TracesOfWar heeft jouw hulp nodig! Wij missen foto's van belangrijke bezienswaardigheden in Nederland, BelgiŽ, Frankrijk en Duitsland. Stuur uw foto's in naar input@tracesofwar.com en wordt gepubliceerd!
Titel ISBN  
A Battle History of the Imperial Japanese Navy, 1941- 1945 9781612512907  
A Bibliography of Regimal Histories 9781843421559  
A bibliography of Regimental Histories of the British Army 9781843421559  
A Blue Sea of Blood 9781616732387  
A bridge too far 9789060913345  
A bridge too far 9789089752635  
A Bridge Too Far 0340199415  
A century of air warfare with Nine (IX) Squadron RAF 9781783036349  
A child of Hitler 9780939650446  
A Collectors Guide To The Kriegsmarine 9780711030992  
A Collectors Guide To The Kriegsmarine 9780711030992  
A complete guide to all United States Military Medals 1939 to Present 9781884452222  
A crime in the family 9780306825828 recensie
A Dance with Death 9781585441778  
A Dark And Bloody Ground 9781585442584  
A dozen D-Days 9780956172310  
A dozen D-Days 9780956172  
A Foot Soldier for Patton 9781932033915  
A Fragment of Victory in Italy 0898391598  
A Guards' General 0241119472  
A Harbour Goes to War 9781873547304  
A History of the Second United States Armored Division 1940 to 1946 0898393159  
A Judge in Auschwitz 9781399018760  
A Life in Secrets 9781400031  
A Matter of Honor  
A new illustrated history of the Nazis 0715321013  
A new illustrated history of World War II 0715321021  
A Soldier's Story 9780375754210  
A Submariners'' War 9781862274587  
A Survivor's Tale: The True Life of a Wireless Operator/air Gunner 9781906183127  
A time for trumpets 9780688151577  
A Tour of the Bulge Battlefields 9781473828148 recensie
A view from the Turret 9780953335909  
A-bom Hiroshima  
A-bom Hiroshima  
Aan de Maliebaan 9789460038662  
Aan de vooravond 978904681378 recensie
Aberdeen at War 1939-45 9781473899193  
Ace 9789059113510 recensie
Aces High 1898697000  
Ach Lieve Tijd, acht eeuwen Helmond en de Helmonders 9040000166  
Acht dagen in mei 9789029542005 recensie
Achtung-Panzer! 9780304352852  
Admiraal Wilhelm Canaris 9031896780  
Adolf Hitler 9789022952245  
Adolf HItler 9783100860  
Adolf Hitler - Zijn leven, zijn redevoeringen 9789493028111 recensie
Adolf Hitler en de Eerste Wereldoorlog 9789046809198 recensie
Adolf Hitler und die Geschichte der NSDAP 1938-1945 9783833486609  
Adr. Heinen 9070706253  
Afdrukken van indrukken 905179164X recensie
Afgemarcheerd! 9789080257399  
Afridi to Nizam 0905617649  
Afrika Korps 9002120036  
Afrikakorps 9789463065436  
Afrikorps 9789463067089  
Afsluitdijk 1940 9789059111219  
After D-Day 9780811734875  
AFV Weapons Profile No. 49: Japanese Medium Tanks  
Against Stalin and Hitler 0381981851  
Against the Panzers 9780786426126  
Agent Sonya 9789022592281 recensie
Agent Tricycle 9789045320168 recensie
Agent Zigzag 9789085712879 recensie
Agent Zigzag 9781408811498  
Air Battle for Arnhem 9781781591086  
Air Combat: Dogfights of World War II 9781472836755  
Air Interdiction in World War II, Korea, and Vietnam 9781517575021  
Air War Europe 9709355532587  
Air War for Yugoslavia Greece and Crete 1940-41 9781909808454  
Air War for Yugoslavia Greece and Crete 1940-41 9781909808454  
Air War Malta 9781844157402  
Airborne Forces 978-090162757  
Aircraft Carriers  
Aircraft of the Luftwaffe, 1935-1945 9780786452804  
Aircraft of World War II 9781840136395  
Aircraft of WWII 9781875671359  
Aircraft-Carrying Ships of the Royal Navy 9780752446332  
Akersloot in oorlogstijd  
Alamo in the Ardennes 9780471739050  
Albert Speer 9789400405653 recensie
Albert Speer 9789050182867  
Albert Speer 9780679768128  
Alfred Rosenberg, Hitlers Chefideologe 9783896671486  
All American All the Way 9780760322017  
All Hands, January 1947  
All hell let loose 9780007338092  
All the world fighting ships 1922-1946 9780851771465  
All valiant dust 0946640890  
Allan McElhiney 9780557568147  
Alleen op de vlucht 9789401909945 recensie
Allen tegen allen 9789000348527 recensie
Alles ging aan flarden 9460032189  
Alles was gericht op vernedering 9789074418164  
Allgemeine SS - Polizei - Waffen SS, Volume 3 9781326840389  
Allgemeine-SS 9780764301452  
Allied Armies in Sicily and Italy, 1943-1945 9781526766205  
Allied Tanks of the Second World War 9781473866768 recensie
Als het goede maar gebeurt, Titus Brandsma, adviseur in vrijheid en verzet 9789043515689  
Als Hitlers Adjudant 1937-1945 9781853674686  
Als ik morgen niet op transport gaÖ 9789023489023 recensie
