TracesOfWar heeft uw hulp nodig! Elke euro die u bijdraagt steunt enorm in het voortbestaan van deze website. Ga naar stiwot.nl en doneer!

Steenberghe, Maximilien Paul Lťon (Max)

Geboortedatum:
2 mei 1899 (Leiden, Nederland)
Overlijdensdatum:
22 januari 1972 (Goirle, Nederland)
Nationaliteit:
Nederlandse (1815-heden, Koninkrijk)

Biografie

Politieke carriŤre tijdens de Tweede Wereldoorlog:
10 augustus 1939 tot 9 mei 1940: Minister van Economische Zaken
9 mei 1940 tot 17 november 1941: Minister van Handel, Nijverheid en Scheepvaart
5 januari 1941 tot 27 januari 1941: Minister van Landbouw en Visserij ad interim
27 juli 1941 tot 17 november 1941: Minister van FinanciŽn ad interim
1942 tot juni 1946: Voorzitter Nederlandse economische, financiŽle en scheepvaartmissie te Washington en New York

Heeft u zelf meer informatie over deze persoon? Lever het aan!

Toegekend op:
12 mei 1933
Officier in de Orde van Oranje Nassau (ON.4)
Toegekend op:
12 juli 1935
Ordinul Corona Romaneii Grand Cross
Toegekend op:
29 juni 1936
Grootkruis in de Orde van Leopold II
Toegekend op:
19 april 1939
Ordine della Corona d'Italia - Cavaliere della Croce Grande
Periode:
Tweede Wereldoorlog (1939-1945)
Toegekend op:
18 oktober 1939
Ordinul Steaua Romaniei Grand Cross
Toegekend op:
8 mei 1957
Wegens zijn verdiensten op het gebied van het katholiek hoger onderwijs in Nederland.
Ridder in de Orde van de Nederlandse Leeuw (NL.3)

Bronnen