TracesOfWar heeft jouw hulp nodig! Wij missen foto's van belangrijke bezienswaardigheden in Nederland, België, Frankrijk en Duitsland. Stuur uw foto's in naar input@tracesofwar.com en wordt gepubliceerd!

België (1830-heden, Constitutionele Monarchie)

Uitgelicht uit 805 personen in de database

Blondeel, Edouard "Eddy"* 25 januari 1906
† 23 mei 2000

meer
Bonté, Maurice* 22 september 1904
† 24 augustus 1958

Brahy, Christian "Sunshine"* 9 maart 1923
† 3 januari 2011

Grid Lijst
NaamGeboortedatumOverlijdensdatumOnderscheidingen
Adriaensen, J.  
Aenspeck, J.F.  
Andries, F.W.  
Antonissen, H.J.J.  
Arnoldy, A.H.J.  
Arnolts, Henri Grégoire Antoine17-08-1898 
Aubeco, N.  
Arys, Henri30-10-188131-07-1916
Andries, Jan Jozef19-11-188304-02-1917
Aerts, Pierre Louis00-00-188028-07-1917
Antoine, Emile Martin20-11-187809-03-1918
Albert, Guillaume Joseph Alexis27-03-188314-11-1918
Anne, Henri Louis12-08-188817-11-1918
Antony, Louis05-04-188218-11-1918
Adams, Remigius "Remi"30-07-191826-05-1940
Arnoudt, Julien26-06-190828-05-1940
Ackere, van, Jozef07-07-190603-03-1944
Alexander, Robert A.G.25-07-191910-06-1944