TracesOfWar heeft jouw hulp nodig! Wij missen foto's van belangrijke bezienswaardigheden in Nederland, België en Duitsland. Stuur uw foto's in naar input@tracesofwar.com en wordt gepubliceerd!

Ritterkreuz des Eisernen Kreuzes

De OBdW heeft de uitreiking van het Ridderkruis bij het IJzeren Kruis wegens "speciale diensten tijdens leiding van troepen" uitgesteld, en derhalve tijdelijk geblokkeerd, van 3 augustus 1940 tot 16 maart 1941.

Grid Lijst
NaamGeboortedatumOverlijdensdatumOnderscheidingen
Tătăranu, Nicolae   
Tabel, Franz02-02-191118-12-1991 
Tadje, Friedrich "Fritz"23-11-191426-01-1981 
Taeger, Erich05-08-191920-05-2011meer 
Tanczos, Hermann30-11-192104-11-1967 
Tange, Otto22-09-191530-07-1943 
Tank, Walter03-11-191527-04-1998 
Tanneberger, Wilhelm "Willi"30-12-191422-05-2000 
Tannert, Karl22-12-1910  
Tanzer, Kurt01-11-192025-06-1960 
Tappe, Martin10-01-191019-04-1969 
Tarin, Walter08-01-191005-10-1996 
Taubert, Richard29-07-191124-06-1959 
Taulien, Arno15-04-191919-09-1989 
Tech, Harry03-01-190713-01-1990 
Tegtmeier, Fritz30-07-191708-04-1999 
Teichert, Max-Martin31-01-191512-05-1943meer 
Teichmann, Friedrich (Grenadier-Regiment 712)27-06-191420-01-1945 
Teige, Waldemar29-03-191303-10-1942 
Telkamp, Eberhard08-05-191420-04-1992 
Telkemeyer, Heinrich20-11-190517-11-1948 
Tellgmann, Eugen27-06-191017-09-1979 
Telschig, Ernst22-02-189911-11-1973 
Temming, Hans07-05-191313-04-1985 
Temple, de, Carl18-06-189716-11-1944 
Tenner, Hans07-04-191529-03-1943 
Tennhardt, Werner26-11-191511-10-1941 
Tenschert, Günther09-08-191703-04-1988meer 
Teodorini, Corneliu18-09-189310-07-1976meer 
Terharen, Heinrich04-11-191018-06-1968 
Teriete, Heinrich20-02-191517-11-2002 
Tesch, Hermann02-01-191312-06-1944 
Tesch, Karl-Heinz13-10-191612-05-1963 
Teske, Georg02-11-190925-09-1990 
Tetsch, Ernst-Johann28-10-191611-11-1993meer 
Tettau, von, Hans30-11-188830-01-1956meer 
Teubel, Heinz26-06-191725-05-1970 
Teumer, Alfred11-02-191804-10-1944 
Teusen, Hans26-07-191711-02-2011meer 
Teuwsen, Adolf22-03-191604-07-1968 
Thaler, Andreas10-06-191517-05-1988 
Thaler, Johann "Hans"06-02-192007-04-1945 
Thaler, Rudolf24-03-191910-05-1963 
Theilen, Hans30-09-191201-02-1944 
Theilen, Heinrich12-05-191913-01-1960 
Theissig, Franz10-06-192000-04-1945 
Thelen, Johann23-11-191428-03-1998 
Thiede, Armin30-12-191709-07-1943 
Thiel, Edwin19-06-191314-07-1944meer 
Thiel, Erich14-06-191222-04-1943 
Thiel, Franz30-01-190814-01-1945 
Thiel, Gerhard Karl Wilhelm09-02-190710-04-1943 
Thiel, Karl (Artillerie-Regiment 217)23-12-191329-02-2004 
Thiele, August26-08-189331-03-1981meer 
Thiem, Egon05-10-191116-10-1959 
Thiem, Ernst11-10-190919-09-1943 
Thieme, Carl Alfred28-05-191406-06-2004 
Thieme, Heinz07-06-192117-12-1943 
Thierfelder, Helmut10-04-191510-02-1994 
Thierfelder, Werner24-12-191518-07-1944 
Thiessen, Hans13-11-191618-02-1945 
Thofern, Werner12-10-192013-01-1957 
Thom, Walter18-04-192322-10-1944 
Thoma, Heinrich "Heinz"26-04-189130-10-1948meer 
Thoma, Otto Kurt04-08-190111-04-1971meer 
Thoma, Ritter von, Wilhelm Josef11-11-189130-04-1948meer 
Thomae, Adolf   
Thomale, Wolfgang25-02-190020-10-1978meer 
Thomas, Wilhelm08-10-189224-08-1976meer 
Thomaschki, Siegfried Paul Leonhard20-03-189431-05-1967meer 
Thomsen, Ernst-Heinrich18-01-191413-01-2000 
Thomsen, Rolf-Erich06-05-191526-03-2003meer 
Thorey, Andreas03-11-191218-04-1944 
Thormählen, Viktor19-10-191718-01-1944 
Thorwest, Friedrich-Wilhelm06-12-189801-11-1944 
Thoß, Werner11-05-191909-05-2001 
Thulke, Willi22-09-191604-09-1998meer 
Thumann, Jakob20-07-191108-09-1943 
Thumbeck, Georg06-10-192119-09-2004 
Thumm, Helmuth25-08-189513-07-1977meer 
Thunert, Eberhard22-11-189904-05-1964meer 
Thurmann, Karl04-09-190920-01-1943 
Thurner, Hans24-10-191811-06-1944meer 
