Kucherov, Stepan Grigoryevich

Geboortedatum:
1 augustus 1902 (Olsjaki/oblast Saratov, Rusland)
Overlijdensdatum:
31 maart 1973 (Moskou, Sovjet-Unie)
Nationaliteit:
Sovjet

Biografie

Bevorderd tot schout-bij-nacht op 4 juni 1940, bevorderd tot vice-admiraal op 31 maart 1944, bevorderd tot admiraal op 8 juli 1945.

Heeft u zelf meer informatie over deze persoon? Lever het aan!

Periode:
Tweede Wereldoorlog (1939-1945)
Rang:
Kontr-admiral (schout-bij-nacht)
Toegekend op:
1942
Orden Krasnogo Znameni
Periode:
Tweede Wereldoorlog (1939-1945)
Rang:
Kontr-admiral (schout-bij-nacht)
Toegekend op:
1943
Navy Cross
Periode:
Tweede Wereldoorlog (1939-1945)
Rang:
Vitse-admiral (vice-admiraal)
Toegekend op:
8 november 1944
Orden Nakhimova 1
Periode:
Tweede Wereldoorlog (1939-1945)
Toegekend op:
1944
Orden Lenina
Periode:
Tweede Wereldoorlog (1939-1945)
Toegekend op:
1944
Orden Krasnogo Znameni
Periode:
Tweede Wereldoorlog (1939-1945)
Rang:
Vitse-admiral (vice-admiraal)
Toegekend op:
28 juni 1945
Orden Ushakova 1
Periode:
Tweede Wereldoorlog (1939-1945)
Toegekend op:
1945
Orden Otechestvennoi voiny 1

Bronnen

  • - Loerje, V.M., Admiraly i generaly Vojenno-Morskogo flota SSSR, Sint-Petersburg, 2001
    - Sterner C.D., Recipients of The Navy Cross, 1916 - Present,