TracesOfWar heeft jouw hulp nodig! Wij missen foto's van belangrijke bezienswaardigheden in Nederland, België en Duitsland. Stuur uw foto's in naar input@tracesofwar.com en wordt gepubliceerd!

Ritterkreuz des Eisernen Kreuzes

De OBdW heeft de uitreiking van het Ridderkruis bij het IJzeren Kruis wegens "speciale diensten tijdens leiding van troepen" uitgesteld, en derhalve tijdelijk geblokkeerd, van 3 augustus 1940 tot 16 maart 1941.

Grid Lijst
NaamGeboortedatumOverlijdensdatumOnderscheidingen
Ibel, Max Josef02-01-189619-03-1981 
Ibranyi, Mihaly05-12-189519-10-1962meer 
Iden, Arthur05-12-191215-02-1945 
Iffland, Ulrich   
Ihde, Dr., Rudolf14-03-191508-02-1945 
Ihlefeld, Herbert01-06-191408-08-1995meer 
Ihrig, Ernst-Wilhelm27-07-191530-11-1942 
Ilk, Iro18-10-191925-09-1944 
Illg, Wilhelm-Friedrich09-09-191107-07-1968 
Imminger, Bernhard   
Ingenhoven, Peter16-12-189401-02-1942 
Ingram, Ritter von, Hermann03-11-1903  
Ionescu, Emanoil17-03-189313-07-1949 
Ippisch, Josef24-01-191321-07-1944 
Isachsen, Herbert10-10-191321-10-2003meer 
Iselhorst, Otto01-12-1920  
Isken, Eduard15-04-191807-01-1997 
Isselhorst, Wilhelm05-09-191428-04-1980 
Issermann, Friedrich15-04-191628-10-1981 
Ites, Otto05-02-191802-02-1982 
Itzen, Dirk16-10-191913-07-1941 
Iwand, Fritz Ernst Emil Karl15-06-189827-07-1941 
Iwannek, Otto19-09-190830-06-1981 
Ißbrücker, Heinz-Jürgen15-07-191728-02-1983 
Ißermann, Friedrich15-04-1916 meer 

Bronnen