Op ontdekkingsreis naar historische bezienswaardigheden? Download de TracesOfWar-app direct in Google Play of in de Apple App Store.

Verenigde Staten (1776 - heden, Republiek)

Uitgelicht uit 15.128 personen in de database

Abel, Brent Maxwell* 16 mei 1916
Ü 26 december 2005

meer
Abele, Mannert Lincoln (USN)* 11 juli 1903
Ü 16 augustus 1942

meer
Grid Lijst
NaamGeboortedatumOverlijdensdatumOnderscheidingen
Nabors, Charles Robert  
Nadler, Paul J. (US Army)00-00-191914-04-1945
Nadritch, Stanley  
Naff, Frederick James02-12-191300-00-1978
Naganuma, Martin M. 23-10-1943
Nagata, Hideo16-08-191623-10-1943
Nagazyna, John James  
Nagy, Louis M.  
Naito, Kaoru19-01-192023-10-1943
Nakae, Masato (US Army)20-12-191719-08-1944
Nakagawa, Hirao12-04-192206-04-1945
Nakamine, Shineyi21-01-192002-06-1944meer
Nakamoto, Joseph K.28-08-191712-07-1944
Nakamura, Edward Etsuzo25-05-191829-11-1943
Nakamura, William Kenzo21-01-192204-07-1944
Nakamura, Yoshimitsu01-12-191310-01-1944
Nakano, Tsutomu18-04-191829-10-1944
Nalle, Charles Crawford10-01-191129-10-1988
Nance, Nicholas B.  
Nanomantube, Thurman E.  
Napier, Joseph W.12-03-1925 
Napier, Louis E.17-02-192300-00-2010
Napoleon, Edward A.09-06-191516-05-1945
Napolis, John B.  
Napp, Leroy R.  
Narbit, Thomas S. "Welder"  
Narr, Joseph Lawson  
Narveson, Horace A.  
Narvid, Albert L.  
Nash, David  
Nash, Freeman J.  
Nash, John Leonard21-11-192217-05-1943
Nash, Willard V.  
Nathan, Claude Clarence, Jr.  
Nation, Milton A.  
Nation, Russell W.08-01-191401-12-1942
Nation, Vernon A.26-01-192206-01-1945
Natola, George J.  
Nau, Charles E. "Butch"21-07-192312-04-2003
Naul, Jesse W., Jr.  
Nault, Robert W.  
Nauman, Harley K.  
Navarra, John Rocco00-00-191400-00-1953
Navarre, Christopher P.15-01-1920 
Navarro, Arcadio, Jr.  
Nawerth, Gail H.  
Naylon, John Thomas (Sr.)18-01-189408-08-1968
Neal, Dennis F.  
Neal, George C.  
Neal, Latham W. 21-07-1944
Neale, Robert Hawthorne03-05-191400-00-1994
Nealon, Robert T.  
Neamy, Maynard S.  
Nearman, Leonard M.  
Nebenfuhr, Frank W.  
Neblett, Loyd G.17-03-191930-04-2015meer
Nee, Joseph P.  
Nee, William F.  
Needham, Fred E.  
Needham, Robert F. 26-12-1941
Neefus, James L.05-11-191115-10-1991
Neely, Richard F.  
Neely, Richard J.  
Nees, Charles Wayne05-02-191418-05-1943
Neff, Donald E.  
Neff, R. Wilson  
Neff, Zeigel Winston  
Negrete, Raul  
Negroni, Sara 00-00-1982
Nehlsen, George B.  
Neidhardt, George E.07-04-192114-11-2001
Neill, Robert G.  
Neiman, Robert Morton  
Nellist, W.E.  
Nelson Walter F.  
Nelson, Arnold G.  
Nelson, Calvin H.  
Nelson, Charles Woodward  
Nelson, Donald G.00-00-1922 
Nelson, Douglas Towle00-00-192107-02-2005meer
Nelson, Earl Jacob05-11-191622-06-1945
Nelson, Edward C., Jr.  
Nelson, Harold R.  
Nelson, James H.09-04-191705-03-1944
Nelson, James J.  
Nelson, John  
Nelson, Loren Elwin  
Nelson, Lucas Jasper13-02-191710-12-1996meer
Nelson, Quinten G.  
Nelson, Raymond L.  
Nelson, Robert Kolden  
Nelson, William E.  
Nelson, William Lloyd22-02-191824-04-1943
Nemeth, Alexander S.  
Nemeth, Michael S.  
Neppel, Ralph George31-10-192327-01-1987
Nerbovig, Marvin06-11-1910 
Nero, Louis C.  
Nesbitt, Robert Salisbury09-10-191127-01-1986
Nesmith, Robert L.  
Ness, Ernest R. 31-10-1943
Nett, Robert Burton13-06-192219-10-2008meer
Netterblad, Alvin T., Jr.  
Neuhaus, Charles G.  
Nevid, Marvin  
Nevle, Gerard B.  
New, John Dury12-08-192425-09-1944meer
Newbegin, Francis N.  
Newchock, Joe S.21-08-190810-05-1986
Newell, Fred Rising, Jr.  
