TracesOfWar heeft uw hulp nodig! Elke euro die u bijdraagt steunt enorm in het voortbestaan van deze website. Ga naar stiwot.nl en doneer!

Dautry, Raoul FranÁois

Geboortedatum:
16 september 1880 (MontluÁon, Frankrijk)
Overlijdensdatum:
21 augustus 1951 (Lourmarin, Frankrijk)
Nationaliteit:
Franse (1870-heden, Republiek)

Biografie

Dautry was tussen 20 september 1939 en 16 juni 1940 minister van bewapening.

Heeft u zelf meer informatie over deze persoon? Lever het aan!

Periode:
Eerste Wereldoorlog (1914-1918)
Toegekend op:
18 augustus 1918
Chevalier de l' Ordre National de la Legion d'Honneur
Toegekend op:
5 november 1923
Officier de l' Ordre National de la Legion d'Honneur
Toegekend op:
12 januari 1933
Commandeur de l' Ordre National de la Legion d'Honneur
Toegekend op:
31 oktober 1938
Grand Officier de l' Ordre National de la Legion d'Honneur

Bronnen