Taal
English
Nederlands
Zoeken
Toggle navigation
Artikelen
Overzicht
Biografieën
Documentatie
Maatschappij
Militair
Vervolging
Wapens
Begrippen
Codenamen
Kaarten
Tijdslijn
Bezienswaardigheden
Alle landen
Mijn locatie
België
Canada
Duitsland
Engeland
Frankrijk
Nederland
Oekraïne
Polen
Schotland
Verenigde Staten van Amerika
Actueel
Nieuws
Fotoreportages
Interviews
Video's
Boeken
Documentaires en films
Quiz
Personen
Alle landen
Australië (1901-heden, Federale Monarchie)
België (1830-heden, Constitutionele Monarchie)
Canada (1931-heden, Constitutionele Monarchie)
Duitsland (1933-1945, Derde Rijk)
Frankrijk (1870-heden, Republiek)
Italië (1860-1946, Koninkrijk)
Japan (1868-1945, Keizerrijk)
Nederland (1815-heden, Koninkrijk)
Sovjet-Unie (1922-1991, Volksrepubliek)
Verenigd Koninkrijk (1801-heden, Koninkrijk)
Verenigde Staten (1776-heden, Republiek)
Onderscheidingen
Alle landen
Australië (1901-heden, Federale Monarchie)
België (1830-heden, Constitutionele Monarchie)
Canada (1931-heden, Constitutionele Monarchie)
Duitsland (1933-1945, Derde Rijk)
Frankrijk (1870-heden, Republiek)
Italië (1860-1946, Koninkrijk)
Japan (1868-1945, Keizerrijk)
Nederland (1815-heden, Koninkrijk)
Sovjet-Unie (1922-1991, Volksrepubliek)
Verenigd Koninkrijk (1801-heden, Koninkrijk)
Verenigde Staten (1776-heden, Republiek)
Thema's
Overzicht
Routes en reistips
Documentatie
Maatschappij
Militair
Vervolging
Wapens
Wat staat hier?
Meer
Documenten
War Diaries
Archieven
Wat staat hier?
Over ons / Veelgestelde vragen
Adverteren
API
App
Doneer aan STIWOT
Partners
Medewerkers
Onze boeken
Vacatures
Nieuwsbrief
Contact
Switch to English
Zoeken
TracesOfWar heeft uw hulp nodig!
Elke euro die u bijdraagt steunt enorm in het voortbestaan van deze website. Ga naar
stiwot.nl
en doneer!
Home
Personen
Luftwaffe
Luftwaffe
A
B
C
D
E
F
G
H
I
J
K
L
M
N
O
P
Q
R
S
T
U
V
W
Z
Sorteer op: naam
Populariteit
Laatst toegevoegd
Laatst gewijzigd
Naam
Geboortedatum
Overlijdensdatum
Grid
Lijst
Ebeling, Ernst
* 22 november 1919
† 16 januari 1991
meer
Ebeling, Heinz
* 2 januari 1918
† 30 november 1987
Ebeling, Karl-Heinz
* 7 mei 1918
† 1 maart 1945
Ebener, Kurt (Jagdgeschwader 3 "Udet")
* 4 mei 1920
† 7 mei 1975
meer
Eberhard, Hans (Lw-Fliegergeschwader)
Eberl, Josef
Eberle, Josef (Lw-Schlachtgeschwader)
Eberlein, Siegfried
Ebersbach, Hans
* 19 mei 1921
† 31 mei 1944
Vak: 14 Rij: 2 Graf: 31
Ebersberger, Kurt (Jagdgeschwader 26 'Schlageter')
* 11 februari 1914
† 24 oktober 1943
Vak: 5 Rij: 2 Graf: 63
meer
Eberspächer, Helmut (Nachtschlachtgruppe 20)
* 18 november 1915
† 19 juni 2011
Ebert, Franz (Flak-Regiment 23)
* 12 mei 1914
† 1 oktober 1972
Ebert, Fredo
Ebert, Fritz
Ebert, Jürgen (Küstenfliegergruppe 606)
* 25 november 1916
Ebert, Walter
Ebert, Werner (Lw-Schlachtgeschwader)
Ebert, Werner (Lw-Transportgeschwader)
Ebertz, Hans
Eberwein, Manfred
Eckardt, Reinhold
* 26 maart 1918
† 30 juli 1942
Vak: 45 Graf: 495
Eckardt, Sepp
Eckebrecht, Fritz
* 8 mei 1912
† 8 februari 1973
Eckel, Heinrich
Eckel, Raimund
* 1921
† september 1957
Eckerle, Franz (Jagdgeschwader 54)
* 24 april 1912
† 14 februari 1942
meer
Eckerscham, Roland
* 18 november 1915
Eckert, Rolf
* 28 juli 1917
Eckstein, Gerhard (Ergänzungsgruppe 2)
Edelhoff, Fritz
Eden, Karl
Eder, Georg-Peter
* 8 maart 1921
† 11 maart 1986
Edhofer, Heinz
* 15 december 1917
† 27 mei 1978
meer
Egen, Hans
Egger, Josef
* 9 juni 1921
Egger, Lorenz
Egger, Reinhard Karl
* 11 december 1905
† 10 juni 1987
Eggers, Emil
* 13 april 1919
meer
Eggers, Hans
Eggers, Hermann
* 25 oktober 1914
† 22 april 2006
Eggers, Klaus
* 7 december 1921
Eggert, Helmut
* 30 november 1919
Eggert, Wolfgang (Aufklärungsgruppe 12)
* 30 april 1916
Egle, Kurt
* 12 juli 1916
† 27 maart 1987
Egler, Carl
Eglinger, Wilhelm
Ehle, Walter
* 28 april 1913
† 17 november 1943
Vak: 21 Graf: 42
Ehlers, Hans
* 15 juli 1914
† 27 december 1944
meer
Ehlers, Wolfgang (Aufklärungsgruppe 23)
* 3 december 1913
Ehlert, Günther
Ehling, Hans-Robert (Flak-Abteilung 76)
