TracesOfWar heeft jouw hulp nodig! Wij missen foto's van belangrijke bezienswaardigheden in Nederland, België, Frankrijk en Duitsland. Stuur uw foto's in naar input@tracesofwar.com en wordt gepubliceerd!

Duitsland (1933-1945, Derde Rijk)

Uitgelicht uit 37.914 personen in de database

Springer, Heinrich Adolf Leopold* 3 november 1914
† 27 oktober 2007

meer
Bidermann, Gottlob-Herbert (Gren.Reg.437)* 28 augustus 1920
† 1 september 2010

meer
Borchers, Adolf* 10 februari 1913
† 9 februari 1996

meer
Grid Lijst
NaamGeboortedatumOverlijdensdatumOnderscheidingen
Arendt, Velten-Reinhardt28-03-191923-03-1945 
Ameiser, Anton01-08-190720-02-1976 
Achilles, Albrecht Adolf Konrad15-01-191427-09-1943 
Amsberg, von, Joachim28-12-190327-05-1981 
Asche, Bernhard   
Apitz, Hans11-07-192012-05-1942 
Apfelbaum, Erwin (Panzerjäger-Abteilung 158)   
Arnold, Herbert Friedrich (Panzer-Regiment 3)01-01-191403-01-1945meer 
Algermissen, Walter Wilhelm (Pz.Abt. 116)10-06-191528-12-1944 
Adomeit, Reinhard Erich14-07-191428-02-1945 
Aingst, Gottfried   
Achatz, Alois21-07-191404-02-1942 
Altrichter, Friedrich03-09-189014-04-1949 
Alpers, Friedrich Ludwig Herbert25-03-190103-09-1944meer 
Arpke, Helmut20-03-191716-01-1942 
Albrecht, Otto16-08-1912  
Abel, Adolf Wilhelm (161. Infanterie-Division)18-10-191426-08-1944meer 
Angerbauer, Alfred (Gebirgsjäger-Regiment 100)   
Ahnert, Kurt (Grenadier-Regiment 330)   
Ablinger, Alois09-04-192213-06-1944 
Arnold, Alfred (SS-Brigadeführer)16-06-188827-05-1960meer 
Arnold, Alfred (SS Sturmbannführer)02-01-191510-10-1944meer 
Assmann, Günter (Grenadier-Regiment 442)00-00-190000-00-1987 
Aßmann, Günther (Grenadier-Regiment 442)00-00-190000-00-1987 
Aßmann, Erich (schwere Artillerie-Abteilung 526)   
Axtmann, Walter (Grenadier-Regiment 287)   
Axtmann, Fritz (Infanterie-Regiment 20)07-12-191413-09-1943meer 
Axmann, Artur "Arthur" (Reichsjugendführer)15-02-191324-10-1996meer 
Austermann, Johannes (Grenadier-Regiment 1146)24-06-190612-08-1973meer 
Aumann, Heinz (Infanterie-Regiment 171)   
Aulepp, Hermann (Flak-Regiment 411)17-08-190300-05-1945 
Augustin, Hermann (Transportgeschwader 4)   
Auffermann, Hans Jürgen ('U-514')01-10-191408-07-1943 
Auffermann, Albrecht (Pionier-Bataillon 101)05-08-191825-03-1966 
Aubrecht, Hermann (Jagdgeschwader 51 'Mölders')  meer 
Atzl, Hermann (Gebirgsjäger-Regiment 136)   
Assmann, Heinz (Kriegsmarine)15-08-190415-10-1954meer 
Assmann, Walter, Dr.med.dent. (101.Jäger-Division)22-07-189601-05-1964meer 
Assmann, Adolf (Panzer-Regiment 5)   
Asinger, Hermann (Reichsgrenadier-Regiment)   
Aselmann, Helmut (Grenadier-Regiment 974)   
Aschmann, Otto (Luftwaffe)01-03-1908  
Aschmann, Frank (Kriegsmarine)28-11-189100-00-1968 
Aschermann, Hartmut (Panzer-Regiment 6)12-11-192113-05-2009 
Artmann, Alfred Dr. (20.Gebirgsarmee)26-02-191421-04-2011 
