TracesOfWar heeft jouw hulp nodig! Wij missen foto's van belangrijke bezienswaardigheden in Nederland, BelgiŽ, Frankrijk en Duitsland. Stuur uw foto's in naar input@tracesofwar.com en wordt gepubliceerd!

Sovjet-Unie (1922-1991, Socialistische Repbliek)

Uitgelicht uit 1.020 personen in de database

Abankin, Pavel Sergeyevich* 5 september 1902
Ü 15 augustus 1965

meer
Abrosimov, Dmitry Sergeyevich* 30 mei 1909
Ü 15 augustus 1942

Aganov, Sergei Khristorovich* 4 juni 1917
Ü 1 februari 1996

meer
Grid Lijst
NaamGeboortedatumOverlijdensdatumOnderscheidingen
Saenko, Ivan Stepanovich19-12-191919-11-1943
Safonov, Boris Feoktistovich26-08-191530-05-1942meer
Safronov, Afanasy Ivanovich00-00-190318-03-1944
Safronov, Vladimir Ivanovich00-00-191328-12-1943
Sakov, I. A. 00-09-1941
Sakriyer, Ivan Filimonovich00-00-190028-10-1941
Samokhin, Mikhail Ivanovich  
Samokhvalov, Mikhail Andreyevich13-11-191217-08-1944
Samusenko, Aleksandra00-00-192203-03-1945
Sandalov, Vladimir Aleksandrovich26-01-190605-05-1980meer
Saraev, x 12-07-1945
Savchenko, Anton Sevast'yanovich00-00-191218-04-1945meer
Savchenko, Georgiy Kuzmich00-00-190120-10-1941
Savelyev, Aleksandr Vasilyevich28-10-191712-04-1949meer
Savelyev, Fyodor Alekseyevich17-02-1905 
Savelyev, Ivan Antonovich01-01-192426-03-1945
Savin, Aleksandr Nikolayevich  
Savin, Sergey Stepanovich08-10-191200-10-1942
Savitsky, Yevgeny Yakovlevich24-12-191006-04-1990meer
Sazhinov, Viktor Aleksandrovich01-02-192523-04-1945
Sedelnikov, Fyodor Semyonovich  
Sedykh, Ivan Viktorovich00-00-190402-03-1943
Selivorstov, Vladimir Yakovlevich03-12-192624-04-1945
Semashko, Valentin Vladislavovich00-00-189329-07-1982
Semonov, Nikolay Fodorovich28-04-190407-05-1980meer
Semukhin, Vladimir Evgenievich00-00-190615-08-1942
Serbin, Ivan Ivanovich  
Serdyuk, Peter Trofimovich  meer
Serebryakov, Andrei Mikhailovich29-10-191324-07-1942
Sergeyev, Nikolai Dmitriyevich00-00-1909 
Sergeyev, Vasily Danilovich  
Serov, Basil Romanovich00-00-192200-00-1942
Seryogin, Vladimir Sergeyevich07-07-192227-03-1968meer
Sevastyanov, Alexei Tikhonovich16-02-191723-04-1942
Shablovskiy, Vladimir Vasilyevich15-07-190824-06-1941
Shakhmametov, K.U.00-00-191100-00-1943
Shalfeyev, Nikolay Gerasimovich00-00-191528-04-1945
Shalimov, Vladimir Yegorovich08-08-190823-07-1942
Shandalov, Idel Abramovich15-03-192316-04-1945
Shaposhnikov, Boris Mikhailovich02-10-188226-03-1945meer
Shapovalov, Mikhail Mikhaylovich11-01-189808-05-1945
Sharoburko, Yakov Sergeyevich  
Shcherbakov, Aleksandr Sergueyevich00-00-190110-05-1945
Shcherbakov, Vasiliy Kirillovich13-12-191231-10-1945
Shcherbinin, Fedor Alekseyevich14-03-191026-04-1945
Shchetinin, Nikolai Ivanovich21-03-192103-10-1968
Shchors, Mykola Oleksandrovich06-06-189530-08-1919
Shelekhov, Nikolay Stepanovich06-12-192023-04-1945meer
Shelest, Vasily Galaktionovich03-07-192303-10-1943
Shengur, Ivan Petrovich  
Shergin, Aleksandr Petrovich  
Shestopalov, Nikolai Fyodorovich19-12-191906-11-2006
Shevchenko, Mikhail Stepanovich22-05-191109-05-1992meer
Shevchenko, Prokofi F.06-07-1896 
Shevchenko. P.I.  
Shevlyakov, Mikhail Sergeyevich00-00-1917 
Shibayev, Nikolai Ivanovich  
