TracesOfWar heeft jouw hulp nodig! Wij missen foto's van belangrijke bezienswaardigheden in Nederland, België, Frankrijk en Duitsland. Stuur uw foto's in naar input@tracesofwar.com en wordt gepubliceerd!

Frankrijk (1870-heden, Republiek)

Uitgelicht uit 2.031 personen in de database

Aalberg, André* 5 juni 1913
† 15 oktober 1943

Abalan, Michel Henri Charles Marie* 5 juni 1920
† 16 februari 2000

meer
Abraham, Robert Colbert* 23 november 1921
† 27 november 2004

meer
Grid Lijst
NaamGeboortedatumOverlijdensdatumOnderscheidingen
Aalberg, André05-06-191315-10-1943
Abalan, Michel Henri Charles Marie05-06-192016-02-2000meer
Abeille, Valentin08-08-190702-06-1944
Aboulker, José05-03-192017-11-2009
Abraham, Robert Colbert23-11-192127-11-2004meer
Abrial, Jean-Marie Charles17-12-187919-12-1962meer
Accart, Jean-Mary Julien07-04-191219-08-1992
Achard, Jean00-11-190806-06-1953
Adeline, Henri Marie Charles08-05-189801-05-1971meer
Agenet, Alain Marie Léon02-07-192228-09-1977meer
Agout, Jean P.12-03-1891 
Ahmed, Ali Ben Chelli01-01-1919 
Ahnne, Edouard Frédéric01-12-186707-04-1945
Aiguier, ?  
Akar, Philippe Henri14-01-191925-01-2022meer
Alaurent, Auguste22-02-1883 
Albert, Marcel25-11-191723-08-2010meer
Albert-Brunet, Roger 02-05-1945
Albertin, Fabien Joseph30-11-187907-10-1950
Albertini, Maurice Marc29-11-191128-07-1999
Albrecht, Berty "Victoria"25-02-189331-05-1943
Alexandre, Blaise Emmanuel Henri12-03-192023-03-2005
Alexandre, Roland Eugene Jean "Surveyor"30-06-192119-05-1944
Alibert de Falconnet, Roland28-02-191717-05-1944
Alibert, Raphaël17-02-188705-06-1963
Allain, Julien Francis Robert06-02-191822-10-1943
Allard, Élisée Albert Louis Allard "Millionaire"14-07-191614-09-1944
Allard, Jean-Baptiste25-04-190400-00-1984
Allegret, Émile Joseph Auguste24-04-190722-11-1990meer
Allin, Georges "Claude"23-03-192426-10-2016meer
Alloues, Roger28-06-192029-01-1997
Amade, d', Albert Gérard Léo24-12-185611-11-1941meer
Amiel, Henri François17-05-190727-01-1976meer
Amilakvari, Dimitri "Bazorka"12-11-190624-11-1942meer
Amiot, René15-01-191401-11-1985
Amyot d'Inville, Hubert Marie Edouard01-08-190910-06-1944
Andlauer, Louis Jacques Victor06-11-191901-12-1999
Andre Agazarian, Francoise Isabella "Francine"08-05-191327-04-1999
André, Gustave Jean Joseph "Phénicien"21-11-190829-08-1944
André, Roger Henri Fernand13-12-191428-02-1999
Andrieu, Louis Auguste François28-01-192004-03-2011
Andrieux, Jacques Marie Anne15-08-191721-01-2005
Anglade, Pierre21-11-192103-07-1946
Angoud, Mohammed  
Annet, Armand Léon05-06-188825-04-1973
Anquetil, Bernard Jules Eugène20-12-191624-10-1941
Antelme, Joseph Antoine France12-03-190012-09-1944
Antignac, Joseph29-07-189516-07-1976
Antoniotti, Roméo Adamo06-01-191423-04-1990
Apollot, François  
Appert, Raymond Paul Etienne Marie10-10-190417-04-1973
Appriou, Jean-François25-01-192109-12-1980meer
Arainty, Pierre17-08-190709-05-1982
Ardohain, Pierre15-02-191429-07-1940
Arizzoli, Jacques24-03-1922 
Armand, Louis François17-01-190530-08-1971
Arnaud, Michel André27-11-191501-08-1990
Arnault, Claude Georges 'Jean-Claude'29-11-192515-08-1986
Arnault, Paul Jean Louis21-08-191109-11-1988meer
Arrighi, Pierre Robert02-03-192105-08-1944
Arzel, François, Marie25-02-192120-11-1944
Astier de la Vigerie, d', Emmanuel06-01-190012-06-1969
Astier de la Vigerie, d', Francois Pierre Raoul07-03-188609-10-1956meer
Astier de la Vigerie, d', Henri11-09-189710-10-1952
Astier De Villatte, Jean20-11-190006-10-1985
Aubertin, Pierre Gaston22-03-191507-03-1949
Aubin, Raymond00-00-190900-00-1991
Aublant, Louis03-03-189004-04-1981
Auboyneau, Philippe Marie Joseph09-11-189922-02-1961
Audibert, Roger15-09-191423-02-1986
Audry (LVF, Waffen SS)00-00-190729-04-1945
Auphan, Gabriel Adrien Joseph Paul04-11-189406-04-1982
Auvity, Louis 08-01-1919
Avallart, Jean17-12-190807-10-1944
Aviateur Français non-identifié 22-08-1940
Aviateur Français non-identifié 22-08-1940
Avinin, Antoine Louis26-01-190229-10-1962
Aymé, Fernand10-05-192228-01-1945
Ayral, Jean Robert30-12-192112-08-1944