1942 
Reussner, Rudolf10-01-191818-12-1987meer 
Reuter, Alfred10-07-191311-10-1943 
Reuter, August27-09-191109-02-1945meer 
Reuter, Benno27-12-191118-12-1980meer 
Reuter, Erich30-03-190430-10-1989meer 
Reuter, Erich (WH-Panzerjäger-Abteilung 519)20-10-191420-03-2010 
Reuter, Joachim23-01-189523-05-1983 
Reuter, Kurt03-10-191910-03-1985 
Reuter, von, Derfflinger04-02-191513-04-1945 
Reverchon, Heinz11-04-192123-01-1999 
Reymann, Hellmuth24-11-189212-12-1988meer 
Rhein, Ernst-Martin06-04-191720-04-2016 
Rhein, Joseph08-05-191715-02-2005meer 
Rhein, Karl-Ludwig30-03-189427-03-1988meer 
Ribbentrop, von, Rudolf11-05-192120-05-2019meer 
Richert, Johann-Georg14-04-189030-01-1946meer 
Richter, Bruno23-11-191406-06-1993meer 
Richter, Emil22-12-191901-01-1980 
Richter, Franz01-10-192200-00-1980meer 
Richter, Friedrich27-08-191016-06-1969meer 
Richter, Friedrich Wilhelm Heinrich "Fritz"09-05-191130-08-1989 
Richter, Gerhard (WL-Lehrgeschwader 1)21-11-191312-03-1995meer 
Richter, Hans (Infanterie-Regiment 121)15-04-191422-09-1944 
Richter, Hans-Heinrich22-06-192002-06-1977meer 
Richter, Heinz (Fallschirm-Pionier-Bataillon 5)13-02-191520-05-1962 
Richter, Heinz (Kampfgeschwader 77)03-02-191302-06-1943 
Richter, Joachim28-07-189619-03-1970 
Richter, Johannes (LW-Nachtjagdflieger)20-09-191724-04-2008 
Richter, Johannes (Panzergrenadier-Regiment 304)11-03-192418-06-2004 
Richter, Kurt (Grenadier-Regiment 31)18-06-191528-10-1995 
Richter, Richard04-02-191720-05-1988meer 
Richter, Rudolf (Aufklärungsgruppe 12)08-04-191825-04-1967meer 
Richter, Rudolf (Infanterie-Regiment 97)13-08-189408-05-1945 
Richter, Walther30-05-191917-11-1996 
Richter, Werner (263.Infanterie-Division)21-10-189803-06-1944meer 
Richter, Wilfried09-05-191618-04-1981 
Richthofen, Dipl.-Ing., Freiherr von, Wolfram10-10-189512-07-1945meer 
Rick, Kurt26-06-191805-02-1943 
Rickert, Josef23-05-192007-10-1992 
Rickert, Hans-Oskar17-11-191613-04-1944 
Rickmers, Boy20-12-189504-12-1957meer 
Riebicke, Klaus19-05-192206-06-1944meer 
Riechers, Karl18-03-191603-09-1943 
Riechert, Hans-Georg03-12-191428-03-1942 
Rieckhoff, Herbert25-12-189830-11-1948 
Riedel, Franz02-12-192117-05-2001meer 
Riedel, Gerd02-10-190601-10-1997 
Riedel, Walter06-04-191924-09-1943 
Riedel, Willi10-11-190910-02-1982 
Riedesel Freiherr zu Eisenbach, Volprecht Konrad10-12-191209-02-1945 
Riedmüller, Adam10-11-190910-11-1986 
Riefkogel, Waldemar07-01-191330-07-1944 
Rieflin, Fritz05-02-192001-02-1996meer 
Riegel, Kurt21-08-191801-07-1944 
Rieger, Joachim09-03-191402-12-1941 
Rieger, Johann24-08-191109-09-1993 
Rieger, Siegfried19-02-191513-02-1999 
Rieger, Karl   
Riehs, Otto12-08-192129-05-2008meer 
Riekstins, Alfreds30-01-191311-09-1952 
Rienäcker, Hermann29-11-192215-03-1945 
