Op ontdekkingsreis naar historische bezienswaardigheden? Download de TracesOfWar-app direct in Google Play of in de Apple App Store.

Chetwode, 1st Baron Chetwode, Philip Walhouse

Geboortedatum:
21 september 1869 (Westminster, Verenigd Koninkrijk)
Overlijdensdatum:
6 juli 1950 (Marylebone/Londen, Verenigd Koninkrijk)
Nationaliteit:
Britse (1801-heden, Koninkrijk)

Biografie

Heeft u zelf meer informatie over deze persoon? Lever het aan!

Periode:
Tweede Boerenoorlog (1899-1902)
Rang:
Captain (Kapitein)
Toegekend op:
27 september 1901
Distinguished Service Order (DSO)
Periode:
Eerste Wereldoorlog (1914-1918)
Rang:
Temporary Brigadier (Tijdelijk Brigade Generaal)
Toegekend op:
18 februari 1915
Companion of The Most Honourable Order of the Bath (CB)
Periode:
Eerste Wereldoorlog (1914-1918)
Rang:
Major-General (Generaal-majoor)
Toegekend op:
21 mei 1917
Croix de Guerre (1914-1918)
Periode:
Eerste Wereldoorlog (1914-1918)
Rang:
Temporary Lieutenant-General (Tijdelijk Luitenant-generaal)
Toegekend op:
4 juni 1917
Commander of the Order of St Michael and St George (KCMG/DCMG)
Periode:
Eerste Wereldoorlog (1914-1918)
Rang:
Temporary Lieutenant-General (Tijdelijk Luitenant-generaal)
Toegekend op:
11 januari 1918
Commander of The Most Honourable Order of the Bath (KCB/DCB)
Periode:
Eerste Boerenoorlog (1880-1881)
Rang:
Temporary Lieutenant-General (Tijdelijk Luitenant-generaal)
Toegekend op:
9 november 1918
Kiladat El Nil - Grand Officer
Rang:
General (Generaal)
Toegekend op:
19 december 1928
Officer to the Venerable Order of Saint John (OStJ)
Rang:
General (Generaal)
Toegekend op:
3 juni 1929
Grand Cross of The Most Honourable Order of the Bath (GCB)
Rang:
General (Generaal)
Toegekend op:
23 december 1930
Knight/Dame to the Venerable Order of Saint John (KStJ/DStJ)
Rang:
Field Marshal (Veldmaarschalk)
Toegekend op:
4 juni 1934
Grand Commander of the Star of India (GCSI)
Rang:
Field Marshal (Veldmaarschalk)
Toegekend op:
1 januari 1936
Order of Merit
Periode:
Tweede Wereldoorlog (1939-1945)
Rang:
Field Marshal (Veldmaarschalk)
Toegekend op:
10 juli 1945
1st Baron Chetwode, of Chetwode in the County of Buckinghamshire
Periode:
Tweede Wereldoorlog (1939-1945)
Rang:
Field Marshal (Veldmaarschalk)
Eenheid:
Constable of the Tower
Toegekend op:
30 januari 1948

K.B. nr. 34, dd. 13-2-1947
Ridder Grootkruis in de Orde van Oranje Nassau (ON.1)
Grand Cross to the Venerable Order of Saint John (GCStJ)

Bronnen

Foto