TracesOfWar heeft uw hulp nodig! Elke euro die u bijdraagt steunt enorm in het voortbestaan van deze website. Ga naar stiwot.nl en doneer!

Duitsland (1933-1945, Derde Rijk)

Uitgelicht uit 44.928 personen in de database

Springer, Heinrich Adolf Leopold (Waffen SS)* 3 november 1914
† 27 oktober 2007

meer
Bidermann, Gottlob-Herbert* 28 augustus 1920
† 1 september 2010

meer
Borchers, Adolf* 10 februari 1913
† 9 februari 1996

meer
Grid Lijst
NaamGeboortedatumOverlijdensdatumOnderscheidingen
Altmeyer, Martin26-02-192311-09-1944
Ahrens, Eberhard Dr. med. (Admiralarzt)13-01-189229-06-1945meer
Atzinger, Hans04-12-191712-12-1942
Anders, Kurt (Feldgend.Abt. (mot.) 696)  
Anders, Walter (Waffen SS)29-03-190201-12-1944
Alexander, Arthur (Lw-Jäg.Btl. z.b.V. 8)  
Anderl, Andreas (Gebirgsjäger-Reg.)26-10-190921-03-1945
Arbinger, Alfons09-07-192412-09-1943
Auersdorf, Franz00-00-189200-00-1945
Albrecht, Richard28-03-188224-04-1945
Altmann, Otto15-07-192010-09-1943
Alt, Franz28-04-191230-04-1943
Aron, Ferdinand  
Anetzberger, Josef05-09-191506-01-1944
Asenkerschbaumer, Stefan17-02-192315-01-1943
Aigner, Alois07-11-191728-03-1943
Augustin, Johann 'Hans' (Oberleutnant)06-07-191818-07-1944meer
Alt, Wolfgang (Gefreiter)27-05-192225-09-1943
Asbeck, Franz 14-01-1944
Altmann, Erwin03-04-191904-12-1944
Aigner, Gottfried17-11-192020-11-1944
Albrecht, Conrad (Generaladmiral)07-10-188018-08-1969meer
Aicher, Stefan23-10-191913-02-1944
Anti, Alfred 30-06-1944
Angerpointner, Peter23-09-192030-10-1941
Altvater, Karl Otto (SS-Oberführer)04-09-188529-12-1948meer
Achatz, Willibald (Gefreiter)24-05-192006-07-1942
Angerer, Josef14-03-192421-07-1944
Aigner, Karl01-12-190704-02-1944
Aichner, Otto26-05-192412-12-1943
Angerer, Josef27-11-192118-09-1943
Achatz, Johann (Unteroffizier) 24-11-1943
Augustin, Alfred (Grenadier)12-02-192426-06-1944
Alafberg, Emil (68. SS-Standarte)13-09-1901 meer
Algeier, Paul07-02-191902-09-1943
Arbinger, Alfons28-08-191031-07-1942
Ahrens, Willi Hermann Heinrich (Gren.Reg. 726)16-10-1906 meer
Ahlborn, Hermann (Waffen SS)16-01-1907 
Ameres, Alois15-04-190724-09-1943
Auswöger, Otto  
Auster, Günther  
Auracher, Hans  
Augsten, Rudolf  
Auerswald, Rudolf  
Auerswald, Gerhard (Luftwaffe)  
Auer, Reinhold27-12-190819-05-1942
Auer, Reinhold27-12-190819-05-1942
Auer, Kurt  
Auberschek, Othmar 07-08-1944
Astor, Heinz11-02-192016-05-1944
Aßmann, Wilhelm  
Aßmann, Paul  
Aspöck, August10-08-1920 
Aschka, Johann  
Aschenbrenner, Konrad14-06-1908 
Ascheid, Hans12-11-1914 
Asbeck, Rudi  
Arzinger, Alfred27-11-1921 
Arnurius, Erich  
Arnold, Walter  
Arnold, Karl-Friedrich  
Arndt, Siegfried26-08-191117-12-1944
Arndt, Otto  
