TracesOfWar heeft jouw hulp nodig! Wij missen foto's van belangrijke bezienswaardigheden in Nederland, België, Frankrijk en Duitsland. Stuur uw foto's in naar input@tracesofwar.com en wordt gepubliceerd!

Duitsland (1933-1945, Derde Rijk)

Uitgelicht uit 38.747 personen in de database

Springer, Heinrich Adolf Leopold* 3 november 1914
† 27 oktober 2007

meer
Bidermann, Gottlob-Herbert* 28 augustus 1920
† 1 september 2010

meer
Borchers, Adolf* 10 februari 1913
† 9 februari 1996

meer
Grid Lijst
NaamGeboortedatumOverlijdensdatumOnderscheidingen
Aschmann, Rudolf26-10-1921 
Ammershuber, Karl12-10-189921-01-1944
Adrian, Leonhard30-05-191902-10-1943
Albrecht, Walter (WH-Pz.Gren.Rgt. 5)  
Aubeck, Josef23-08-191712-02-1942
Abfalter, Heinrich31-08-191007-08-1944
Altmann, Josef (Infanterie-Regiment)07-09-192104-10-1942
Amort, Johannes "Hanns"18-06-192018-08-1941
Anlauf, Kurt  
Antwerpen, Karl21-09-192118-05-1945
Albrecht, Martin29-12-1925 
Aichhorn, Alois18-04-192108-08-1942
Adlmaier, Georg30-09-192128-05-1943
Aigner, Sebastian14-12-191010-01-1943
Adams, Karl20-09-192308-05-1943
Aigner, Xaver 16-02-1944
Andorfer, Adolf06-08-191323-11-1944
Albrecht, Walter (Panzer-Regiment 7)  
Ackeren, van, Heinrich05-01-191030-03-1944
Aengenvoort, Franz15-03-192503-09-1943
Adorf, Anton  
Asche, Bernhard  
Apitz, Hans11-07-192012-05-1942
Aingst, Gottfried  
Asmuss, ? 00-00-1943
Ablinger, Alois09-04-192213-06-1944
Alberti, ?  
Auburger, Johann11-07-192009-08-1944
Altmeyer, Josef14-03-192425-09-1943
Achatz, Alois21-07-191404-02-1942
Angendohr, Kurt  
Albert, Wilhelm08-09-189821-04-1960meer
Aigner, Ludwig07-06-192317-07-1943
Alberts, Karl-Heinz14-06-192501-01-1944
Anthofer, Josef25-03-192201-03-1943
Amberger, Josef31-01-192226-06-1944
Amberger, Lorenz15-07-191030-01-1944
Assmann, Heinrich (Panzergrenadier-Regiment 103)  
Astfeld, von, x  
Assenmacher, Engelbert  
Anuisius, x  
Anker, Otto  
Angermann, Rudolf (56. Infanterie-Division)  
Ames, Edmund  
Amelung, Gerhard  
Altenpohl, Moritz  
Altenburg, Fritz  
Alm, Fritz  
Albrecht, Willi  
Albrecht, Josef  
Albers, x  
Adam, Friedrich  
Apel, Heinrich  
Anzenhofer, Matthias10-06-192414-12-1943
Aulinger, Michael14-09-191522-11-1941
Abb, Wilhelm22-08-1915 
Abander, Rolf  
Aarburg, Paul06-01-1896 
Abadjeff, Nicola  
Alander, Rolf  
Arnolds, Gerhard17-09-192219-09-1944
Adams, Theodor24-02-192619-09-1944
Angerer, Fritz 16-02-1943
Aub, Dr. Fritz26-12-1890 
Aschoff, Heinrich09-08-189310-12-1958
Arnold, Hildegard08-02-191502-05-1997
Armann, Hugo (Wehrmacht)11-08-191700-05-1989
Arkenau, Aurelius07-01-190019-10-1991