* 13 juni 1916
† 8 december 1998
Ehm, Ludwig
Ehren, von, Hans-Joachim
Ehrenberger, Erich (KG 51 'Edelweiss')
Ehrenberger, Rudolf
* 25 augustus 1915
† 8 maart 1944
meer
Ehrhardt, Peter
Ehrhardt, Werner
Ehrler, Heinrich
* 17 september 1917
† 4 april 1945
Vak: 1-2 Rij: 1
meer
Ehrlich, Heinz
Ehrmann, Alois
Ehrne, Alfons
Eiba, Jakob
Eiben, Dr., Adolf
Eibenstein, Rudolf
* 2 juli 1894
† 11 januari 1984
Eibl, Johann
Eichblatt, Herbert
* 19 oktober 1916
† 12 december 1942
Eichel-Streiber, von, Diethelm
* 10 augustus 1914
† 13 mei 1996
Eichelbaum, Ernst (Kampfgeschwader 55 'Greif')
* 8 maart 1916
† 21 oktober 1942
Eichhorn, Ernst
Eichhorn, Horst
Eichhorn, Thomas
Eichhorn, von, Siegfried
* 7 juni 1915
† 1 september 1974
Eichin, Albert
Eichler, Horst
* 28 juni 1921
† 15 juli 1943
Eichloff, Otto
* 19 april 1916
† 3 juni 1987
Eichmeier, Friedrich
Eichmeier, Hans
* 13 augustus 1897
† 21 februari 1973
Eichschmidt, Alfons (Kampfgeschwader 6)
Eichwald, Friedrich
Eichwald, Kurt
* 10 juli 1914
Eicke, Bernd Bernot 'Bert' (Kampfgeschwader 26)
* 21 september 1915
Eicke, Heinz (Kampfgeschwader 53 "Legion Condor")
* 28 maart 1905
Eickelbeck, Emil (Aufklärungsgruppe 11)
† 24 september 1942
Eicker, Jakob (Aufklärungsgruppe 22)
Eickholt, Gottfried (Fallschirmjäger-Regiment)
* 4 september 1921
† 16 december 1944
Graf: collective
Eickmann, Walter (Aufklärungsgruppe)
* 7 februari 1914
Eickriede, Hans (Fallschirmjäger-Regiment)
Eiffländer, Kurt
* 13 september 1920
† 1 mei 1943
Eilers, Alfons
Eilers, Ernst
Einenkel, Kurt
Einsiedel, Graf von, Heinrich (Jagdgeschwader 3)
* 26 juli 1921
† 18 juli 2007
meer
Einsiedler, Anton
Eisel, Walter
Eisenbarth, Rupprecht
Eisenhut, Georg
Eisenrieth, Hans-Joachim
Eisermann, Edwin
Eislöffel, Karl
Eissner, Gerhard (Aufklärungsgruppe 12)
Eitel, Emil
* 6 juni 1915
† 14 september 1944
Elicki, Ulrich
† 2 december 1946
Elies, Heinrich
Ellenberg, Karl
Ellendt, Hans
* 20 maart 1921
† 25 mei 2007
meer
Eller, Helmut
Ellerbrock, Hans-Hermann
Ellerbrock, Theodor
* 12 oktober 1911
† 4 oktober 2011
Ellersiek, Erwin (Luftlande-Sturm-Regiment 1)
* 26 juli 1918
Ellmer, Konrad
* 28 juli 1921
† 9 december 1944
Elpers, Karl
Elsberger, Franz (Aufklärungsgruppe 10)
* 8 juni 1910
† 23 december 1944
Vak: 2 Rij: 8 Graf: 439
Elsen, Alfred
Elsner, Ernst
Elsner, Heinz
Eltze, Otto
Elvers, Jürgen
Emig, Hans
* 7 december 1902
† 28 juni 1942
Emmerstorfer, Heimo
* 6 mei 1919
meer
Emminghaus, Albert
* 26 maart 1910
Emmler, Friedrich
Emrich, Arthur (Transportgeschwader 4)
* 4 oktober 1902
meer
Emrich, Hermann (Fallschirmjäger-Sturm-Regiment)
Enderle, x
Enderlein, Max
Endres, Wilhelm-Werner
* 17 januari 1918
Engel, Alwin
Engel, Franz
* 6 november 1895
† 12 mei 1965
Engel, Heinrich
Engel, Heinz
Engel, Otto
* 14 april 1919
† 30 januari 2005
Engel, Walter (Lw-Kampfgeschwader)
Engel, Walter (LW-Nachtjagdgeschwader 5)
* 1 mei 1919
† 26 april 2011
Engelhardt, Johann (FJR6)
* 11 december 1916
† 4 maart 2001
Engelhardt, Josef (KG6)
Engelhardt, Walter (Aufklärungsgruppe 9)
* 20 augustus 1918
Engelhorn, Eduard
Engelhorn, Helmut
Engelke, Rolf (Kampfgeschwader 55)
Engelmann, Fritz (Lw-SG 1)
Engelmann, Rudolf (Lw-KG 100)
Engels, Hans
Engfer, Siegfried 'Lederstrumpf'
* 27 april 1915
† april 1946
meer
Engler, Edmund
Engler, Johann
Engst, Heinz
Engster, Paul
Engstler, Karl
Enneccerus, Walter
* 21 november 1911
† 3 augustus 1971
Ensle, Wolfgang (Schlachtgeschwader 2 "Immelmann")
* 29 juli 1920
† 27 september 2007
meer
Entleutner, Fritz
Entrop, Johann
Enzenberger, Fritz (Kampfgeschwader 100)
* 8 oktober 1920
† 17 januari 1987
Enzensberger, Josef (Schlachtgeschwader 10)
* 21 augustus 1914
† 6 september 1975
meer
Enßle, Alfred
* 18 juni 1912
† 26 mei 1989
Eppel, Walter
Eppen, Heinrich
* 29 maart 1915
† 4 juni 1942
Erdmann, Dipl.-Ing., Wolfgang (Generalleutnant)
* 13 november 1898
† 5 september 1946
meer
Erdmann, Rudolph
* 22 juli 1897
† 14 mei 1959
Erdmann, Walter
* 18 april 1902
Erdner, Alfred
Erdtmann, Günther
