TracesOfWar heeft jouw hulp nodig! Wij missen foto's van belangrijke bezienswaardigheden in Nederland, België en Duitsland. Stuur uw foto's in naar input@tracesofwar.com en wordt gepubliceerd!

Anhalt, Günther (SS-Polizei-Rgt. 2)

Geboortedatum:
23 januari 1906 (Breslau/Neder-Silezië, Duitsland)
Overlijdensdatum:
27 april 1945 (Berlijn/Brandenburg, Duitsland)
Dienstnummer:
NSDAP Nr.: 1.395.568 // SS Nr.: 45.437
Nationaliteit:
Duitse (1933-1945, Duitse Rijk)

Biografie

Heeft u zelf meer informatie over deze persoon? Lever het aan!

Periode:
Tweede Wereldoorlog (1939-1945)
Rang:
SS-Obersturmführer (1e Luitenant)
Toegekend op:
16 oktober 1939
Eisernes Kreuz 2. Klasse
Periode:
Tweede Wereldoorlog (1939-1945)
Rang:
SS-Hauptsturmführer (Kapitein)
Toegekend op:
25 juni 1940
Eisernes Kreuz 1. Klasse
Periode:
Tweede Wereldoorlog (1939-1945)
Rang:
SS-Sturmbannführer (Majoor)
Toegekend op:
16 juli 1942
Ordinul Steaua Romaniei Officer
Periode:
Tweede Wereldoorlog (1939-1945)
Rang:
SS-Obersturmbannführer (Luitenant-kolonel)
Eenheid:
SS-Polizei-Regiment 2
Toegekend op:
16 juni 1944
Deutsches Kreuz in Gold
Periode:
Tweede Wereldoorlog (1939-1945)
Rang:
SS-Standartenführer / Oberst der Schutzpolizei
Eenheid:
Kommandant SS-Polizei-Regiment 2 / 4.SS-Division / Armeegruppe "v. Gottberg" / Heeresgruppe Mitte
Toegekend op:
12 augustus 1944
Ritterkreuz des Eisernen Kreuzes
Periode:
Tweede Wereldoorlog (1939-1945)
Rang:
SS-Hauptsturmführer (Kapitein)
Toegekend op:
2 oktober 1940
Bronzen versie.
Infanterie-Sturmabzeichen
Periode:
Tweede Wereldoorlog (1939-1945)
Rang:
SS-Obersturmführer (1e Luitenant)
Toegekend op:
29 maart 1940
Verwundetenabzeichen 1939 in Schwarz
Periode:
Tweede Wereldoorlog (1939-1945)
Rang:
SS-Obersturmbannführer (Luitenant-kolonel)
Toegekend op:
31 augustus 1944
Nahkampfspange in Bronze
Periode:
Tweede Wereldoorlog (1939-1945)
Rang:
SS-Sturmbannführer (Majoor)
Toegekend op:
1942
Medaille
Periode:
Tweede Wereldoorlog (1939-1945)
Rang:
SS-Sturmbannführer (Majoor)
Toegekend op:
1943
Bandenkampfabzeichen in Silber
Periode:
Tweede Wereldoorlog (1939-1945)
Rang:
SS-Untersturmführer (2e Luitenant)
Toegekend op:
16 december 1935
Julleuchter der SS
Periode:
Tweede Wereldoorlog (1939-1945)
Rang:
SS-Hauptsturmführer (Kapitein)
Toegekend op:
31 december 1940
SS-Dienstauszeichnung 4.Stufe (4 Jahre)
Periode:
Tweede Wereldoorlog (1939-1945)
Rang:
SS-Hauptsturmführer (Kapitein)
Toegekend op:
31 december 1940
SS-Dienstauszeichnung 3.Stufe (8 Jahre)
Periode:
Tweede Wereldoorlog (1939-1945)
Rang:
SS-Sturmbannführer (Majoor)
Toegekend op:
6 juli 1942
Voenen Orden
Periode:
Tweede Wereldoorlog (1939-1945)
Rang:
SS-Sturmbannführer (Majoor)
Toegekend op:
3 september 1942
Ordinul Steaua Romaniei Officer

Bronnen

Foto's