TracesOfWar heeft jouw hulp nodig! Wij missen foto's van belangrijke bezienswaardigheden in Nederland, BelgiŽ, Frankrijk en Duitsland. Stuur uw foto's in naar input@tracesofwar.com en wordt gepubliceerd!

Sovjet-Unie (1922-1991, Socialistische Repbliek)

Uitgelicht uit 1.020 personen in de database

Abankin, Pavel Sergeyevich* 5 september 1902
Ü 15 augustus 1965

meer
Abrosimov, Dmitry Sergeyevich* 30 mei 1909
Ü 15 augustus 1942

Aganov, Sergei Khristorovich* 4 juni 1917
Ü 1 februari 1996

meer
Grid Lijst
NaamGeboortedatumOverlijdensdatumOnderscheidingen
Abankin, Pavel Sergeyevich05-09-190215-08-1965meer
Abramov, V.F.00-00-191022-07-1943
Abrosimov, Dmitry Sergeyevich30-05-190915-08-1942
Afanasyev, Ivan Ivanovich20-01-190108-09-1952
Agafonychev, Pavel Grigoryevich00-00-190006-05-1943
Agaltsov, Filipp Aleksandrovich20-01-190029-06-1980meer
Aganov, Sergei Khristorovich04-06-191701-02-1996meer
Ageyev, Grigoriy Antonovich04-03-190230-10-1941meer
Aipov, Makhmut Ilyasovich12-07-192022-04-1945
Akaki, Shevardnadze 00-06-1941
Akhromeyev, Sergei Fyodorovich05-05-192324-08-1991meer
Akimov, Stepan Dmitriyevich11-01-189629-10-1941
Alafuzov, Vladimir Antonovich17-06-190130-05-1966
Alasov, A.A.  
Aleksandrov, Aleksandr Petrovich08-06-190018-01-1946meer
Aleksandrov, Aleksandr Petrovich08-03-190608-03-1981
Aleksandrov, Gennadiy Petrovich22-11-192225-01-1945
Aleksandrov, Nikolai Sergeyevich  
Aleksenko, Vladimir Avramovich27-01-192316-06-1995meer
Alekseyev, Boris Andreyevich03-01-190925-01-1972meer
Alekseyev, Konstantin Stepanovich24-09-191424-02-1971meer
Alekseyev, Vladimir Petrovich15-07-190104-11-1950meer
Alelyukhin, Aleksei Vasilyevich30-03-192029-10-1990meer
Aliyev, Mastan Astan Ogly00-00-191823-04-1945
Alyoshin, Andrei Vasilyevich03-06-190511-04-1974
Alyoshkin, Sergei Andreyevich00-00-1936 
Amet-Khan, Sultan25-10-192001-02-1971meer
Aminon, Amadshan 12-04-1945
Andreyev, Aleksandr Kharitonovich09-01-190317-08-1970meer
Andreyev, Vladimir Aleksandrovich13-12-190428-03-1994meer
Andrianov, Vasily Ivanovich13-08-192004-05-1999meer
Andropov, Yuri Vladimirovich15-06-191409-02-1984meer
Anisenko, Vladimir Ivanovich00-00-192525-09-1943
Antashkevich, Fodor Kuzmich00-00-192204-03-1945
Antipenko, Iosif Stepanovich00-00-191030-04-1945
Antipov, P.I.00-00-190500-00-1944
Antipov, Vasily00-00-190701-01-1942
Antonov, Aleksei Innokentyevich09-09-189616-06-1962meer
Antonov, Neon Vasilyevich06-01-190724-10-1948meer
Antonov, x 12-07-1945
Apukhtin, Konstantin Valerianovich06-03-188100-00-1945meer
Archakov, Nikolay Ivanovich14-08-191307-11-1961meer
Arkadiy Mikhaylovich, Petrov00-00-189100-00-1942
Arkhipov, Vasily Sergeyevich29-12-190613-06-1985
Artamonov, Ivan Filippovich07-03-191805-01-1944
Artyomenko, Stepan Yelizarovich22-01-191305-05-1977
Arzhavkin, Aleksandr Fyodorovich  
Arzhenukhin, Fodor Konstantinovich15-07-190228-10-1941
Aslanov, Azi Akhad ogly22-01-191024-01-1945meer
Astafyev, Ivan Mikheyevich24-12-192205-03-1945
Astakhov, Fyodor Alekseyevich08-02-189209-10-1966
Astakhov, Sergey02-03-192030-06-1944
Avdeyev, Mikhail Vasilyevich15-09-191322-06-1979
Avksentevsky, Konstantin Alexeyevich18-09-189002-11-1941
Awbakirov, Manaf Awbakirovic26-08-192619-04-1945
Azarov, Ilya Ilyich