TracesOfWar heeft jouw hulp nodig! Wij missen foto's van belangrijke bezienswaardigheden in Nederland, BelgiŽ, Frankrijk en Duitsland. Stuur uw foto's in naar input@tracesofwar.com en wordt gepubliceerd!

Oorlogsgraven van het Gemenebest Teignmouth Cemetery

Op de begraafplaats Teignmouth Cemetery zijn 25 oorlogsgraven van het Gemenebest uit de Eerste en 24 uit de Tweede Wereldoorlog.

Dit zijn hun namen:

BENNETT WILLAM HENRY Royal Field Artillery, Bombardier
BERRY ROBERT Devonshire Regiment, Private
BLEWETT CECIL MAX Royal Corps of Signals, Signalman
BOORER ALBERT WILLIAM H.M.Motor Launch 540, Leading Stoker
BOYNE FREDERICK CHARLES H.M. Trawler Gregory., Seaman
BOYNE JOHN EDWARD H.M.S. "President III.", Seaman
CHAPPLE SAMUEL ALFRED Devonshire Regiment 4th Bn (reserves), Private
CHURCHILL FRANK JOHN H.M.S. "Vivid.", Leading Stoker
CORNELIUS JAMES HENRY Devonshire Regiment 2nd/5th Bn, Private
COSWAY LIONEL Royal Navy, Able Seaman
DAVIS WALTER JAMES H.M.S. "Vivid.", Petty Officer 1st Class
DODD EDWARD JOHN H.M. Submarine K.11., Petty Officer
FORD EDWIN HENRY Cheshire Regiment 7th Bn, Private
GAIT ALBERT FRED Royal Navy, Petty Officer
GARDNER WILLIAM CHARLES Devonshire Regiment, Lance Corporal
GOODMAN WARWICK ARTHUR H.M.S. "Vivid.", Chief Armourer
HAMLYN LEONARD ARTHUR GEORGE H.M.S. Centurion, Junior Canteen Assistant
HATHERLY SIDNEY WILLIAM BACK H.M.S. "Watchman.", Able Seaman
HAYMAN JOHN HENRY GEORGE Royal Engineers (Tyne Electrical Engrs), Sapper
HEWLETT CHARLES MELVILLE Royal Army Medical Corps, Private
HILL CYRIL PERCIVAL H.M.S. Drake, Chief Engine Room Artificer
HOLMES GEORGE ANTHONY Royal Naval Patrol Service, Seaman
HOOK LESLIE GEORGE H.M.S. "Raleigh", Seaman
HORE REGINALD CLAUD Army Service Corps "A" Supply Coy, Private
JOHNSON MERVYN WALDRON H.M.S. Europa., Ordinary Seaman
LEE HAROLD Royal Navy, Able Seaman
MAYLAND ARTHUR HENRY Royal Engineers (3rd Field Survey Coy), Sapper
MORRISH WILLIAM EDWARD Royal Field Artillery "B" Bty. 58th Bde, Gunner
MULLEN RUSSELL P. E. Home Guard 13th Gloucestershire, Volunteer
NEIASS WILLIAM MARSHALL H.M.S. "Cumberland.", Able Seaman (DSM)
PALMER EDWARD CHARLES Oxford and Bucks Light Infantry 4th Bn, Private
PEDRICK MAURICE J. H.M.S. Rodney, Electrical Artificer 4th Class
PIGGOTT FREDERICK CECIL HOLMAN Royal Army Medical Corps, Captain
RICHARDS CHARLES H.M.S. Ferret, Petty Officer Writer
ROBINS ERNEST W. H.M.S. Drake, Petty Officer Stoker
RUSSELL ALBERT 5th (Royal Irish) Lancers, Farrier Quartermaster Serjeant
SKINNER HERBERT LIONEL H.M.S. President V, Writer
SMITH DICK H.M. Trawler Kingscourt., Seaman
STANBURY JACK FRANCIS Royal Armoured Corps 10th Royal Hussars, Trooper
SUCKLEY SAMUEL Royal Engineers, Staff Serjeant
THOMSON JOHN GEORGE Bedfordshire & Hertfordshire Regiment 70th Bn, 2nd Lt
TIBBS ARTHUR Devonshire Regiment 8th Bn, Private
TUSLER GEORGE STEPHEN Corps of Military Police, Serjeant
UNDERHILL FRANCIS H.M.S. Lucifer, Lieut-Commander
WADE G A Royal Army Medical Corps, Major
WALTERS CHARLES ALEXANDER Royal Air Force, Aircraftman 1st Class
WHITE FREDERICK GEORGE H.M.S. "Revenge.", Writer 3rd
WILLSON W G London Regiment 10th Bn, Private
WILSON T W H.M.S. "Vivid.", Stoker 1st Class

Heeft u zelf meer informatie over deze locatie? Lever het aan!

Gebruikte bron(nen)