TracesOfWar heeft uw hulp nodig! Elke euro die u bijdraagt steunt enorm in het voortbestaan van deze website. Ga naar stiwot.nl en doneer!

Schmutzer, Joseph Ignaz Julius Marie (Jos)

Geboortedatum:
11 november 1882 (Wenen, Oostenrijk-Hongarije)
Overlijdensdatum:
26 september 1946 (Utrecht, Nederland)
Nationaliteit:
Nederlandse (1815-heden, Koninkrijk)

Biografie

Politieke carriŤre tijdens de Tweede Wereldoorlog:
23 februari 1945 tot 25 juni 1945: Minister van Overzeese Gebiedsdelen

Heeft u zelf meer informatie over deze persoon? Lever het aan!

Toegekend op:
31 augustus 1925
Officier in de Orde van Oranje Nassau (ON.4)
Toegekend op:
4 januari 1930
Toegekend op:
13 juli 1937
Periode:
Tweede Wereldoorlog (1939-1945)
Rang:
Minister van Overzeese Gebiedsdelen
Eenheid:
Ministerie van Overzeese Gebiedsdelen, Nederlandse Regering in Ballingschap
Toegekend op:
17 september 1946
Ridder in de Orde van de Nederlandse Leeuw (NL.3)
Periode:
Spaanse Burgeroorlog (1936-1939)
Voor verdiensten in het uitvoerend comitť Hulpverlening aan kinderen in Spanje in 1939.

Bronnen