TracesOfWar heeft jouw hulp nodig! Wij missen foto's van belangrijke bezienswaardigheden in Nederland, BelgiŽ, Frankrijk en Duitsland. Stuur uw foto's in naar input@tracesofwar.com en wordt gepubliceerd!

Attlee, Clement Richard, 1st Earl Attlee

Geboortedatum:
3 januari 1883 (Putney/Surrey, Verenigd Koninkrijk)
Overlijdensdatum:
8 oktober 1967 (Westminster/London, Verenigd Koninkrijk)
Begraven op:
Graven Westminster Abbey
Nationaliteit:
Britse (1801-heden, Koninkrijk)

Biografie

Militaire carriere:
14 maart 1906: Second Lieutenant
30 september 1914: Temporary Lieutenant
?: Temporary Captain
14 maart 1915: Adjutant
Februari 1917: Major
Eervol ontslag uit het leger: Januari 1919.

Politieke carriŤre tijdens de Tweede Wereldoorlog:
War Cabinet. Vicepremier. 19 februari 1942 - 31 mei 1945.

16 december 1955: 1st Earl Attlee.

Heeft u zelf meer informatie over deze persoon? Lever het aan!

Periode:
Tweede Wereldoorlog (1939-1945)
Rang:
Deputy Prime Minister (Vicepremier)
Eenheid:
War Cabinet, British Government
Toegekend op:
8 juni 1945
Order of the Companions of Honour
Periode:
Tweede Wereldoorlog (1939-1945)
Toegekend op:
23 december 1946
Knight/Dame to the Venerable Order of Saint John (KStJ/DStJ)
Toegekend op:
5 november 1951
Order of Merit
Toegekend op:
7 april 1956
Order of the Garter
Toegekend op:
7 april 1956
Knight Companion

Bronnen