Gottstein, Rainer

Geboortedatum:
10 augustus 1910 (Reichenberg/Bohemen, Oostenrijks-Hongaars Keizerrijk)
Overlijdensdatum:
13 februari 1945 (Tök/Pest, Hongarije)
Dienstnummer:
219.699 (SS_Nr.)
Nationaliteit:
Duitse (1933-1945, Duitse Rijk)

Biografie

Bevorderingen:
20 april 1938: SS-Untersturmführer;
30 januari 1939: SS-Hauptsturmführer;
1 oktober 1940: SS-Sturmbannführer / Plozeirat;
30 januari 1945: SS-Obersturmbannführer / Regierungsrat.

Heeft u zelf meer informatie over deze persoon? Lever het aan!

Periode:
Tweede Wereldoorlog (1939-1945)
Rang:
SS-Sturmbannführer (Majoor)
Eenheid:
Kommandeur der Sicherheitspolizei und Sicherheitsdienstes Budapest
Toegekend op:
22 januari 1945
Deutsches Kreuz in Gold
Periode:
Tweede Wereldoorlog (1939-1945)
Rang:
SS-Sturmbannführer (Majoor)
Eenheid:
Kommandeur der Sicherheitspolizei und Sicherheitsdienstes Budapest
Toegekend op:
6 februari 1945
Ritterkreuz des Eisernen Kreuzes

Bronnen