TracesOfWar heeft jouw hulp nodig! Wij missen foto's van belangrijke bezienswaardigheden in Nederland, België, Frankrijk en Duitsland. Stuur uw foto's in naar input@tracesofwar.com en wordt gepubliceerd!

Ritterkreuz des Eisernen Kreuzes

De OBdW heeft de uitreiking van het Ridderkruis bij het IJzeren Kruis wegens "speciale diensten tijdens leiding van troepen" uitgesteld, en derhalve tijdelijk geblokkeerd, van 3 augustus 1940 tot 16 maart 1941.

Grid Lijst
NaamGeboortedatumOverlijdensdatumOnderscheidingen
Nacke, Heinz22-12-190916-09-1984 
Nacke, Rudolf19-02-191429-10-1988 
Naderwitz, Kurt28-03-191615-06-1999 
Nadolski, Werner (Flak-Regiment 61)02-10-190808-11-1982meer 
Nagel, Helmut (WH-Gren.Rgt. 163)30-04-1914  
Nagel, Wilhelm12-06-189823-04-1980 
Nagengast, Georg03-03-190904-07-1944 
Najock, Karl-Heinz29-02-191624-05-1967 
Namyslo, Bruno27-09-191226-08-1988 
Naseband, Werner08-01-191629-08-1997meer 
Nass, Walter29-05-191006-10-1982meer 
Natzmer, von, Oldwig Otto29-06-190401-04-1980 
Nau, Herbert08-04-191328-08-1944 
Naue, Herbert14-12-190617-06-1942 
Naumann, Hansjörg08-01-191813-10-1943 
Naumann, Helmut12-08-191221-06-1997 
Naumann, Horst23-12-192127-11-2000meer 
Naumann, Johannes11-10-191722-03-2010 
Nebe, Werner03-03-190412-07-1944 
Nebel, Peter19-10-191418-06-1994meer 
Nechansky, Leonhard11-07-191314-12-1942 
Necker, von, Hans-Horst28-08-190327-02-1979 
Nehring, Walther Kurt15-08-189220-04-1983meer 
Neibecker, Franz Xaver11-09-189625-04-1943 
Neidhöfer, Hans28-09-191107-11-1974 
Neigl, Ludwig05-08-192123-09-2003meer 
Neindorff, von, Egon12-09-189215-04-1944meer 
Neise, Walter07-06-189809-02-1946 
Neitzel, Karl30-01-190113-11-1966meer 
Neitzel, Walter09-05-191302-09-1944meer 
Nelke, Herbert20-03-191530-01-1941 
Nelles, Heinrich14-04-191417-02-1997 
Nemecek, Ludwig24-08-191613-04-1943 
Nemitz, Willi01-11-191011-04-1943 
Nemnich, Gerhart10-11-191215-03-1945meer 
Nentwig, Günther24-09-189831-01-1943 
Nestle, Karl07-03-191530-07-1943 
Neuber, Helmut   
Neubert, Frank28-09-191513-12-2003meer 
Neubert, Karl15-10-191429-04-1945 
Neubert, Rudolf08-09-191419-04-1995meer 
Neubrandt, Rudolf23-09-191911-10-1941 
Neuer, Walther09-02-191021-12-1999 
Neuerburg, Hermann07-12-1917  
Neufeld, Ernst29-03-191505-10-2010 
Neufellner, Karl02-02-189216-06-1970 
Neuffer, Georg18-04-189415-05-1977meer 
Neufville, von, Georg27-10-188303-11-1941 
Neugebauer, Walter14-03-192211-07-1999 
Neuhierl, Josef08-05-192325-03-1945 
Neuhoff, Hermann11-04-191817-01-2006 
Neuhoff, Karl24-04-191525-12-2001meer 
Neuling, Ferdinand22-08-188520-02-1960meer 
Neumann, Dr.med., Heinrich17-02-190819-05-2005meer 
Neumann, Eggert30-12-191228-05-1970meer 
Neumann, Ernst (Grenadier-Regiment 324)06-08-1914  
Neumann, Friedrich-Wilhelm22-01-188926-01-1975meer 
Neumann, Helmut21-11-192121-04-1992 
Neumann, Joachim03-11-191617-10-2000meer 
Neumann, Klaus05-10-192310-12-2000 
Neumann, Otto-Karl28-05-191122-02-1945 
Neumann, Rudolf24-09-192008-11-1995 
Neumann, Werner13-05-190504-07-1970meer 
Neumann, Ernst   
Neumann, Johannes16-04-191526-05-1957 