* 16 juni 1916
Erfurth, Heinz
Erjautz, Ernst
† 21 april 1944
Erkens, Willi
* 5 april 1916
† 23 januari 1943
Rij: 4 Graf: 248
Erkner, Walter
Erler, Hans
Ermoneit, Helmut (Kampfgeschwader 4)
* 15 januari 1919
† 18 april 1989
meer
Ermoneit, Karl-Heinz (Stukageschwader 1)
* 6 februari 1921
Ernst, Heinz
Ernst, Heinz-Jürgen
Ernst, Otto (WL-Sturzkampfgeschwader 1)
* 5 februari 1910
Ernst, Wolfgang (Jagdgeschwader 77 "Herz As")
* 1 mei 1922
† januari 1993
meer
Ertel, Johann
Eschenbach, Karl-Heinz
Eschenbacher, Kurt
Eschmann, Otto
Eschrich, Otto
Esser, Hubert
Esser, Konrad (Kampfgeschwader 27)
* 20 juni 1914
† 6 februari 1944
Vak: 3 Rij: 4 Graf: 26A
Estl, Heinrich
* 29 maart 1919
Ettel, Wolf-Udo (Jagdgeschwader 27)
* 26 februari 1921
† 17 juli 1943
Vak: Gruft 2 Rij: 1 Graf: C / 85
Etzrodt, Werner
Euba, Franz
Eulenberger, Kurt (Aufklärungsgruppe 122)
Euler, Karl
Everding, Rudolf
* 21 september 1916
† 23 juli 1999
Evers, Franz
* 17 januari 1911
† 19 april 1991
Evers, Otto
Ewald, Heinz "Esau"
* 1 september 1922
† 14 maart 2002
Ewald, Werner
* 23 oktober 1914
† 5 oktober 1993
meer
Ewald, Wolfgang (Jagdgeschwader 3 "Udet")
* 26 maart 1911
† 24 februari 1994
meer
Ewert, Paul
Eyer, Fritz
Eyerle, Dr., Ferdinand
* 14 augustus 1920
meer
Eyrich, Franz (Kampfgeschwader 40)
meer
Eyrich, Waldemar
Eenheden
"Gefechtsverband Bormann" (verstärktes Kampfgeschwader 76)
(Scheinwerfer) Flak-Regiment 9
1. Fallschirm-Armee
1. Fallschirmjäger-Division
1. Flak-Division
1. Flieger-Division
1. Jagd-Division
1. Schlagtgeschwader 5
1.Flak-Division
1.Flieger-Division
10. Feld-Division (L)
10. Flak-Brigade
10. Flak-Division
10./Jagdgeschwader 51
12. Feld-Division (L)
12. Flak-Division
12. Luftwaffen-Feld-Division
12./Jagdgeschwader 51
13. Fallschirmjäger-Regiment 4
13. Feld-Division (L)
14. Flak-Division
14.(Eis) Staffel / Kampfgeschwader 27 "Boelcke"
15. Flak-Division
15. Luftwaffen-Feld-Division
15. Panzer-Division
15. Panzergrenadier-Division
17. Flak-Division
18. Feld-Division (L)
18. Flak-Division
19. Feld-Division (L)
19. Flak-Division
19. Luftwaffen-Sturm-Division
2. Fallschirmjäger-Division
2. Fallschirmjäger-Division
2. Flak-Division
2. Flieger-Division
2. Seeaufklärergruppe 126
2./Kampf-Geschwader 40
2/Fallschirm-AOK 1
20. Flak-Division
20. Luftwaffen-Sturm-Division
21. Feld-Division (L)
23. Flak-Division
24. Flak-Division
3. (F) Nacht-Aufklärungsstaffel
3. / Kampfgeschwader 40
3. Fallschirmjäger-Division
3.(F)/Aufklärungsgruppe 122
3./Kampfgeschwader 6
3.Feld-Division (L)
3.Flieger-Division
4. Fallschirmjäger-Division
4. Flak-Division
4. Flieger-Division
4. Sturzkampfgeschwader 2
4./ II./ Schlachtgeschwader 3
4./Kampfgeschwader 26 "Löwengeschwader"
5. Fallschirmjäger-Division
5. Flak-Division
5. Flieger-Division
5.(F)/Aufklärungsgruppe 122
5./ Jagdgeschwader 54 "Grünherz"
6. / Jagdgeschwader 52
6. Fallschirmjäger-Division
6. Luftwaffen-Feld-Division
6./Kampfgeschwader 4
6.Flak-Division
6.Flak-Division (mot)
7. / Jagdgeschwader 51
7. Fallschirmjäger-Division
7. Flieger-Division
7.(H)/Aufklärungsgruppe 32
8. Fallschirmjäger-Division
8. Schlachtgeschwader 3
9. Fallschirmjäger-Division
9. Flak-Division
9. Flieger-Division
9. Stukageschwader 1
91. Luftlande-Infanterie-Division
Angriffsführer England
Aufklärungsgruppe 122
Aufklärungsgruppe 13
Aufklärungsgruppe 31
Aufklärungsgruppe x
Aufklärungsstaffel 3.(F)/Nacht
Aufklärungsführer Schwarzes Meer-West
Aufklärungsgruppe 10
Aufklärungsgruppe 10 "Tannenberg"
Aufklärungsgruppe 100
Aufklärungsgruppe 11
Aufklärungsgruppe 12
Aufklärungsgruppe 120
Aufklärungsgruppe 121
Aufklärungsgruppe 122
Aufklärungsgruppe 123
Aufklärungsgruppe 124
Aufklärungsgruppe 125
Aufklärungsgruppe 125 (See)
Aufklärungsgruppe 13
Aufklärungsgruppe 14
Aufklärungsgruppe 21
Aufklärungsgruppe 22
Aufklärungsgruppe 23
Aufklärungsgruppe 3
Aufklärungsgruppe 31
Aufklärungsgruppe 32
Aufklärungsgruppe 33
Aufklärungsgruppe 41
Aufklärungsgruppe 5
Aufklärungsgruppe 6
Aufklärungsgruppe 9
Aufklärungsgruppe O.b.d.L.
