TracesOfWar heeft uw hulp nodig! Elke euro die u bijdraagt steunt enorm in het voortbestaan van deze website. Ga naar stiwot.nl en doneer!

Stuart, Kenneth

Geboortedatum:
9 september 1891 (Trois-RiviŤres, Quebec)
Overlijdensdatum:
3 november 1945 (Ottawa, Ontario)
Begraven op:
Oorlogsgraven van het Gemenebest Beechwood Cemetery
Vak: 27. Rij: G. Graf: 27.
Nationaliteit:
Canadese (1931-heden, Constitutionele Monarchie)

Biografie

Militaire carriŤre
22 juni 1911: Lieutenant RCE
5 juli 1915: Captain RCE
26 februari 1917: Brevet Major RCE
15 augustus 1918: Acting LCol RCE
11 januari 1921: Major RCE
22 juni 1931: LCol RCE
1 juli 1936: Lieutenant-Colonel RCE
15 oktober 1939: Colonel RCE
15 oktober 1939: Temp Brigadier RCE
19 november 1941: Major-General
10 december 1943: Lieutenant-General

Functies:
1911-1918: Royal Canadian Engineers
1 januari 1934: Instructor bij de Royal Military College of Canada
12 December 1938: Director of Military Operations & Intelligence at National Defence Headquarters
15 november 1939: Commandant van de Royal Military College of Canada
1940: Deputy Chief General Staff
13 maart 1941: Vice Chief General Staff
24 december 1941: Chief of the General Staff
10 December 1943: Acting General Officer Commanding First Canadian Army in Engeland
27 december 1943: Chief of Staff at Canadian Military Headquarters in Engeland

Heeft u zelf meer informatie over deze persoon? Lever het aan!

Periode:
Eerste Wereldoorlog (1914-1918)
Rang:
Captain (Kapitein)
Eenheid:
Royal Canadian Engineers, First Australian Imperial Force, Australian Army
Toegekend op:
3 februari 1917
Military Cross (MC)
Periode:
Eerste Wereldoorlog (1914-1918)
Rang:
Major (Majoor)
Eenheid:
Headquarters, 7th Canadian Infantry Brigade, 3rd Canadian Division, British Army
Toegekend op:
8 februari 1919
Distinguished Service Order (DSO)
Periode:
Tweede Wereldoorlog (1939-1945)
Rang:
Lieutenant-general (Luitenant-generaal)
Eenheid:
General Staff, Headquarters, Canadian Army
Toegekend op:
1 januari 1943

Op advies van Canadese ministers. Chief of the General Staff.
Companion of The Most Honourable Order of the Bath (CB)
Periode:
Tweede Wereldoorlog (1939-1945)
Rang:
Lieutenant-general (Luitenant-generaal)
Eenheid:
General Staff, Canadian Military Headquarters England, Canadian Army
Toegekend op:
11 mei 1947

Postuum toegekend. Chief of Staff.
Legion of Merit - Commander (LoM - C)
King George VI Coronation Medal

Bronnen

Foto