Newell, James Harold  
Newhafer, Richard L.06-03-192112-10-1974
Newhart, Robert B.  
Newman, Aubrey Strode "Red"30-01-190319-01-1994meer
Newman, Beryl R.02-11-191108-03-1988
Newman, Campbell W.  
Newman, Joseph E.  
Newman, Leonard Deaton27-04-192603-03-1945
Newman, Robert Wesley  
Newsom, Charles B.  
Newsom, Robert Sherley23-07-191808-09-2000
Newsome, Cleon P.12-04-192023-09-1944
Newton, James L.  
Newton, John Henry00-00-188100-00-1948
Newton, Roy Arthur  
Nicholas, Clarence Terrell  
Nicholls, Wilmer A.  
Nichols, Charles Sidney  
Nichols, Donald18-02-192302-06-1992
Nichols, Everett Elbert14-01-192403-04-2015
Nichols, Jadie09-04-192503-07-2012meer
Nichols, James B.  
Nichols, Phillip A.  
Nicholson, Hugh W.  
Nicholson, William E., Jr.  
Nickel, Walter F.  
Nickerson, Henry J.  
Nicklas, J. Laverne 16-04-1945
Nicklin, Robert C  
Nicolaison, H. 16-07-1949
Niedermayer, John James02-06-191820-07-1942
Niehaus, Ralph H.  
Niehoff, Harry Herman William 30-07-2008
Nielsen, Arne  
Nielsen, John Ludvig  
Nielsen, Niels Cornelius "Corny"25-06-191423-01-2012
Nielson, Alfred  
Nielson, Delmer  
Niemann, William E.  
Niemeyer, Robert Dean  
Niemiec, Walter  
Nieto, John Jr.  
Nikoloric, Leonard A.  
Niland, Frederick W. "Fritz"23-04-192001-12-1983meer
Niland, Thomas James, Jr28-04-192016-03-2004
Niland, William J.00-00-192524-03-1945
Niles, David K.  
Nimitz, Chester William24-02-188520-02-1966meer
Nimitz, Chester William, Jr. "Chet"17-02-191502-01-2002meer
Nininger, Alexander R., Jr.20-10-191812-01-1942
Nisbet, Winfield R., Jr.  
Nisewaner, Terrell Andrew  
Nishihara, Kazuo13-11-191930-10-1943
Nishimoto, Joe M.21-02-191907-11-1944
Nisoff, David H.28-10-192305-05-2007
Nist, Frank Jay (Jr)01-01-192608-06-1945
Nitschke, Matthies "Slick"10-09-1919 meer
Nixon, James D.  
Nixon, Lewis, III30-09-191811-01-1995meer
Noble, Albert Gallatin25-01-1895 
Noda, Subo 25-01-1944
Noel, Frank E. "Pappy"12-02-190529-11-1966
Noia, Joseph  
Nolan, James F. 05-12-1943
Nolan, John M.  
Noland, Owen W.  
Noon, Theodore W., Jr.  
Nooy, Cornelius Nicholas15-04-192112-03-1958meer
Nordgren, Lee R.  
Nordlund, Lester H.05-10-1923 
Norfleet, Robert H.  
Norgaard , Rollo Niel  
Norman, John R.  
Norquist, Samuel G.  
Norris, Benjamin White  
Norris, Charles D.20-05-192106-05-2004
Norris, William  
Norton, John "Jack"14-04-191806-12-2004meer
Norton, Kenneth Sidney (USN)  
Norton, Sherman T.29-09-191508-07-1996
Norton, Stanley Cook  
Norton, Thomas B. 04-11-2002
Nosarzewski, John  
Noseck, Kenneth A. 30-05-1990
Noteboom, Clarence12-01-192609-02-1945
Notzon, Joe  
Nouchi, Wataru  
Novackovich, Ned N.  
Novak, Clarence O. "Clary" 08-11-2011
Novak, John12-12-191706-08-1994meer
Novecky, Edwin J. "Eddie"  
Nowak, Stephen  
Nowak, Walter J.  
Nowakowski, Grzegorz Witold17-11-189111-11-1941
Nowicki, Zygi  
Nowotny, Raymond Alvin 11-01-1944
Noyes, Daniel J.  
Noyes, Roger F.  
Nucera, Leo  
Nufer, Andrew G., Jr.30-01-191107-01-1996
Nufer, Edward J.  
Nugent, Frank T.06-07-191619-05-1944
Nugent, Joseph E.  
Nummer, Erwin J. 16-12-1944
Nunley, James Preston03-12-191530-07-1945
Nunn, Ira H.  
Nunnery, Lundy R.  
Nurre, Bernard A.  
Nurse, Robert E. 23-09-1944
Nuson, Robert, J.  
Nuss, Eugene Miller  
Nussbaum, Loren Ellis (USMC)24-09-192020-02-1944
Nussle, John H.  
Nusz, Alvin10-10-191929-08-1999
Nutt, William Robinson14-05-192106-12-1991
Nutter, William Bob  
Nutting, Richard C.  
Nyarady, Stefan A.  
Nydegger, William, A.  
Nyquist, Fabian A.  
Nysteen, Norman A.00-00-191704-05-1942