Neumann, Jürgen14-10-191519-07-1943 
Neumann-Silkow, Walter10-04-189409-12-1941meer 
Neumayer, Hans27-06-190430-05-1981 
Neumayr, Lorenz10-11-1926  
Neumeier, Hans05-02-191725-04-1990 
Neumeister, Karl15-08-190302-10-1990meer 
Neumeyer, Werner19-09-191911-05-1961 
Neumüller, Ernst08-12-192007-05-1999 
Neumüller, Fritz14-03-192001-09-1944 
Neunhoeffer, Lothar27-03-191725-08-1973 
Nibbe, Kurt17-02-191801-05-2005 
Nickel, Heinrich-Georg05-12-189402-01-1979meer 
Nicolussi-Leck, Karl14-03-191730-08-2008 
Niederländer, Horst01-04-190824-04-1944 
Niedermeier, Heinrich04-12-192207-11-1943 
Niedzwetzki, Hans07-04-191201-01-1945 
Niedzwitzki, Roman16-09-191931-07-1977 
Niegsch, Karl31-10-190604-07-1969 
Niehoff, Hermann03-04-189705-11-1980meer 
Niehuus, Heinz26-04-191329-06-1989 
Nielsen, Albert28-10-191406-07-1947 
Niemack, Horst10-03-190907-04-1992meer 
Niemann, August22-04-191702-04-1945 
Niemann, Eduard25-10-188307-04-1973 
Niemann, Heinrich28-03-192116-06-1979 
Niemann, Willi13-04-191301-12-1944 
Niemeck, Gerhard10-06-191619-07-1983 
Niemeier, Ernst08-01-191922-10-1990 
Niemietz, Josef18-10-191313-03-2001meer 
Nietert, Georg24-08-190808-05-1978meer 
Nietsche, Heinrich06-03-190709-05-1945 
Nießen, Peter18-10-191309-06-1985 
Niggemeyer, Wilhelm09-05-191814-02-2008meer 
Nilshon, Hans25-11-191611-05-2001 
Nippa, Erhard07-02-192227-06-2003 
Nippes, Kurt19-06-191710-12-1943 
Nitsch, Alfred12-04-191726-04-2000 
Nitsch, Hans-Joachim01-10-192228-08-2012 
Nitsch, Hermann13-09-192124-08-2012 
Nitsch, Martin18-11-191519-09-1944 
Nittler, Robert08-03-192115-01-1943 
Noack, Karl06-11-191105-01-1944 
Noak, Karl-Heinz30-07-191614-11-1978 
Nobis, Ernst18-10-190107-03-1963 
Nocken, Klaus-Wilhelm30-11-191616-05-1945 
Noeldechen, Ferdinand26-04-189519-10-1951meer 
Noëll, Cornelius09-03-190908-07-1985 
Nohr, Karl25-01-192507-02-1974 
Noller, Wilhelm28-11-191926-12-2011meer 
Nolte, Harro03-11-192008-11-2014 
Nolte, Kurt09-09-190201-07-1981 
Nolte, Walter28-12-191221-01-1990 
Nordmann, Karl-Gottfried22-11-191522-07-1982 
Nordmann, Theodor18-12-191819-01-1945meer 
Nordt, Otto12-01-190225-07-1976 
Normann, Helmut26-09-191226-03-1945 
Norz, Jakob20-10-192016-09-1944 
Nossek, Rainer05-05-192030-04-1945 
Nostitz-Wallwitz, von, Gustav-Adolf11-07-189831-05-1945meer 
Nottbeck, von, Jürgen20-04-191728-08-1967meer 
Notz, von, Friedrich-Wilhelm27-04-191526-01-1996 
Nowak, Alfred01-08-192013-09-1943 
Nowak, Paul26-10-191907-10-1985 
Nowotnik, Heinz29-03-192031-05-1999 
Nowotnik, Karl06-12-191420-03-1996 
Nowotny, Walter07-12-192008-11-1944meer 
Nowowieski, Gregor09-01-191423-10-1996 
Nuckelt, Alfred24-11-191123-11-1974 
Nugent, Carlos09-02-192111-05-2000 
Nugiseks, Harald22-10-192102-01-2014 
Nuhn, Heinrich02-01-191507-06-1998 
Nürnberger, Erich22-09-191912-03-1944meer 
Nädele, Wilhelm21-04-190306-07-1944 
Näfe, Walter19-03-191923-03-1945 
Nähring, Alfred09-06-191015-02-1991meer 
Nöbel, Kurt15-02-191703-02-2000 
Nökel, Friedrich-Karl02-06-191717-10-1998meer 
Nölter, Herbert26-05-192113-05-1945 
Nöske, Klaus26-11-191115-05-1978 

Bronnen