Shirokov, Pyotr Petrovich22-03-191721-10-1946
Shironin, Potr Nikolayevich12-06-190930-06-1968meer
Shishenin, Gavrill Danilovich00-00-189700-00-1941
Shkodin, Potr Tikhonovich25-02-192302-03-1943
Shkuro, Andrei Grigoriyevich19-01-188717-01-1947
Shteifon, Boris Aleksandrovich06-12-188130-04-1945
Shtern, Grigori Mihailovich24-07-190028-10-1941meer
Shumilov, Mikhail Stepanovich05-11-189528-07-1975meer
Shutko, Sergey Trofimovich00-00-189500-00-1942
Shuyapov, Vasily Maksimovich00-00-190213-07-1942
Shvernik, Nikolay Mikhailovich07-05-188824-12-1970meer
Shvetsova, Nina Aleksandrovna00-00-192400-00-1944
Siabandov, Samand Aliyevich20-11-190914-11-1989meer
Silantyev, Aleksandr Petrovich23-08-191810-03-1996meer
Silayev, Ivan Nikolayevich00-00-191505-03-1943
Sinegubov, Nikolay Ivanovich30-12-189500-00-1971meer
Sinitsyn, Aleksandr Nikolayevich  
Sizov, Boris Ivanovich28-06-192110-03-1945meer
Skomorokhov, Nikolai Mikhailovich19-05-192014-10-1994meer
Skopenko, Vasiliy Fodorovich01-01-191227-01-1945meer
Skorikov, Grigory Petrovich13-03-192006-09-2000
Skripko, Nikolai Semyonovich05-12-190205-12-1987
Skvortsov, Andrey Arkad'yevich00-00-189402-03-1943
Slepnov, Mavríkiy Trofimovich15-06-189619-12-1965
Slepov, Semen Danilovich00-00-191324-07-1942
Smirnov, Alexander A.00-00-191600-00-1944
Smirnov, Nikolai Ivanovich05-10-191708-07-1992
Smirnov, Pavel Mikhaylovich15-12-190821-01-1943
Smirnov, V. P.00-00-189700-00-1944
Smirnov, Vasily Stepanovich00-00-189718-02-1942
Smirnykh, Leonid Vladimirovich14-04-191316-08-1945
Smolyachkov, Feodosiy Artemyevich12-07-192315-01-1942
Smushkevich, Yakov Vladimirovich14-04-190228-10-1941
Sokolov, Leonid Semenovich00-00-191817-10-1943
Sokolov, Mikhail Vasilyevich00-00-191400-00-1942
Sokolov, Sergei Leonidovich01-07-1911 
Sokolovsky, Vasily Danilovich21-07-189710-05-1968meer
Sokolsky, Konstantin Ivanovich  
Solodkov, Nikolay Pavlovich00-00-192511-05-1944
Somin, Sergey Vasilyevich07-09-191715-09-1943
Sorokin, Georgiy Aleksandrovich20-07-192422-03-1945
Sorokin, Grigoriy Mikhaylovich08-06-191417-04-1945
Sorokolet, Mitrofan Naumovich00-00-190505-03-1942
Sosnina, Nina Ivanovna30-11-192331-08-1943
Spekov, Aleksandr Vasilyevich18-04-191625-01-1940
Stalin, Iosif Vissarionovich21-12-187905-03-1953meer
Starikov, Filipp Nikiforovich02-11-189602-10-1980meer
Stavitsky, Sergei Petrovich  
Stemkovskoho, A.F.00-00-190600-00-1944
Stepanenko, Potr Ignatyevich07-11-191519-04-1945meer
Stepanenko, Vasiliy Vasilyevich03-02-192302-05-1945
Stepanov, Georgy Andreyevich  
Stepin, Nikolai  
Strelkov, Spiridon Mikhaylovich08-11-191704-02-1945
Subbotin, Nikolay Ivanovich00-00-190805-03-1943
Sudbin, Pavel Ivanovich  
Sudets, Vladimir Aleksandrovich23-10-190406-05-1981meer
Sugonyayev, Aleksandr Konstantinovich00-00-192109-03-1945
Sukharev, Nikolay Ivanovich18-04-192301-05-1945meer
Sukhin, Aleksandr Ivanovich15-08-192302-03-1943
Surkov, Dmitry Ivanovich00-00-190301-01-1942
Susaikov, Ivan Zakharovich12-09-190312-07-1962meer
Suslov, Mikhail Andreyevich21-11-190225-01-1982meer
Suvorov, Sergey Nikolayevich05-05-191817-09-1963
Sverdlov, Arkady Vladimirovich  
Sviridov, Karp Vasilyevich24-05-189604-02-1967meer
Svyatov, Ivan Georgiyevich