Sink, Robert Frederick "Uncle Bob"

Geboortedatum:
3 april 1905 (Lexington/Noord-Carolina, Verenigde Staten)
Overlijdensdatum:
13 december 1965 (Fort Bragg/Cumberland County/North Carolina, Verenigde Staten)
Begraven op:
Arlington National Cemetery
Nationaliteit:
Amerikaanse (1776 - heden, Republiek)

Biografie

Bevorderingen:
14 juni 1927: Second Lieutenant, United States Army;
31 augustus 1933: First Lieutenant, United States Army;
13 juni 1937: Captain, Regular Army;
31 januari 1941: Major, United States Army;
1 februari 1942: Lieutenant Colonel, United States Army;
14 juni 1944: Major, Regular Army;
11 april 1948: Major General, United States Army;
15 juli 1948: Lieutenant Colonel, Regular Army;
13 februari 1951: Brigadier General, United States Army;
23 maart 1951: Colonel, Regular Army;
11 april 1955: Brigadier General, Regular Army;
14 april 1955: Major General, United States Army;
8 september 1959: Lieutenant General, Regular Army.

Loopbaan:
? - 14 juni 1927: United States Military Academy, West Point, New York;
?: 8th Infantry, Fort Screven, Georgia;
november 1929: 65th Infantry, San Juan, Puerto Rico;
1932: Chemical Warfare School;
maart 1932: 34th Infantry, Fort Meade, Maryland;
juli 1933: Civilian Conservation Corps, McAlevy’s Fort, Pennsylvania;
december 1933: 34th Infantry, Fort Meade, Maryland;
1934: The Infantry School, Fort Benning, Georgia;
september 1934: 57th Infantry, Fort McKinley, Philippine Islands;
november 1937: Company Commander, 25th Infantry, Fort Huachuca, Arizona;
?: Regimental Operations Officer, 25th Infantry, Fort Huachuca, Arizona;
november 1940: 501st Parachute Infantry Battalion, Fort Benning;
1941: The Parachute School;
?: Commanding Officer 503rd Parachute Infantry Battalion;
?: Commanding Officer 5033rd US Army Reserve Force School (USARF);
juli 1942: Commanding Officer 506th Parachute Infantry Regiment;
12 augustus 1945: Assistant Division Commander 101st Airborne Division;
januari 1946: Commanding Officer Infantry Detachment, United States Military Academy;
1947: Armed Forces Staff College (Equivalent);
augustus 1948 - juni 1949: National War College;
juni 1949: Ruckus Command;
oktober 1949: Chief of Staff, Ruckus Command;
januari 1951: Assistant Commander 7th Infantry Division;
december 1951: Assistant Commander 11th Airborne Division;
februari 1953: Commanding Officer 7th Armored Division;
november 1953: Commanding General 44th Infantry Division;
oktober 1954: Joint Airborne Troop Board;
1955: Rio de Janeiro, Brazilië;
april 1955: Chairman United States Delegation to the Joint Brazil-United States Military Commission / Chief of Army Section, Military Assistance Advisory Group, Brazil;
mei 1957: Commanding General XVIII Airborne Corps;
mei 1958: Commanding General Strategic Army Corps (STRAC), United States Army;
?: Commanding General, United States Forces in Panama;
1961: Pensioen.

Geportretteerd in de tv-serie "Band of Brothers".

Heeft u zelf meer informatie over deze persoon? Lever het aan!

Periode:
Tweede Wereldoorlog (1939-1945)
Rang:
Colonel (Kolonel)
Eenheid:
506th Parachute Infantry Regiment, 101st Airborne Division "Screaming Eagles", U.S. Army
Toegekend op:
20 juni 1944
Samenvatting:


Silver Star Medal (SSM)
Periode:
Tweede Wereldoorlog (1939-1945)
Rang:
Colonel (Kolonel)
Eenheid:
506th Parachute Infantry Regiment, 101st Airborne Division "Screaming Eagles", U.S. Army
Toegekend op:
14 november 1946
Bijzonderheden:
Koninklijk Besluit nr. 35
Bronzen Leeuw (BL)
Periode:
Tweede Wereldoorlog (1939-1945)
Rang:
Colonel (Kolonel)
Eenheid:
506th Parachute Infantry Regiment, 101st Airborne Division "Screaming Eagles", U.S. Army
Toegekend op:
1944
Samenvatting:


Bijzonderheden:
Deze medaille is verkregen in de vorm van een eikenloof voor op het lint van de eerste medaille.

Silver Star Medal (SSM)
Periode:
Koreaanse Oorlog (1950-1953)
Rang:
Brigadier General (Brigadier)
Eenheid:
7th Infantry Division "Bayonet", U.S. Army
Toegekend op:
1952
Bijzonderheden:
Tweede Bronze Oak Leaf Cluster
Silver Star Medal (SSM)
Periode:
Koreaanse Oorlog (1950-1953)
Rang:
Brigadier General (Brigadier)
Eenheid:
7th Infantry Division "Bayonet", U.S. Army
Toegekend op:
15 januari 1952
Bijzonderheden:
Department of the Army, General Orders No. 5 (Bronze Oak Leaf Cluster)
Legion of Merit - US Military
Air Medal (AM)
Air Medal (AM)
Samenvatting:
Met gesp voor "GERMANY" en "JAPAN".
Army of Occupation Medal
Periode:
Tweede Wereldoorlog (1939-1945)
Bijzonderheden:
Met een bronzen palm.
Croix de Guerre 1940
Periode:
Tweede Wereldoorlog (1939-1945)
Bijzonderheden:
Met een bronzen palm.
Officier in de Leopoldsorde / Officier de l'Ordre de Léopold
Periode:
Tweede Wereldoorlog (1939-1945)
Bijzonderheden:
Met een bronzen palm.
Croix de Guerre (1939-1945)

Bronnen