Aufklärungsgruppe Oberbefehlshaber der Luftwaffe
Aufklärungsgruppe x
Aufklärungsstaffel 1.(F) / Nacht
Aufklärungsstaffel 1.(F)/Nacht
Aufklärungsstaffel 2.(F)/ Nacht
Aufklärungsstaffel 2.(F)/Nacht
Aufklärungsstaffel 2.(F)/Nacht
Aufklärungsstaffel 3.(F)/Nacht
Aufklärungsstaffel 4 (F) / 14
Aufklärungsstaffel 4.(F)/Nacht
Aufklärungsstaffel 8(H)/32
Aufklärungsstaffel des AOK 11
Aufklärungsstaffel x.(F)/Nacht
Beobachter
Blindflugschule ?
Bordfunker
Bordfunker I. Schlachtgeschwader 5
Bordmechaniker
Bordmechaniker - Seetransportstaffel 1
Chef des Stabes / I.Luftwaffen-Feld-Korps
Chef des Technischen Amtes des Generalluftzeugmeister (RLM)
Deutsche Luftwaffenmission Rumänien
Deutschen Luftverteidigung
Deutschen Luftwaffe in Finnland
Division "General Göring"
Divisions-Kampfschule "Hermann Göring"
Erganzungs-Nahaufklärungsgruppe
Ergänzungs-Schlachtgruppe
Ergänzungs-Transportgeschwader
Ergänzungsgruppe (S) 2
Erprobungs-und Lehrkommando 21
Erprobungsgruppe 210
Fallschirm-Artillerie-Regiment 10
Fallschirm-Artillerie-Regiment 6
Fallschirm-Artillerie-Regiment x
Fallschirm-Aufklärungs-Abteilung x
Fallschirm-Jäger-Ausbildungs- und Ersatz-Division
Fallschirm-Jäger-Regiment 1
Fallschirm-Jäger-Regiment z.b.V.
Fallschirm-MG-Bataillon
Fallschirm-Panzer-Artillerie-Regiment x
Fallschirm-Panzer-Artillerie-Regiment x Hermann Göring
Fallschirm-Panzer-Division "Hermann Göring"
Fallschirm-Panzer-Division (Hermann Göring)
Fallschirm-Panzer-Division 1 "Hermann Göring"
Fallschirm-Panzer-Division 2 "Hermann Göring"
Fallschirm-Panzer-Division Hermann Göring
Fallschirm-Panzergrenadier-Division 2 "Hermann Göring"
Fallschirm-Panzergrenadier-Regiment x Hermann Göring
Fallschirm-Panzerjäger-Abteilung 2
Fallschirm-Panzerjäger-Abteilung x
Fallschirm-Panzerkorps "Hermann Göring"
Fallschirm-Pioner-Batallion x
Fallschirm-Pionier-Bataillon x
Fallschirm-Sanitäts-Abteilung x
Fallschirm-Sturmgeschütz-Brigade 12
Fallschirm-Sturmgeschütz-Brigade x
Fallschirmjäger-Abteilung x
Fallschirmjäger-Ausbildungs-Bataillon
Fallschirmjäger-Bataillon x
Fallschirmjäger-Brigade "Ramcke"
Fallschirmjäger-Lehr-Regiment 21
Fallschirmjäger-Lehr-Regiment x
Fallschirmjäger-Pionier-Bataillon x
Fallschirmjäger-Regiment "Hübner"
Fallschirmjäger-Regiment 2
Fallschirmjäger-Regiment 5
Fallschirmjäger-Regiment Hermann Göring
Fallschirmjäger-Regiment x
Fallschirmjäger-Regiment z.b.V.
Fallschirmjäger-Sturm-Regiment
Fallschirmjäger-Sturm-Regiment 1
Fallschirmjäger-Sturm-Regiment x
Fallschirmjäger-Sturmregiment 1
Fallschirmjägerbrigade "Ramcke"
Fallschirmschützen-Lehrgang 1944
Fern Aufklärungsgruppe 33
Fernaufklärungsgruppe 2
Fernaufklärungsgruppe 3
Fernaufklärungsgruppe 4
Fernaufklärungsgruppe 5
Fernaufklärungsgruppe x
Festung "Breslau"
Flak-Abteilung 5 (L) (mot)
Flak-Abteilung x
Flak-Artillerie-Schule I
Flak-Ausbildungs-Abteilung 697
Flak-Bataillon 606
Flak-Kampfgruppe x
Flak-Lehr-Regiment
Flak-Regiment "General Göring"
Flak-Regiment 101
Flak-Regiment 101 (mot)
Flak-Regiment 102
Flak-Regiment 104
Flak-Regiment 11
Flak-Regiment 111
Flak-Regiment 12
Flak-Regiment 125
Flak-Regiment 13
Flak-Regiment 13 (mot)
Flak-Regiment 133
Flak-Regiment 134
Flak-Regiment 135
Flak-Regiment 14
Flak-Regiment 153
Flak-Regiment 164
Flak-Regiment 17
Flak-Regiment 18
Flak-Regiment 19
Flak-Regiment 2
Flak-Regiment 2 (mot)
Flak-Regiment 20
Flak-Regiment 201
Flak-Regiment 21
Flak-Regiment 21 (mot.)
