Becker, Artur

Geboortedatum:
31 december 1920 (Danzig/Pommeren, Duitsland)
Overlijdensdatum:
12 oktober 2016 (Berlijn, Duitsland)
Nationaliteit:
Duitse (1933-1945, Duitse Rijk)

Biografie

Artur Becker veranderde na de oorlog zijn naam in Artur Becker-Neetz.

Bevorderingen:
1 juli 1940: Unteroffizier der Reserve;
16 januari 1944: Leutnant der Reserve.

Loopbaan:
4 april 1938 - 27 maart 1939: Dantziger Arbeitsdienst;
3 juli 1939: Landespolizei-Regiment I, Danzig;
?: Danziger Infanterie-Regiment 1;
15 oktober 1939: 6. Kompanie, Infanterie-Regiment 243;
14 augustus 1940: 7. Kompanie, Schützen-Regiment 394, 3. Panzer-Division;
?: Reservelazerett III, Frankfurt am Main;
25 mei 1943: 4. Kompanie, Panzer-Grenadier-Ersatz- und Ausbildungs-Bataillon 3;
6 augustus 1944 - 23 november 1944: 14. Fahnenjunker-Lerhgang der Panzertruppen, Wischau;
?: Scharfschützen-Lehrer, Dänemark;
8 mei 1945 - 4 september 1945: Brits krijgsgevangenschap.

Heeft u zelf meer informatie over deze persoon? Lever het aan!

Periode:
Tweede Wereldoorlog (1939-1945)
Rang:
Unteroffizier (Onderofficier)
Eenheid:
Gruppenführer, 7. Kompanie, II. Bataillon, Schützen-Regiment 394, 3. Panzer-Division, Heer
Toegekend op:
25 augustus 1942
Ritterkreuz des Eisernen Kreuzes

Bronnen