Arndt, Hans 26-06-1943
Arndt, Franz  
Arndt, Erich  
Arndt, Erich (EP - 1943)  
Arndt, Erich (EP - 1942)  
Arndt, Emil  
Arndt, Carl08-02-191709-01-1945
Arndt, Albert  
Aring, Heinrich  
Aretz, Balthasar  
Arco, von, Karl-Heinrich  
Arabin, Karl  
Appel, Wilhelm23-01-1915 
Appel, Heinz  
Antoni, Heinz  
Annerl, Rudolf  
Ankenbrand, Franz  
Angerer, Walter  
Andrich, Alfred  
Andriani, Heinz  
Andrae, Gerhard (Küsten-Flieger-Gruppe 836) 08-05-1942
Andrae, Erich  
Andersen, Hans-Christian05-07-1923 
Andersch, Ludwig  
Anders, Roland (Bordfunker)  
Anders, Helmut (Beobachter)  
Andernach, August-Wilhelm12-05-192104-07-1944
Amos, Wilhelm  
Amm, Hans22-12-191329-04-1943
Ambron, Georg  
Amberger, Rudolf04-11-192011-09-1942
Amberg, Rolf  
Amann, Emil  
Amann, Alois  
Altmann, Paul  
Altherr, Ernst  
Althaus, Paul  
Altenkirch, Johannes  
Altenkirch, Erich  
Alster, Franz  
Almstädt, Willi  
Alms, Gerhard (Kampfgeschwader 55 „Greif") 17-08-1943
Almer, Adolf20-03-1921 
Alleborn, Philipp25-12-1919 meer
Alf, Rudolf  
Albrecht, Karl (KG 55) 26-06-1944
Albrecht, Hans (Luftwaffe)  
Albrecht, Friedrich (KG 1)  
Albrecht, Erwin (Luftwaffe)  
Albertsen, Max (KG 53)  
Albers, Georg (Luftwaffe)  
Aichert, Otto (Kampfgeschwader 27)03-04-192010-01-1944
Ahrens, Hans (Luftwaffe)27-01-1915 
Ahnert, Manfred  
Adam, Hermann Willi (302. Infanterie-Division)13-09-191126-08-1944
Armstark, Richard (Waffen SS)  
Anders, Otto Johannes Thomas (Waffen SS)09-04-190500-00-1990
Albers, Herbert (Inf.Reg. mot.'Großdeutschland')18-11-1914 meer
Arnswaldt von, Wolff-Ehrenreich (Konteradmiral)23-03-189804-01-1972meer
Appel, Hans  
Aufter, Anton13-04-191328-02-1945
Adler, Heinrich24-06-190527-10-1945
Aschmann, Rudolf26-10-1921 
Ammershuber, Karl12-10-189921-01-1944
Adrian, Leonhard30-05-191902-10-1943
Albrecht, Walter (WH-Pz.Gren.Rgt. 5)  
Aubeck, Josef23-08-191712-02-1942
Abfalter, Heinrich31-08-191007-08-1944
Altmann, Josef (Infanterie-Regiment)07-09-192104-10-1942
Amort, Johannes "Hanns"18-06-192018-08-1941
Anlauf, Kurt  
Antwerpen, Karl21-09-192118-05-1945
Albrecht, Martin (Flieger-Regiment 91)29-12-1925 
Aichhorn, Alois18-04-192108-08-1942
Adlmaier, Georg30-09-192128-05-1943
Aigner, Sebastian14-12-191010-01-1943
Adams, Karl20-09-192308-05-1943
Aigner, Xaver 16-02-1944
Andorfer, Adolf06-08-191323-11-1944
Albrecht, Walter (Panzer-Regiment 7)  
Ackeren, van, Heinrich05-01-191030-03-1944
Aengenvoort, Franz15-03-192503-09-1943
Adorf, Anton  
Asche, Bernhard20-08-191113-10-1941
Apitz, Hans11-07-192012-05-1942
Aingst, Gottfried  
Asmuss, ? 00-00-1943
Ablinger, Alois09-04-192213-06-1944
Alberti, ?  
Auburger, Johann11-07-192009-08-1944
Altmeyer, Josef14-03-192425-09-1943