Flak-Regiment 22
Flak-Regiment 23
Flak-Regiment 23 (mot)
Flak-Regiment 231
Flak-Regiment 231 (motorisiert)
Flak-Regiment 24
Flak-Regiment 241
Flak-Regiment 25
Flak-Regiment 25 (motorisiert)
Flak-Regiment 26
Flak-Regiment 27
Flak-Regiment 29
Flak-Regiment 291
Flak-Regiment 3
Flak-Regiment 33
Flak-Regiment 34
Flak-Regiment 36
Flak-Regiment 37
Flak-Regiment 37 "Afrika"
Flak-Regiment 37 (mot)
Flak-Regiment 38
Flak-Regiment 38 (mot)
Flak-Regiment 4
Flak-Regiment 4 (mot)
Flak-Regiment 4 (motorisiert)
Flak-Regiment 40
Flak-Regiment 411
Flak-Regiment 42
Flak-Regiment 42 (motorisiert)
Flak-Regiment 43
Flak-Regiment 46 (motorisiert)
Flak-Regiment 48
Flak-Regiment 49
Flak-Regiment 49 (mot.)
Flak-Regiment 5
Flak-Regiment 50
Flak-Regiment 51
Flak-Regiment 52
Flak-Regiment 54
Flak-Regiment 54 (motorisiert)
Flak-Regiment 6
Flak-Regiment 61
Flak-Regiment 64
Flak-Regiment 64 (mot)
Flak-Regiment 7
Flak-Regiment 701
Flak-Regiment 704
Flak-Regiment 710
Flak-Regiment 8
Flak-Regiment 9 "Legion Condor"
Flak-Regiment 99
Flak-Regiment x
Flak-Sturm-Abteilung. 802(v)
Flak-Sturm-Regiment 1
Flak-Sturm-Regiment 241 (motorisiert)
Flak-Sturm-Regiment 4
Flak-Sturm-Regiment 5 (mot)
Flak-Sturm-Regiment x
Flak-Waffen-Schule der Luftwaffe
Flakscheinwerfer-Abteilung 708
Flaksturm-Regiment 35 (motorisiert)
Flieger-Ausbildungs-Regiment 10
Flieger-Division Donez
Flieger-Führer x
Flieger-Regiment 19
Fliegerbildschule Hildesheim
Fliegerführer 1
Fliegerführer Afrika
Fliegerführer Atlantik
Fliegerführer Nord
Fliegerführer Nord (West)
Fliegergeschwader z.b.V. 7
Fliegerhorstkommandantur E 4/XI
Fliegerschule Braunschweig
Fliegerschule Böblingen
Flughafenbereich 5/XIII
Flugzeugführer
Flugzeugführer - 8./ Schlachtgeschwader 1
Flugzeugführer I. / Kampfgeschwader 40
Flugzeugführerschule A/B 10
Flugzeugführerschule Ludwigslust
Flugzeugführerschulen C
Führer II. Fallschirmjäger Regiment 2
gemischte Flak-Abteilung 191 (v)
gemischte Flak-Abteilung 297 (v)
gemischte Flak-Abteilung 303
gemischte Flak-Abteilung 341 (v)
gemischte Flak-Abteilung 442 (v)
gemischte Flak-Abteilung 802 (v)
General der Aufklärungsflieger
General der Deutschen Luftwaffe in Mittelitalien
General der Flakartillerie Süd
Generalkommando Fliegerkorps
Generalstabes der Luftwaffe
Heeres-Flak-Bataillon 606
Höhere Kommandeur der Flakartillerie-Schulen
I. / Luftlande-Sturm-Regiment 1
I. Fallschirm-Korps
I. Flak-Korps
I. Flakkorps
I. Flieger-Korps
I. Fliegerkorps
I. Gruppe Kampfgeschwader 53 "Legion Condor"
I. Sturzkampfgeschwader 2
I./Fallschirm-Pionier-Regiment 21
I./Kampfgeschwader 6
II. / Kampfgeschwader 77
II. Abteilung / Flak-Regiment 25
II. Fallschirm-Korps
II. Fallschirmkorps
II. Fliegerkorps
II. Gruppe Jagdgeschwader 54 "Grünherz"
II. Jagdkorps
II./Fallschirmjäger-Regiment 1
II.Flak-Korps
III. / Jagdgeschwader 51
III. / Jagdgeschwader 52
III. Flak-Korps
III. Seenotgruppe
IV. Fliegerkorps
IX. Fliegerkorps
Jagdeschwader 52
Jagdfliegerführer 3
Jagdgeschwader 1
Jagdgeschwader 1 "Oesau"
Jagdgeschwader 1 "Oesau"
Jagdgeschwader 1 'Oesau'
Jagdgeschwader 104
Jagdgeschwader 11
Jagdgeschwader 134
Jagdgeschwader 134 "Horst Wessel"
Jagdgeschwader 2
Jagdgeschwader 2 "Richthofen"
Jagdgeschwader 2 "Richthofen"
Jagdgeschwader 2 'Richthoffen'
Jagdgeschwader 2 (JG 2) "Richthofen"
Jagdgeschwader 20
Jagdgeschwader 26
Jagdgeschwader 26 "Schlageter"
Jagdgeschwader 26 "Schlageter"
Jagdgeschwader 27
Jagdgeschwader 28
Jagdgeschwader 3
Jagdgeschwader 3 "Udet"
Jagdgeschwader 3 "Udet"
Jagdgeschwader 30
Jagdgeschwader 300
Jagdgeschwader 301
Jagdgeschwader 302
Jagdgeschwader 4
Jagdgeschwader 5
Jagdgeschwader 5 "Eismeer"
Jagdgeschwader 51
Jagdgeschwader 51 "Mölders"
Jagdgeschwader 51 "Mölders"
Jagdgeschwader 52
Jagdgeschwader 53
Jagdgeschwader 53 "Pik As"
