Op ontdekkingsreis naar historische bezienswaardigheden? Download de TracesOfWar-app direct in Google Play of in de Apple App Store.

Sovjet-Unie (1922-1991, Volksrepubliek)

Uitgelicht uit 1.006 personen in de database

Abankin, Pavel Sergeyevich* 5 september 1902
Ü 15 augustus 1965

meer
Aganov, Sergei Khristorovich* 4 juni 1917
Ü 1 februari 1996

meer
Ageyev, Grigoriy Antonovich* 4 maart 1902
Ü 30 oktober 1941

meer
Grid Lijst
NaamGeboortedatumOverlijdensdatumOnderscheidingen
Gaidar, Arkady Petrovich09-01-190426-10-1941
Galeyev, Boris Vasilyevich00-00-190507-02-1944
Galler, Lev Mikhailovich  
Galstyan, Veniamin Oganesovich22-02-190204-12-1942
Ganeev, Makgala Ganeevich00-00-190317-07-1942
Ganin, N. I.00-00-192200-00-1943
Gareyev, Musa Gaisinovich09-06-192217-09-1987meer
Gass, Nikolai F.00-00-190322-09-1944
Gastello, Nikolai Frantsevich23-04-190726-06-1941
Gavrikov, Vladimir Alekseyevich10-06-192222-04-1945
Gavrilov, Ivan Vasilyevich19-10-189926-04-1945meer
Gavrilov, Pavel Filippovich  
Gavrilov, Potr Mikhaylovich30-06-190026-01-1979meer
Gavrilov, Viktor Mikhailovich  
Gavva, Ivan Stepanovich06-04-191821-04-1945
Gayfullin, Abdrakhman Zaynullovich06-09-190817-04-1945
Gelovani, Archil Viktorovich27-11-191519-08-1978
German, I.L.00-00-191822-01-1944
Gertman, Pavel Andreyevich00-00-191105-03-1943
Gietmanski, Nikolai Nazorowicz14-11-190414-10-1944
Gildunin, Boris Konstantinovich02-03-1916 
Gladkiy, G. A.  
Gladkov, Pyotr Andreyevich  
Gladyshev, Nikolai Ivanovich  
Glazkov, Vasily Andreyevich01-01-190108-09-1942
Glazov, Ivan Matveyevich01-08-191930-04-1945
Glazunov, Vasily Afanasyevich01-01-189627-06-1967
Glinka, Dmitry Borisovich10-12-191701-03-1979meer
Glukhov, Aleksandr Andreyevich  
Glushkov, Leonid Ilyich00-00-191824-07-1942
Glushkov, Sergei Aleksandrovich  
Gnarovskaya, Valeria Osipovna18-10-192323-09-1943
Gneday, Pavel Nikolayevich  
Goglidze, Sergei Arsenyevich00-00-190123-12-1953
Golik, Tatyana Petrovna 28-02-1945
Golikov, Filipp Ivanovich29-07-190029-07-1980meer
Golosov, Dmitry Nikolayevich20-09-190319-11-1960meer
Golovach, Nikolai Yakovlevich00-00-1925 
Golovachev, Sergey Aleksandrovich00-00-190605-07-1942
Golovachov, Aleksandr Alekseyevich10-12-190906-03-1945meer
Golovachov, Pavel Yakovlevich15-12-191702-07-1972meer
Golovanov, Aleksandr Yevgenyevich07-08-190422-09-1975meer
Golovko, Arseny Grigoryevich  
Golovko, Pavel Andreevich31-12-192530-07-1961
Golovko, Yakov Pavlovich09-12-192323-03-1945
Golubev, Viktor Maksimovich17-01-191617-05-1945meer
Golubkov, Nikolay Nikolayevich26-01-192609-08-1945
Golubovskiy, Aleksey Petrovich29-06-190803-02-1945meer
Gomorov, Andrei Ivanovich  
Gorbunov, Vladimir Ivanovich00-00-191818-04-1945
Goreglyadov, Vladimir Stepanovich05-05-191503-02-1945
Gorelik, Solomon Aronovich07-07-191323-10-1941
Gorshkov, Sergei Georgiyevich26-02-191013-05-1988meer
Goryushkin, Aleksandr Nikitovich 13-04-1946
Goryushkin, Nikolai Ivanovich01-12-191512-11-1945meer
Gostev, Alexander Sergeevich00-00-192214-10-1943
Govorov, Leonid Aleksandrovich22-02-189719-03-1955meer
Govorun, Peter Ivanovich00-00-190223-01-1945
Govorushin, Konstantin Vasilievich11-11-191600-00-1989
Grafov, Igor Alexandrovich14-11-192322-02-1944
Grechko, Andrei Antonovich17-10-190326-04-1976meer
Grell, Ilya Mikhaylovich20-06-190230-03-1945
Gremyako, Boris Vasilievich31-03-191300-04-1944
Gren, Ivan Ivanovich  
Greshilov, Mikhail Vasilyevich15-11-191208-03-2004meer
Grigorenko, Petro Hryhorovych16-10-190721-02-1987
Grigorievna, Mazanik Yelena22-03-191407-04-1996
Grigoryev, Vissarion Vissarionovich  
Grishin, P.S.  
Gritsenko, Potr Trofimovich15-01-190827-04-1945
Gritsenko, Yefim Dmitriyevich01-05-190826-04-1945meer
Gritsevets, Sergei Ivanovich06-07-190916-09-1939meer
Grizodubova, Valentina Stepanovna10-05-190928-04-1993
Gromov, Andrei Prokofjevich00-00-1906 
Gromykhalin, Nikolay Rodionovich22-05-191820-04-1945
Grudinin, Vasiliy Semonovich00-00-191302-03-1943
Grustnev, Potr Ivanovich04-08-192118-03-1945
Gubin, Stepan Kirillovich00-00-190214-10-1942
Gulayev, Nikolai Dmitriyevich26-02-191827-09-1985meer
Gulyayev, Dmitry Illarionovich30-12-191029-09-1943
Gulyayev, Sergei Arsentyevich  
Gumanenko, Vladimir Polikarpovich  
Gurin, Anton Iosifovich28-09-191022-10-1962
Gurtyev, Leontiy Nikolayevich01-07-189103-08-1943
Guryev, Stepan Savelevich01-08-190222-04-1945meer
Gusakovsky, Iosif Irakliyevich25-12-190420-02-1995meer
Gushchin, Aleksei Matveyevich  
Guskov, E.V.