Arndt, Karl Hermann (359. Infanterie-Division)10-03-189230-12-1981meer 
Arndt, Hermann (Schützen-Regiment 394)   
Armann, Hugo (Wehrmacht)11-08-191700-05-1989 
Arius, Manfred (Panzer-Regiment 29)   
Appelmann, Friedrich (Aufklärungsgruppe 32)12-11-1915  
Anzenhofer, Hermann (Pz-Aufklär.-Abt.17)05-06-192425-04-1945 
Angermann, Wilhelm (Artillerie-Regiment 225)23-04-1897  
Angermann, Rudolf (56. Infanterie-Division)   
Angermann, Karl (Infanterie-Regiment 82)   
Angermann, Horst Dr. (Panzer-Lehr-Division)   
Angerer, Hermann Ignaz (Artillerie-Regiment 96)02-12-189312-02-1942 
Amtmann, Hans Leonard (Waffen SS)20-05-1919  
Amtmann, Baptist (Kampfgeschwader 54 'Totenkopf ')22-02-192001-01-1945 
Ammermann, Rolf (Kriegsmarine)13-07-190923-03-1945 
Ammer, Hermann (Grenadier-Regiment 62)08-03-191409-12-2000meer 
Ammann, Paul (KG 4 "General Wever")05-08-192009-08-1991meer 
Ammann, Lothar Harry Arthur (Pz-Gren.Reg.101)12-08-190205-02-1943 
Ammann, Franz (Grenadier-Regiment 256)03-11-191918-08-1943meer 
Amman, Ewald (Pionier-Bataillon 52)   
Amann, Thomas (Pionier-Bataillon 157)31-08-190102-02-1944 
Amann, Max (SS)24-11-189110-03-1957meer 
Amann, Josef (Kampfgeschwader 100 'Wiking')   
Amann, Johann (Grenadier-Regiment 187)   
Amann, Herbert (Sturmgeschütz-Abteilung 905)11-10-191912-01-1944meer 
Aman, Hans (Infanterie-Regiment 19)28-01-191627-09-1943 
Alvermann, Hermann (Panzergrenadier-Regiment 74)   
Alvermann, Gustav (Infanterie-Regiment 47)09-10-189707-06-1942meer 
Alvensleben, von, Ludolf-Hermann (SS)17-03-190101-04-1970meer 
Altmann, Rudolf (SS)20-12-1907  
Altmann, Kurt (Gebirgs-Artillerie-Regiment 28)   
Altmann, Klaus (Kampfgeschwader 100 'Wiking')15-07-191812-10-1942 
Altmann, Karl (Panzerjäger-Abteilung 160)01-11-191220-09-1942 
Altmann, Josef (Grenadier-Regiment 431)   
Altmann, Hans (Füsilier-Bataillon 57)24-04-191520-12-1943 
Altmann, Gustav (Fallschirmjäger)13-04-191220-02-1981meer 
Altmann, Gerhard (Kampfgeschwader 77) 00-01-1942 
Altmann, Friedrich Wilhelm (Inf.Reg.438)27-07-189727-08-1943 
Altmaier, Hermann (Infanterie-Regiment 208)   
Altermann, Karl-Heinz (Pz-Gren.Reg. 25)04-06-192226-11-2013meer 
Altengarten, Manfred (PAA 'Hermann Göring')   
Allritz, Hermann (Grenadier-Regiment 53)   
Allermann, Hans (Grenadier-Regiment 893)   
Aldinger, Hermann (Flak-Regiment)22-07-190701-11-1993 
Alberts, Hermann ('Z-31')06-03-190523-04-1988 
Alber, Hermann Karl (SS-Pz.Gren.Reg.20)12-11-192502-08-1944 
Aigner, Hermann (Infanterie-Regiment 97)   
Ahrens, Hermann Gustav Paul (Pio.Bat.183)02-12-191929-09-1944 
Ahlemann, Georg (NSDAP)08-02-187000-00-1962meer 
Agis, Hermann (Grenadier-Regiment 132)   
Aepfelbach, Hermann (Grenadier-Regiment 453)   
Adler, Hermann (Fallschirmjäger-Regiment 163)22-11-189026-01-1967 
Adam, Hermann (Artillerie-Regiment 118)   
Adam, Hans-Hermann (Artillerie-Regiment 333)10-08-1911 meer 
