Ketelhodt, Freiherr von, Gerd

Geboortedatum:
17 maart 1915 (Rudolstadt/ThŁringen, Duitsland)
Overlijdensdatum:
4 augustus 1976 (Homburg an der Saar/Saarland, Duitsland)
Nationaliteit:
Duitse (1933-1945, Duitse Rijk)

Biografie

Bevorderingen:
1 april 1937: Leutnant (RDA -256-);
1 augustus 1939: Oberleutnant (RDA -250-);
1 februari 1942: Hauptmann (RDA -478-);
1 februari 1944: Major (RDA -6b-);
20 april 1945: Oberstleutnant.

Loopbaan:
1939: Adjutant Infanterie-Regiment 30;
?: Kompaniechef 9. Kompanie, Infanterie-Regiment 472;
?: Bataillonskommandeur, Panzergrenadier-Regiment 73;
1 januari 1943: FŁhrerreserve OKH / Stab 68. Infanterie-Division;
15 juni 1943: Kriegsakademie;
1 oktober 1943: Generalstab;
25 november 1943: Ib Stab 75. Infanterie-Division;
1 april 1944: Generalstab;
20 juni 1944: FŁhrerreserve OKH;
30 juni 1944: Ia Generalstab Festung Kommandantur Kreta;
?: Generalstab XXXIV. Armeekorps zbV.;
30 januari 1945: FŁhrerreserve OKH / Chef P3;
20 april 1945: Ia Stab 2. Panzer-Division.

Heeft u zelf meer informatie over deze persoon? Lever het aan!

Periode:
Tweede Wereldoorlog (1939-1945)
Toegekend op:
20 juni 1940
Eisernes Kreuz 2. Klasse
Periode:
Tweede Wereldoorlog (1939-1945)
Toegekend op:
21 juli 1940
Eisernes Kreuz 1. Klasse
Periode:
Tweede Wereldoorlog (1939-1945)
Rang:
Oberleutnant (1e Luitenant)
Eenheid:
Chef, 9. Kompanie, III. Bataillon, Infanterie-Regiment 472, 252. Infanterie-Division, Heer
Toegekend op:
13 juli 1940
Ritterkreuz des Eisernen Kreuzes
Periode:
Tweede Wereldoorlog (1939-1945)
Rang:
Hauptmann (Kapitein)
Eenheid:
I. Bataillon, Panzergrenadier-Regiment 73, 19. Panzer-Division, Heer
Toegekend op:
10 juni 1943
Deutsches Kreuz in Gold

Bronnen