TracesOfWar heeft jouw hulp nodig! Wij missen foto's van belangrijke bezienswaardigheden in Nederland, België en Duitsland. Stuur uw foto's in naar input@tracesofwar.com en wordt gepubliceerd!

Ritterkreuz des Eisernen Kreuzes

De OBdW heeft de uitreiking van het Ridderkruis bij het IJzeren Kruis wegens "speciale diensten tijdens leiding van troepen" uitgesteld, en derhalve tijdelijk geblokkeerd, van 3 augustus 1940 tot 16 maart 1941.

Grid Lijst
NaamGeboortedatumOverlijdensdatumOnderscheidingen
Vaerst, von, Gustav Friedrich Julius19-04-189410-10-1975meer 
Vahl, Herbert-Ernst09-10-189622-07-1944meer 
Valet, Hans-Joachim18-02-191803-12-1944meer 
Valle, Hermann03-01-191013-02-1943 
Valtiner, Helmuth07-10-191904-03-1987 
Vandieken, Anton04-07-190929-10-2005meer 
Vaulot, Eugène01-06-192302-05-1945 
Vechtel, Bernhard31-07-192021-08-1975 
Veeser, Peter25-07-191510-04-1989 
Vehse, Fritz23-04-192404-03-2018 
Veiel, Rudolf10-12-188319-03-1956 
Veiss, Voldemars07-11-189916-04-1944meer 
Veith, Alfred25-04-191808-08-2008 
Veith, Johann27-07-191616-12-1944meer 
Veldkamp, Martin03-03-191319-12-1974 
Velke, Paul19-11-189028-07-1942 
Velten, Otto29-04-1914  
Velten, Theodor27-05-192008-05-1990 
Verhein, Siegfried01-10-189730-06-1963 
Vernhold, Josef08-12-191512-11-1995 
Versock, Kurt14-02-189517-03-1963meer 
Vesenmayer, Hans   
Veth, Kurt01-06-190727-12-1994 
Vetter, Alfred24-05-192315-05-1984 
Vetter, Johann27-06-192404-06-1944 
Vetter, Martin (Kampfgeschwader 26)20-04-190525-09-1982 
Vetter, Max03-05-192003-04-2005 
Vial, Alexander07-09-189718-10-1953 
Vicinius, Hermann23-04-190708-03-1971 
Vickendey, Willi25-01-192121-01-1955 
Viebig, Hans31-05-189730-09-1961 
Viechter, Korbinian27-11-191412-02-2006meer 
Viedebantt, Helmut23-12-191801-05-1945 
Viehmann, Wilhelm13-06-191625-02-1962 
Viehweg, Gottfried17-09-192000-06-1944 
Vielhauer, Ernst   
Vielwerth, Wilhelm-August "Erich"10-02-191212-08-1997meer 
Vierow, Erwin15-05-189001-02-1982meer 
Viertel, Willi05-09-191131-08-1943 
Vietinghoff gen. Scheel, von, Heinrich-Gottfried06-12-188723-02-1952meer 
Viezenz, Günther01-02-192114-01-1999meer 
Villinger, Heinrich17-01-191712-12-1944 
Vincon, Otto23-01-190613-04-1945meer 
Vinke, Heinz22-05-192026-02-1944meer 
Virkus, Gerhard27-07-191507-10-1970 
Vischer, Kurt21-03-192522-11-1981 
Vitali, Viktor03-04-192006-01-2012 
Vocke, Helmut26-01-191528-10-1943 
Vogel, Emil20-07-189401-10-1985meer 
Vogel, Robert25-10-191831-01-1975meer 
Vogelsang, Karl (WH-Art.Rgt. 157)   
Vogelsang, Friedrich (WH-Inf.Rgt. 78)   
Vogler, Emil09-05-191531-10-1994 
Vogt, Adolf31-08-191521-09-1992 
Vogt, Fritz07-03-191803-04-1945 
Vogt, Emil09-01-191230-04-2007 
Vogt, Gerhard29-11-191914-01-1945 
Vogt, Ludwig18-12-192130-04-2007 
Vohburger, Hans11-02-191018-08-1942 
Voigt, Gerhard19-09-191009-06-1969 
Voigt, Hans21-02-189626-04-1969meer 
Voigt, Walter05-08-191413-02-1998meer 
Voigt, Hans-Günther09-04-192112-01-1944 
Voigtsberger, Heinrich Paul Hermann10-02-190317-03-1959 
Volckamer und Kirchensittenbach, von, Friedrich16-04-189403-04-1989meer 
Volckens, Hennecke16-08-191616-12-1942 
Volke, Herbert27-05-191429-07-1945 
Volker, Heinrich24-06-191116-01-1988meer 
Volkmann, Heinz22-08-192115-03-1945 
Vollbracht, Friedrich08-02-188724-08-1968 
Vollmer, Günter15-05-191710-12-2004meer 
Vollmer, Götz-Peter Wilhelm09-11-191519-12-1944 
Vorbrugg, Oskar11-07-190221-05-1946meer 
Vormann, von, Nicolaus25-12-189526-10-1959meer 
Voshage, Werner19-09-191325-08-1948 
Voß, Ernst03-11-189911-10-1943meer 
Voß, Herbert15-05-191105-07-1976 
Voß, Reimer20-03-192010-12-2015 
Vögerl, Georg11-12-192025-10-2010meer 
Vögtle, Helmut14-11-191730-06-2010 
Völckers, Paul Gustav15-03-189125-01-1946meer 
Völk, Hermann08-06-191610-08-1976 
Völkel, Helmut17-06-191426-10-1942 
Völker, Dr., Gerhard06-06-190516-08-1972meer 

Bronnen