Op ontdekkingsreis naar historische bezienswaardigheden? Download de TracesOfWar-app direct in Google Play of in de Apple App Store.

Ribbentrop, von, Ulrich Friedrich-Wilhelm Joachim

Geboortedatum:
30 april 1893 (Wesel, Duitse Rijk)
Overlijdensdatum:
16 oktober 1946 (Nuremberg, Duitsland)
Dienstnummer:
NSDAP-nr. 1199927 / SS-nr. 63083
Nationaliteit:
Duitse (1933-1945, Derde Rijk)

Biografie

Militaire carrière:
?: Leutnant
1916: Oberleutnant

SS-carrière:
30 mei 1933: Allgemeine-SS (lidnummer 63.083)
30 mei 1933: SS-Standartenführer
20 april 1935: SS-Oberführer
18 juni 1935: SS-Brigadeführer
13 september 1936: SS-Gruppenführer
20 april 1940: SS-Obergruppenführer

Politieke carrière:
11 augustus 1936 - 4 februari 1938: Ambassadeur voor Duitsland in het VK.
4 februari 1938 - 30 april 1945: Reichsminister van Buitenlandse Zaken.

Zijn zoon Rudolf diende bij de Waffen-SS.

Heeft u zelf meer informatie over deze persoon? Lever het aan!

Periode:
Eerste Wereldoorlog (1914-1918)

Met zwaarden.
Ritter II. Klasse zum Hausorden vom Weißen Falken
Periode:
Eerste Wereldoorlog (1914-1918)

Met zwaarden
Rang:
SS-Brigadeführer (Generaal-majoor)
Toegekend op:
16 december 1935
Julleuchter der SS
Toegekend op:
1935

Met zwaarden
Rang:
SS-Gruppenführer (Luitenant-generaal)
Toegekend op:
30 januari 1937
Goldenes Ehrenzeichen der NSDAP
Rang:
SS-Gruppenführer (Luitenant-generaal)
Toegekend op:
1938
Rang:
SS-Gruppenführer (Luitenant-generaal)
Toegekend op:
20 april 1939
Rang:
SS-Gruppenführer (Luitenant-generaal)
Toegekend op:
1939
Periode:
Tweede Wereldoorlog (1939-1945)
Rang:
SS-Obergruppenführer (Generaal)
Toegekend op:
28 mei 1940
Orden Imperial del Yugo y las Flechas Grand Collar
Periode:
Tweede Wereldoorlog (1939-1945)
Rang:
SS-Obergruppenführer (Generaal)
Toegekend op:
augustus 1940
Periode:
Tweede Wereldoorlog (1939-1945)
Rang:
SS-Obergruppenführer (Generaal)
Toegekend op:
1940
Orden Kiril i Metodij
Periode:
Tweede Wereldoorlog (1939-1945)
Rang:
SS-Obergruppenführer (Generaal)
Toegekend op:
1940
Kyuokujitsu sho Guddokōdon Kiri no hana
Periode:
Tweede Wereldoorlog (1939-1945)
Rang:
SS-Obergruppenführer (Generaal)
Toegekend op:
1941
Storkors af Dannebrog
Periode:
Tweede Wereldoorlog (1939-1945)
Rang:
SS-Obergruppenführer (Generaal)
Toegekend op:
1941
Grand Cross to the Order of Prince Pribina
Periode:
Tweede Wereldoorlog (1939-1945)
Rang:
SS-Obergruppenführer (Generaal)
Toegekend op:
1942
Suomen Valkoisen Ruusun suurristi ketjuineen (SVR SR ketj)
Periode:
Tweede Wereldoorlog (1939-1945)
Rang:
SS-Obergruppenführer (Generaal)
Toegekend op:
1942
Periode:
Tweede Wereldoorlog (1939-1945)
Rang:
SS-Obergruppenführer (Generaal)
Toegekend op:
1942
Periode:
Tweede Wereldoorlog (1939-1945)
Rang:
SS-Obergruppenführer (Generaal)
Toegekend op:
22 mei 1943
Ordine Supremo della Santissima Annunziata
Periode:
Tweede Wereldoorlog (1939-1945)
Rang:
SS-Obergruppenführer (Generaal)
Toegekend op:
1944

Met zwaarden
Grosskreuz des Ehrenzeichen des Deutschen Roten Kreuzes
Deutsches Olympia Ehrenzeichen Erster Klasse
Medaille zur Erinnerung an den 13. März 1938
Medaille zur Erinnerung an den 1. Oktober 1938

Nr. 138.588
SS-Zivilabzeichen
SS-Ehrenring
Ehrendegen des Reichsführers-SS
Ehrenwinkel der Alten Kämpfer

Bronnen