Andreas-Friedrich, Ruth23-09-190117-09-1977
Althoff, Adolf25-06-191314-10-1998
Ahrem, Willi01-01-190220-06-1967
Adam, Frieda  
Abel, Richard  
Abegg, Elisabeth03-03-188208-08-1974
Achenbach, Ernst09-04-190902-12-1991
Altfuldisch, Hans 28-05-1947
Aust, Willi  
Aulock, von, Johannes Heini Maria06-12-191509-06-1993
August, Karl  
Auer, Otto  
Auer, Erwin  
Assmann, Günter (Grenadier-Regiment 442)00-00-190000-00-1987
Asinger, Hermann (Reichsgrenadier-Regiment)  
Aselmann, Helmut (Grenadier-Regiment 974)  
Aschenbrenner, Eugen  
Artus, Hans  
Artopoeus, Bernhard  
Arntz, Helmut  
Arnold, Franz  
Arnim, von, Georg  
Arnhold, Rudolf  
Arndt, Karl  
Arndt, Georg08-03-1908 
Arndt, Erwin  
Appel, Ludwig  
Angerstein, Otto  
Angermann, Wilhelm (Artillerie-Regiment 225)23-04-1897 
Androw, Otto  
Andresen, Julius10-01-1915 
Anders, Max  
Anders, Heinz  
Ammon, Friedrich  
Amling, Willi  
Aly, Günther  
Altstädt, Erich  
Altmann, Josef (Grenadier-Regiment 431)  
Altmann, Hans (Füsilier-Bataillon 57)24-04-191520-12-1943
Althoff, Karl-Heinz  
Almstedt, Heinrich  
Allritz, Hermann (Grenadier-Regiment 53)  
Alles, Konrad  
Albrecht, Reinhold  
Albrecht, Erich  
Albinus, Horst  
Albiez, Wilhelm  
Alberti, von, Konrad17-07-189401-08-1967meer
Aigner, Sebastian  
Ahrens, Hermann Gustav Paul (Pio.Bat.183)02-12-191929-09-1944
Ahlburg, Richard  
Adrian, Paul  
Adolph, x  
Adam, Walter (Jäger-Regiment 40)  
Ackermann, Albert (s.He.Pz.Jäg.Abt.663)05-07-191500-03-1945
Abraham, Wolfgang  
Abraham, Willi02-12-1912 
Ablinger, Alois  
Ade, Wilhelm24-11-1923 
Auerbach, Alfons04-02-192304-02-1944
Apel, Johannes27-01-192127-08-1944
Ahrens, Karl (Artillerie-Regiment)19-02-190013-10-1944
Asböck, Otto25-03-192614-11-1944
Arnim auf Kriebstein, von, Allard29-05-190129-03-1945
Appen, von, Günther11-05-1913 
Antoni, August26-08-1910 
Anders, Heinrich Otto Adolf24-04-1894 
Altmann, Rudolf (SS)20-12-1907 
Althaus, Friedrich Richard "Fritz"30-07-1911 
Albert, Roland21-04-1916 
Albers, Johan August Bernhard23-04-1888 
Ackermann, Fredi (SS)25-01-1911 
Achtermann, Ewald20-11-191109-03-1945
Auner, Kurt05-05-1914 
Andersen, Klaus19-10-1918 
Althofer, Johann  
Amberger, Franz  
Abercron, von, Hugo Wilhelm24-10-186916-04-1945meer
Arnold, Heinz12-02-1919 
Andexer, Günther  
Arnim, von, Achim01-02-188124-05-1940
Arnauld de la Periére, von, Lothar18-03-188624-02-1941meer
Andritzki, Alois02-07-191403-02-1943
Albrecht, Artur15-12-190321-03-1952
Aschoff, Walter10-04-189214-01-1946
Aßmann, Günter (Wehrmacht)09-03-191403-07-1944
Aschauer, Josef21-12-190815-09-1944