Riepe, Julius18-12-190322-06-1983 
Riepold, Josef-Otto10-10-191517-06-1942 
Riess, Karl-Heinrich (Karl-Heinz)24-12-1916 meer 
Rieth, Herbert-Albert11-02-192029-04-1945 
Rietscher, Georg03-12-191821-09-1991meer 
Rihsle, Karl14-01-192102-10-1995 
Riipalu, Harald13-02-191204-04-1961 
Rindfleisch, Bernhard14-07-191402-09-1998 
Ring, Erich09-02-190903-09-1942 
Ringel, Julius16-11-188911-02-1967meer 
Ringhof, Jakob06-07-191127-08-1993 
Ringler, Helmut04-10-191522-06-1962 
Rinke, Adolf27-02-191613-04-1945 
Rinke, Karl-Eberhard29-09-191515-12-1977 
Rinkowski, Leo14-09-1924  
Rintelen, Josef07-03-189714-07-1981meer 
Ripcke, Werner18-05-190524-08-1976 
Risse, Eberhard06-09-192008-08-1975 
Risse, Walther13-12-189221-06-1965meer 
Rittau, Stephan Georg Julius27-12-189122-08-1942 
Rittberg, Graf von, Georg (88. Inf.Div.)30-05-189806-06-1973meer 
Rittel, Hans14-05-191406-05-1993 
Ritter, Anton (Grenadier-Regiment 88)14-12-191920-01-2007 
Ritter, Friedrich-Karl03-05-190002-04-1945 
Ritter, Georg (Infanterie-Regiment 62)22-12-189717-10-1941 
Ritter, Heinz-Georg (Grenadier-Regiment 44)26-05-191710-03-2010 
Ritter, Hugo16-01-191110-05-1989 
Ritter, Klaus (Grenadier-Regiment 67)18-09-191827-01-2015 
Ritter, Willy02-05-191704-04-1944 
Rittershausen, Walter14-11-189900-02-1945 
Rittner, Artur10-12-190400-09-1944 
Ritz, Alfred10-03-191412-04-1982 
Ritz, Otto17-08-192012-02-1945 
Rixecker, Karl Jakob18-11-190622-09-1959meer 
Rocholl, Rolf08-12-191823-08-1943meer 
Rochow, von, Hans Wichard25-06-189802-05-1945 
Rochow, von, Hans-Joachim09-11-189209-05-1960 
Rodamer, Johann23-12-191805-01-1978 
Rode, Werner06-11-191202-11-2002meer 
Rodemich, Heinrich24-12-191904-10-2007 
Rodenburg, Carl17-05-189405-11-1992meer 
Roderer, Georg04-09-191601-06-1994 
Rodewald, Otto04-06-191825-04-1997 
Rodt, Eberhard04-12-189528-04-1979meer 
Roeckl, Heinrich21-08-189721-10-1996 
Roell, Werner08-02-191410-05-2008 
Roeske, Gerd10-12-190919-02-1945 
Roesler, Karl   
Roesner, Rudolf14-11-191111-06-1975 
Roestel, Erwin Franz Rudolf04-05-190224-11-1974 
Roewer, Herbert10-06-191805-03-1943 
Roewer, Peter14-06-190717-06-1997 
Rogalla von Bieberstein, Konstantin23-01-190514-07-1943 
Rogalski, Franz Ferdinand15-07-191306-02-1977 
Roge, Alfred01-06-191512-05-1945 
Rogge, Bernhard04-11-189929-06-1982meer 
Rogge, Rudolf23-03-191528-09-1943 
Roggenbau, Ulrich15-02-191307-07-1944 
Roggenland, Franz17-05-191618-02-1967 
Rogner, Hans04-01-191821-12-1986 
Rohde, Walter08-07-191713-02-1944 
Rohlfs, Kurt24-12-191808-05-1945meer 
Rohr, Hans11-03-191201-09-1998meer 
Rohr, von, Hans-Babo09-10-192214-02-1945meer 
Rohrbacher, Josef24-05-192025-02-1982 
Rohrbeck, Kurt07-09-191410-07-1992meer 
Rohweder, Hellmut17-01-191409-02-2008meer 
