Heye, Hellmuth Guido Alexander

Geboortedatum:
9 augustus 1895 (Beckingen/Rijnprovincie, Duitsland)
Overlijdensdatum:
10 november 1970 (Mittelheim/Hessen, Duitsland)
Nationaliteit:
Duitse (1933-1945, Duitse Rijk)

Biografie

Heeft u zelf meer informatie over deze persoon? Lever het aan!

Periode:
Tweede Wereldoorlog (1939-1945)
Toegekend op:
2 oktober 1936
Dienstauszeichnung der Wehrmacht 4.Klasse, 4 Jahre
Periode:
Tweede Wereldoorlog (1939-1945)
Toegekend op:
2 oktober 1936
Dienstauszeichnung der Wehrmacht  3.Klasse, 12 Jahre
Periode:
Tweede Wereldoorlog (1939-1945)
Toegekend op:
2 oktober 1936
Dienstauszeichnung der Wehrmacht  2. Klasse, 18 Jahre
Periode:
Tweede Wereldoorlog (1939-1945)
Toegekend op:
13 december 1937
Ordine della Corona d'Italia - Commendatore
Periode:
Tweede Wereldoorlog (1939-1945)
Toegekend op:
11 februari 1939
Dienstauszeichnung der Wehrmacht  1.Klasse, 25 Jahre
Periode:
Tweede Wereldoorlog (1939-1945)
Toegekend op:
22 mei 1939
Medaille zur Erinnerung an den 1. Oktober 1938
Periode:
Tweede Wereldoorlog (1939-1945)
Toegekend op:
26 oktober 1939
Medaille zur Erinnerung an die Heimkehr des Memellandes
Periode:
Tweede Wereldoorlog (1939-1945)
Toegekend op:
23 februari 1940
Bijzonderheden:
Had het IJzeren Kruis 2e Klasse al ontvangen op 14 februari 1918.
1939 Spange zum Eisernen Kreuzes 2er Klasse 1914
Periode:
Tweede Wereldoorlog (1939-1945)
Toegekend op:
14 april 1940
Bijzonderheden:
Had het IJzeren Kruis 1e Klasse al ontvangen op 15 maart 1922.
1939 Spange zum Eisernen Kreuzes 1er Klasse 1914
Periode:
Tweede Wereldoorlog (1939-1945)
Toegekend op:
6 mei 1940
Periode:
Tweede Wereldoorlog (1939-1945)
Rang:
Kapitän zur See
Eenheid:
Kommandant Schwere Kreuzer "Admiral Hipper"
Toegekend op:
18 januari 1941
Bijzonderheden:
56e Verlening.
Ritterkreuz des Eisernen Kreuzes
Periode:
Tweede Wereldoorlog (1939-1945)
Toegekend op:
16 februari 1942
Flotten-Kriegsabzeichen
Periode:
Tweede Wereldoorlog (1939-1945)
Toegekend op:
15 januari 1943
Ordinul Corona Romaneii Officer
Periode:
Tweede Wereldoorlog (1939-1945)
Toegekend op:
24 augustus 1943
Bijzonderheden:
Verkregen met zwaarden.
Commander of the Order of the Roman Eagle

Bronnen

  • Foto: Publiek Domein
  • - Die Ordensträger der Deutschen Wehrmacht (CD), VMD-Verlag GmbH, Osnabrück, 2002
    - Fellgiebel W.P., Elite of the Third Reich, The recipients of the Knight's Cross of the Iron Cross 1939-1945: A Reference, Helion & Company Limited, Solihull, 2003, ISBN 1-874622-46-9
    - Range C., Die Ritterkreuzträger der Kriegsmarine, Stuttgart, Motorbuch Verlag, 1974, ISBN 3-87943-355-0
    - Scherzer V., Ritterkreuzträger 1939–1945, Die Inhaber des Ritterkreuzes des Eisernen Kreuzes 1939 von Heer, Luftwaffe, Kriegsmarine, Waffen-SS, Volkssturm sowie mit Deutschland verbündeter Streitkräfte nach den Unterlagen des Bundesarchives, Jena, Scherzers Miltaer-Verlag, 2007, ISBN 978-3-938845-17-2
    - Die Träger des Ritterkreuzes des Eisernen Kreuzes 1939-1945