Aumeier, Hans20-08-190628-01-1946
Ahlborn, August00-00-190000-00-1945
Abel, Walter (Grenadier-Regiment 410)  
Ackermann, Karl (Infanterie-Ersatz-Regiment 164)  
Amm, Walter (Korück 584)  
Abraham, Georg17-10-1892 
Aldinger, Walter (NSDAP)18-08-190421-08-1945
Anzinger, Max15-09-191114-06-1944meer
Aigner, Arthur13-01-192221-08-1942
Ammon, Erich (Kriegsmarine)  
Abromeit, Heinz03-08-1918 
Apelt, Kurt  
Adolph, Herbert  
Adler, Helmut  
Adler, Hans  
Andrae, Alexander27-04-188803-04-1979meer
Apel, Heinrich12-06-1913 
Adrian, Ulrich19-03-191505-10-1941
Assmann, Heinz15-08-190415-10-1954meer
Ade, Karl  
Adamczyk, Horst  
Adam, Rudolf  
Adam, Hermann (Luftwaffe)  
Adam, Hans  
Adam, Erich  
Ackermann, Johann (KG 77)  
Ackermann, Heinrich (luftwaffe)  
Ackermann, Alwin (KG 77) 12-07-1943
Adler, Hermann22-11-189026-01-1967
Arnauld de la Periére, von, Friedrich17-06-188812-10-1969
Andorfer, Karl  
Amtmann, Hans Leonard (Waffen SS)20-05-1919 
Allermann, Hans (Grenadier-Regiment 893)  
Ahrens, Heinz  
Adrian, Hans  
Ahrens, Helmut  meer
Ahrens, Gerd01-08-191603-09-2007meer
Arnim, von, Hans-Jochen17-01-189301-04-1972
Achtelik, Ewald  
Achilles, Gerhard  
Achilles, Bruno  
Acher, August  
Aldenhoven, Franz02-02-192306-07-1943
Aßenmacher, Engelbrecht  
Asdonk, Theodor  
Achterberg, x  
Auge, Wilhelm 22-01-1989
Abel, Karl (Flak)  
Auer, Heinrich  
Arndt, Bruno  
Argast, Ernst  
Apel,  
Aller, Karl  
Albrecht, Otto16-08-1912 
Altendorf, Rudolf16-07-191901-01-1945
Abraham, Max  
Abel, Ewald (Luftwaffe)  
Asmus, Georg07-10-1888 meer
Arnold, Alfred16-06-188827-05-1960meer
Alvensleben, von, Ludolf-Hermann (SS)17-03-190101-04-1970meer
Altner, Ernst-Georg04-12-190112-04-1945meer
Abetz, Otto26-03-190305-05-1958meer
Amann, Max (SS)24-11-189110-03-1957meer
Abt, Richard  
Abendroth, Helmuth (Luftwaffe)  
Abels, Josef (Luftwaffe)  
Abels, Hermann (Luftwaffe)  
Abel, Kurt (Luftwaffe)  
Annen, Wilhelm  
Appel, Heinrich01-10-1920 meer
Abbinghoff, Werner  
Ab-Egg, Gustav  
Albers, Hans-Peter20-11-191410-03-1956meer
Aloys, Günter  
Alfons, Richard  
Abel, Josef (Infanterie-Regiment 217)03-01-191401-12-1984meer
Abernetty, Otto08-03-189302-07-1940meer
Abele, Anton (Nahaufklärungsgruppe 16)06-01-191527-08-1944
Abel, Walter (Kampfgeschwader 55 'Greif')  
Abel, Fritz-Wilhelm (Kampfgeschwader 3 "Blitz")28-11-191902-03-1945meer
Abel, Eugen (Fallschirm-Lehr-Abteilung)20-12-1917 
Abbinghoff, Hugo (KG 4 'General Wever')  
Arpke, Helmut20-03-191716-01-1942
Arent, Peter Nikolaus26-06-191703-12-1942
Albrecht, Oskar24-09-191413-11-1992meer