Jagdgeschwader 53 "Pik As"
Jagdgeschwader 54
Jagdgeschwader 54 "Grünherz"
Jagdgeschwader 77
Jagdgeschwader 77 "Herz As"
Jagdgeschwader 88
Jagdgeschwader x
Jagdgruppe 88
Jagdgruppe Ost
Kampf-Geschwader
Kampf-Geschwader 4
Kampf-Geschwader 51
Kampf-Geschwader 51 "Edelweiss"
Kampf-Lehrgeschwader 1
Kampfgeschwader
Kampfgeschwader 27 "Boelcke"
Kampfgeschwader 1
Kampfgeschwader 1 "Hindenburg"
Kampfgeschwader 1 "Hindenburg"
Kampfgeschwader 100
Kampfgeschwader 101
Kampfgeschwader 2
Kampfgeschwader 2 "Holzhammer"
Kampfgeschwader 2 "Holzhammer"
Kampfgeschwader 2 'Holzhammer'
Kampfgeschwader 200
Kampfgeschwader 254
Kampfgeschwader 255
Kampfgeschwader 257 "Lüneburg"
Kampfgeschwader 26
Kampfgeschwader 26 "Löwen"
Kampfgeschwader 27
Kampfgeschwader 27 "Boelcke"
Kampfgeschwader 27 "Boelke"
Kampfgeschwader 27 "Boelcke"
Kampfgeschwader 28
Kampfgeschwader 3
Kampfgeschwader 3 "Blitz"
Kampfgeschwader 3 "Lützow"
Kampfgeschwader 3 "Blitz"
Kampfgeschwader 30
Kampfgeschwader 30 "Adler"
Kampfgeschwader 30 "Adler"
Kampfgeschwader 4
Kampfgeschwader 4 "General Wever"
Kampfgeschwader 4 "General Wever"
Kampfgeschwader 4 „General Wever“
Kampfgeschwader 40
Kampfgeschwader 51
Kampfgeschwader 51 "Edelweiss"
Kampfgeschwader 51 "Edelweiss"
Kampfgeschwader 53
Kampfgeschwader 53 "Legion Condor"
Kampfgeschwader 53 "Legion Condor"
Kampfgeschwader 54
Kampfgeschwader 54 "Totenkopf"
Kampfgeschwader 54 'Totenkopf'
Kampfgeschwader 55
Kampfgeschwader 55 "Greif"
Kampfgeschwader 55 "Greif"
Kampfgeschwader 55 'Greif '
Kampfgeschwader 55 'Greif'
Kampfgeschwader 6
Kampfgeschwader 66
Kampfgeschwader 7
Kampfgeschwader 76
Kampfgeschwader 77
Kampfgeschwader x
Kampfgeschwader z.b.V. 1
Kampfgeschwader z.b.V. 323
Kampfgeschwader zur besonderen Verwendung 1
Kampfgeschwader zur besonderen Verwendung 172
Kampfgeschwaders 26 „Löwengeschwader“
Kampfgeschwadr 76
Kampfgruppe 100
Kampfgruppe 126
Kampfgruppe 506
Kampfgruppe 606
Kampfgruppe 806
Kampfgruppe K/88
Kampfgruppe z.b.V. 1
Kampfgruppe z.b.V. 2
Kampfgruppe z.b.V. 9
Kampfgruppe zur besonderen Verwendung 1
Kampfgruppe zur besonderen Verwendung 102
Kampfgruppe zur besonderen Verwendung 103
Kampfgruppe zur besonderen Verwendung 104
Kampfgruppe zur besonderen Verwendung 105
Kampfgruppe zur besonderen Verwendung 106
Kampfgruppe zur besonderen Verwendung 172
Kampfgruppe zur besonderen Verwendung 4
Kampfgruppe zur besonderen Verwendung 5
Kampfgruppe zur besonderen Verwendung 50
Kampfgruppe zur besonderen Verwendung 500
Kampfgruppe zur besonderen Verwendung 60
Kampfgruppe zur besonderen Verwendung 600
Kampfgruppe zur besonderen Verwendung 700
Kampfgruppe zur besonderen Verwendung 8
Kampfgruppe zur besonderen Verwendung 800
Kampfgruppe zur besonderen Verwendung 9
Kampfgruppe zur besonderen Verwendung 900
Kampfgruppe zur besonderen Verwendung Posen
Kampfgruppe zur besonderen Verwendung Wittstock
Kampfgruppe zur besonderen Verwendung x
Kampfschulgeschwader 2
Kdr - Fallschirm-Jäger-Regiment 14
Kgl. Rumänische Schlachtgruppe 8
Kommandant der Schutzzone Slowakei
Kommandeur 13. Flak-Division
Kommandeur der Luftwaffe Armee-Oberkommando 1
Kommandeur Fallschirmjäger Regiment 16
Kommandeur Flak-Regiment 164
Kommandeur I. Flak-Regiment 64 (motorisiert)
Kommandeur I./Fallschirm-Pionier-Regiment 21
Kommandeur II. / Kampfgeschwader 51 "Edelweiss"
Kommandeur III. Jäger-Regiment Hermann Göring
Kommandierende General der Deutschen Luftwaffe in Finnland
Kriegsberichtstatter der Fallschirmtruppe
Küstenfliegergruppe 106
Küstenfliegergruppe 406
Küstenfliegergruppe 506
Küstenfliegergruppe 606
Küstenfliegergruppe 806
Lechfeld
Legion Condor
Lehr-Geschwader 1
Lehrgeschwader 1
Lehrgeschwader 2
Lehrgeschwader x
leichte Flak-Abteilung 71 (mot)
leichte Flak-Abteilung 71 (mot.)