Rohweder, Johannes19-08-190306-01-1992 
Rohwer, Detlev14-11-191730-03-1944 
Roka, Franz22-03-191826-10-1943 
Roland, Heinz21-10-191326-07-1985meer 
Rollmann, Wilhelm Eduard Max05-08-190705-11-1943meer 
Rollwage, Herbert24-09-191604-01-1980meer 
Rolser, Otto26-06-191501-05-1943 
Roman, Freiherr von, Rudolf19-11-189318-02-1970 
Romeike, Hans-Georg05-12-192014-01-1944meer 
Romm, Oskar18-12-191901-05-1993meer 
Rommel, Erwin Johannes Eugen15-11-189114-10-1944meer 
Romott, Hans28-02-191319-06-1944 
Rompzick, Johannes30-09-192013-03-1970meer 
Roon, von, Arnold19-07-191424-10-1990meer 
Roos, Ferdinand26-07-190803-12-1991 
Roos, Fritz03-03-191529-01-1945 
Roos, Hugo20-03-191405-09-1959 
Ropp, Max06-11-191606-11-1995 
Rose, Willi08-02-191404-12-1943 
Rosen, Freiherr von, Kersten26-03-190425-07-1990 
Rosen, Freiherr von, Kersten (Grenadier-Regt 88)26-03-190425-07-1990meer 
Rosenbaum, Ewald Hugo Helmut ('U-73')11-05-191310-05-1944meer 
Rosenheinrich, Hans04-02-191901-09-1993 
Rosin, Willi25-12-190703-03-1979 
Roske, Dipl.-Ing., Fritz20-01-189725-12-1956 
Rossiwall, Theodor12-10-191511-07-1979 
Rossner, Erich26-05-191830-07-1941 
Rost, von, Hans-Günther15-11-189423-03-1945meer 
Rostin, Erwin08-10-190730-06-1942meer 
Roth, Ernst-August19-04-189826-09-1975 
Roth, Günther22-03-191221-09-1998 
Roth, Hans (LW-Flak-Rgt. 38)03-06-189724-08-1980 
Roth, Matthias22-08-191711-04-1996 
Roth, Wilhelm26-03-191602-05-1999 
Roth, Heinrich08-01-191202-06-2006 
Roth, Hermann23-01-192007-03-1945 
Roth, Jakob (Grenadier-Regiment 208)27-12-191217-03-1979 
Rothardt, Heinz11-02-192108-08-2011 
Rothe, Friedrich07-05-192010-02-1979 
Rothe, Gerhard11-11-191903-07-1966 
Rothenburg, Karl08-06-189428-06-1941meer 
Rothhaar, Willi18-10-191512-01-1998meer 
Rothkirch und Panthen, von, Friedrich-Wilhelm16-02-188424-12-1953 
Rothkirch und Trach, Graf von, Hans-Siegfried17-07-191211-07-1954 
Rothmaier, Anton   
Rotsmann, Dipl.-Ing., Freiherr von, Fritz-Joachim27-07-190027-03-1943 
Rott, Rudolf21-01-191812-02-1945 
Rott, Walter01-03-191511-04-1998 
Rottensteiner, Johann09-08-191907-06-2012 
Rotter, Josef12-03-191216-04-1945 
Rowehl, Theodor09-02-189406-06-1978 
Rowohl, Willi24-12-191200-03-1945 
Roy, Rudolf15-08-192017-12-1944 
Roßbach, Heinrich14-07-189806-12-1961 
Roßbach, Karl-Heinz07-05-192015-02-1944 
Roßfeld, Christian06-08-191412-06-1998 
Roßhart, Emil23-10-191903-04-1990 
Roßler, Vincenz15-11-191729-10-1991 
Roßmann, Edmund11-01-191804-04-2005 
Roßmann, Emil23-04-192020-01-2003meer 
Roßmann, Karl Franz Joseph23-11-191601-04-2002meer 
Rubarth, Walter07-06-191326-10-1941 
Rubatscher, Karl23-12-191203-08-1997 
Rubensdörffer, Walter01-08-191015-08-1940 
Rubesch, Franz14-01-189508-09-1980 
Ruckau, Hans27-04-191301-05-1945 
