Schnappauf, Georg

Geboortedatum:
28 september 1906
Nationaliteit:
Duitse (1933-1945, Duitse Rijk)

Biografie

Bevorderingen:
1 januari 1938: Hauptmann (RDA -42-);
1 oktober 1941: Major (RDA -24a-);
1 maart 1945: Oberstleutnant.

Loopbaan:
?:Panzerjäger-Abteilung 52;
?: Kommandeur Panzerjäger-Abteilung 52;
1 april 1943: Kommandeur Panzerjäger-Abteilung 560;
6 maart 1944: Führerreserve OKH;
6 mei 1944: Panzertruppenschule Bergen;
15 oktober 1944: Kommandeur Panzer-Brigade 108;
1 december 1944: Führerreserve OKH / 11. Panzer-Division;
4 december 1944: m.d.F.b. Panzer-Regiment 102;
1 mei 1945: Kommandeur Panzer-Regiment 102.

Heeft u zelf meer informatie over deze persoon? Lever het aan!

Periode:
Tweede Wereldoorlog (1939-1945)
Rang:
Hauptmann (Kapitein)
Eenheid:
Kommandeur, Panzerjäger-Abteilung 52, 46. Infanterie-Division, Heer
Toegekend op:
1 december 1941
Deutsches Kreuz in Gold
Periode:
Tweede Wereldoorlog (1939-1945)
Bijzonderheden:
Zilveren versie.
(Allgemeines) Sturmabzeichen (ohne zahlen), I.Stufe
Periode:
Tweede Wereldoorlog (1939-1945)
Rang:
Major (Majoor)
Eenheid:
Kommandeur, Führer-Panzer-Regiment 1, Führer-Begleit-Division, Heer
Toegekend op:
9 mei 1945
Ritterkreuz des Eisernen Kreuzes
Periode:
Tweede Wereldoorlog (1939-1945)
Rang:
Hauptmann (Kapitein)
Eenheid:
Panzerjäger-Abteilung 52, 46. Infanterie-Division, Heer
Toegekend op:
19 augustus 1941
Ehrenblattspange des Heeres und Waffen-SS

Bronnen