leichte Flak-Abteilung 71 (Sf)
leichte Flak-Abteilung 75 (mot)
leichte Flak-Abteilung 753 (v)
leichte Flak-Abteilung 76 (mot)
leichte Flak-Abteilung 76 (motorisiert)
leichte Flak-Abteilung 767 (v)
leichte Flak-Abteilung 77 (mot)
leichte Flak-Abteilung 77 (Sf)
leichte Flak-Abteilung 81 (mot)
leichte Flak-Abteilung 81 (Sf.)
leichte Flak-Abteilung 83 (mot)
leichte Flak-Abteilung 834 (v)
leichte Flak-Abteilung 84 (mot)
leichte Flak-Abteilung 85 (mot)
leichte Flak-Abteilung 854 (v)
leichte Flak-Abteilung 861 (motorisiert)
leichte Flak-Abteilung 89 (mot)
leichte Flak-Abteilung 91 (mot)
leichte Flak-Abteilung 93
leichte Flak-Abteilung 93 (mot)
leichte Flak-Abteilung 94
leichte Flak-Abteilung 94 (mot)
leichte Flak-Abteilung 96 (v)
leichte Flak-Abteilung x
leichte Flak-Abteilung x (mot)
Luft-Mun.Verw.Anstalt Kalkum Sprengkommando 1/VI
Luftflotte 1
Luftflotte 10
Luftflotte 2
Luftflotte 3
Luftflotte 4
Luftflotte 6
Luftflotte Reich
Luftflotte x
Luftflottenkommando 4
Luftflottenkommando1
Luftgau III
Luftgau VI (Köln)
Luftgau XI
Luftgau-Kommando I
Luftgau-Kommando II
Luftgau-Kommando III
Luftgau-Kommando VI
Luftgau-Kommando VI Münster
Luftgau-Kommando XI
Luftgaustab z.b.V. 12
Luftkriegschule Berlin-Gatow
Luftkriegsschule 5
Luftkriegsschule 6
Luftlande-Geschwader 2
Luftlande-Sturm-Regiment 1
Luftlandegeschwader 1
Luftlandegeschwader x
Luftnachrichten-Regiment 353
Luftnachrichten-Regiment 53
Lufttransportführer Mittelmeer
Luftverkehrsstaffel Rangsdorf
Luftverkehrsstaffel Tempelhof
Luftwaffe Befehlshaber Mitte
Luftwaffe Führungs-Stab
Luftwaffe XI (Ost)
Luftwaffen-Division Meindl
Luftwaffen-Feld-Bataillon x
Luftwaffen-Feld-Division 13
Luftwaffen-Feld-Division 15
Luftwaffen-Feld-Division 3
Luftwaffen-Feld-Division 6
Luftwaffen-Feld-Division 7
Luftwaffen-Felddivision 6
Luftwaffen-Festungs-Bataillon XVIII
Luftwaffen-Führungs-Stab
Luftwaffen-Gefechts-Abteilung "Barg"
Luftwaffen-Infanterie-Regiment Moskau
Luftwaffen-Jäger-Bataillon zur besonderen Verwendung 6
Luftwaffen-Jäger-Brigade 1
Luftwaffen-Kommando Don
Luftwaffen-Kommando Südost
Luftwaffen-Kriegsberichter-Zug (mot) 201
Luftwaffen-Regiment (motorisiert) Tunis
Luftwaffen-Regiment Barenthin
Luftwaffen-Schützen-Bataillon x
Luftwaffen-Schützen-Brigade z.b.V.
Luftwaffen-Stab x
Luftwaffenführungsstabes
Luftwaffenkommando 4
Luftwaffenkommando Don
Luftwaffenkommando Ost
Luftwaffenkommando Reich
Luftwaffenlazerett (o) 7/III Gotha
Luftwaffenpersonalamt
Luftwaffenwaffen-Jäger-Brigade 1
Luftzeug-Amt x
Minensuchgruppe 1
Minensuchgruppe x
MS.Sonderkommando
Nachtaufklärungsstaffel
Nachtflugstaffel 1
Nachtjagdgeschwader 1
Nachtjagdgeschwader 100
Nachtjagdgeschwader 101
Nachtjagdgeschwader 11
Nachtjagdgeschwader 2
Nachtjagdgeschwader 3
Nachtjagdgeschwader 4
Nachtjagdgeschwader 5
Nachtjagdgeschwader 6
Nachtjagdgeschwader x
Nachtschlachtgruppe 1
Nachtschlachtgruppe 20
Nachtschlachtgruppe 3
Nachtschlachtgruppe 4
Nachtschlachtgruppe 6
Nachtschlachtgruppe 7
Nachtschlachtgruppe 9
Nachtschlachtgruppe x
Nachtschlagtgruppe 5
Nah-Nachtjagdschwarm de Luftflotte 1
Nahaufklärungsgruppe 12
Nahaufklärungsgruppe 2
Nahaufklärungsgruppe 5
Nahaufklärungsgeschwader 102
Nahaufklärungsgruppe 1
Nahaufklärungsgruppe 11
Nahaufklärungsgruppe 12
Nahaufklärungsgruppe 12 "Tannenberg"
Nahaufklärungsgruppe 13
Nahaufklärungsgruppe 15
Nahaufklärungsgruppe 16
Nahaufklärungsgruppe 2
Nahaufklärungsgruppe 3
Nahaufklärungsgruppe 4
Nahaufklärungsgruppe 5
Nahaufklärungsgruppe 6
Nahaufklärungsgruppe 7
Nahaufklärungsgruppe 8
Nahaufklärungsgruppe 9
Nahaufklärungsgruppe x
Nahaufklärungsgruppe 13
Nahaufklärungsgruppe 4
NSKK Brigade Luftwaffe
O.b.d.L.
