Op ontdekkingsreis naar historische bezienswaardigheden? Download de TracesOfWar-app direct in Google Play of in de Apple App Store.

Windsor, George V

Geboortedatum:
3 juni 1865 (Marlborough House, London)
Overlijdensdatum:
20 januari 1936 (Sandringham House, Norfolk)
Begraven op:
St. George's Chapel Windsor
Nationaliteit:
Britse (1801-heden, Koninkrijk)

Biografie

Geboren als George Frederick Ernest Albert. George V was de koning van het Verenigd Koninkrijk, British Dominions, keizer van India enz. Van 6 mei 1910 - 20 januari 1936.

Heeft u zelf meer informatie over deze persoon? Lever het aan!

Rang:
Sub-Lieutenant (Luitenant-ter-Zee 3e Klasse)
Toegekend op:
4 augustus 1884
Order of the Garter
Rang:
Lieutenant (Luitenant-ter-Zee 2e Klasse)
Toegekend op:
11 oktober 1885
Elefantordenen
Rang:
Lieutenant (Luitenant-ter-Zee 2e Klasse)
Toegekend op:
20 mei 1886
Toegekend op:
20 mei 1888
Toegekend op:
8 augustus 1889
Schwarzer Adlerorden
Toegekend op:
8 augustus 1889
Toegekend op:
1890
Rang:
Commander (Kapitein-luitenant ter Zee)
Toegekend op:
9 september 1891
Dannebrogordenens Hæderstegn
Rang:
Commander (Kapitein-luitenant ter Zee)
Toegekend op:
28 april 1892
Ordine Supremo della Santissima Annunziata
Rang:
Captain (Kapitein ter Zee)
Toegekend op:
5 juli 1893
Order of the Thistle
Rang:
Captain (Kapitein ter Zee)
Toegekend op:
17 juli 1893
Rang:
Captain (Kapitein ter Zee)
Toegekend op:
1893
Order of St. Andrew
Rang:
Captain (Kapitein ter Zee)
Toegekend op:
1893
Order of St. Anna I class
Rang:
Captain (Kapitein ter Zee)
Toegekend op:
1893
Order of St. Stanislaus I class
Rang:
Captain (Kapitein ter Zee)
Toegekend op:
1893
Rang:
Captain (Kapitein ter Zee)
Toegekend op:
1893
Rang:
Captain (Kapitein ter Zee)
Toegekend op:
30 juni 1897
Grand Cross of the Royal Victorian Order (GCVO)
Rang:
Captain (Kapitein ter Zee)
Toegekend op:
20 augustus 1897
Most Illustrious Order of Saint Patrick
Rang:
Captain (Kapitein ter Zee)
Toegekend op:
1897
Rang:
Rear-Admiral (Schout-bij-Nacht)
Toegekend op:
9 maart 1901
Grand Cross of the Order of St Michael and St George (GCMG)
Rang:
Rear-Admiral (Schout-bij-Nacht)
Toegekend op:
13 april 1902
Daikun'i kikkashō
Rang:
Rear-Admiral (Schout-bij-Nacht)
Toegekend op:
9 augustus 1902
Royal Victorian Chain
Rang:
Rear-Admiral (Schout-bij-Nacht)
Toegekend op:
oktober 1902
Rang:
Rear-Admiral (Schout-bij-Nacht)
Toegekend op:
1902
Großkreuz zum Königlich Ungarischer Orden des Heiligen Stephan
Rang:
Rear-Admiral (Schout-bij-Nacht)
Toegekend op:
31 maart 1903
Imperial Service Order (ISO)
Rang:
Vice-Admiral (Vice-Admiraal)
Toegekend op:
juli 1903
Grand Croix de l' Ordre National de la Legion d'Honneur
Rang:
Vice-Admiral (Vice-Admiraal)
Toegekend op:
14 juni 1905
Kungliga Serafimerorden
Rang:
Vice-Admiral (Vice-Admiraal)
Toegekend op:
28 september 1905
Grand Commander of the Indian Empire (GCIE)
Rang:
Vice-Admiral (Vice-Admiraal)
Toegekend op:
28 september 1905
Grand Commander of the Star of India (GCSI)
Rang:
Vice-Admiral (Vice-Admiraal)
Toegekend op:
30 mei 1906
Rang:
Field Marshal (Veldmaarschalk)
Toegekend op:
1910
Rang:
Field Marshal (Veldmaarschalk)
Toegekend op:
1911
Rang:
Field Marshal (Veldmaarschalk)
Toegekend op:
18 april 1913
Storkors af Dannebrog
Rang:
Field Marshal (Veldmaarschalk)
Toegekend op:
9 mei 1914
Storkommandører af Dannebrog
Periode:
Eerste Wereldoorlog (1914-1918)
Rang:
Field Marshal (Veldmaarschalk)
Toegekend op:
14 maart 1918
Cross of St. George III class
Periode:
Eerste Wereldoorlog (1914-1918)
Rang:
Field Marshal (Veldmaarschalk)
Toegekend op:
1919
Periode:
Eerste Wereldoorlog (1914-1918)
Rang:
Field Marshal (Veldmaarschalk)
Toegekend op:
1920
Rang:
Field Marshal (Veldmaarschalk)
Toegekend op:
19 februari 1934
Rang:
Field Marshal (Veldmaarschalk)
Toegekend op:
1935
Grand Cross to the Order of Solomon's seal
Großkomtur des Königlicher Preussischer Hausordens von Hohenzollern
Basilikon Tagma toy Soteros - Grand Cross
Periode:
Eerste Wereldoorlog (1914-1918)
Rang:
Field Marshal (Veldmaarschalk)
1914 Star
Periode:
Eerste Wereldoorlog (1914-1918)
Rang:
Field Marshal (Veldmaarschalk)
British War Medal 1914-1920
Periode:
Eerste Wereldoorlog (1914-1918)
Rang:
Field Marshal (Veldmaarschalk)
Victory Medal 1914-1918
Periode:
Eerste Wereldoorlog (1914-1918)
Rang:
Field Marshal (Veldmaarschalk)
Rang:
Commander (Kapitein-luitenant ter Zee)

Bronnen

Foto