Drießen, Eduard

Geboortedatum:
15 oktober 1916
Nationaliteit:
Duitse (1933-1945, Duitse Rijk)

Biografie

Eduard Drießen was de zoon van Albert Drießen en Laura Kümpers-Drießen. Hij was op 21 december 1940 gehuwd met Elisabeth.

Bevorderingen:
1 oktober 1935: Fahnenjunker-Gefreiter;
1 december 1935: Fahnenjunker-Unteroffizier;
1 juni 1936: Fähnrich;
1 oktober 1936: Oberfähnrich;
1 april 1937: Leutnant;
1 september 1939: Oberleutnant;
1 april 1942: Hauptmann (RDA - 675, later RDA 1 maart 1942 - 58a, later RDA 1 oktober 1941).

Loopbaan:
1 april 1935: 1. / Artillerie-Regiment München;
10 augustus 1935: 8. / Artillerie-Regiment München;
17 oktober 1935: 8. / Artillerie-Regiment 7;
2 november 1936: III. / Artillerie-Regiment 27;
2 oktober 1937: I. / Artillerie-Regiment 27;
8 mei 1940: 5. / Artillerie-Regiment 27;
11 oktober 1940: 5. / Artillerie-Regiment 27 (motorisiert);
9 mei 1942: 5. / Panzerartillerie-Regiment 27;
24 december 1942: II. / Panzerartillerie-Regiment 27;
7 juni 1944 - 19 april 1945: Lehrstab I. Schule für Fahnenjunker der Artillerie.

Heeft u zelf meer informatie over deze persoon? Lever het aan!

Periode:
Tweede Wereldoorlog (1939-1945)
Rang:
Leutnant (2e Luitenant)
Eenheid:
I. Abteilung, Artillerie-Regiment 27, 27. Infanterie-Division, Heer
Toegekend op:
31 oktober 1939
Eisernes Kreuz 2. Klasse
Periode:
Tweede Wereldoorlog (1939-1945)
Rang:
Oberleutnant (1e Luitenant)
Eenheid:
5. Batterie, II. Abteilung, Artillerie-Regiment 27, 27. Infanterie-Division, Heer
Toegekend op:
11 september 1940
Eisernes Kreuz 1. Klasse
Periode:
Tweede Wereldoorlog (1939-1945)
Rang:
Oberleutnant (1e Luitenant)
Eenheid:
5. Batterie, II. Abteilung, Artillerie-Regiment 27 (motorisiert), 17. Panzer-Division, Heer
Toegekend op:
18 januari 1942
(Allgemeines) Sturmabzeichen (ohne zahlen), I.Stufe
Periode:
Tweede Wereldoorlog (1939-1945)
Rang:
Hauptmann (Kapitein)
Eenheid:
5. Batterie, II. Abteilung, Panzerartillerie-Regiment 27, 17. Panzer-Division, Heer
Toegekend op:
19 mei 1942
Bijzonderheden:
Gepresenteerd op 5 juni 1942.
Deutsches Kreuz in Gold
Periode:
Tweede Wereldoorlog (1939-1945)
Rang:
Hauptmann (Kapitein)
Eenheid:
5. Batterie, II. Abteilung, Panzerartillerie-Regiment 27, 17. Panzer-Division, Heer
Toegekend op:
18 augustus 1942
Medaille

Bronnen

Foto