Allen, Frederick Fernley Edmund

Geboortedatum:
12 december 1912 (Londen, Groot-BrittanniŽ)
Overlijdensdatum:
29 juni 2005
Dienstnummer:
87057
Nationaliteit:
Britse (1801-heden, Koninkrijk)

Biografie

Bevorderingen:
?: Cadet;
26 april 1939: 2nd Lieutenant;
15 oktober 1940: Lieutenant (war subs.);
15 oktober 1940: temporary Captain;
20 november 1941: Captain (war subs.);
20 november 1941: temporary Major;
17 januari 1945: Major (war subs);
17 januari 1945: temporary Lieutenant Colonel;
april 1946: Honorary Lieutenant Colonel.

Loopbaan:
?: Brighton College;
?: Brighton College Contingent, Junior Division, Officer Training Corps;
?: 32nd (7th City of London) Anti-Aircraft Battalion, Royal Engineers
1937: TA Battalion, Oxford and Buckinghamshire Light Infantry;
1944: Second-in-Command, 1st Battalion, The Suffolk Regiment;
?: Commanding Officer, 1st Battalion, The Suffolk Regiment;
november 1944: Commanding Officer, 1st Battalion, The East Lancashire Regiment;
9 maart 1945: acting Commander, 158th Infantry Brigade
?: Military Governor, Brunswick;
?: Finance Division, British Military Government;
26 september 1950: The Oxfordshire and Buckinghamshire Light Infantry, Territorial Army Reserve of Officers;
27 september 1950: The East Lancashire Regiment, Territorial Army Reserve of Officers;
1946: Director, Stewart Smith Group;
1955: Managing Director Stewart Smith Group.

Onderscheidingen

Heeft u zelf meer informatie over deze persoon? Lever het aan!

Periode:
Tweede Wereldoorlog (1939-1945)
Rang:
Acting Lieutenant-Colonel (Waarnemend Luitenant-Kolonel)
Eenheid:
Commanding Officer, 1st Battalion The East Lancashire Regiment, 158th Infantry Brigade, 53rd (Welsh) Infantry Division, Royal Army
Toegekend op:
12 april 1945
Distinguished Service Order (DSO)
Periode:
Tweede Wereldoorlog (1939-1945)
Rang:
Temporary Lieutenant-Colonel (Tijdelijk Luitenant-Kolonel)
Eenheid:
Commanding Officer, 1st Battalion The East Lancashire Regiment, 158th Infantry Brigade, 53rd (Welsh) Infantry Division, Royal Army
Toegekend op:
19 april 1945
Bijzonderheden:
Tweede DSO toegekend in de vorm van een gesp te dragen op het lint van de eerste DSO.
Distinguished Service Order (DSO)
Periode:
Tweede Wereldoorlog (1939-1945)
Rang:
Temporary Lieutenant-Colonel (Tijdelijk Luitenant-Kolonel)
Toegekend op:
18 mei 1945
Efficiency Medal / Territorial Decoration

Bronnen

Foto