Ackermann, Rüdiger (Panzer-Artillerie-Regiment 16)   
Ackermann, Kurt (Feldersatz-Bataillon)   
Ackermann, Karl (KG 4 'General Wever')   
Ackermann, Karl (Grenadier-Regiment 486)   
Ackermann, Karl (Artillerie-Regiment 293)   
Ackermann, Georg (KG 53 'Legion Condor')12-03-191816-12-2007meer 
Ackermann, Johann (KG 77)   
Ackermann, Herbert ('U-185')29-12-191625-08-1943 
Ackermann, Heinz (Kampfgeschwader 6)   
Ackermann, Heinrich (luftwaffe)   
Ackermann, Günther (Nachschubtruppe 5)   
Ackermann, Fredi (SS)25-01-1911  
Ackermann, Ewald (Artillerie-Regiment 185)   
Ackermann, Eduard (Heeresstab)   
Ackermann, Alwin (KG 77) 12-07-1943 
Ackermann, Albert (s.He.Pz.Jäg.Abt.663)05-07-191500-03-1945 
Ackemann, Walter (Artillerie-Regiment 10)05-03-1897  
Achtermann, Wilhelm (Pz.Art.Reg.19)28-03-192410-04-1945 
Achtermann, Ewald (SS)20-11-191109-03-1945 
Auberger, Josef (Infanterie-Regiment 61)19-03-191908-04-2010meer 
Auburger, Johann11-07-192009-08-1944 
Abernetty, Otto (Luftwaffe)08-03-189302-07-1940meer 
Aberle, Heinrich Ferdinand (Inf.Reg. 282)21-11-188928-12-1941 
Aberle, Albert (Artillerie-Regiment 63)00-00-191200-00-1983 
Abels, Josef (Luftwaffe)   
Abels, Hermann (Luftwaffe)   
Abele, Emil (Panzer-Regiment 35)14-05-191431-07-1993 
Abele, Arnulf (Gren.Reg. 'Hoch u. Deutschmeister')08-11-191402-07-2000 
Abele, Anton (Nahaufklärungsgruppe 16)06-01-191527-08-1944 
Abel, Wilhelm (Grenadier-Regiment 412)   
Abel, Werner Ernst Hermann (Schützen-Regiment 33)22-05-191404-10-1943 
Abel, Walter (Grenadier-Regiment 410)   
Abel, Walter (Kampfgeschwader 55 'Greif')   
Abel, Kurt (Luftwaffe)   
Abel, Karl (Flak)   
Abel, Josef (Infanterie-Regiment 217)03-01-191401-12-1984meer 
Abel, Herbert (Fern-Aufkl.Gr. 10)06-06-1918  
Abel, Hans (Panzer-Aufklärungs-Abteilung 23)   
Abel, Fritz-Wilhelm (Kampfgeschwader 3 "Blitz")28-11-191902-03-1945meer 
Abel, Friedrich (Panzer-Abteilung 21)   
Abel, Ewald (Luftwaffe)   
Abel, Edmund (Radfahr-Sicherungs-Regiment 2)   
Abel, Alfred (KG 53)31-12-192002-01-1943meer 
Abel, Ulrich, Dr. ('U-193')03-03-191223-04-1944 
Abel, Eugen (Fallschirm-Lehr-Abteilung)20-12-1917  
Abbaß, Heinz-Dietrich (Schützen-Regiment 11)   
Adam, Wilhelm28-03-189324-11-1978meer 
Altenburger, Günther ("U 515")19-09-191423-03-2009 
Andersen, Ernst-August (Pio.Btl.196)20-07-1914  
Altmeyer, Josef14-03-192425-09-1943 
Augsberger, Franz Xaver Josef Maria "Franz"10-10-190519-03-1945meer 
Agtha, Egon August29-01-191802-05-1945 
Angendohr, Kurt   
Albert, Wilhelm (Panzerjäger-Abteilung 35)24-04-191715-12-2004meer 
Albert, Wilhelm, Dr.-Ing. (Waffen SS)08-09-189821-04-1960meer 
Angelmaier, Heinz (Sturmgeschütz-Brigade 279)22-07-191812-01-2014meer 
Anacker, Friedrich (Sturmgeschütz-Abteilung 191)   
Ammon, Lothar (Sturmgeschütz-Abteilung 190)   
