TracesOfWar heeft uw hulp nodig! Elke euro die u bijdraagt steunt enorm in het voortbestaan van deze website. Ga naar stiwot.nl en doneer!

Belgisch (1830 - heden)

Uitgelicht uit 1.073 personen in de database

Blondeel, Edouard "Eddy"* 25 januari 1906
† 23 mei 2000

meer
Bonté, Maurice* 22 september 1904
† 24 augustus 1958

Brackman, Richard* 26 oktober 1919
† 10 mei 1940
Graf: MIL_7830

Grid Lijst
NaamGeboortedatumOverlijdensdatumOnderscheidingen
André, Louis24-02-190212-05-1940
Antoine, Paul Charles Joseph08-03-190812-05-1940
Anneessens  
Andre, Georges Joseph Ghislain10-03-1901 
Acken, van, Arthur Jean Auguste Eugenie Ghislain04-01-190609-06-1940
Albert, Guillaume Joseph Alexis27-03-188314-11-1918
Aubeco, N.  
Arnoldy, A.H.J.  
Antonissen, H.J.J.  
Andries, F.W.  
Aenspeck, J.F.  
Adriaensen, J.  
Arys, Henri30-10-188131-07-1916
Antony, Louis05-04-188218-11-1918
Antoine, Emile Martin20-11-187809-03-1918
Anne, Henri Louis12-08-188817-11-1918
Andries, Jan Jozef19-11-188304-02-1917
Aerts, Pierre Louis00-00-188028-07-1917
Arnolts, Henri Grégoire Antoine17-08-1898 
Ackere, van, Jozef07-07-190603-03-1944
Alexandre, Robert Andre Guy25-07-191910-06-1944
Adams, Remigius "Remi"30-07-191826-05-1940
Arnoudt, Julien26-06-190828-05-1940