Oberbefehlshaber der Finnischen Luftstreitkräfte
Panzer-Division "Hermann Göring"
Panzer-Division Hermann Göring
Reichsminister der Luftfahrt und Oberbefehlshaber der Luftwaffe
Reserve-Flak-Abteilung 342
Reserve-Flak-Abteilung 603
Savoia Staffel
Schalchtgeschwader 1
Schlachtgeschwader 1
Schlachtgeschwader 10
Schlachtgeschwader 151
Schlachtgeschwader 2
Schlachtgeschwader 2 "Immaelmann"
Schlachtgeschwader 2 "Immelmann"
Schlachtgeschwader 2 "Immelmann"
Schlachtgeschwader 3
Schlachtgeschwader 4
Schlachtgeschwader 5
Schlachtgeschwader 52
Schlachtgeschwader 77
Schlachtgeschwader 9
Schlachtgeschwader x
Schleppgruppe x
Schnellkampfgeschwader 10
Schnellkampfgeschwader 210
schwere Flak-Abteilung 114
schwere Flak-Abteilung 182 (v)
schwere Flak-Abteilung 192 (v)
schwere Flak-Abteilung 214
schwere Flak-Abteilung 293
schwere Flak-Abteilung 376 (v)
schwere Flak-Abteilung 603 (v)
schwere Flak-Abteilung x
schwere Flak-Kampfgruppe Prentl
Seeaufklärungsgruppe 125
Seeaufklärungsgruppe 126
Seeaufklärungsgruppe 128
Seeaufklärungsgruppe 129
Seeaufklärungsgruppe 130
Seeaufklärungsgruppe x
Seefliegerführer Schwarzes Meer
Seefliegerhorst Kommandantur Travemunde
Seenotbereichskommando V
Seenotbereichskommando X
Seenotdienstführer 2
Seenotflugkommando 3
Seenotstaffel 2
Seenotstaffel 7
Seenotstaffel 8
Seetransportstaffel 1
Seetransportstaffel x
Sprengkommando der Luftwaffe 1, Luftgau-Kommando IV
Sprengkommando der Luftwaffe 2, Luftgau-Kommando VI
Staffelkapitän 4./Kampfgeschwader 26 "Löwengeschwader"
Staffelkapitän 6.(S)/Lehrgeschwader 2
Staffelkapitän 7. / Jagdgeschwader 51
Staffelkapitän 9. / Jagdgeschwader 51
Staffelkapitän 9. / Sturzkampfgeschwader 77
Staffelkapitän Küstenfliegergruppe 506
Stalag Luft I
Stalag Luft III
Stuka 1
Stuka-Geschwader 2
Sturmabteilung "Koch"
Sturmgeschütz-Brigade x
Sturzkampfgeschwader 1
Sturzkampfgeschwader 101
Sturzkampfgeschwader 2
Sturzkampfgeschwader 2 „Immelmann“
Sturzkampfgeschwader 2 "Immelmann"
Sturzkampfgeschwader 2 "Immelmann"
Sturzkampfgeschwader 2 "Immelmann"
Sturzkampfgeschwader 2 „Immelmann“
Sturzkampfgeschwader 2"Immelmann"
Sturzkampfgeschwader 3
Sturzkampfgeschwader 5
Sturzkampfgeschwader 71
Sturzkampfgeschwader 76
Sturzkampfgeschwader 77
Sturzkampfgeschwader 77
Sturzkampfgeschwader x
Störkampfgruppe Luftflotte 1
Störkampfgruppe Luftflotte 4
Transport-Kolonne der Luftwaffe XI (Ost)
Transportgeschwader 1
Transportgeschwader 2
Transportgeschwader 3
Transportgeschwader 4
Transportgeschwader 5
Transportgeschwader x
Trägergruppe 186
V. Fliegerkorps
Verbindungskommando (S) V
VIII. Fliegerkorps
VIII.Fliegerkorps
Wettererkundungsstaffel 1
Wettererkundungsstaffel 26
Wettererkundungsstaffel 27
Wettererkundungsstaffel 3
Wettererkundungsstaffel 5
Wettererkundungsstaffel 51
Wettererkundungsstaffel 6
Wettererkundungsstaffel 76
Wettererkundungsstaffel 76/2
Wettererkundungsstaffel x
Wetterflugstelle Schwarzes Meer
Wüstennotstaffel
x
x. Abteilung ,Flak-Sturm-Regiment x
x. Fallschirmjäger-Division
x. Fernkampfflugstaffel
X. Fliegerkorps
x. Jagddivision
XI. Fliegerkorps
XI.Flieger-Korps
XII. Fliegerkorps
Zerstörergeschwader 1
Zerstörergeschwader 26 "Horst Wessel"
Zerstörergeschwader 76
Zerstörergeschwader 1
Zerstörergeschwader 2
Zerstörergeschwader 26
Zerstörergeschwader 26 "Horst Wessel"
Zerstörergeschwader 26 "Horst Wessel"
Zerstörergeschwader 76
Zerstörergeschwader x
Zugführer 6./Fallschirmjäger-Regiment 1