TracesOfWar heeft uw hulp nodig! Elke euro die u bijdraagt steunt enorm in het voortbestaan van deze website. Ga naar stiwot.nl en doneer!

Neurath, Freiherr von, Konstantin Hermann Karl

Geboortedatum:
2 februari 1873 (Kleinglattbach, Duitse Rijk)
Overlijdensdatum:
14 augustus 1956 (Enzweihingen, Duitsland)
Dienstnummer:
SS-nr.: 287 680 / NSDAP-nr.: 3 805 229 ,3 805 222
Nationaliteit:
Duitse

Biografie

1 juni 1932-4 februari 1938: Reichsminister van Buitenlandse Zaken
21 maart 1939-24 augustus 1943: Protector van Bohemen en Moravië

Heeft u zelf meer informatie over deze persoon? Lever het aan!

Toegekend op:
28 april 1904

Aangeboden ter gelegenheid van het bezoek van Zijne Koninklijke Hoogheid de Prins van Wales aan Württemberg.
Grand Cross of the Royal Victorian Order (GCVO)
Toegekend op:
1911
Silberne Hochzeitsmedaille
Periode:
Eerste Wereldoorlog (1914-1918)
Toegekend op:
16 oktober 1914
Eisernes Kreuz 2.Klasse (1914)
Periode:
Eerste Wereldoorlog (1914-1918)
Toegekend op:
1 januari 1915
Eisernes Kreuz 1.Klasse (1914)
Periode:
Eerste Wereldoorlog (1914-1918)
Toegekend op:
1915
Frans Josefsorden - Komturkreuz
Periode:
Eerste Wereldoorlog (1914-1918)
Toegekend op:
1916
Verwundetenabzeichen in Schwarz (1918)
Periode:
Eerste Wereldoorlog (1914-1918)
Toegekend op:
20 april 1918

Met zwaarden
Komturkreuz I. Klasse des Königlich Sächsischer Albrechtsordens
Rang:
Reichsminister der auswärtigen Angelegenheiten
Toegekend op:
1935
Großkreuz des Herzoglich Sachsen-Ernestinischer Hausorden
Rang:
Reichsminister der auswärtigen Angelegenheiten
Toegekend op:
30 november 1937
Goldenes Ehrenzeichen der NSDAP
Rang:
Reichsminister der auswärtigen Angelegenheiten
Toegekend op:
12 februari 1938
Treue Dienst Ehrenzeichen 1.Stufe 40 Jahre
Rang:
Reichsminister der auswärtigen Angelegenheiten
Toegekend op:
1938
Storkommandører af Dannebrog
Rang:
Reichsprotektor in Böhmen und Mähren
Toegekend op:
20 april 1939
Goldene Grosskreuz des Deutschen Adlerordens, Sonderstufe (mit oder ohne Schwertern)
Periode:
Tweede Wereldoorlog (1939-1945)
Rang:
Reichsprotektor in Böhmen und Mähren
Toegekend op:
22 september 1940
Kriegsverdienstkreuz 1.Klasse
Medaille zur Erinnerung an den 13. März 1938
Medaille zur Erinnerung an den 1. Oktober 1938 mit Spange
Roter Adlerorden IV. Klasse
Commandeur in de Kroonorde

Met zwaarden
Tsarski Orden
Ordine dei Santi Maurizio e Lazzaro - Cavaliere di gran croce
Ritter der Orden der Württembergischen Krone
Periode:
Eerste Wereldoorlog (1914-1918)

Met zwaarden
Ritter I. Klasse zum Friedrichs-Orden
Periode:
Eerste Wereldoorlog (1914-1918)

Zonder zwaarden
Wilhelmskreuz

Bronnen