De website is nu nog groter en beter geworden! WW2Awards.com is vanaf nu volledig samengevoegd met TracesOfWar.nl. Vanaf nu zijn de secties Personen en Onderscheidingen ook beschikbaar. Veel meer informatie in een groter jasje!

Kahl, Bruno

    Geboortedatum:
    23 november 1914 (Keulen/Noord-Rijnland-Westfalen, Duitsland)
    Overlijdensdatum:
    27 februari 1999 (Keulen/Noord-Rijnland-Westfalen, Duitsland)
    Nationaliteit:
    Duitse (1933-1945, Derde Rijk)

    Biografie

    Bevorderingen:
    1 juni 1941: Hauptmann (RDA -14-);
    1 januari 1943: Major (RDA -57-);
    1 januari 1945: Oberstleutnant.

    Loopbaan:
    ?: Gebirgs-Panzerjäger-Abteilung 48;
    oktober 1940: Panzer-Regiment 21;
    juni 1942: Kommandeur III. / Panzer-Regiment 21;
    25 januari 1943: St. 8 Münster, Führerreserve OKH;
    3 april 1943: Panzer-Ersatz-Abteilung 500;
    29 april 1943: Kommandeur Panzer-Abteilung 216 ( III. / Panzerjäger-Regiment 656);
    1 november 1943: Stab Königlische Bulgarische Heeresleitung, Führerreserve OKH;
    15 februari 1944: Kommandeur Panzerlehrgang "Panther", Erlangen;
    20 oktober 1944: m.d.F.b. Panzer-Regiment Großdeutschland;
    28 maart 1945: Kommandeur Panzer-Regiment Großdeutschland.

    Heeft u zelf meer informatie over deze persoon? Lever het aan!

    Periode:
    Tweede Wereldoorlog (1939-1945)
    Rang:
    Hauptmann (Kapitein)
    Toegekend op:
    18 juli 1941
    Eisernes Kreuz 2. Klasse
    Periode:
    Tweede Wereldoorlog (1939-1945)
    Rang:
    Hauptmann (Kapitein)
    Toegekend op:
    4 november 1941
    Eisernes Kreuz 1. Klasse
    Periode:
    Tweede Wereldoorlog (1939-1945)
    Rang:
    Hauptmann (Kapitein)
    Eenheid:
    Kommandeur, III. Abteilung, Panzer-Regiment 21 20. Panzer-Division, Heer
    Toegekend op:
    20 september 1942
    Verlening 118/30
    Deutsches Kreuz in Gold
    Periode:
    Tweede Wereldoorlog (1939-1945)
    Rang:
    Hauptmann (Kapitein)
    Eenheid:
    Kommandeur, III. Abteilung, Panzer-Regiment 21 20. Panzer-Division, Heer
    Toegekend op:
    28 maart 1942
    886e Verlening.
    Anerkennungsurkunde des Oberbefehlshabers des Heeres
    Periode:
    Tweede Wereldoorlog (1939-1945)
    Rang:
    Hauptmann (Kapitein)
    Eenheid:
    Kommandeur, III. Abteilung, Panzer-Regiment 21 20. Panzer-Division, Heer
    Toegekend op:
    8 februari 1943
    1519e Heer Verlening.
    Voorgedragen op 22 januari 1943.
    Voorlopige oorkonde en onderscheiding op 10 februari 1943 aan AOK 9.
    Ritterkreuz des Eisernen Kreuzes
    Periode:
    Tweede Wereldoorlog (1939-1945)
    Rang:
    Major (Majoor)
    Eenheid:
    Kommandeur, III. Abteilung, Panzerjäger-Regiment 656, 88. Infanterie-Division, Heer
    Toegekend op:
    8 augustus 1943
    Ritterkreuz mit Eichenlaub
    270e Verlening.
    Voorgedragen op 1 augustus 1943.
    Periode:
    Tweede Wereldoorlog (1939-1945)
    Zilveren versie.
    Panzerkampfabzeichen (ohne Zahl)

    Bronnen

    Foto