Achatz, Alois (Oberfeldwebel)21-07-191404-02-1942
Angendohr, Kurt22-03-192306-02-1944
Albert, Wilhelm08-09-189821-04-1960meer
Aigner, Ludwig07-06-192317-07-1943
Alberts, Karl-Heinz14-06-192501-01-1944
Anthofer, Josef25-03-192201-03-1943
Amberger, Josef31-01-192226-06-1944
Amberger, Lorenz15-07-191030-01-1944
Assmann, Heinrich (Panzergrenadier-Regiment 103)  
Astfeld, von, x  
Assenmacher, Engelbert  
Anuisius, x  
Anker, Otto  
Angermann, Rudolf (56. Infanterie-Division)  
Ames, Edmund  
Amelung, Gerhard (Pionier-Bataillon 743)21-01-191710-08-1944
Altenpohl, Moritz  
Altenburg, Fritz  
Alm, Fritz  
Albrecht, Willi (Grenadier-Regiment 427)  
Albrecht, Josef (Grenadier-Regiment 53)  
Adam, Friedrich (Grenadier-Regiment 377)  
Apel, Heinrich  
Anzenhofer, Matthias10-06-192414-12-1943
Aulinger, Michael14-09-191522-11-1941
Abb, Wilhelm22-08-1915 
Abander, Rolf  
Aarburg, Paul06-01-1896 
Abadjeff, Nicola  
Alander, Rolf  
Arnolds, Gerhard (Grenadier-Regiment 1224)17-09-192219-09-1944
Adams, Theodor (KM)24-02-192619-09-1944
Angerer, Fritz 16-02-1943
Aub, Dr. Fritz26-12-1890 
Aschoff, Heinrich09-08-189310-12-1958
Arnold, Hildegard08-02-191502-05-1997
Armann, Hugo (Wehrmacht)11-08-191700-05-1989
Arkenau, Aurelius07-01-190019-10-1991
Andreas-Friedrich, Ruth23-09-190117-09-1977
Althoff, Adolf25-06-191314-10-1998
Ahrem, Willi01-01-190220-06-1967
Adam, Frieda00-00-191802-10-2013
Abel, Richard30-05-191620-05-2011
Abegg, Elisabeth03-03-188208-08-1974
Achenbach, Ernst09-04-190902-12-1991
Altfuldisch, Hans 28-05-1947
Aust, Willi  
Aulock, von, Johannes Heini Maria06-12-191509-06-1993
August, Karl  
Auer, Otto  
Auer, Erwin  
Assmann, Günter (Grenadier-Regiment 442)00-00-190000-00-1987
Asinger, Hermann (Reichsgrenadier-Regiment)  
Aselmann, Helmut (Grenadier-Regiment 974)  
Aschenbrenner, Eugen  
Artus, Hans  
Artopoeus, Bernhard  
Arntz, Helmut  
Arnold, Franz  
Arnim, von, Georg  
Arnhold, Rudolf  
Arndt, Karl  
Arndt, Georg08-03-1908 
Arndt, Erwin  
Appel, Ludwig  
Angerstein, Otto  
Angermann, Wilhelm (Artillerie-Regiment 225)23-04-1897 
Androw, Otto  
Andresen, Julius10-01-1915 
Anders, Max (Grenadier-Regiment 232)  
Anders, Heinz (Grenadier-Regiment 442)  
Ammon, Friedrich  
Amling, Willi (Füsilier-Regiment 202)  
Aly, Günther  
Altstädt, Erich  
Altmann, Josef (Grenadier-Regiment 431)  
Altmann, Hans (Füsilier-Bataillon 57)24-04-191520-12-1943
Althoff, Karl-Heinz  
Almstedt, Heinrich  
Allritz, Hermann (Grenadier-Regiment 53)  
Alles, Konrad  
Albrecht, Reinhold (Infanterie-Regiment 479)  
Albrecht, Erich (Grenadier-Regiment 37)  
Albinus, Horst  
Albiez, Wilhelm  
Alberti, von, Konrad17-07-189401-08-1967meer