TracesOfWar heeft jouw hulp nodig! Wij missen foto's van belangrijke bezienswaardigheden in Nederland, BelgiŽ, Frankrijk en Duitsland. Stuur uw foto's in naar input@tracesofwar.com en wordt gepubliceerd!

Japan (1868-1945, Keizerrijk)

Uitgelicht uit 294 personen in de database

Abe, Hiroaki* 15 maart 1889
Ü 6 februari 1949

Abe, Kōsō* 24 maart 1892
Ü 19 juni 1947

Abe, Ken-Ichi* 1 maart 1923

Grid Lijst
NaamGeboortedatumOverlijdensdatumOnderscheidingen
Abe, Hiroaki15-03-188906-02-1949
Abe, Hiroshi00-00-1922 
Abe, Kōsō24-03-189219-06-1947
Abe, Ken-Ichi01-03-1923 
Adachi, Hatazo17-06-188410-09-1947
Agawa, Hiroyuki24-12-192003-08-2015
Aioi, Takahide04-01-191206-03-1993
Akamatsu, Sada-aki30-07-191022-02-1980
Akiyama, Monzo30-12-189125-01-1944
Akiyama, Teruo16-09-189106-07-1943
Anabuki, Satoru05-12-192100-06-2005
Anami, Korechika21-02-188715-08-1945
Andō, Rikichi03-04-188419-04-1946meer
Anma, Katsumi00-00-191408-04-1942
Aoyagi, Yutaku00-00-191723-06-1942
Araki, Haruo 11-05-1945
Araki, Sadao26-05-187702-11-1966meer
Araki, Tsutau  
Aramaki, Yoshitugu  
Arima, Masafumi25-09-189515-10-1944
Arita, Yoshisuke 01-05-1942
Aruga, Kosaku21-08-189707-04-1945
Asai, Masao  
Asai, Mitsusada 06-03-1944
Asano, Jiro  
Asano, x  
Ashida, Buichi 02-11-1943
Atake, Tomita