Alsleben, Dietrich (Sturmgeschütz-Brigade 912)06-04-192022-02-1945 
Adam, Helmut (Sturmgeschütz-Abteilung 192)01-10-191601-12-1942 
Abraham, Erich Gottfried27-03-189507-03-1971meer 
Abrahamczik, Rudolf17-04-192004-12-1996 
Adolph, Walter11-06-191318-09-1941 
Ahnert, Heinrich-Wilhelm29-04-191523-08-1942 
Amelung, Heinz-Günther09-04-191726-12-1964 
Amelung, Günther08-04-191429-03-1944 
Anhalt, Günther (SS-Polizei-Rgt. 2)23-01-190627-04-1945meer 
Antrup, Wilhelm "Willy"01-02-191014-11-1984meer 
Arnim, von, Hans-Jürgen04-04-188901-09-1962meer 
Auer, Karl20-10-191631-03-1997meer 
Augenstein, Hans-Heinz11-07-192106-12-1944 
Amberger, Anton (Grenadier-Regiment 131)   
Attenberger, Franz-Xaver (Artillerie-Regiment 114)19-07-191509-08-1991meer 
Attenberger, Georg (Infanterie-Regiment 19)   
Assmann, Alois (Panzerjäger-Abteilung 61)05-06-191326-10-1987meer 
Arndt, Fritz (Panzer-Pionier-Bataillon 32)01-06-191012-03-2003meer 
Amberger, Lorenz15-07-191030-01-1944 
Ambrosius, Dr., Lothar11-05-190309-01-1971meer 
Asendorf, Wilhelm27-11-1920 meer 
Arndt, Johannes07-10-190606-07-1944meer 
Ambos, Johann "Hans"05-12-1920 meer 
Alten, von, Ernst17-04-1913  
Aloè, Herbert13-07-1914  
Albrecht, Gerhard30-11-1911  
Albers, Walter17-01-192322-08-1943 
Albers, Hans (Lw-Aufklärungsgruppe)03-05-1914  
Andres, Josef 31-01-1945 
Adolph, Günther14-11-1914 meer 
Aigner, Anton30-11-191416-11-1999 
Audorff, Paul06-02-190417-01-1981meer 
Apell, von, Wilhelm16-01-189207-03-1969meer 
Amling, Hans  meer 
Albrecht, Hans-Joachim18-03-192000-02-1945meer 
Abs, Gerhard  meer 
Ableiter, Walter   
Astfeld, von, x   
Assenmacher, Engelbert   
Anuisius, x   
Anker, Otto   
Ames, Edmund   
Amelung, Gerhard   
Altenpohl, Moritz   
Altenburg, Fritz   
Alm, Fritz   
Albrecht, Willi   
Albrecht, Josef   
Albers, x   
Adam, Friedrich   
Achterberg, x   
Andrä, Heinrich08-07-1915 meer 
Allmendinger, Karl03-03-189102-10-1965meer 
Apel, Heinrich   
Anzenhofer, Matthias10-06-192414-12-1943 
Aulinger, Michael14-09-191522-11-1941 
Arnim, von, Hans-Jürgen   
Alander, Rolf   
Arhens, Karl (Panzerjäger-Abteilung 8)   
Afheldt, Werner18-11-1908 meer 
Angerer, Fritz 16-02-1943 
Aschoff, Heinrich09-08-189310-12-1958 
Aub, Dr. Fritz26-12-1890  
Arnold, Hildegard08-02-191502-05-1997 
Arkenau, Aurelius07-01-190019-10-1991 
Andreas-Friedrich, Ruth23-09-190117-09-1977 
Althoff, Adolf25-06-191314-10-1998 
Ahrem, Willi01-01-190220-06-1967 
Adam, Frieda   
Abel, Richard   
Abegg, Elisabeth03-03-188208-08-1974 
Ambos, Helmuth25-07-1912  
Achenbach, Ernst09-04-190902-12-1991 
Alm, Werner04-05-1917 meer 
Ahrens, Heinrich   
Aulerich, Werner14-01-191609-04-1945 
Auerbach, Alfons04-02-192304-02-1944 
Asböck, Otto25-03-192614-11-1944 
Apel, Johannes27-01-192127-08-1944 
Altendorf, Rudolf16-07-191901-01-1945 
Ab-Egg, Gustav   
Abbas, Horst07-09-1910  
Abbel, Heinrich   
Abbinghoff, Hugo