Op ontdekkingsreis naar historische bezienswaardigheden? Download de TracesOfWar-app direct in Google Play of in de Apple App Store.

Sovjet-Unie (1922-1991, Volksrepubliek)

Uitgelicht uit 1.006 personen in de database

Abankin, Pavel Sergeyevich* 5 september 1902
† 15 augustus 1965

meer
Aganov, Sergei Khristorovich* 4 juni 1917
† 1 februari 1996

meer
Ageyev, Grigoriy Antonovich* 4 maart 1902
† 30 oktober 1941

meer
Grid Lijst
NaamGeboortedatumOverlijdensdatumOnderscheidingen
Babadzhanyan, Amazasp Khachaturovich18-02-190601-11-1977meer
Babanin, Nikolai Ivanovich 16-07-1942
Babikov, Mikhail Vasilyevich00-00-191808-04-1942
Bagirov, A. 08-09-1944
Bagramyan, Ivan Khristoforovich02-12-189721-09-1982meer
Baidukov, Georgy Filippovich26-05-190728-12-1994meer
Balabin, Yevgeniy Ivanovich22-12-187927-10-1973
Barabanschikov, Aleksandr Vasilyevich00-00-190829-01-1943
Baramzina, Tatyana Nikolayevna19-12-191905-07-1944
Baranov, Ivan Yegorovich15-03-192021-04-1945meer
Barashev, Dmitriy Ivanovich19-10-192020-08-1943
Bartkiewicz, Vladimir Konstantinovich00-00-192224-07-1942
Bartnovsky, Dmitry Filippovich  
Bashkirov, Ivan Sergeyevich00-00-192602-02-1945
Bashmakov. Pavel Mikhaylovich  
Basisty, Nikolai Yefremovich21-05-189820-10-1971meer
Basuyev, Andrey Borisovich00-00-189300-00-1943
Batitsky, Pavel Fyodorovich27-06-191017-02-1984meer
Batov, Pavel Ivanovich01-06-189719-04-1985meer
Baturin, Daniil Yermolayevich00-00-1908 
Bayda, Maria Karpovna01-02-192230-08-2002
Bayev, Vladimir Andreyevich10-05-192412-03-1945
Bazhanov, Yury Pavlovich23-04-190508-01-1975meer
Bebutov, Mikhail Valerianovich00-00-191319-07-1942
Beda, Leonid Ignatyevich16-08-192026-12-1976meer
Begeldinov, Talgat Yakubekovich05-08-1922 meer
Belas, Mikhail G.00-00-192203-04-1945
Beloborodov, Afanasy Pavlantyevich31-01-190301-09-1990meer
Belodedov, Aleksandr Ivanovich14-10-192012-03-1945meer
Beloglazkin, Nikolai Pavlovich00-00-192327-07-1942
Belousko, Ivan Vasilyevich00-00-192028-04-1945meer
Belousov, Nikolay Alekseyevich00-00-189200-00-1944
Belousov, Vitaliy Fedorovich25-01-192130-04-1945
Belov, Andrei Ivanovich19-08-1917 
Beluchenko, Ivan I.  meer
Belush, Mikhail Adolfovich  
Belyayev, Vladimir Aleksandrovich00-00-191417-12-1947meer
Belykh, Josef Nazarovich10-10-189218-07-1959meer
Beregovoi, Georgy Timofeyevich15-04-192130-06-1995meer
Beria, Lavrenty Pavlovich29-03-189923-12-1953meer
Bershanskaya, Yevdokia06-02-191316-09-1982meer
Berzarin, Nikolai Erastovich01-04-190416-06-1945meer
Berzin, Jan Andreyevich09-10-190103-07-1956meer
Beskorovaynyy, Josef S.00-00-192617-01-1945
Bessonov, Ivan Georgiyevich24-08-190418-04-1950
Biryuzov, Sergei Semyonovich21-08-190419-10-1964meer
Blagoveshchenskiy, Ivan Alekseyevich00-00-189301-08-1946
Blinov, Aleksey Konstantinovich00-00-189504-04-1942
Bochkarev, Ivan Georgievich00-00-190709-07-1942
Bodrov, Vasily Semyonovich00-00-189900-00-1958
Bogdanov, Boris Z.00-00-192626-04-1945
Bogdanov, Mikhail Vasilyevich02-06-189719-04-1950
Bogdanov, Semyon Ilyich29-08-189412-03-1960meer
Bogdenko, Valentin Lukich  
Bogomolov, Aleksandr Fodorovich27-08-191905-02-1945
Boichuk, Yefim Vasilyevich24-12-191804-06-1991
Boiko, Ivan Nikiforovich24-11-191012-05-1975
Boltunov, Pavel Ivanovich  
Boltushkin, Aleksandr Pavlovich05-03-190402-03-1943
Bondarenko, Jakub  
Bondarenko, Mikhail Grigoryevich00-00-191208-11-1943
Bondarenko, Mikhail Zakharovich20-10-191327-07-1947
Bondarenko, Vladimir Pavlovich00-00-192420-12-1943
Bondarev, Ivan Ivanovich00-00-191704-03-1945
Boraskiy, Vladimir I. 00-00-1945
Bordun, Anatoliy Zinovyevich31-03-192122-05-2011meer
Borisenko, Pavel Romanovich14-01-190914-11-1941
Borisov, Aleksandr Mikhaylovich13-01-191715-08-1941
Borisov, Nikolay Ivanovich28-04-191321-10-1945
Boronin, Ivan Konstantinovich25-09-190912-03-1944
Borovykh, Andrei Yegorovich30-09-192107-11-1989
Borzov, Ivan Ivanovich21-10-191504-06-1974
Brandys, Anatoly Yakovlevich12-08-192323-03-1988meer
Bredov, Anatoliy Fodorovich14-07-192311-10-1944
Brezhnev, Leonid Ilyich01-01-190710-11-1982meer
Brodyuk, Vladimir Vladimirovich04-09-192029-03-1946
Brusov, Ivan Nikiforovich10-04-192625-01-1945
Brygin, Pavel Fedorovich00-00-190408-01-1942
Bublikov, Fedor Borisovich23-01-191520-03-1972meer
Budyonny, Semyon Mikhailovich25-04-188326-10-1973meer
Bugayev, Boris Pavlovich29-07-192313-01-2007
Bukayev, Ivan Prokofyevich31-05-190111-08-1971meer
Buldakov, Ivan Ivanovich  
Bulganin, Nikolai Aleksandrovich11-06-189521-02-1975meer
Bulychev, Viktor Alekseyevich00-00-191321-04-1945
Burlachuk, Anton Ignatyevich00-00-192517-02-1945
Buyanov, V.N.  
Buyanskiy, Benzion Solomonovich00-00-1913 
Buyukly, Anton Efimovich00-00-191514-08-1945
Bykov, Yuriy Mikhaylovich00-00-192311-05-1945
Bystrov, Dmitry Grigorievich 11-07-1943