Kammhuber, Josef

Geboortedatum:
19 augustus 1896 (Burgkirchen/Beireren, Duitsland)
Overlijdensdatum:
25 januari 1986 (München/Beieren, Duitsland)
Nationaliteit:
Duitse (1933-1945, Duitse Rijk)

Biografie

Bevorderingen:
?: General (Bundeswehr).

Loopbaan:
1 juni 1957 - 30 september 1962: Inspekteur, Führungsstab der Luftwaffe (Bundeswehr).

Heeft u zelf meer informatie over deze persoon? Lever het aan!

Periode:
Tweede Wereldoorlog (1939-1945)
Toegekend op:
10 april 1941
Samenvatting:
Nachtjager eenheden onder commando van Majoor-Generaal Kammhuber, evenals anti luchtdoel en marine artillerie hebben afgelopen nacht 16 vliegtuigen neergehaald, en 7 de nacht ervoor.
Wehrmachtbericht
Periode:
Tweede Wereldoorlog (1939-1945)
Rang:
Generalmajor
Eenheid:
Kommandeur 1.Nachtjagd-Division
Toegekend op:
9 juli 1941
Ritterkreuz des Eisernen Kreuzes
Periode:
Tweede Wereldoorlog (1939-1945)
Toegekend op:
27 maart 1942
Samenvatting:
Een nachtjager eenheid onder commando van Luitenant-Generaal Kammhuber heeft gisteravond zijn 500e luchtoverwinning behaald.
Wehrmachtbericht
Periode:
Tweede Wereldoorlog (1939-1945)
Toegekend op:
31 mei 1942
Samenvatting:
Een nachtjager eenheid onder commando van Luitenant-Generaal Kammhuber heeft zijn 600e nachtelijke luchtoverwinning behaald. Kapitein Streib behaalde zijn 25e en 26e en Eerste Luitenant Knacke zijn 20 nachtelijke luchtoverwinning.
Wehrmachtbericht
Toegekend op:
10 maart 1958
Toegekend op:
2 augustus 1961
Legion of Merit - Commander (LoM - C)
Toegekend op:
21 augustus 1962

Bronnen

Foto