Thurnhuber, Josef13-07-192001-10-2000 
Thyben, Gerhard24-02-192204-09-2006 
Thylmann, Hans13-01-191721-09-1968 
Thünemann, Heinrich16-09-190725-05-1992 
Thüngen-Roßbach, Freiherr von, Karl26-03-189324-10-1944 
Thörner, Johannes04-05-191701-05-1976 
Tiburzy, Ernst26-12-191114-11-2004meer 
Tichy, Ekkehard26-08-192216-08-1944 
Tiedtke, Werner11-02-1922  
Tiefensee, Arthur22-03-191117-04-2000 
Tiemann, Otto12-02-189020-04-1952meer 
Tiesenhausen, Freiherr von, Hans-Diedrich22-02-191317-08-2000meer 
Tietjen, Cord10-11-191418-06-2005 
Tietz, Hermann15-10-191427-02-2005 
Tietzen, Horst19-07-191218-08-1940 
Tilebein, Bruno09-07-191002-05-2001 
Tilgner, Herbert14-03-191708-07-2003 
Tillmann, Johannes03-10-191709-01-1943 
Tilmann, [Dr.] Wido16-09-191715-02-1987 
Timm, Erich15-02-191306-10-1997meer 
Timm, Heinrich30-04-191012-04-1974meer 
Timpe, Heinrich Karl "Heinz"12-10-192315-05-2015 
Tippelskirch, von, Kurt Oskar Heinrich Ludwig W.09-10-189110-05-1957meer 
Tippelskirch, von, Adolf-Hilmar03-10-191428-06-1944 
Tischendorf, Herbert28-08-191119-06-2002 
Tischer, Kurt20-01-192516-04-1944 
Tischkus, Alfred19-02-192105-04-1945 
Titel, Georg27-02-191418-05-2013 
Titschkus, Alfred19-02-192105-04-1945 
Tittel, Rolf (Grenadier-Regiment 31)26-09-192004-10-1989 
Toll, Otto05-09-191710-06-1944 
Tolsdorff, Theodor03-11-190925-05-1978meer 
Tonne, Günther21-05-191615-07-1943 
Tonne, Wolfgang28-02-191820-04-1943 
Topp, Erich02-07-191426-12-2005meer 
Torley, Karl16-10-191319-07-1943 
Tornau, Gottfried20-12-191909-02-1992meer 
Toschka, Rudolf26-09-191121-02-1944 
Tost, Ewald08-03-191500-03-1945meer 
Trabandt, Paul24-10-191327-07-1991meer 
Trabandt, Wilhelm21-07-189119-05-1968meer 
Traber, Willy09-02-191502-01-1967 
Tratt, Eduard24-02-191922-02-1944 
Traupe, Hans04-05-191323-06-2004meer 
Trausnitz, Josef06-04-191628-09-1995 
Traut, Hans Emil Julius Ludwig Karl25-01-189509-12-1974 
Trautloft, Hannes03-03-191212-01-1995meer 
Trautmann, Karl12-04-190821-04-1945 
Trautwein, Heinz21-12-190701-11-1944 
Trebes, Horst22-10-191629-07-1944meer 
Treckmann, Wilhelm13-08-190713-07-1944 
Treeck, Egon14-12-189416-12-1966 
Treffer, Franz22-08-190410-08-1941 
Trenke, Johann03-08-191929-04-1957 
Trenkel, Rudolf17-01-191826-04-2001meer 
Trenkmann, Friedhelm14-12-191917-09-1944 
Trenn, Rudolf22-11-191716-04-1943meer 
Treptau, Max24-01-192512-11-2003 
Tresckow, von, Joachim20-06-189403-11-1958meer 
Trettner, Heinrich "Heinz"19-09-190718-09-2006meer 
Trey, Werner12-03-191515-01-1945 
Tribukait, Günther29-05-190926-02-1947 
Triebe, Theodor11-02-190428-03-1945 
Trierenberg, Wolf-Günther18-06-189125-07-1981meer 
Trinko, Otto23-02-192226-05-2003 
Trippensee, Kurt10-08-191416-02-1943 
Tritsch, Willi13-07-191919-12-1971 
Trittel, Rudolf18-06-191318-05-1945 
Trojer, Hans-Hartwig22-01-191627-09-1943 
Tromm, Heinrich02-06-189619-06-1942 
Tronnier, Louis "Luis"21-11-189727-01-1952meer 
Trost, Ewald-Günther27-04-191126-06-1999 
Trowitz, Adolf Eduard24-09-189303-01-1978meer 
Trummer, Johann "Hans"23-10-1920 meer 
Truxa, Rolf06-06-192103-02-1983 
Trägner, Josef10-02-191520-01-1974 
Tröger, Hans29-08-189621-01-1982meer 
Tröger, Rudolf14-07-191728-07-1983 
Tschenett, Wilhelm06-06-192107-02-1945meer 
Tscherning, Willi15-06-191720-01-2012 
Tschierschwitz, Gerhard23-04-192017-01-1997meer 
Tulodetzki, Herbert21-10-192015-04-1986 
Tummer, Heinrich11-06-190814-01-1971meer 
Turancec, Joseph07-03-189209-03-1957meer 
Twillemeyer, Alois29-05-192331-03-2004 
Tychsen, Christian03-12-191028-07-1944meer 
Tycowicz, von, Rudolf14-09-190719-11-2007 
Tykiel, Alfred (Schützen-Regiment 10)06-07-191131-03-1981meer 
Türke, Gerhard01-05-191421-11-1991meer 
Tyroller, Georg02-02-189727-04-1945 
Tödt, Heinz-Eduard04-05-191825-05-1991 
Töniges, Werner07-01-191025-01-1995meer 

Bronnen