Bonte, Friedrich

Geboortedatum:
19 oktober 1896 (Potsdam, Duitsland)
Overlijdensdatum:
10 april 1940 ("Wilhelm Heidekamp"/Narvik, Noorwegen)
Nationaliteit:
Duitse (1933-1945, Duitse Rijk)

Biografie

Heeft u zelf meer informatie over deze persoon? Lever het aan!

Periode:
Tweede Wereldoorlog (1939-1945)
Rang:
Korvettenkapitän (Luitenant ter Zee 1e Klasse)
Eenheid:
Adjudant der Kommandeur Baltische See Kommando
Toegekend op:
24 oktober 1935
Ehrenkreuz für Frontkämpfer
Periode:
Tweede Wereldoorlog (1939-1945)
Rang:
Korvettenkapitän (Luitenant ter Zee 1e Klasse)
Eenheid:
Adjudant der Kommandeur Baltische See Kommando
Toegekend op:
2 oktober 1936
Dienstauszeichnung der Wehrmacht 4.Klasse, 4 Jahre
Periode:
Tweede Wereldoorlog (1939-1945)
Rang:
Korvettenkapitän (Luitenant ter Zee 1e Klasse)
Eenheid:
Adjudant der Kommandeur Baltische See Kommando
Toegekend op:
2 oktober 1936
Dienstauszeichnung der Wehrmacht  3.Klasse, 12 Jahre
Periode:
Tweede Wereldoorlog (1939-1945)
Rang:
Korvettenkapitän (Luitenant ter Zee 1e Klasse)
Eenheid:
Adjudant der Kommandeur Baltische See Kommando
Toegekend op:
2 oktober 1936
Dienstauszeichnung der Wehrmacht  2. Klasse, 18 Jahre
Periode:
Tweede Wereldoorlog (1939-1945)
Rang:
Korvettenkapitän (Luitenant ter Zee 1e Klasse)
Eenheid:
Adjudant der Kommandeur Baltische See Kommando
Toegekend op:
2 oktober 1936
Dienstauszeichnung der Wehrmacht  1.Klasse, 25 Jahre
Periode:
Tweede Wereldoorlog (1939-1945)
Rang:
Fregattenkapitän (Kapitein-luitenant ter Zee)
Eenheid:
Kommandeur der 2. Zerstörerflottille
Toegekend op:
20 augustus 1938
Magyar Érdemrend Középkeresztje
Periode:
Tweede Wereldoorlog (1939-1945)
Rang:
Kapitän zur See (Kapitein ter Zee)
Eenheid:
Kommandeur der 2. Zerstörerflottille
Toegekend op:
16 oktober 1939
1939 Spange zum Eisernen Kreuzes 2er Klasse 1914
Periode:
Tweede Wereldoorlog (1939-1945)
Rang:
Kommodore (Kapitein ter Zee)
Eenheid:
Kommandeur der Zerstörer
Toegekend op:
13 november 1939
1939 Spange zum Eisernen Kreuzes 1er Klasse 1914
Periode:
Tweede Wereldoorlog (1939-1945)
Rang:
Kommodore (Kapitein ter Zee)
Eenheid:
Kommandeur der Zerstörer
Toegekend op:
14 april 1940
Wehrmachtbericht
Periode:
Tweede Wereldoorlog (1939-1945)
Rang:
Kommodore (Kapitein ter Zee)
Eenheid:
Kommandeur der Zerstörer
Toegekend op:
17 april 1940
Wehrmachtbericht
Periode:
Tweede Wereldoorlog (1939-1945)
Rang:
Kommodore (Kapitein ter Zee)
Eenheid:
Führer der Zerstörer und Kampfgruppe
Toegekend op:
17 oktober 1940
Bijzonderheden:
Postuum verleend.
Ritterkreuz des Eisernen Kreuzes

Bronnen

Foto