Ruckteschell, von, Hellmuth Max23-03-189024-09-1948meer 
Rudat, Horst03-05-192031-08-1982 
Rudat, Erich (WH-Div.Füs.Btl. 227)04-04-191329-03-1944 
Rudel, Hans-Ulrich02-07-191618-12-1982meer 
Rudler, Oskar10-10-192122-11-2004 
Rudnick, Erich01-07-191625-11-1988meer 
Rudolf, Richard16-04-192313-12-2004 
Rudolph, Walter26-01-191518-07-1944 
Rudorffer, Erich01-11-191708-04-2016meer 
Ruederer, Ludwig31-05-189412-09-1960 
Ruef, Karl07-10-191622-12-2009 
Ruf, Hugo16-12-192002-05-1945 
Ruffer, Rudolf-Heinz07-01-192016-07-1944 
Ruge, Friedrich24-12-189403-07-1985 
Ruge, Gerd17-08-191318-01-1997meer 
Ruhl, Franz12-12-192224-12-1944 
Ruhl, Heinrich31-08-191501-12-2015meer 
Ruhnke, Herbert10-04-191400-03-1945 
Ruland, Karl03-02-191426-02-1944 
Rumohr, Joachim06-08-191011-02-1945 
Rumohr, von, Detlev28-01-190817-06-1961 
Rumpelhardt, Friedrich "Fritz"19-06-192020-01-2011 
Rundstedt, von, Gerd12-12-187524-02-1953meer 
Runge, Fritz (WH-Gren.Rgt. 532)06-04-190816-09-1990 
Runge, Siegfried08-06-188424-03-1945meer 
Ruoff, Karl Richard (V. Armee-Korps)18-08-188330-03-1967meer 
Rupp, Ernst13-01-189230-05-1943meer 
Rupp, Friedrich16-11-191715-05-1943 
Ruppert, Hermann (Infanterie-Regiment 15)15-11-191926-12-1944 
Ruppert, Hermann (Sturzkampfgeschwader 77)08-08-191502-03-1942 
Rupprecht, Siegfried24-02-192022-01-1944 
Rust, Wolfgang Gottfried Joachim15-09-191915-12-2007meer 
Rust, Heinrich22-02-191911-11-1980 
Rutkowski, Alfred28-12-191316-09-1944meer 
Rübel, Karl16-08-189508-03-1945meer 
Rübell, Günther04-05-192101-11-1985 
Rück, Julius23-12-190903-06-1985 
Rüd, Adolf05-07-191602-08-1944 
Rüden, von, Wilhelm01-07-191511-07-1944 
Rüffler, Helmut18-01-191821-09-2001 
Rüger, Dr.jur., Josef26-03-190823-08-1977 
Rühle von Lilienstern, Dr.rer.pol., Hans-Joachim09-01-191526-11-2000 
Ryll, Wolfgang24-01-191521-01-1942 
Rüngeler, Wilhelm   
Rüpprecht, Freiherr von, Werner18-08-190723-11-1944 
Rämsch, Horst12-12-191415-08-2003 
Rätzel, Fritz05-06-189526-10-1941 
Rödel, Gustav-Siegfried24-10-191506-02-1995meer 
Röder, Josef28-12-191326-01-1943 
Rödlich, Walter19-05-189623-07-1942 
Rögelein, Friedrich26-06-191025-03-1999meer 
Röger, Hans13-07-192012-04-2009meer 
Röhder, Dr. Wolfgang17-08-191116-05-1945 
Röhler, Herbert (Flak-Regiment)30-12-189627-06-1963 
Röhricht, Edgar16-06-189211-02-1967meer 
Röhrig, Hans04-11-191913-07-1943 
Röhrig, Oskar16-01-191104-08-1985 
Rökker, Heinz20-10-192002-08-2018 
Röllecke, Josef23-08-192428-09-2011 
Röpke, Kurt29-11-189621-07-1966meer 
Rösch, Rudolf22-02-192028-11-1944 
Röseke, Erich24-01-192102-05-1994meer 
Rösing, Hans Rudolf Max28-09-190516-12-2004meer 
Rössiger, Wilhelm-Richard12-12-191327-09-1940 
Rötche, Hans04-12-191516-09-2006 
Röthke, Siegfried03-08-191527-04-2003 

Bronnen