Als ik ooit nog thuis kom 9789085960645 recensie
Als ik wil kan ik duiken 906005475  
Als ik wil kan ik duiken 906005475  
Als slachtoffers daders worden, De Zaak van de joodse verraadster Ans van Dijk 9789026313288  
Als sterren van de hemel 9789026945878  
Altijd Etty 9789025903596 recensie
Amazon to Ivanhoe 9780905617640  
America's Eyewitness to World War II 9780684866  
American Aces  
American Amphibious Gunboats in World War II 9781476602141  
American Defenses of Corregidor and Manila Bay 1898-1945 9781841764276  
American Gunboats and Minesweepers 9780356080633  
American Iliad 0971765057  
American Naval Fighting Ships Volume VII  
American Secret Aircraft of WWII; Fighters 1939-1945 9781580071093  
American soldiers in 1944 9782737302091  
American Warplanes 9780517613511  
American Yachts in Naval Service 9781476640742  
Amerikaanse azen op de Filippijnen 8483724375  
Amerikaanse P-38 Lightnings in Europa en het Middellandse Zeegebied 8483722704  
Amon 9789044344486 recensie
Among the Dead Cities: Is the Targeting of Civilians in War Ever Justified? 9780747586036  
Among the Righteous 9781586485108  
An American Uprising in Second World War England 978152675956 recensie
An Army at Dawn 9780805062885  
An Army in Exile 0898390435  
An Arnhem Diary  
An Illustrated Guide to German Panzers 1935-1945 9780764315565 recensie
An Irresistible Force 9780984715107  
Andere Achterhuizen 9789025367398 recensie
Anderen betaalden  
Anglo-French Relations in the Twentieth Century 9781134690732  
AngriffshŲhe 4000 9783924896263  
Anne Frank en haar lotgenoten 9789027415028  
Anne Frank mijn beste vriendin 9789020620993  
Anne Frank was niet alleen 9789044630411 recensie
Annie & JAcques 9789462497665  
Anton de duivenliefhebber 9032503855  
Antonina's dierentuin 9789077330074 recensie
Anzio 9780755314201  
Anzio 1944 841769134  
Apeldoorn '40 -'45 9789080724150  
Arado Ar 196 Units in Combat 9781472844996  
Arado Flugzeugwerke 9781781556719  
Ardennes 1944 9780850459593  
Ardennes 1944: Peiper and Skorzeny 0850457408  
Ardennes: The Secret War 9781580970693  
Armageddon in Stalingrad 9780700616640  
Armor Battles of the Waffen-SS 9780811729055  
Armored Attack 1944 9780811707695  
Armored Bears 978081171171  
Armored Bears 978-081171170  
Armored Champion 978081171437 recensie
Armored Thunderbolt 9780811704243  
Armored Victory 1945 9780811707718  
Armoured Fighting Vehicles  
Armoured Warfare in the Battle of the Bulge 1944Ė1945 9781526701763 recensie
Army of the West 9780811734042  
Arnhem 9789060451465  
Arnhem 9780241326763  
Arnhem 9789002110047  
Arnhem 9043906239  
Arnhem 9780670918676  
Arnhem 1944 9781848840751  
Arnhem 1944 9060832264  
Arnhem 1944 0752431870  
Arnhem 40-45 9789462580381 recensie
Arnhem, een brug te ver  
Arnhem, een verlaten stad  
Arnhem, ooggetuigenverslagen van de slag om Arnhem 9789021548500  
Arromanches 9782912925084  
Arsenal of Democracy North 9781894147088  
Arthur Seyss-Inquart 9789020419214  
As You Were 096269360X  
Assault Division 9781862273382  
Assault from the Sea, 1939-45 9780882543925  
Assault on Juno 9781459800366  
Assistent van Mengele 9789074274548 recensie
Asterdorp 9789045030302  
At Close Quarters  
At Close Quarters: PT Boats in the United States Navy  
Atlantic Convoys and Nazi Raiders 9780275988272  
Atlantic Escorts 9781591140122  
Atlantic Wall 9782918505051  
Atlas of World War II 9781845090357  
Atlas van een bezette stad 9789045029573 recensie
Atlas van Historische Topografische Kaarten 9789077350249  
Atlas van WOII 9789401464048 recensie
Attack on the Scheldt 9781473850675 recensie
Attack on Yamamoto 9780887405099  
Auf vergessene Spuren 389331685x  
Auschwitz  
Auschwitz 9789085490128  
Auschwitz (en andere verhalen) 9789083107905 recensie
Auschwitz - Tšter, Gehilfern, Opfer und was aus ihnen wurde 9783100393333 recensie
Auschwitz 13917 9789089751775 recensie
Auschwitz-de Judenrampe 9789074274685 recensie
Auschwitz-Oswiecim, Oswiecim-Auschwitz 9789460830402 recensie
Australian Battalion Commanders in the Second World War 9780521763455  
Australians at War 9781865038650  
Auszeichnungen des 3.Reiches  
Auszeichnungen des Deutschen Reiches 1936-1945 9783879436897  
Autumn Gale Herbssturm 9789080039384  
Avenue Foch 9789045318479 recensie
Aviation in Nottinghamshire, Airfields & Memorials  
Avro Aircraft since 1908 9780851777979  
Avro Lancaster 9781472809452  
Avro Lancaster - Handley Page Halifax - Short S.29 Stirling 9782372973335