TracesOfWar heeft jouw hulp nodig! Wij missen foto's van belangrijke bezienswaardigheden in Nederland, BelgiŽ, Frankrijk en Duitsland. Stuur uw foto's in naar input@tracesofwar.com en wordt gepubliceerd!

Burnett, Charles Stuart

Geboortedatum:
3 april 1882 (Browns Valley/Minnesota, United States)
Overlijdensdatum:
9 april 1945 (RAF Halton, Buckinghamshire, England)
Begraven op:
Oorlogsgraven van het Gemenebest St. Michael Churchyard
Nationaliteit:
Britse (1801-heden, Koninkrijk)

Biografie

Bevorderingen:
1899: Private;
oktober 1901: Second Lieutenant;
26 april 1902: temporary Lieutenant;
4 december 1914: Lieutenant;
2 april 1916: Captain;
1 augustus 1919: Lieutenant Colonel;
?: Group Captain;
1 januari 1929: Air Commodore;
1 juli 1931: Air Vice-Marshall;
1 januari 1936: Air Marshall;
1 januari 1940: acting Air Chief Marshal.

Loopbaan:
6 maart 1923: Deputy Director of Operations and Intelligence, Air Ministry;
10 februari 1931: Director of Operations and Intelligence, Air Ministry/Deputy Chief of the Air Staff;
1 juli 1939: Inspector General of the Royal Air Force.

Heeft u zelf meer informatie over deze persoon? Lever het aan!

Toegekend op:
25 augustus 1905
Mentioned in Dispatches
Toegekend op:
2 juli 1907
Mentioned in Dispatches
Periode:
Eerste Wereldoorlog (1914-1918)
Rang:
Temporary Major (Tijdelijk Majoor)
Eenheid:
No. 12 Squadron, Royal Flying Corps
Toegekend op:
25 juli 1917
Mentioned in Dispatches
Periode:
Eerste Wereldoorlog (1914-1918)
Rang:
Temporary Lieutenant-Colonel (Tijdelijk Luitenant-Kolonel)
Eenheid:
Fifth Wing, Royal Flying Corps
Toegekend op:
11 april 1918
Voordracht:
"Wegens verdienste in het veld in verband met militaire operaties welke resulteerden in de inname van Jerusalem. Gedateerd 1 januari 1918."

LG 30624/4410.
Distinguished Service Order (DSO)
Periode:
Eerste Wereldoorlog (1914-1918)
Toegekend op:
7 oktober 1918
Mentioned in Dispatches
Periode:
Eerste Wereldoorlog (1914-1918)
Toegekend op:
22 januari 1919
Mentioned in Dispatches
Periode:
Eerste Wereldoorlog (1914-1918)
Rang:
Lieutenant-Colonel (Luitenant-kolonel)
Toegekend op:
3 juni 1919
Voor verdiensten in Egypte.

LG 31378/7026.
Commander of the Order of the British Empire (CBE)
Toegekend op:
28 oktober 1921
Mentioned in Dispatches
Rang:
Group Captain (Kolonel-Vlieger)
Toegekend op:
1 januari 1927

Militaire divisie.
LG 14301/3.
Companion of The Most Honourable Order of the Bath (CB)
Periode:
Eerste Wereldoorlog (1914-1918)
Rang:
Wing Commander (Luitenant-Kolonel-Vlieger)
Toegekend op:
18 november 1919

LG 31647/14002
Kiladat El Nil - Commander
Toegekend op:
1934
Kungliga Svšrdsorden - Knight
Rang:
Air Marshal
Toegekend op:
1 januari 1936

LG 34238/4.
Commander of The Most Honourable Order of the Bath (KCB/DCB)

Bronnen

Foto