TracesOfWar heeft jouw hulp nodig! Wij missen foto's van belangrijke bezienswaardigheden in Nederland, BelgiŽ, Frankrijk en Duitsland. Stuur uw foto's in naar input@tracesofwar.com en wordt gepubliceerd!

Coningham, Arthur "Mary"

Geboortedatum:
19 januari 1895 (Brisbane/Queensland, Australia)
Overlijdensdatum:
29 januari 1948 (Bermudadriehoek, Atl. Oceaan)
Nationaliteit:
Nieuw-Zeelandse (1907-1947, Dominion VK)

Biografie

Heeft u zelf meer informatie over deze persoon? Lever het aan!

Periode:
Eerste Wereldoorlog (1914-1918)
Rang:
Temporary Captain (Tijdelijk Kapitein)
Eenheid:
No. 32 Squadron, Royal Flying Corps
Toegekend op:
17 september 1917
Military Cross (MC)
Periode:
Eerste Wereldoorlog (1914-1918)
Rang:
Temporary Captain (Tijdelijk Kapitein)
Eenheid:
No. 32 Squadron, Royal Flying Corps
Toegekend op:
26 september 1917
Distinguished Service Order (DSO)
Periode:
Tweede Wereldoorlog (1939-1945)
Rang:
Temporary Captain (Tijdelijk Kapitein)
Toegekend op:
11 december 1917
Mentioned in Dispatches
Rang:
Squadron Leader (Majoor-Vlieger)
Eenheid:
Staff, HQ Egyptian Group, Royal Air Force
Toegekend op:
11 juni 1924
Mentioned in Dispatches
Rang:
Squadron Leader (Majoor-Vlieger)
Eenheid:
Personnel Staff, Headquarters, RAF Middle East Command, Royal Air Force
Toegekend op:
1 januari 1926
Air Force Cross
Periode:
Tweede Wereldoorlog (1939-1945)
Rang:
Temporary Air Vice-Marshal
Eenheid:
No. 4 Group, Royal Air Force
Toegekend op:
1 januari 1941
Mentioned in Dispatches
Periode:
Tweede Wereldoorlog (1939-1945)
Rang:
Temporary Air Vice-Marshal
Eenheid:
No. 204 Group, Royal Air Force
Toegekend op:
24 september 1941
Companion of The Most Honourable Order of the Bath (CB)
Periode:
Tweede Wereldoorlog (1939-1945)
Rang:
Air Vice-Marshal
Eenheid:
AHQ Western Desert, Middle East Command, British Army
Toegekend op:
11 juni 1942
Mentioned in Dispatches
Periode:
Tweede Wereldoorlog (1939-1945)
Rang:
Air Vice-Marshal
Eenheid:
AHQ Western Desert, Middle East Command, British Army
Toegekend op:
27 november 1942
Commander of The Most Honourable Order of the Bath (KCB/DCB)
Periode:
Tweede Wereldoorlog (1939-1945)
Rang:
Acting Air Marshal
Eenheid:
Northwest African Air Forces (NAAF), Mediterranean Air Command (MAC), Allied Forces
Toegekend op:
27 augustus 1943
Legion of Merit - Chief Commander (LoM - CC)
Periode:
Tweede Wereldoorlog (1939-1945)
Rang:
Temporary Air Marshal
Eenheid:
Second Tactical Air Force (2TAF), Royal Air Force
Toegekend op:
3 augustus 1945
Distinguished Service Medal - Army (DSM)
Periode:
Tweede Wereldoorlog (1939-1945)
Rang:
Temporary Air Marshal
Eenheid:
Second Tactical Air Force (2TAF), Royal Air Force
Toegekend op:
23 november 1945
Grootofficier in de Leopoldsorde / Grand officier de l'Ordre de Lťopold
Periode:
Tweede Wereldoorlog (1939-1945)
Rang:
Temporary Air Marshal
Eenheid:
Second Tactical Air Force (2TAF), Royal Air Force
Toegekend op:
23 november 1945

Met palm.
Croix de Guerre 1940
Periode:
Tweede Wereldoorlog (1939-1945)
Rang:
Air Marshal
Eenheid:
Second Tactical Air Force (2TAF), Royal Air Force
Toegekend op:
1 januari 1946
Knights/Dames Commanders of the Order of the British Empire (K/DBE)
Periode:
Tweede Wereldoorlog (1939-1945)
Rang:
Air Marshal
Eenheid:
Second Tactical Air Force (2TAF), Royal Air Force
Toegekend op:
6 september 1946
Periode:
Tweede Wereldoorlog (1939-1945)
Rang:
Air Marshal
Eenheid:
Second Tactical Air Force (2TAF), Royal Air Force
Toegekend op:
18 november 1947
Ridder Grootkruis in de Orde van Oranje Nassau (ON.1)

Bronnen

Foto