TracesOfWar heeft jouw hulp nodig! Wij missen foto's van belangrijke bezienswaardigheden in Nederland, België, Frankrijk en Duitsland. Stuur uw foto's in naar input@tracesofwar.com en wordt gepubliceerd!

Flugzeugführerabzeichen

Grid Lijst
NaamGeboortedatumOverlijdensdatumOnderscheidingen
Sattler, Hans-Karl13-03-191713-01-1943 
Sauer, Hans22-05-191221-10-1941 
Sauerland, Karl30-07-191829-12-1945 
Sauerwein, Heinrich 01-06-1943 
Sayn-Wittgenstein, Prinz zu , Heinrich14-08-191621-01-1944meer 
Schack, Günther12-11-191714-06-2003meer 
Schairer, Hartmut16-09-191619-07-1942 
Schalanda, Johann 'Hans' Franz 'Bazi' (SG 1)07-02-192126-03-1945meer 
Schalke, Jürgen (KG 53 'Legion Condor')07-01-192001-01-1943 
Scharinger, Josef01-12-191816-04-1944meer 
Scheffler, Lothar   
Schellack, Horst25-06-1923 meer 
Schellenberg, Wilhelm   
Schellenberg, Wilhelm   
Schilk, Wilhelm  meer 
Schlee, Gerhard09-01-1921 meer 
Schleuer, Arthur25-10-191227-10-1983meer 
Schlicht, Adolf  meer 
Schmid, Alfred (Wekusta 51)25-03-191220-03-1944meer 
Schmid, Fritz (Schlachtgeschwader 1)29-09-191805-07-1944 
Schmid, Günther Ernst (Stukageschwader 2)10-10-192014-07-1943meer 
Schmid, Johann (Jagdgeschwader 26 "Schlageter")13-01-191106-11-1941 
Schmid, Karl (Kampfgeschwader 27 'Boelcke')   
Schmid, Karl (Kampfgeschwader 27 'Boelcke')04-04-191621-07-2006meer 
Schmidt, Günther (Lehrgeschwader 1)20-12-1915 meer 
Schmidt, Horst (KG.53)  meer 
Schmidt, Kurt Rudi (Kampfgeschwader 26 'Löwen')15-03-191423-02-2000meer 
Schmidt, Rudolf (Jagdgeschwader 77)17-10-191806-04-1942meer 
Schmidt, Werner Artur (Kampfgeschwader 55 'Greif')14-02-191413-07-1997meer 
Schmidtberg, Klaus (Luftwaffe)13-11-191903-04-2014meer 
Schnegotzki, Richard20-10-191114-05-1940 
Schneidenberger, Kurt (Flieger-Korps X)   
Schneider, Walter 'Jap' (Jagdgeschwader 26)08-12-191522-12-1941 
Schuck, Walter20-07-192027-03-2015meer 
Schulz, Otto11-02-191107-06-1942meer 
Schuster, Andreas03-11-191701-03-1943 
Schwarz, Walter (LW-Flieger)   
Schweinberger, Günther (Kampf-Geschwader 3)23-10-191720-09-1942 
Schüpstuhl, Josef26-04-1918 meer 
Schäfer, Elmar28-05-191316-04-1983 
Schöllhammer, Renatus René   
Seckel, Georg   
Seegert, Wilhelm06-03-1907 meer 
Sellhorn, Friedrich, 'Fritz'16-01-191726-01-1945meer 
Semrau, Paul (Nachtjagdgeschwader 2)12-11-191508-02-1945 
Sengschmidt, Fritz (KG.2 'Holzhammer')13-01-191911-01-1944meer 
Siebert, Alfred (Kampfgeschwader 1)26-10-1914 meer 
Sieper, Ernst   
Sochatzy, Kurt05-02-191502-05-1996 
Sommé, Walter27-05-188814-05-1971meer 
Sommer, Heinz05-02-192220-11-1943 
Spindler, Josef24-08-192324-03-1944 
Spoden, Peter08-11-1921  
Spohrer, Adolf "Bubi"28-08-191902-02-1997meer 
Spring, Georg 26-06-1944meer 
Stadermann, Waldemar03-01-191615-02-1942meer 
Stahlschmidt, Hans-Arnold 'Fiffi' (JG 27 'Afrika')15-09-192007-09-1942meer 
Stalp, Erwin06-01-191231-07-1941 
Starck, Gerhard (Störk.Gruppe 1)  meer 
Starke, Heinrich "Heinz"08-01-192213-06-2001 
Stauffenberg, Schenk Gräfin von, Melitta09-01-190308-04-1945 
Stechow, von, Joachim29-08-191701-01-1945 
Steen, Ernst-Siegfried29-09-191223-09-1941meer 
Steffen, Karl10-03-191808-08-1943 
Steinmann, Wilhelm15-01-191201-08-1966meer 
Steinwachs, Hans13-03-191514-02-1945 
Stepp, Hans Karl02-09-191412-12-2006meer 
Steudel, Josef21-11-191704-05-2004meer 
Stockburger, Wilhelm (Nahaufklärungsgruppe 13)25-10-191829-06-1944 
Stollnberger, Johann "Hans" (Schlachtgeschwader 1)01-04-191904-08-2017meer 
Strüning, Heinz (Nachtjagdgeschwader 1)13-01-191224-12-1944meer 
Stuber, Kaspar (Nachtschlachtgruppe 9)   
Student, Kurt Arthur Benno12-05-189001-07-1978meer 
Stupening, Heinz26-08-192028-08-1942meer 
Suraj, Johannes  meer 
Söffing, Waldemar   

Bronnen